سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
سلام من یه xbox خریدم وقتی دی وی دی بازی رو میزارم توش که اجرا کنه مینویسه play dvd و وقتی دکمه A رو میزنم یه آرم xbox بزرگ میاد با کلیدای play و next و stop و این چیزا انگار که میخاد فیلم پخش کنه اصلاً بازی رو نمیشناسه کسی میدونه چشه؟

عزیز شما فریمور دستگاهت اوریج شده و فقط بازی ها اورژینال رو میخونه . باید LT+1.91 رو بریزی تا مشکلت حل بشه . DVD key رو داری ؟

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
با سلام، جای مناسبی رو برای سوالم نتونستم پیدا کنم. من شاید یه سر برم دوبی. میخوام ببینم اگه از اونجا 360 اسلیم بگیرم اینجا کپی خور کردنش مکافات داره ؟ اصلا به صرفه هست؟ البته 2 تا میخوام بگیرم یکی 250 گیگ معمولی و یکی هم 320 لیمیتد.
ممنون

mmx

کاربر سایت
Mar 16, 2009
69
نام
مهدی
با سلام، جای مناسبی رو برای سوالم نتونستم پیدا کنم. من شاید یه سر برم دوبی. میخوام ببینم اگه از اونجا 360 اسلیم بگیرم اینجا کپی خور کردنش مکافات داره ؟ اصلا به صرفه هست؟ البته 2 تا میخوام بگیرم یکی 250 گیگ معمولی و یکی هم 320 لیمیتد.
ممنون
بله هم قیمتش بصرفه هست و هم کپی خور می شه

joorab

کاربر سایت
Jul 13, 2006
212
نام
امین
شما بده بیرون با هزینه 10 الی 20 تومن کپی خورش کنن.این راه حل خوبیه اگه خودتون نمیتونین هک کنین.
راستی این رو یادم رفت بگم این درایو کنسول من مال خودش نیست مال یه کنسول دیگست ممکنه از اون باشه؟
اگه تنها راهش کپی خور کردنه من هر ریسکس رو قبول میکنم فقط یه لینک از آموزش LT+1.91 برام بزارین ممنون میشم

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
دوستان من درایو ایکسباکسم نمیدونم چی شده هر بازی رو که میزارم چه اوریج و چه کپی مینویسه open tray
کممممممممممممممک

درست میشه

هر فروشنده ای میتونه درست کنه
من ساری هستم

خودم چی ؟؟؟ میتونم درست کنم؟؟

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
راستی این رو یادم رفت بگم این درایو کنسول من مال خودش نیست مال یه کنسول دیگست ممکنه از اون باشه؟
اگه تنها راهش کپی خور کردنه من هر ریسکس رو قبول میکنم فقط یه لینک از آموزش LT+1.91 برام بزارین ممنون میشم
[h=3]عرضه فیرمور iXtreme LT+ 1.92 و سوالات پیرامون آن[/h]
[h=3]خواندن درایوهای LiteOn سری 7 و 8 و 9 بدون MRA (برش و لحیم کاری)[/h]اینارو بخونی یه چیزایی دستگیرت میشه.
دوستان من درایو ایکسباکسم نمیدونم چی شده هر بازی رو که میزارم چه اوریج و چه کپی مینویسه open tray
کممممممممممممممک

درست میشه

هر فروشنده ای میتونه درست کنه
من ساری هستم

خودم چی ؟؟؟ میتونم درست کنم؟؟
دلیل میخواد که اینجوری بشه، خودت اپدیتش کردی؟ قطعه ای توش نسوخته؟

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
دلیل میخواد که اینجوری بشه، خودت اپدیتش کردی؟ قطعه ای توش نسوخته؟

یه بار داشتم اپدیتش میکردم که مشکل پیدا کرد و برق بهش نمیرسید و ... فرستادم برای علیرضای عزیز و برام درست کرد (b3da) ولی دیروز که داشتم بازی میکردم یه 2 بار هنگ کرد و دیگه هر بازی میزارم توش open tray میده چه اوریج و چه کپی

avannn

کاربر سایت
May 23, 2010
559
نام
آوان
سلام دوستان

من آخرین باری که آپدیت کدام مربوط به زمانی‌ بود که اومده بود.بردم مغازه کنسول رو باز کرد آپدیت کرد

امروز از طریقه اینترنت دستگاه رو آپدیت کردم،حالا همهٔ بازی هارو play DVD می‌زنه،چیکار باید بکنم؟

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
سلام دوستان

من آخرین باری که آپدیت کدام مربوط به زمانی‌ بود که اومده بود.بردم مغازه کنسول رو باز کرد آپدیت کرد

امروز از طریقه اینترنت دستگاه رو آپدیت کردم،حالا همهٔ بازی هارو play DVD می‌زنه،چیکار باید بکنم؟
برنامه کپی خور دستگاه پریده به حالت اورجینال در اومده! بده واست برنامه LT 1.91 رو نصب کنن درست میشه

gorg355g

کاربر سایت
Sep 2, 2011
83
نام
بابک
دوستان میشه بدون جیتگ درایو لایتونی که در حین عمل pmt برای بدست اوردن dvd key با زدن کابل اشتباه سوخته رو عوض کرد اگه اره لطفا حدود قیمت درایو ترجیحا لایتون
درایو خودم 83850c

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر