سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

t.a.t.u2003

کاربر سایت
Aug 29, 2007
20
نام
ممل ولی نه از نوع امریکایی
منم کنسولم مشکل داره ولی نمیدونم اشکال از کجاست دارم بازی میکنم یه دفه صفحه سیاه میشه بعضی اوقات این اتفاق می افته :(( اقا طاهر میشه یه راهنمایی کنین

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
به خدا اين bioshock يه مرضي داره!
بعضي ها بعد گذاشتن اين بازي تو كنسول يا مشكل هنگ كردن براشون پيش اومده يا سه چراغ
از nextgen هم پرسيدم گفت كه نه مشكلي نداره
ولي اين چند نفري كه تو سايت ديدم دقيقا بعد گذاشتن اين بازي تو كنسول اين مشكل براشون پيش اومده

ببخشید که می پرم وسط ، ولی این مشکلاتی که دوستان میگن مربوط به کنسول نمیشه بلکه مربوط هست به خود بازی.
این اشکالات توی بعضی از کنسول ها دیده شده که بیشتر سایت ها هم این freeze شدن ها رو مربوط به Bioshock دونستن...

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
میبینم که......:confused: تعداد 360های مشکل دار داره روزبه روز بیشتر میشه:arrowd:
تازه مطمعنا خیلیها هم توی سایت عضو نیستند که مشکلاتشون رو بگن
حدس میزنم حدود 15درصد آمار خرابی باشه که اصلا قابل هضم نیست برای هیچ وسیله ای.حتی ایرانخودرو هم این قدر خرابی نداره محصولاتش

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
منم کنسولم مشکل داره ولی نمیدونم اشکال از کجاست دارم بازی میکنم یه دفه صفحه سیاه میشه بعضی اوقات این اتفاق می افته :(( اقا طاهر میشه یه راهنمایی کنین

اگه تا حالا 3 چراغ نداره
به احتمال زیاد مشکل از کابل یا جای فیبش هایی که به تلویزیون می زنید هست

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
میبینم که......:confused: تعداد 360های مشکل دار داره روزبه روز بیشتر میشه:arrowd:
تازه مطمعنا خیلیها هم توی سایت عضو نیستند که مشکلاتشون رو بگن
حدس میزنم حدود 15درصد آمار خرابی باشه که اصلا قابل هضم نیست برای هیچ وسیله ای.حتی ایرانخودرو هم این قدر خرابی نداره محصولاتش

واقعیتش همینه :(. جالب اینجاست هر وقت من از مشکلات کنسول میگم چند نفر میریزن سرم که ای آقا کی گفته 360 اینقدر مشکل داره. بنظر شما 15% امار کمیه . من نمیدونم کسانی که میخوان کنسول بگیرن وقتی چشمشون به این آمار و تاپیک مشکلات کنسول و ... میفته بازم هوس خریدن به سرشون میزنه . اگه این امار رو موقع خریدن کنسولم میدیدم غلط میکردم بخرمش;)

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
واقعیتش همینه :(. جالب اینجاست هر وقت من از مشکلات کنسول میگم چند نفر میریزن سرم که ای آقا کی گفته 360 اینقدر مشکل داره. بنظر شما 15% امار کمیه . من نمیدونم کسانی که میخوان کنسول بگیرن وقتی چشمشون به این آمار و تاپیک مشکلات کنسول و ... میفته بازم هوس خریدن به سرشون میزنه . اگه این امار رو موقع خریدن کنسولم میدیدم غلط میکردم بخرمش;)

این آمار 15% از بقالی سر کوچتون گرفتین؟ جون من رو دلیل و منطق یه چیزی بگین.
شما هم هرازچندگاهی(نمیدونم چی میشه) میای این جملاتتو میگی. هر چی شما میگی درست، بیخیال شو دیگه... تو هر صفحه 3 تا پست دادی همشم همینا رو تکرار میکنی. حوصلت سر نمیره؟ من قبل از اینکه پستتو بخونم تا تهشو میدونم. یه چیزه جدید بگو آخه....

در ضمن مخلصیم. فقط بیخیال شو.

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
این آمار 15% از بقالی سر کوچتون گرفتین؟ جون من رو دلیل و منطق یه چیزی بگین.
شما هم هرازچندگاهی(نمیدونم چی میشه) میای این جملاتتو میگی. هر چی شما میگی درست، بیخیال شو دیگه... تو هر صفحه 3 تا پست دادی همشم همینا رو تکرار میکنی. حوصلت سر نمیره؟ من قبل از اینکه پستتو بخونم تا تهشو میدونم. یه چیزه جدید بگو آخه....

در ضمن مخلصیم. فقط بیخیال شو.
اینم دلیل و منطق
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=3762&page=53
کافیه زحمت بکشید و درصد رو در قسمت فوقانی تاپیک ملاحظه بفرمایید.تازه بعضی از اونهایی که در نظر سنجی سالم بودن کنسولشون رو اعلام کرده بودند از جمله خود من,الان کنسولشون به رحمت ایزدی پیوسته ولی قبلا رای داده اند و درصدی هم عضو سایت نیستند.حالا اگه محاسبه کنید میبینید که امار از 15 هم بالا میزنه شاید 20 درصد باشه ولی من برای اینکه بچه ها نترسند ,حداقل رو گرفتم وگفتم 15 درصد.

با این هیت سینک آشغالی که در gpu ی این کنسول بکار رفته,هر لحظه باید منتظر مرحوم بعدی باشید.انشاا... شما بعدی نباشید.
................
................
پ.ن: با تحقیقی که بروی کنسول مرحوم خودم انجام دادم به این نتیجه رسیدم که اکثر خرابیها به این خاطره که این هیت سینک قادر نیست تبادل حرارتی خوبی با چیپ و محیط برقرار کنه.مسلما بیشترین میزان تبادل هوای داخل کنسول زمانیست که فن هاش رو 12 ولت کنیم .من در این حالت کنسول رو امتحان کردم .جالبه بدونید هیت سینک cpu در این حالت کاملا خنک بود ولی باز هیت سینک گرافیک هنوز داغ بود و کامل خنک نمیشد .فکر میکنم این قضیه بخاطر جنس بد هیت سینک,محل قرار گیری آن و عدم طراحی صحیح ان باشه .شاید اگر سازنده, هیت سینک گرافیک رو مثل cpu مشبکتر و در قسمت زیرین با آلیاژی با توان انتقال حرارتی بیشتر طراحی میکرد الان منم مثل شما از بایو شاک لذت میبردم:((

آخرین ویرایش:

king_of_software

کاربر سایت
Jul 25, 2007
128
با سلام خدمت همگی
وایییییییییی عجب خستگی داشتا این همه پست رو خوندن 879 تا پست رو خوندم داغ کردم:eek:
ولی با این مشکلات بازم میخوام 360 بخرم:cool:
البته بیشتر دوست دارم الیت بخرم تا خیالم راحت تر باشه
فقط کپی خور نشده
راستی قیمت بازی های اورجینالش چنده؟

آخرین ویرایش:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
با سلام خدمت همگی
وایییییییییی عجب خستگی داشتا این همه پست رو خوندن 879 تا پست رو خوندم داغ کردم:eek:
ولی با این مشکلات بازم میخوام 360 بخرم:cool:
البته بیشتر دوست دارم الیت بخرم تا خیالم راحت تر باشه
فقط کپی خور نشده
راستی قیمت بازی های اورجینالش چنده؟
60000 تومان حدودا . :laughing:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام به برو بچ 360 باز گل
من يك مشكل با دستگاهم دارم نميدونم اسمشو مشكل بزارم يانه
من وقتي دسك hp كه چاپ نداره درون دستگاهم ميزارم قشنگ 5 ساعت بازي ميكنم
ولي وقتي ديسك با چاپ رنگي ميزارم كنسول سر 2-3 ساعت كپي اتو داغ ميكنه

وقتي بازي هري پاتر باشه ديگه بدتر 2 ساعته جوش مياره دماش با خورشيد برابري ميكنه
ولي gears of warكه ديسكشhp هست قشنگ5ساعت بازي ميكنم تازي داغ ميكنه ولي نه به اندازي
اين هري پاتر

مشكل از كجاست
خواهشن كمك كنيد

فوري فوري فوري فوري فوري فوري فوري فوري فوري فوري فوري فوري فوري فوري فوري فوري

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
در ضمن من وقتي بايو شوك بازي ميكنم مخم داغ ميكنه
به خدا راست ميگم
اصلا من با اين بازي هايي كه فقط دست يا تفنگ طرف رو نشون ميده مشكل دارم
مثل مدال
من يك شنبه كه بازي بايو شوك رو تموم كردم 2 تا پارچ اب يخ خوردم
به قران ادم داغ ميكنه
شما يك روش نداريد تا من بتونم بدون سر درد اين بازي ها رو ادامه بدم
اگه بگيد كه يك دنيا ممنونتون ميشم
چون عاشق اين سبك بازي هستم

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
در ضمن من وقتي بايو شوك بازي ميكنم مخم داغ ميكنه
به خدا راست ميگم
اصلا من با اين بازي هايي كه فقط دست يا تفنگ طرف رو نشون ميده مشكل دارم
مثل مدال
من يك شنبه كه بازي بايو شوك رو تموم كردم 2 تا پارچ اب يخ خوردم
به قران ادم داغ ميكنه
شما يك روش نداريد تا من بتونم بدون سر درد اين بازي ها رو ادامه بدم
اگه بگيد كه يك دنيا ممنونتون ميشم
چون عاشق اين سبك بازي هستم
دقیقا مثل منی منم وقتی بازی می کنم سرم درد می گیره
ولی اگه یکم بیشتر بازی کنی بهش عادت می کنی من فکر کنم به خاطر گرافیکش هست که سر درد می گیرم و نور زیادی که تو بازی هست مثل The Darkness

سلام به برو بچ 360 باز گل
من يك مشكل با دستگاهم دارم نميدونم اسمشو مشكل بزارم يانه
من وقتي دسك hp كه چاپ نداره درون دستگاهم ميزارم قشنگ 5 ساعت بازي ميكنم
ولي وقتي ديسك با چاپ رنگي ميزارم كنسول سر 2-3 ساعت كپي اتو داغ ميكنه

وقتي بازي هري پاتر باشه ديگه بدتر 2 ساعته جوش مياره دماش با خورشيد برابري ميكنه
ولي gears of warكه ديسكشhp هست قشنگ5ساعت بازي ميكنم تازي داغ ميكنه ولي نه به اندازي
اين هري پاتر

مشكل از كجاست
خواهشن كمك كنيد

فوري فوري فوري فوري فوري فوري فوري فوري فوري فوري فوري فوري فوري فوري فوري فوري

این چیزه خواصی نیست خوب مسلما وقتی درایو راحت تر بازی ها رو اجرا کنه کمتر هم حرارت داره
یعنی هر چی نو دیسک مرغوب تر باشه درایو راحت تر اونو اجرا می کنه و حرارت کمتری هم داره

t.a.t.u2003

کاربر سایت
Aug 29, 2007
20
نام
ممل ولی نه از نوع امریکایی
من دستگام عجیبه اخه یه بار مشکل 0102 داد با سشوار صنعتی حلش کردم دیگه اون مشکل رو نمیده ولی حالا بعد از مدت زمانی که متغیر هست بین 10 دقیقه تا 2 ساعت یه دفه بازی می پره و صفحه سیاه می شه و هیچ چراغ قرمزی نمیده اقا طاهر میشه راهنمایی کنین:blushing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر