سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان من به تازگی یک تلویزون lg خریدم که انطباق تصویرش 400 هرتز هست.
من گیم ها رو 1080 p بازی می کنم ولی بعضی جا ها مثل تو فیفا تو شروع مجدد
دروازه بان لگ می زنه یا تو بعضی گیم ها. راستی این هم بگم که با کابل hdmi معمولی
بازی می کنم به جندتا از دوستان که گفتم گفتن برو کابل سونی اورجینال بگیر . . می خواستم قبل از اینکه بگیرم ببینم از نظر شما اساتید :d
این کار فایده ای داره؟

والله این مشکل به نظر بنده بیشتر به تی وی بر میگرده تا به کابل اچ دی . ولی باز برا اینکه خیالتون راحت بشه برین از دوستان کابلیو قرض بگیرین تست کنین اوکی بود یه کابل بخرین وگرنه الکی هزینه نکنین .

سلام من جدیدا یک مشکلی برام پیش اومده بعضی از بازی هایی رو که قبلا انجام دادم رو می زارم تو درایو پیام the disk is not supported می ده مثل forza 4 و امروز هم بازی ace combat assualt horizon رو گذاشتم این پیغام رو داد کسی هست که این مثکل رو داشته باشه و راه حلش چیه؟

این مشکلات زیاده اینجوری زیاد اتفاق میفته یا لنز دستگاه ضعیف شده یا بازیاتون برنرمکس نیست موقع اجرا این ارورو میده .

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
دوستان من به تازگی یک تلویزون lg خریدم که انطباق تصویرش 400 هرتز هست.
من گیم ها رو 1080 p بازی می کنم ولی بعضی جا ها مثل تو فیفا تو شروع مجدد
دروازه بان لگ می زنه یا تو بعضی گیم ها. راستی این هم بگم که با کابل hdmi معمولی
بازی می کنم به جندتا از دوستان که گفتم گفتن برو کابل سونی اورجینال بگیر . . می خواستم قبل از اینکه بگیرم ببینم از نظر شما اساتید :d
این کار فایده ای داره؟

تاثیر کابل غیر قابل انکاره.
شما اطمینان داشته باش هرچی کابلت با کیفیتتر باشه حتی کیفیت تصویری هم که میگیری بهتر خواهد بود

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
سلام دوستان كنسول من دچار مشكل شده
:crying1:
وقتي كنسول را روشن ميكنم بعد از 10-15 دقيقه بازي كردن دستگاه هنگ ميكنه
:((
میخواستم ببینم مشکل از چیه که همش وسط بازی قفل میشه
البته وقتی بازی میزاری توش درایوم صدای قرچ قرچ میده
لطفا راهنماییم کنید
با تشکر

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان كنسول من دچار مشكل شده
:crying1:
وقتي كنسول را روشن ميكنم بعد از 10-15 دقيقه بازي كردن دستگاه هنگ ميكنه
:((
میخواستم ببینم مشکل از چیه که همش وسط بازی قفل میشه
البته وقتی بازی میزاری توش درایوم صدای قرچ قرچ میده
لطفا راهنماییم کنید
با تشکر

ایا همه بازی هایی که تست میکنی به همین مشکل بر میخوری . حتی برنرمکسم میازری همین مشکلو دارین یه تست کنین بعد جوابشو بگین تا ببینم میشه کمکتون کنم یا نه .

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
ایا همه بازی هایی که تست میکنی به همین مشکل بر میخوری . حتی برنرمکسم میازری همین مشکلو دارین یه تست کنین بعد جوابشو بگین تا ببینم میشه کمکتون کنم یا نه .
بله من بازی فیفا 13 با گرز اف وار که برنرمکس و کلی بازی کپی دیگرو همین مشکلو دارم البته با بیشترشون این مشکلو دارم با بعضیها بیشتر وبا بعضیها کم تر
اول میگفتم شاید مشکل از بازیه ولی توی کنسول دیگه که امتحان کردم مشکلی نداشت
البته بعضی وقتام که دیسک تمیزه پیغام کسیف بودن میده دیگه واقعا دیوونم کرده
میشه مشکل از درایو یا لنز باشه دوست عزیر؟

wild_child

کاربر سایت
Jun 24, 2008
90

سلام منم همین مشکل دارم ولی وفتی بازی های قدیمی رو که بازی می کنم مشکلی نداره همه چی درسته نه صدایی نه هنگی
ولی بازی های اپدیت جدید مشکل داره
البته باری های بر نر مکسم که می زارم بازم هنگ می کنه یا بازیارو اصلا نمی خونه

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
دوست عزیز
زیر اداپتور هست که چهار تا پلاستیک مثله ضربه گیر هست زیر اونا جا پیچ هست
بازشون کن
موفق باشی

مرسی ار پاسختون اما دوست من درآودن این لاستیک های زیر آداپتور روش خاصی داره آخه من هر کار میکنم نمیتونم درش بیارم . اگه میشه یه راهنمایی کوچولو کنید . ممنون.

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
من بعد سه ماه دستگاه رو روشن کردم ولی خود به خود مشکل دار شده
بازی رو میزارم تو دستگاه و میزنم بازی شروع شه ولی صفحه سیاه میشه و باز نمیشه باید یه بار دستگاه رو خاموش روشن کنم تا بازی باز شه تو هر بازی اینطور میشه جه اورجینال یا برنرمکس بازی غیر برنرمکس هم نذاشتم تو دستگاه بازی هایی هم که تو my game هست عکساشون رفته فقط اسم ها هست مشکل چیه چیکار کنم؟

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
من لنز کنسولم رو تازه عوض کردم واسه 3 4 هفته خیلی خوب کار کرد ولی یهو دیگه بازیا روش نسصب نمیشه. حتی بازی های قدیمی که راحت نصب کرده بودم نصب نمیشه الان. مشکل از لنزه یا چیزه دیگه؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
من لنز کنسولم رو تازه عوض کردم واسه 3 4 هفته خیلی خوب کار کرد ولی یهو دیگه بازیا روش نسصب نمیشه. حتی بازی های قدیمی که راحت نصب کرده بودم نصب نمیشه الان. مشکل از لنزه یا چیزه دیگه؟

حتما لنزش جنسش خوب نبوده جا مطمئن بردین . ببرین بگین این چیه 4 هفته ای خراب شد پس . باهاش درست حرف بزنین از در دوستی بگین خواهشا درستش کنین یا یه لنز خوب روش بندازین .

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
اقا من یه دونه بزنزمکس گرفتم روی هارد اکسرنال 500g نصب میکنم بعد که DVD رو در میارم باز هم دیسکت رو میخواد میخوام ببینم مشکل از چیه
برای اجرای بازی رو 360 در هر صورت به دیسک بازی نیاز هستش (مهم نیست رو هارد نصب باشه یا نه) !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر