سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من وصل شدم به لایو و پروفایلمو برگردوندم ولی یه مشکل داره چون اخرین بار 1سال ونیم پیش به لایو وصل شده بودم دقیقا همون اطلاعات اون موقع و اچیومنتهای همون موقع رو اورده راهی هست اطلاعات به روز بشه چون خیلی از اچیومنتهام نیست؟

نه راهی نیست.

kheradmand

کاربر سایت
Feb 18, 2012
18
سلام به اساتید محترم
چند روزه بعد از نیم ساعت که بازی میکنم تصویر یه دفه همون جوری میمونه(البته بعضی از بازی ها) داشبوردم 2.0.164 و slim 4g
بعد از اینکه اپدیت بازی army of two را انجام دادم این مشکل بوجود امده (با تشکر)

mohsengamer

کاربر سایت
Dec 3, 2006
59
نام
محسن
سلام
اقا من یه اسلیم 250 گیگ چند روزه خریدم یهو وسط بازی میاد بیرون یعنی کنسول خاموش میشه یه بار هم کنسول ریستارت شد.
خواهش میکنم کمک کنید راستش من پولدار نیستم خیلی برام مهمه اینم به زور خریدم.با تشکر

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
سلام
اقا من یه اسلیم 250 گیگ چند روزه خریدم یهو وسط بازی میاد بیرون یعنی کنسول خاموش میشه یه بار هم کنسول ریستارت شد.
خواهش میکنم کمک کنید راستش من پولدار نیستم خیلی برام مهمه اینم به زور خریدم.با تشکر
شما بازی برنر مکس بخری مشکلت حل میشه.(بازیات باید رایت 100% باشن)

mohsengamer

کاربر سایت
Dec 3, 2006
59
نام
محسن
شما بازی برنر مکس بخری مشکلت حل میشه.(بازیات باید رایت 100% باشن)

از جوابتون ممنون ولی من با هر دو 97% و 100% امتحان کردم همونجوری بود.

تازه مشکل دو تا شد وقتی ایکس باکس خاموش بود یهو اتوماتیک خودش روشن شد این یکی از اون بدتر خداییش فکر نکنم تو دنیا مال کسی اینجوری باشه حالا فهمیدم خیلی بدشانسم.

بازم اگه کسی کمک کنه ممنون میشم.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
سلام به اساتید محترم
چند روزه بعد از نیم ساعت که بازی میکنم تصویر یه دفه همون جوری میمونه(البته بعضی از بازی ها) داشبوردم 2.0.164 و slim 4g
بعد از اینکه اپدیت بازی army of two را انجام دادم این مشکل بوجود امده (با تشکر)
این بازی هایی که جدید اومده مثل ارمی اف 2 باید برنر مکس بخری تا مشکلت حل.(باید بازی رو رو هاردت بریزی)

Ali_MMN

کاربر سایت
Aug 21, 2008
10
نام
ALI
با سلام
دوستان خواهش مي كنم يكي جواب بده
اين سوالمو جاي ديگه هم نوشتم ولي كسي جوابمو نداده تا الان
من الان dvd key درايوي كه lite-on رو دستگاه بود رو دارم بماند كه موقع اپديت كردن سوخت و ديگه هيچ جوره نتونستم درست كنم.....بگذريم
بردمش پيش يه تعمير كار بردشو برام تعويض كرد و بقيه كار.مي خواستم بدونم من الان بخوام اپديت كنم با همون dvdkey كه دارم مي تونم اپديت كنم؟؟
بعد يه سوال ديگه كه من الان از چه روشي مي تونم بفهمم كه اين بردي كه انداخته مدلش چيه؟؟ مثلا اگه بجاي اينكه برد lite-on بندازه benq انداخته باشه......
واقعا ممنونم
دوست عزیز سوالت رو یک جا مطرح کن !

Last edited by a moderator:

UltraAvatar

کاربر سایت
Apr 25, 2013
98
سلام بر اقایان من تا الان نتوانستم خوب بازی رایت کنم من تمام وسایل را دارم ولی دی وی دی ورباتیم با میدیا mkm003 ندارم كه نتايج مطلوب بدست بيارم ممكنه يه جا تو تهران برام معرفي كنين كه داشته باشن

Sayron-14

کاربر سایت
Dec 8, 2011
14
نام
Jalal)auob)
سلام دوستان در کنسول اسلیم کسی میدونه چرا دستگاه روشن نمیشه ولی صدای جرینگ میاد......؟ کسی واسش پیش اومده؟؟؟؟؟؟؟..اداپتورش سبز نمیشه نارنجی میمونه؟؟؟؟مشکلی از آداپتور نیست/

Abolfazl_real

کاربر سایت
Oct 16, 2012
7
سلام دوستان

من میخام هارد ایکس باکس الایتم رو به ایکس باکس اسلیم 4 گیگ بدون هارد وصلش کنم

میخاستم بدونم چطوری میشه اینکارو کرد ؟؟؟

چون ایکس باکس اسلیم جایی نداره که هارد الایت بهش وصل بشه

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
سلام دوستان

برا این کار باید بری تعمیر کار ولی اگه بخوای وصل شی به لایو باهاش احتمال بن داره.(تعمیر کار فک کنم با یه برنامه ی خاصی اینکارو بکنه)

برا این کار باید بری تعمیر کار ولی اگه بخوای وصل شی به لایو باهاش احتمال بن داره.(تعمیر کار فک کنم با یه برنامه ی خاصی اینکارو بکنه)

Sayron-14

کاربر سایت
Dec 8, 2011
14
نام
Jalal)auob)
سلام دوستان

دوست عزیز هارد ایکس باکس الایت رو باز کن آخرش به یه هارد لب تابی میرسی بنداز رو اسلیم حالشو ببر فقط از روی اسلیم فرمتش کن .........به کامپیوتر وصل نکنی ها>>>>>>

medal of honor

کاربر سایت
Apr 29, 2013
5
سلام من یه xbox 360 s 4 gig system kinekt خریدم بیشتر بازی را می خونه ولی بعضی ها که میزاری تو ش میگه که دیسک غیر قابل خوندنه و یا اینکه باید با پارچه تمیز شه ! میشه بگین مشکل چیه ؟ در ضمن من up date هم کردم یا همون حک !

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام من یه xbox 360 s 4 gig system kinekt خریدم بیشتر بازی را می خونه ولی بعضی ها که میزاری تو ش میگه که دیسک غیر قابل خوندنه و یا اینکه باید با پارچه تمیز شه ! میشه بگین مشکل چیه ؟ در ضمن من up date هم کردم یا همون حک !
این مشکل چند دلیل میتونه داشته باشه:
1- بد رایت شدن بازی.
2-بعضی بازی های جدید رایت 97% مشکل داره مثل فیفا و اگر 97% رایت شده باشه با این ارور مواجع میشی
3-کثیف بودن دیسک یا خراب بودن و خش داشتن دیسک
4-ضعیف بودن لنز دستگاه
ولی همون دلیل اول و دوم احتمالش از همه بیشتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر