سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
سلام دوستان. کنسول بنده دستش از ایناییه که باطریش شارژیه. پشتشم نوشته NI MH 4800mAH . بعد این سیمه رو که وصل می کنم به دستگاه چراغش قرمز رنگه و اینکه اصلاً دسته شارژ نمیشه. چیکار کنم؟

یکی میشه بگه مشکل ما چیه؟ عوض اینکه اون نوارا بیشتر بشن کمتر میشن.

diaoko

کاربر سایت
Dec 30, 2012
12
نام
omid
درود ،من یه ایکس باکس آرکید قدیمی دارم ، یه یک سال و نیمی هست که کلا باهاش بازی نکردم :biggrin1:برای بازی های جدید هم باید آپگرید شه ، میخواستم بدونم راهی هست که خودم تو خونه انجام بدم یا باید حتما ببرم بدم بیرون درست کنن ؟!!ممنون از پاسخگوییپ.ن : نمیدونم سوال رو در جای درستی پرسیدم یا نه ، اگه اشتباهه لطفا انتقال بدید :p
ﺍﺻﻼ ﮐﺎﺭ ﺳﺨﺘﯽ ﻧﯿﺴﺖ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺗﺼﻮﯾﺮﯼ ﺩﺭﺍﯾﻮ ﻻﯾﺖ ﺍﻥ ﺑﻪ ﺭﺍﺣﺘﯽ ﺗﻮ youtube ﭘﯿﺪﺍﻣﯿﺸﻪ ﺧﻮﺩﻡ ﺑﺪﻭﻥ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﻗﺒﻠﯽ ﺑﺎ ﻫﻤﯿﻦ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻫﺎ ﺁﭘﺪﯾﺖ ﮐﺮﺩﻡ ﺍﺻﻼ ﮐﺎﺭ ﻣﺸﮑﻠﯽ ﻧﯿﺴﺖ ﺁﮔﻩ ﺩﻗﯿﻖ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺷﻪ

Syavash

کاربر سایت
Mar 15, 2013
2
ﺍﺻﻼ ﮐﺎﺭ ﺳﺨﺘﯽ ﻧﯿﺴﺖ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺗﺼﻮﯾﺮﯼ ﺩﺭﺍﯾﻮ ﻻﯾﺖ ﺍﻥ ﺑﻪ ﺭﺍﺣﺘﯽ ﺗﻮ youtube ﭘﯿﺪﺍﻣﯿﺸﻪ ﺧﻮﺩﻡ ﺑﺪﻭﻥ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﻗﺒﻠﯽ ﺑﺎ ﻫﻤﯿﻦ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻫﺎ ﺁﭘﺪﯾﺖ ﮐﺮﺩﻡ ﺍﺻﻼ ﮐﺎﺭ ﻣﺸﮑﻠﯽ ﻧﯿﺴﺖ ﺁﮔﻩ ﺩﻗﯿﻖ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺷﻪ

اموزشش تو قسمت اموزشای ایکس باکس هست ولی یکم یکم باید حوصله داشته باشین دقیق بخونین و انجام بدین وگرنه کوچکترین اشتباه مساوی با سوختن بردتونه و هزینه های دیگر .

دوستان میشه لینک بدید ؟!! :D من هر چی انجمن رو گشتم پیدا نکردم :(
با تشکر

NakedSnake

کاربر سایت
Jul 8, 2012
89
سلام دوستان. کنسول بنده دستش از ایناییه که باطریش شارژیه. پشتشم نوشته NI MH 4800mAH . بعد این سیمه رو که وصل می کنم به دستگاه چراغش قرمز رنگه و اینکه اصلاً دسته شارژ نمیشه. چیکار کنم؟

iama

کاربر سایت
Mar 13, 2013
6
سلام

من چند روز پیش بعد از یک سال کنسول رو روشن کردم و پریروز بردم برای lt3 کردن

تا دیشب هم خیلی خوب باهاش بازی کردم - دستگاه الایت هستش با تاریخ تولید : 10-8-2009 هستش

اما الان که روشنش کردم با این 3 تا چراغ قرمز مواجه شدم :|

136352324032787b94d40a8efd11e29d3822000a1f90e8_7.jpg

الان باید چیکار کنم ؟ درست بشو هست ؟

- - - -- - - -

ممنون از سایت خوبتون

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
فقط یه بار دیدی سه چراغ شد دیگه روشنش نکردی؟!
ببین اگر نکردی ممکنه از سیمه پاور هم باشه وقتی شل میشه دستگاه اخطار سه چراغه قرمز میده یه چک بکن!
اگرم نه که اینجوری نبوده به یه تعمیرگاه نشون بده شاید درست شه
بیشترم به خاطر داغ کردن و نوسانات برق این اتفاق میفته!
سلام

من چند روز پیش بعد از یک سال کنسول رو روشن کردم و پریروز بردم برای lt3 کردن

تا دیشب هم خیلی خوب باهاش بازی کردم - دستگاه الایت هستش با تاریخ تولید : 10-8-2009 هستش

اما الان که روشنش کردم با این 3 تا چراغ قرمز مواجه شدم :|

136352324032787b94d40a8efd11e29d3822000a1f90e8_7.jpg

الان باید چیکار کنم ؟ درست بشو هست ؟

- - - -- - - -

ممنون از سایت خوبتون

iama

کاربر سایت
Mar 13, 2013
6
فقط یه بار دیدی سه چراغ شد دیگه روشنش نکردی؟!
ببین اگر نکردی ممکنه از سیمه پاور هم باشه وقتی شل میشه دستگاه اخطار سه چراغه قرمز میده یه چک بکن!
اگرم نه که اینجوری نبوده به یه تعمیرگاه نشون بده شاید درست شه
بیشترم به خاطر داغ کردن و نوسانات برق این اتفاق میفته!

کلی باهاش ور رفتم ، اتصال برقش رو چند بار قطع و وصل کردم ، چند بار زدم تو سرش تا درست شد :D

NakedSnake

کاربر سایت
Jul 8, 2012
89
کلی باهاش ور رفتم ، اتصال برقش رو چند بار قطع و وصل کردم ، چند بار زدم تو سرش تا درست شد :D

داداش این کنسول ببین جسپره یا نه؟

کمک!!!

NakedSnake

کاربر سایت
Jul 8, 2012
89
آره عزیزم مادربوردش جسپر هستش

- - - - - - - - - - - - - - - -

مشکل از اتصال پاور بودش

اگر فالکون بود باید سریعاً می بردی می فروختی. اما حالا که جسپره معلومه که مشکل از پاوره همونطوری که خودت بهش پی بردی. موفق باشی.

pr@doctornuke

کاربر سایت
Apr 12, 2011
226
نام
hesam
یه مشکل جالب دارم.کنسولم slim 4 g هست روش هارد انداختم
اول توضیح بدم که بازی هام همه lt3 و برنر مکس بودن و کنسول هم lt3 هست
ولی هیچ کدوم نصب نمیشن و موقع بازی پیغام disc unreadable و clean the disc میده
گاهی هم گیر میکنه اما همون دیسک رو روی کنسول دیگه به راحتی کار میکنه و نصب میشه
البته بازی های lt2 و xgd2 رو بدون مشکل نصب و اجرا میشن
دوستان نظری ندارن

eili4

کاربر سایت
Jul 24, 2008
67
نام
امین
اگر فالکون بود باید سریعاً می بردی می فروختی. اما حالا که جسپره معلومه که مشکل از پاوره همونطوری که خودت بهش پی بردی. موفق باشی.

شما جنسا خرابتون رو اینطوری از شرش خلاص میشین؟ میدازین به یه بدبخته دیگه؟:)

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
سلام من دیشب دسگاهمو اپدیت کردم با وای فای حالا بازی هامو نمیاره چه کار کنم ؟؟
دستگاهتون LT2 هست یا LT3؟
اگه LT2 باشه که با آپدیت جدید کلا بازی های کپی رو نمیخونه و در 99 درصد مواقع کپی خور دستگاه میپره در ضمن خودتونم آپ کردین یکم خطرناک هستش ممکنه به اطلاعات نرم دستگاه ضرر بزنه بارها دیده شده
گرم دستگاه ورژن LT3 هستش که با آپدیت مشکلی پیش نمیاد ولی دیگه نمیتونید بازی های XGD3 و AP2.5 رو اجرا کنید و باید اون ها رو به صورت پچ شده و برنرمکس به دو حالت 97 درصد و یا 100 درصد تهیه کنید
اگرم مشکل چیزه دیگست بگید من یا دوستان شاید بتونیم کمکتون کنیم!
خوب اگر این شارژرها رو جدا گرفتی احتمالا جنس نامرغوب و از سوی شرق آسیا بوده (:d) که باید بگم مورد شما هم در بسیاری از موارد (4-5 مورد به عینه دیده شده:d) دیده شده و به علت نامرغوبی وسیله هست اگرم نه از جنس باتریاتون هست.معمولا باتری شارژی برای شارژ باید با قدرت 2 ولت AAA بگیری خیلی بهتره!
اگرم باز مورد چیزه دیگست بگید!

arashmidos200x

کاربر سایت
Feb 7, 2008
17
اقا من جدیدا اکثر بازیهام اجرا نمیتونه بشه یا تو منوی بازی هنگ میکنه چند وقت پیشم اینجوری شد بردم فروشگاهی که خریدم همه بازیهارو اجرا کرد حتی یارو یه دیسک داغون خط خطی داشت گذاشت توش راحت اجرا کرد به نظر شما چه مرگشه؟ این ارورم جدیدا رفته رو اعصاب هی میده

15032013.jpg - 462 KB

نبود کسی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر