سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
اقا من شرط میبندم تا حالا هیچ کدومتون اینت مشکلو نداشتین:
من کنسولم هیچ مشکلی نداره حتی هنگ کردن!
ولی ازون موقعی که روشن میکنم 4گوشه چراغش تا اخری که بازی میکنم ثابت روشن میمونه یعنی چشمک نمی زنه
جالب اینجاست نه مشکلی در load بازییا داره نه داغ شدهگییه شدید/:)

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
خوب دستگات قات زده فکر میکنه چهارتا دسته بهش وصله شاید بلوتوث موبایلی چیزی روش تاثیر گزاشته ولی اینطوری هم اگر صدمه نزنه قشنگه:cool:

S.W.A.T

کاربر سایت
Dec 26, 2006
80
نام
sajad
من یه مشکل دارم سا عت دستگاهمو که تنظیم میکنم وقتی کامل از برق در میارم دوباره به هم میریزه ؟
خواستم بدونم فقط مال من اینطوره یا شما ها هم این مشکل رو دارید

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من تقریبا دو ماه پیش مشکل سه چراغ قرمز داشتم که دادم بچه های خوبه nextgen برام درست کردند.اما الان مشکل هنگ کردن دارم فکر کنم دیگه باید دستگاه را ببرم قبرسون .اینم از دومین 360:(:((

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
با سلام دوستان من یک مشکل با ایکس باکس 360 خودم دارم و اون اینه که وقتی اون رو میخواهم برای بار اول روشن کنم و دکمه ایجکت را میزنم درایور اون گیر میکنه و بیرون نمیاد حتما باید وقتی دکمه رو میزنم به دست یه به لبه درایور بزنم و یک فشار کوچیک به اون بدم تا بیرون بیاد درایور من هم توشیبا-سامسونگ است و کنسولم هم j پرمیوم است به نظر شما این مشکل حل شدنی است ؟ در ضمن وقتی بازی در درایور باشد اصلا گیر نمیکند فقط وقتی که بازی توش نیست گیر میکند?

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
اقا من شرط میبندم تا حالا هیچ کدومتون اینت مشکلو نداشتین:
من کنسولم هیچ مشکلی نداره حتی هنگ کردن!
ولی ازون موقعی که روشن میکنم 4گوشه چراغش تا اخری که بازی میکنم ثابت روشن میمونه یعنی چشمک نمی زنه
جالب اینجاست نه مشکلی در load بازییا داره نه داغ شدهگییه شدید

اگه مشکل نداره حتما چراغ هاش قاط زده!:)

این جور که شما ها از خرابی میگین من خیلی میترسم
68.gif
من کنسولم فردا میاد کاش مشکلی نداشته باشه!

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
با توجه به این بحث هایی که شد بهترین طرز قرار دادن کنسول چی هست

بابا افقي افقي افقي افقي افقي افقي افققي افقي افقي افقي افقي افقي افقي افقي افقي افقي افقي افقي :evil: اخه بس كنيد اين بحث افقي وعموديرو اصلا هر كي ميخواد 360 زودتر بسوزه عمودي بزاره هركي ميخواد دستگاهش عمر بيشتري كنه افقي بزاره:-"

S.W.A.T

کاربر سایت
Dec 26, 2006
80
نام
sajad
با سلام دوستان من یک مشکل با ایکس باکس 360 خودم دارم و اون اینه که وقتی اون رو میخواهم برای بار اول روشن کنم و دکمه ایجکت را میزنم درایور اون گیر میکنه و بیرون نمیاد حتما باید وقتی دکمه رو میزنم به دست یه به لبه درایور بزنم و یک فشار کوچیک به اون بدم تا بیرون بیاد درایور من هم توشیبا-سامسونگ است و کنسولم هم j پرمیوم است به نظر شما این مشکل حل شدنی است ؟ در ضمن وقتی بازی در درایور باشد اصلا گیر نمیکند فقط وقتی که بازی توش نیست گیر میکند?

منم همین مشکل رو دارم به خطر این که یه مدت افقی یا عمودی گذاشتی الان خلتشو تغییر دادی ولی بعد از یه مدت خوب میشه سری اول پلی استیشن 2 (منظورم بزرگاشه) این مشکل رو داشتن
در ضمن همه میگن عمودی خوبه تو چند تا سایت معتبر هم دیدم ؟ دلیلشم اینه که وقتی عمودی میذاری اپتیک لنز لازم نیست به جاذبه غلبه کنه ؟
اگه تا حالا دایو PC یا PS2 یا هر دایو سی دی دیگه باز کرده باشین منظورمو میفهمین کافیه یه بار عمودی بذارین 30 دقیقه بازی کنین به همون مدت هم افقی بذارین بازی کنین ببین در کدام حالت گرمای بیشتری تولید میکنه

XIII

کاربر سایت
Jul 16, 2007
114
اقا كسي جديدا كنسول نسوزونده:laughing: اخه يه چند وقتيه خبري نيست :cheesygri (البته خدا نكنه شوخي كردم)

فكر كنم آخريش خودم بودم !:(:(:(
درست فرداي روزي كه امتحانام تموم شد عمر 360 من هم تموم شد !!:((:crying::wallbash:
اميد وارم اين مصيبت نصيب هيچكس نشه چون واقعا جيگر آدم ميسوزه :no:
تا امتحانا تموم شد ما اومديم يه نفس راحت بكشيم اينجوري شد (خيلي ضد حالها !!):crying1::(

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
واقعا خیلی ناراحت میشه ادم این صحنه رو میبینه!
روزه بعد امتحان ها؟:((
ایشالله نصیب گرگ بیابون نشه;)
میگم شما بردیش پیشه NextGen یا هر جای دیگه ای؟شاید تامیر شد ها!
به قوله NextGen ی ها:

اگر کنسول شما از کار افتاده است و با خطای 3 چراغ قرمز روبرو شدید و راه حل های ارائه شده و حتی تعمیرات انجام شده توسط اشخاص مختلف هم نتوانسته کنسول شما را به حالت عادی برگرداند، حتماً با ما تماس بگیرید !

rod.jpg
اگر فکر می کنید که دیگر کنسول خود را از دست داده اید و دیگر قابل تعمیر نیست، با ما تماس بگیرید. شاید بتوانیم کنسول شما را مجدداً زنده کنیم !

ارزش امتحان کردنش را دارد، مطمئن باشید !

:)

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
این جور که شما ها از خرابی میگین من خیلی میترسم من کنسولم فردا میاد کاش مشکلی نداشته باشه!

به به !! آقا امین هم که Jump کردن In !! :biggrin1:
مبارکه ! از کجا گرفتی ؟ چند ؟!
اصلا نترس ....
ممکنه اینقدر بد باشه که بعد از 1 ساعت بازی بسوزه .... یا ممکنه اینقدر خوب باشه ( مثل مال من :biggrin1: ) که بدون فن بتونی ازش بعنوان کولر استفاده کنی !! :biggrin1:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
به به !! آقا امین هم که Jump کردن In !! :biggrin1:
مبارکه ! از کجا گرفتی ؟ چند ؟!
اصلا نترس ....
ممکنه اینقدر بد باشه که بعد از 1 ساعت بازی بسوزه .... یا ممکنه اینقدر خوب باشه ( مثل مال من :biggrin1: ) که بدون فن بتونی ازش بعنوان کولر استفاده کنی !! :biggrin1:
اره دیگه ما هم رفتیم قاطیه مرغا!!!:biggrin1:
ممنون من از فتحی گرفتم با یه فن و کابل vga و مادگیش و lost planet شد 540 تومن:love:
ایشالله کی مشکلی پیش نمیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر