سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
سلام
تازگی دستگاهم یه سری بازی ها رو نمیاره و روی هارد هم نصب نمیکنه و میگه دیسک کثیف هست در حالی که بعضی بازی ها رو راحت و کامل اجرا می کنه.
بازی هام برنرمکس هستند و با abgx هم stealth check کردم.
مشکل از چی هست؟
واقعا بعضی دیسک ها خراب هستن یا لنز خرابه؟

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
معمولا که این حالت پیش میاد لنز دستگاهتون ضعیف شده و در اکثر اوقات راهی جز تعویض لنز نیست که خودشم باز مشکله
برای اطمینان بشتر میتونی به یکی از تعمیرگاه های معتبری که میشناسی نشون بدی دستگاه رو
سلام
تازگی دستگاهم یه سری بازی ها رو نمیاره و روی هارد هم نصب نمیکنه و میگه دیسک کثیف هست در حالی که بعضی بازی ها رو راحت و کامل اجرا می کنه.
بازی هام برنرمکس هستند و با abgx هم stealth check کردم.
مشکل از چی هست؟
واقعا بعضی دیسک ها خراب هستن یا لنز خرابه؟

Last edited by a moderator:

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
با سلام...
دوستان من کنسولم سه چراغ شده,و تنها فرقش با سه چراغ شدن کنسولهای دیگه تو این بود که کنسول من آرکید جسپره!
تعمیر بشو هست؟:-/

سلام دستگاه های جاسپر قابل تعمیر هستند شما باید ابتدا کد خطای کنسول خود را استخراج کنید تا بشه راهنمایی کرد
تعمیر کار مطمئن برای این کار انتخاب کنید 90% از خرابی های جاسپر از خرابی قطعات برد بوده تا به امروز من دیدم

diaoko

کاربر سایت
Dec 30, 2012
12
نام
omid
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺩﺳﺘﮕﺎﻫﻢ ﻣﺸﮑﻞ ﺍﭘﻦ ﺗﺮﯼ ﺩﺍﺭﻩ .ﻫﯿﭻ ﺑﺎﺯﯾﯽ ﺭﻭ ﺑﺎﻻ ﻧﻤﯿﺎﺭﻩ .ﻭ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﯾﻪ ﻣﺪﺕ ﻣﺠﺒﻮﺭﻡ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﺑﺎﺷﻢ .ﮐﺴﯽ ﺗﻌﻤﯿﺮ ﮐﺎﺭ ﺧﻮﺏ ﻭ ﻗﺎﺑﻞ ﺍﻃﻤﯿﻨﺎﻥ ﺳﺮﺍﻕ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﺑﻬﻢ ﻣﻌﺮﻓﯽ ﮐﻨﻪ ؟ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﯿﺸﻢ ﺍﺳﻢ ﻭ ﺁﺩﺭﺱ ﺍﯾﺸﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﺪﯾﺪ

hossein 2

کاربر سایت
Sep 14, 2008
529
نام
حسین
سلام دوستان

من یه فالکون دارم که سه چراغه شده و تعمیرکار گفت چون ایرادش کارخونه ایه اگه درستش کنم دوباره بعد از چند روز خراب میشه . امیدی نیست ؟
برای فروش به نظرتون چقدر برمیدارن ؟
دسته ، hdmi ، کابل اتصال به مانیتور ، هارد 120 گیگ ...

ممنون

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺩﺳﺘﮕﺎﻫﻢ ﻣﺸﮑﻞ ﺍﭘﻦ ﺗﺮﯼ ﺩﺍﺭﻩ .ﻫﯿﭻ ﺑﺎﺯﯾﯽ ﺭﻭ ﺑﺎﻻ ﻧﻤﯿﺎﺭﻩ .ﻭ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﯾﻪ ﻣﺪﺕ ﻣﺠﺒﻮﺭﻡ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﺑﺎﺷﻢ .ﮐﺴﯽ ﺗﻌﻤﯿﺮ ﮐﺎﺭ ﺧﻮﺏ ﻭ ﻗﺎﺑﻞ ﺍﻃﻤﯿﻨﺎﻥ ﺳﺮﺍﻕ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﺑﻬﻢ ﻣﻌﺮﻓﯽ ﮐﻨﻪ ؟ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﯿﺸﻢ ﺍﺳﻢ ﻭ ﺁﺩﺭﺱ ﺍﯾﺸﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﺪﯾﺪ
سلام دوست من تعمیرکاران در تهران همه در بالکون های مغازه ها خیابان جمهوری مستقر هستند تعویض لنز حدود 70 تومان هزینه خواهد داشت. اینکه پیش کی بری کار سختی همه همه لنز رو میتونند عوض کنند نگران باش اگر جایی بری که رسید بگیری و فاکتور بهت بده از جاهای دیگر مطمئن تره.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
سلام دوستان. کنسول بنده دستش از ایناییه که باطریش شارژیه. پشتشم نوشته NI MH 4800mAH . بعد این سیمه رو که وصل می کنم به دستگاه چراغش قرمز رنگه و اینکه اصلاً دسته شارژ نمیشه. چیکار کنم؟

Syavash

کاربر سایت
Mar 15, 2013
2
درود ،
من یه ایکس باکس آرکید قدیمی دارم ، یه یک سال و نیمی هست که کلا باهاش بازی نکردم :biggrin1:
برای بازی های جدید هم باید آپگرید شه ، میخواستم بدونم راهی هست که خودم تو خونه انجام بدم یا باید حتما ببرم بدم بیرون درست کنن ؟!!
ممنون از پاسخگویی

پ.ن : نمیدونم سوال رو در جای درستی پرسیدم یا نه ، اگه اشتباهه لطفا انتقال بدید :p

diaoko

کاربر سایت
Dec 30, 2012
12
نام
omid
سلام دوست من تعمیرکاران در تهران همه در بالکون های مغازه ها خیابان جمهوری مستقر هستند تعویض لنز حدود 70 تومان هزینه خواهد داشت. اینکه پیش کی بری کار سختی همه همه لنز رو میتونند عوض کنند نگران باش اگر جایی بری که رسید بگیری و فاکتور بهت بده از جاهای دیگر مطمئن تره.
ﻣﺮﺳﯽ ﮐﻮﮐﺎﻡ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺑﺖ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﻧﮕﺮﺍﻧﻢ ﮐﻪ ﻟﻨﺰ ﻋﻮﺽ ﺷﻪ ﭼﻮﻥ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺍﺯ ﺍﻭﻝ ﺟﯿﺘﮓ ﺑﻮﺩﻩ ﻭ ﻟﻨﺰ ﺩﺭ ﺣﺪ ﺁﮐﻪ .ﻣﻄﻤﺌﻨﻢ ﺑﺎﻻﻧﺲ ﻟﻨﺰ ﺑﻪ ﻫﻢ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﻻﻧﺲ ﺭﻭ ﺑﻠﺪ ﻧﯿﺴﺘﻢ ﻭ ﺁﻣﻮﺯﺷﯽ ﺭﻭ ﻫﻢ ﻧﺪﯾﺪﻡ ﺍﮔﻪ ﻫﻤﭽﯿﻦ ﺁﻣﻮﺯﺷﯽ ﻫﺴﺖ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﯿﺸﻢ ﻣﻄﻠﻌﻢ ﮐﻨﯿﺪ ﮐﻪ ﻧﺒﺮﻡ ﺟﺎﯼ ﻏﺮﯾﺒﻪ

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
درود ،
من یه ایکس باکس آرکید قدیمی دارم ، یه یک سال و نیمی هست که کلا باهاش بازی نکردم :biggrin1:
برای بازی های جدید هم باید آپگرید شه ، میخواستم بدونم راهی هست که خودم تو خونه انجام بدم یا باید حتما ببرم بدم بیرون درست کنن ؟!!
ممنون از پاسخگویی

پ.ن : نمیدونم سوال رو در جای درستی پرسیدم یا نه ، اگه اشتباهه لطفا انتقال بدید :p

اموزشش تو قسمت اموزشای ایکس باکس هست ولی یکم یکم باید حوصله داشته باشین دقیق بخونین و انجام بدین وگرنه کوچکترین اشتباه مساوی با سوختن بردتونه و هزینه های دیگر .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر