سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

gorg355g

کاربر سایت
Sep 2, 2011
83
نام
بابک
یکی مارو راهنمایی کنه- اونی که از خریدم هیچ سریال یا کلیدی پیش خودش نگذاشته این یارو که خواسته درستشم کنه چیزی نگذاشته پیش خودش ممکنه که این دستگاه بکلی خراب بشه بندازیم دور؟اینجا که اینو میگن
nدوست عزیز سوالت یکم قاطی پاتی بود((با انداختن یه بازی جدید اپدیت خواست بعد وسط اپدیت گیر کرد گفتن باید دستگاه رو اپدیت کنی)) اینجا سه تا آپدیت نوشتی مظورت lt or dashboard?
اما نه در هر حالت دستگاهت اشغال نشده اول جدید ترین اپدیتو از xbox.com/update بگیر بعد فرمویرتم به lt+ 1.91 اپدیت کن اموزشاشم کامل تو فروم هست اما مواظب زدن کابل باش که مثل من نشی اینو یادت باشه کابل برق (پاور) درایور سربلند باشی بدرو:xد

mr-secret

کاربر سایت
Oct 18, 2008
6
nدوست عزیز سوالت یکم قاطی پاتی بود((با انداختن یه بازی جدید اپدیت خواست بعد وسط اپدیت گیر کرد گفتن باید دستگاه رو اپدیت کنی)) اینجا سه تا آپدیت نوشتی مظورت lt or dashboard?
اما نه در هر حالت دستگاهت اشغال نشده اول جدید ترین اپدیتو از xbox.com/update بگیر بعد فرمویرتم به lt+ 1.91 اپدیت کن اموزشاشم کامل تو فروم هست اما مواظب زدن کابل باش که مثل من نشی اینو یادت باشه کابل برق (پاور) درایور سربلند باشی بدرو:xد

لینک اموزش ها رو میزاری واسمون؟

gorg355g

کاربر سایت
Sep 2, 2011
83
نام
بابک
لینک اموزش ها رو میزاری واسمون؟
بفرما
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=29593
این برای اپدیت فرمویر
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=2367
اینم برای lt
اما اگه انگلیسی بلدی نظر شخصی من استفاده از اموزش خود jungle flasher هست.

---------- نوشته در 03:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:06 PM ارسال شده بود ----------

http://hotfile.com/dl/129074413/6f8714b/jftut1.4.4.rar.html
جانگل فلشر

---------- نوشته در 03:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:10 PM ارسال شده بود ----------

یکی هم جواب خودمو بده لطفا

zodiac8411

کاربر سایت
Sep 21, 2011
5
من برای بار اول کە ایکس باکسم اپدیت کردم اونم آپدیت رو از سایت خود ایکس باکس گرفتم...با فلش مموری اپدیت کردام....الان فقط موزیک و فیلم میخونە....اومدم تو نت دیدم وا ویلا نباید اپدیت میکردم....حالا باید چکار کنم...دوتستان لطفا کمک کنن گیج شدم تو این همە پست..هر کسی یە چیزی میگە....لطفا برام توصیح بدید!!!در ضمن ایکس باکس من هر بازی کپی رو هم میخوند کە فکرک کنم کپی خور شدە.؟

آخرین ویرایش:

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
درود.من بازی The Gunstringer رو که بازی fruite ninja رو ضمیمه کردن.ولی وقتی که بازی رو اجرا میکنم بازی اصلی اجرا میشه ولی اصلا خبری از fruite ninja نیست.دوستان میشه راهنمایی بفرمائید این ضمیمه رو از کدوم قسمت میتونم پیدا کنم؟؟ممنون

joorab

کاربر سایت
Jul 13, 2006
212
نام
امین
[/QUOTE]احتمالا بعد از از ریختن ال تی + داشبوردو اپدیت کردی اگه اره که اشتب زدی اول اپدیت بعد ال تی
این کارو بکن اگه درست نشد بگو تا ببینیم با اساتید فروم که چیکار کردی[/QUOTE]
من اصلا داشبورد رو آ÷دیت نکردم یعنی بهش دست نزدم lt ریختم stock ریختم خلاصه همه اون فایلها رو که توپست اول گزاشتن ریختم تو درایو اما نشد. فقط یه چند تا چیز عجیب دیدم. در مورد dvd key اینکه هر موقع هر کدوم از اون فریمورها رو میریختم یه جور dvd key تو jf نمایش داده میشد. یه بار 12 تا f یه بار 12 تا صفر یه بار 12 تا V خلاصه نمیدونم من درست نمیریختم یا این مساله عادیه؟؟ یه سوال دیگه اینکه وقتی میگین اول داشبورد رو آپدیت کنم بعد LT بریزم اون آپدیت چیه و از کجا بیارمش؟ یه لینک دانلودی چیزی لطف کنین.. یه سوال دیگه وقتی تو jf مشخصات فریمور و dvd key رو تو قسمت source و target مینویسه مشخصات فریمور فعلی ما اون بالاییه یا پایینی؟

gorg355g

کاربر سایت
Sep 2, 2011
83
نام
بابک
احتمالا بعد از از ریختن ال تی + داشبوردو اپدیت کردی اگه اره که اشتب زدی اول اپدیت بعد ال تی
این کارو بکن اگه درست نشد بگو تا ببینیم با اساتید فروم که چیکار کردی[/QUOTE]
من اصلا داشبورد رو آ÷دیت نکردم یعنی بهش دست نزدم lt ریختم stock ریختم خلاصه همه اون فایلها رو که توپست اول گزاشتن ریختم تو درایو اما نشد. فقط یه چند تا چیز عجیب دیدم. در مورد dvd key اینکه هر موقع هر کدوم از اون فریمورها رو میریختم یه جور dvd key تو jf نمایش داده میشد. یه بار 12 تا f یه بار 12 تا صفر یه بار 12 تا V خلاصه نمیدونم من درست نمیریختم یا این مساله عادیه؟؟ یه سوال دیگه اینکه وقتی میگین اول داشبورد رو آپدیت کنم بعد LT بریزم اون آپدیت چیه و از کجا بیارمش؟ یه لینک دانلودی چیزی لطف کنین.. یه سوال دیگه وقتی تو jf مشخصات فریمور و dvd key رو تو قسمت source و target مینویسه مشخصات فریمور فعلی ما اون بالاییه یا پایینی؟[/QUOTE]
www.xbox.com/update

---------- نوشته در 06:55 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:53 AM ارسال شده بود ----------

من برای بار اول کە ایکس باکسم اپدیت کردم اونم آپدیت رو از سایت خود ایکس باکس گرفتم...با فلش مموری اپدیت کردام....الان فقط موزیک و فیلم میخونە....اومدم تو نت دیدم وا ویلا نباید اپدیت میکردم....حالا باید چکار کنم...دوتستان لطفا کمک کنن گیج شدم تو این همە پست..هر کسی یە چیزی میگە....لطفا برام توصیح بدید!!!در ضمن ایکس باکس من هر بازی کپی رو هم میخوند کە فکرک کنم کپی خور شدە.؟
وقتی اون اپدیتو ریختی از حالت کپی خور دراومدی باید بری دوباره lt+ رو بریزی بهتره بدی برات بریزن;;)

gorg355g

کاربر سایت
Sep 2, 2011
83
نام
بابک
درود.من بازی The Gunstringer رو که بازی fruite ninja رو ضمیمه کردن.ولی وقتی که بازی رو اجرا میکنم بازی اصلی اجرا میشه ولی اصلا خبری از fruite ninja نیست.دوستان میشه راهنمایی بفرمائید این ضمیمه رو از کدوم قسمت میتونم پیدا کنم؟؟ممنون

lkمن در این مورد اطلاعی ندارم
بچه های دیگه کم لطفی نکنید جواب این دوستمونم بدید

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر

اگه اصل بخری کد دانلود رایگان از xbl رو داره
اگه من lt 2 رو بریزم نیازی به ریختن lt 1.9 نیست

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
سلام دوستان
تازهگی ها کنسولم یه مشکل عجیب پیدا کرده که انگار هیچکسی هم نمی دونه چش شده

تو بعضی بازی ها وقتی دارم بازی می کنم یهو بازی گیر می کنه وبازی کامل می ایسته بدون هیچ گونه error
تو بعضی بازی ها وقتی دارم بازی می کنم یهو می نویسه disk is unreadable
تو بعضی از بازی ها هم هیچ گونه مشکلی ایجاد نمی شه

اگه راهنمایی کنین ممنون می شم

کنسول شما با یه گردگیری ساده
البته با پمپ هوا
و تنظیم لنز درایو مشکلش حل میشه

نگران نباش عزیزم

روی هم شاید 15 شه هزینش
شایدم کمتر

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
سلام.
قرار بود بازی rise of nightmare پانزدهم شهریور بیاد اما خبری ازش نیست.تویه هیچ فروشگاهی برای فروش نیست.دوستان مگه این بازی هم قفل xgd3 داره؟؟؟
ممنون

joorab

کاربر سایت
Jul 13, 2006
212
نام
امین
مشکل

آقا من هر کاری میکنم داشبورد آپدیت نمیشه وقتی پر شدن نوار سبز داره تموم میشه کنسول ریستارت میکنه و ارور E83 میده یکی بیاد یه راهنمایی اساسی بکنه کلافه شدم...

amrabs57

کاربر سایت
Nov 19, 2007
64
دورد بر دوستان گل . بنده یک دستگاه اسلیم با درایو 0225 کپی خور حدود 2 ماه پیش خریدم که متاسفانه از دیروز هر دیسکی میزارم داخل درایو چه بازی چه فیلم چه موسیقی بعد دوباره مینویسه Open tray و اصلا نمیشناسه دیسک رو . البته ابتدا چند بار موقع بازی فیفا 10 ارور disk id unreadable رو داده بود . البته میبینم که دوستان دیگه هم کم و بیش این مشکل براشون پیش اومده . لطفا اگر دوستان اطلاعات درست دارن راهنمایی بفرمایند . البته دیسک ارجینال ندارم که تست کنم ببینم اون رو میخونه یا نه ولی بعید میدونم چون که دیسک فیلم رو هم اصلا نمیشناسه . لطفا راهنمایی بفرمایید . البته قصد دارم که ببرم توپخونه برای تعمیر گفتم قبلش اطلاعاتم بیشتر بشه که سرم زیاد کلاه نره . با تشکر فراوان از دوستان گل و دوست داشتنی . ممنون . منتظر جوابتون هستم . بدرود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر