سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
سلام دوستان.
من یه مشکل اساسی با کنسولم دارم.
کنسول رو از یکی از بچه های بازی سنتر خریدم که اگر کنسولم درست نشد کنسول رو تو سرش خورد میکنم و حالش ر وبد جور میگیرم .
خوب بگذریم.
کنسول من الیت هست و lt 1.91 ]م روش نصب کردم.
مشکل اصلی من اینه:
پروفایل که انتخاب میکنم چهره اواتارهام نمیاد و هر کاری میکنم نمی تونم وارد منوی تغییر اواتارها رو نمیشه تغییر داد.
پغام آپدیت میده و میگه که برای اپدیت باید به ایکس باکس لایو وصل بشم.
آخرین داشبورد هم روی کنسول نصب هست.
میخوام به ایکس باکس لایو وصل بشم که با این پیغام مواجه میشم.
this feature is temporarily unavailable .please try again later.
status code : 8b050008-2a163c39-88e4fcf1

خواهشا یکی بیاد ما رو راهنمایی کنه و بگه کنسول من مشکل اصلیش چی هست.

چه بی اعصاب پژمان جان .

مشکل از کنسول نیست . نمیتونم راهنماییت کنم اما اینو مطمئنم که مشکل از کنسول نیست

من وقتی بازی میکنم مثلاً فیفا11 توی مانیتور هیچ مشکلی ندارم. اما وقتی xbox رو میبرم با TV بازی میکنم بعضی جاها خیلی افت فریم دارم. این مشکل رو همه دارن؟ یا فقط مال من اینجوریه؟ این افت فریم رو توی فیفا روی مانیتور نمیبینم ولی توی TV بعضی وقتا خیلی توی ذوق میزنه!!

عزیز اسم تاپیکو خوندی ؟؟؟ مشکلات مربوط به کنسول نه مشکلات TV . مشکل از تلویزیون شماست و احتمالا مدلش قدیمیه . شایدم مشکل از کابل شماست

دوست من با آپدیت بازی Dead Island دستگاش اینجوری شده الان چه آپدیتی رو باید دانلود کنه بریزه رو دستگاش لینکشو می شه بهم بدی

از توی سایت رسمی مایکروسافت باید دانلود کنی و بریزی توی فلش . همین .

بعدم باید LT+ 1.9 رو بریزی

اقا ما چند روز پیش داشتیم با کینکت بازی UFC Trainer رو بازی میکردیم بعد یه دفعه بازی هنگ کرد دیگه هیچ کاری نمشید کرد ! نه دسته خاموش میشد نه چیزی ! فقط میشد کنسول خاموش کنی ! حالا یه 1 ساعت پیش داشتم Gears of war بازی میکردم تا وسطاش رفتما . به یه مرحله ای رسیدم اونم اونجا هنگ میکنه !! حتی 1 بار کنسول خاموش روشن هم کردم بازم همونجا گیر میکنه !! مشکل از کنسول یا از بازی ها ؟!! روی دیسک ها هم هیچ خشی نیست ! :x

نمیدونم مشکل از کجاست . این یه باگه تا اون جایی که من میدونم . برای همه اینطوری میشه کم و بیش . اگر کنسولتون هارد داشته باشه تا حد زیادی این مشکل بر طرف میشه . یکی دیگر از دلایل هم میتونه کثیف بودن دیسک در هنگام نصب بازی باشه . ( مهم نیس که الان تمیزه یا کثیف )

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
دوست من با آپدیت بازی Dead Island دستگاش اینجوری شده الان چه آپدیتی رو باید دانلود کنه بریزه رو دستگاش لینکشو می شه بهم بدی
کنسول من هم با اجرای بازی monkey islan که دیروز خریدم و اجرای آپدیت روی بازی که بصورت ناقص نصب شد دچار این مشکل شد و متاسفانه حتی تو صفحه داشبورد هم نمیره حالا ممکنه لینک دانلود آپدیت رو قرار بدید و نحوه نصبش رو هم بفرمایید ، البته نمیدونم با توجه به اینکه به محض اینکه کنسول روشن میشه به داشبورد نمیره و ون خطای آپدیت میاد چطور میشه با فلش آپدیت ناقص رو کامل کرد ، خواهشا راهنمایی بفرمایید . با تشکر

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
متن زیر را به دقت بخوانید

سلام .

خوب دقت کنید :

ابتدا داشبورد جدید رو از اینجا http://www.xbox.com/system-update-usbدانلود کنید .
بعد از دانلود فایل فشرده رو Extract کنید تا با یه فایلی به این نام برسید : SystemUpdate$.
فایل SystemUpdate$ رو روی USB خود کپی کنید .
usb رو به ایکس باکس روشن وصل کرده و صبر کنید تا usb چراغ بزند بعد کنسول را ریستارت کنید ( با دکمه power دستگاه ) .
بعد از ریست کردن کنسول شروع به خواندن آپدیت میکند و شما باید گزینه Yes رو بزنید .

نکته مهم : ( در صورت عدم شناسایی USB Flash توسط کنسول، فلش خود را حتماً به FAT32 فرمت کنید و همچنین در پنجره ی Format قسمت اسم فلش "Volume label" را خالی بگذارید و بعد از Format مجدداً آپدیت را کپی و مرحله ی نصب داشبورد را تست کنید.
اگر فرمت فلش FAT32 میباشد ولی کنسول آنرا شناسایی نمی کند کافیست اسم USB Flash را تغییر دهید و یا پاک کنید، در نهایت مجدداً USB Flash را به کنسول وصل کنید و مرحله ی نصب داشبورد را تست کنید.)

بعد از آپدیت دستگاه شما دیگر قادر به خواندن بازیهای کپی نخواهد بود و شما باید آپدیت LT+1.91 برای کنسول های فت(الایت و آرکید ) و یا آپدیت LT+1.92 برای اسلیم ها رو روی درایو دستگاه بریزین . ( اگر مبتدی هستین پیشنهاد میکنم که کنسول رو به تعمیر گاه داده و با خرج کردن 10 تا 25 هزار تومن از بازی های جدید لذت ببرین ) اما اگر اهل ریسک هستین و دست به آچار ازاین آموزش برای کنسول های فت استفاده کنید ( آموزش اسلیم رو من ندارم و بهتره بدین بیرون براتون آپدیت کنند ) و کنسول خود را آپدیت کنید .

اوووووف دستم !!! :d

سوالی بود ببرسین .

• Like
Reactions: reach usa

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
من یه اسلیم دارم که داشبردش اینه:13146 و lt1.9 یا 1.91 داره(مطمئن نیستم کدوم یکی)

حالا میخواستم بدونم اگه داشبردش رو به 13599 اپدیت کنم lt میپره یا نه؟

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
من یه اسلیم دارم که داشبردش اینه:13146 و lt1.9 یا 1.91 داره(مطمئن نیستم کدوم یکی)

حالا میخواستم بدونم اگه داشبردش رو به 13599 اپدیت کنم lt میپره یا نه؟

نه عزیز چون فریمور روی درایو ریخته میشه اما داشبورد روی هارد و ربطی بهم دیگه ندارن .

شما با خیال راحت آپدیت کن

tatupsp

کاربر سایت
Feb 4, 2007
205
سلام
دستگاه دوستم خیلی قدیمی بودش و خیلی وقت بود آپدیت نکرده بود ( یعنی مطمئنم LT نداشته یه ورژن Ixtream قدیمی)
بازی monkey island رو گفتیم، گقت آپدیت نیاز داره ما هم زدیم یس و دستگاه الان که روشن می شه رو یه صفحه سفید گیر می کنه که نوشته

can't read the update from the disc. Please insert the disk to conintue the update
یه کد هم داره که آخزش اینه
c000-0013

من آپدیت دشبورد رو هم با فلس بهش وصل کردم اما قبو نکرد...
چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
سلام
دستگاه دوستم خیلی قدیمی بودش و خیلی وقت بود آپدیت نکرده بود ( یعنی مطمئنم LT نداشته یه ورژن Ixtream قدیمی)
بازی monkey island رو گفتیم، گقت آپدیت نیاز داره ما هم زدیم یس و دستگاه الان که روشن می شه رو یه صفحه سفید گیر می کنه که نوشته

can't read the update from the disc. Please insert the disk to conintue the update
یه کد هم داره که آخزش اینه
c000-0013

من آپدیت دشبورد رو هم با فلس بهش وصل کردم اما قبو نکرد...
چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[h=3]صفحه سفید xbox و ارور کد[/h]

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
نه عزیز چون فریمور روی درایو ریخته میشه اما داشبورد روی هارد و ربطی بهم دیگه ندارن .

شما با خیال راحت آپدیت کن
خیلی هم به هم ربط دارن.... ایشونم اگه lt 1.9 به بالا نداشت ( که داره ) fw دستگاش می پرید( مثله tatupsp )

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام یک سوالی داشتم بی زحمت دوستان متخصص لطف کنند سیع جواب بدن که واجبه یکی از دوستان دستگاه رو به لایو زده و به 13599 آپدیت کرده حالا هر بازیی که میزاره play DVD میده و بازی اجرا نمیشه حالا میخواستم بپرسم با ریختن LT میشه درستش کرد یا نه KEY رو نمیدونم داره ولی با فرض اینکه نداشته باشه میشه کاری کرد یا خیر

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
خیلی هم به هم ربط دارن.... ایشونم اگه lt 1.9 به بالا نداشت ( که داره ) fw دستگاش می پرید( مثله tatupsp )

درسته ربط دارند . اما منظورم این بود که مشکلی برای آپدیت ایجاد نمیشه .

سلام یک سوالی داشتم بی زحمت دوستان متخصص لطف کنند سیع جواب بدن که واجبه یکی از دوستان دستگاه رو به لایو زده و به 13599 آپدیت کرده حالا هر بازیی که میزاره play DVD میده و بازی اجرا نمیشه حالا میخواستم بپرسم با ریختن LT میشه درستش کرد یا نه KEY رو نمیدونم داره ولی با فرض اینکه نداشته باشه میشه کاری کرد یا خیر

باید lt 1.91 رو بریزن . اگر key رو ندارن کار یکم پیچیده میشه . اما اگر دارن از این اموزش استفاده کند .

canon

کاربر سایت
Apr 11, 2008
14
نام
مهدی
دی وی دی کی

با سلام خدمت تمام اساتید
یه سوال داشتم شاید اینجا جاش نباشه ولی میخام بدونم که تازگیا راهی برای بدست اوردن دی وی دی کی دسگاهای که موقع فلش دی ویدی فقط پخش می کنن نیامده یه دسگاه دارم همینجوری چند وقط بدون استفاده مونده ممنون میشم کمکم کنید =((=((:((:((

gorg355g

کاربر سایت
Sep 2, 2011
83
نام
بابک
سلام دوست عزیز به شکل جدید انجمن اشنا نبودم مجبور شدم انجوری سوالمو بپرسم
من موقع بدست اوردن key dvd xbox کابلو اشتباه زدم و فکر کنم درایوم سوخت ایا راهی هست که بتونم تعمیر کنم یا درایو عوض کنم ممنون اگه جواب بده امیدم تویی :(:(

درایوم liteon 83850c v2

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
با سلام خدمت تمام اساتید
یه سوال داشتم شاید اینجا جاش نباشه ولی میخام بدونم که تازگیا راهی برای بدست اوردن دی وی دی کی دسگاهای که موقع فلش دی ویدی فقط پخش می کنن نیامده یه دسگاه دارم همینجوری چند وقط بدون استفاده مونده ممنون میشم کمکم کنید =((=((:((:((

بله میشه
JTAG برای همه دستگاههای XBox360 حتی Slim

من موقع بدست اوردن key dvd xbox کابلو اشتباه زدم و فکر کنم درایوم سوخت ایا راهی هست که بتونم تعمیر کنم یا درایو عوض کنم ممنون اگه جواب بده امیدم تویی :(:(
درایوم liteon 83850c v2

اینم هم درست میشه.
بررسی مشکلات درایوهای LiteOn

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
با سلام خدمت تمام اساتید
روش جی تگ جدیدی اومده که در این تاپیک اطلاعاتی رو جمع کنین.
[h=3]JTAG برای همه دستگاههای XBox360 حتی Slim[/h]

درایوم liteon 83850c v2

یه عکس از درایوت بنداز اونجایی که سوخته تا من و یا دوستان دیگه راهنمایی کنیم.

joorab

کاربر سایت
Jul 13, 2006
212
نام
امین
سلام من یه xbox خریدم وقتی دی وی دی بازی رو میزارم توش که اجرا کنه مینویسه play dvd و وقتی دکمه A رو میزنم یه آرم xbox بزرگ میاد با کلیدای play و next و stop و این چیزا انگار که میخاد فیلم پخش کنه اصلاً بازی رو نمیشناسه کسی میدونه چشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر