سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام دوستان
من یه مدت از 360 دور بودم الان دو تا بازی روش اجرا کردم LA noir و DE:HR
سر جفتش فریز می کنه
LA noir که همیشه یه جای خاص فریز می کنه.DE هم تا حالا 2 بار فریز کرده.
360 قبلی منم یه مدت این جوری بود بعدش 3 چراغ داد.
البته تو اون قبلی وقتی فریز می کرد هیچی کار نمی کرد.بازی رو هم بیرون میاوردی چیزی نمی شد
ولی تو این یکی وقتی فریز می کنه وقتی بازی رو بیاری بیرون مشکل رفع می شه و دیگه مشکلی نداره.قبلش هم مثلا اگه یه کاری کرده باشی مثلا دکمه ی guide ای چیزی زده باشی بعد از بیرون اوردن بازی اون کار انجام می شه (تو خود بازی موقع فریز نه)
مشکل از بازیاست یا از کنسول؟
الیت جسپر هست

سوال دوم اینکه من چون یه مدت از 360 دور بودم اصلا قضیه فریمور های جدیدو نمی دونم
اگه یه جوانمردی بیاد توضیح بده که این LT 1.9 و LT 1.91 چی کار می کنن, این فرمت جدید دیسک های 360 چیه,LT 2.0 مشکل این فرمتو حل می کنه ایا.کلا کدوم بازی ها مشکل دارن و مشکلشون با چه FW ای حل می شه و ... ممنونش می شم.
من الان LT+ همون ورژن اولیش نسبه رو دستگاهم
فریز شدن کنسول:برین به صفحه زیر
#7552​

فیریمور LT 1.9 برای آپدیت جدید هست و فرق چندانی با LT 1.91 نداره ولی محیط لایو برای کاربرا امن تر و مشکل اجرا نشدن بعضی از بازی ها هم حل شده.
فرمت جدید دیسک هنوز توی بازار نیومده و تا نیومدنش فیریمور LT 2.0 عرضه نمیشه و مطمئنا مشکل این نوع دیسکارو حل میکنه.
شما 1.91 رو نصب کن و دیگه خیالت راحت باشه.
من وقتی دارم بازی میکنم بعد از چند دقیقه دسته خود به خود خاموش میشه باطری هم نو انداختم ولی نمیدونم مشکلش چیه ؟
ویه سوال دیگه در هنگام بازی چراغی که روی کنسول هست از دسته یک به دسته دو متغیره در ضمن باید بگم یه دسته بیشتر روشن نیست مشکل از چیه واین که برای کنسول ضرری نداره ممنون میشم اگه جواب بدین؟
شما یکبار سر فرصت و بدون عجله دسته هارو با کنسول ساینس و یا همون مچ و یا همن ست کنین و احتمالا حل میشه مشکل چراغ ها و در مورد خاموش شدن دسته ها احتمالا جای باطری ها شل شده و مشکل از اوناست و یا باطری ها لاغر هستن.
سلام.دوستان من تازه xbox360 گرفتم و واقعا مبتدی هستم.دستگاه من اسلیم 4 گیگ هست.من باهاش بازیهای سال 2010 رو مثل RDR و GeOW2 و FN:C و FIFA11 و ... رو اجرا میکنم ولی وقتی بازیهای سال 2011 مثل MK و L.A Noir و DE:HR رو داخل دستگاه میذارم مینوسه که نیاز به آپدیت داره.حالا من باید چیکار کنم؟آپدیت کنم؟کپی خور دستگاه نمیپره؟اگه یکی بنده رو راهنمایی کنه واقعا ازش ممنون میشم.
شما آپدیت دستگاهت چیه برادر؟
خب شما مجبوری آپدیت کنیبرای بازی های جدید و فوقش کپی خور درایو پاک میشه و دوباره کپی خورش میکنین، کاری نداره.
من الان يك هفته است دارم مي پرسم يعني واقعا كسي نميدونه؟
خب معمولا توی ایران کسی زیاد جی تگ شده نداره برای همین کسی کار نکرده که بدونه چه جوریه یکیش مثل خودم.

شما آپدیت دستگاهت چیه برادر؟
خب شما مجبوری آپدیت کنیبرای بازی های جدید و فوقش کپی خور درایو پاک میشه و دوباره کپی خورش میکنین، کاری نداره

والا نمیدونم آپدیتش چیه.میگم که تازه خریدم.اگه آپدیتش کنم و کپی خورش بپره باید 100 هزار تومن بدم تا کپی خورش کنن چون این اسلیم 0225 هست.فکر کنم اگه برم بدم جدیدترین آپدیت رو روش بریزن دیگه مشکلی برای اجرای بازیها نباشه درسته؟

سلام. من میخوام یه فلش بگیرم که بازی هارو بریزم توش... فرقی میکنه که چه مارکی باشه؟..هشت گیگ بسه؟و اینکه همون کارایی هاردو داره یعنی به مشکلی بر نمیخورم؟

دوستان من بازی Dead Island رو گرفتم - فروشنده گفت مشکلی نداره . . . گزاشتم تو دسگاه گفت update ما هم گفتیم چشم !

وسط update پیغام داد :

Cant read update from disc.

Please reinsert the disc to , if problem persists , visit www.xbox.com/support.

Status Code : 3351 - 335A - B800 - 0F00 - C000 - 0013

سایت ایکس باکس هم رفتم چیزه نتونستم دربیارم ! چی اتفاقی افتاده ؟! آیا این یدونه دیسک فقط مشکل داشته و با گرفتن یه دیسک دیگه از همین بازی مشکل حل میشه یا نه ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام. من میخوام یه فلش بگیرم که بازی هارو بریزم توش... فرقی میکنه که چه مارکی باشه؟..هشت گیگ بسه؟و اینکه همون کارایی هاردو داره یعنی به مشکلی بر نمیخورم؟
فرق که میکنه من سه تا فلش دارم ولی اونی که kingmax خیلی خوبه .... ولی برای بازی خوب نیست من یه مدت هاردم پر بود مجبور بودم dvd دوم forza رو رو فلش بریزم ولی تو بازی با مشکله لود و هنگو این چیزا رو به رو بودم .

دوستان من بازی Dead Island رو گرفتم - فروشنده گفت مشکلی نداره . . . گزاشتم تو دسگاه گفت update ما هم گفتیم چشم !

وسط update پیغام داد :

Cant read update from disc.

Please reinsert the disc to , if problem persists , visit www.xbox.com/support.

Status Code : 3351 - 335A - B800 - 0F00 - C000 - 0013

سایت ایکس باکس هم رفتم چیزه نتونستم دربیارم ! چی اتفاقی افتاده ؟! آیا این یدونه دیسک فقط مشکل داشته و با گرفتن یه دیسک دیگه از همین بازی مشکل حل میشه یا نه ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید
آپدیت شما ناقص مونده، الان کنسولتون کامل بوت میشه؟ اگه نه دگمه روی کنسول که دسته ها رو به کنسول میشناسونه رو هنگام روشن کردن خود کنسول نگه دار تا موقعی که کاملا بالا بیاد.

• Like
Reactions: Empty Box
فرق که میکنه من سه تا فلش دارم ولی اونی که kingmax خیلی خوبه .... ولی برای بازی خوب نیست من یه مدت هاردم پر بود مجبور بودم dvd دوم forza رو رو فلش بریزم ولی تو بازی با مشکله لود و هنگو این چیزا رو به رو بودم .
پس با این حساب باید برم سراغه هارد...مرسی از جواب

اقا ما چند روز پیش داشتیم با کینکت بازی UFC Trainer رو بازی میکردیم بعد یه دفعه بازی هنگ کرد دیگه هیچ کاری نمشید کرد ! نه دسته خاموش میشد نه چیزی ! فقط میشد کنسول خاموش کنی ! حالا یه 1 ساعت پیش داشتم Gears of war بازی میکردم تا وسطاش رفتما . به یه مرحله ای رسیدم اونم اونجا هنگ میکنه !! حتی 1 بار کنسول خاموش روشن هم کردم بازم همونجا گیر میکنه !! مشکل از کنسول یا از بازی ها ؟!! روی دیسک ها هم هیچ خشی نیست ! :x

آپدیت شما ناقص مونده، الان کنسولتون کامل بوت میشه؟ اگه نه دگمه روی کنسول که دسته ها رو به کنسول میشناسونه رو هنگام روشن کردن خود کنسول نگه دار تا موقعی که کاملا بالا بیاد.

دوست منم همین مشکل رو همین بازی که دوستمون گفتن و شما راهنمایی کردین رو دارن من بهش کاری رو که شما گفتی رو گفتم انجام داد ولی درست نشد یعنی وقتی دستگاه رو روش می کنه دستگاه نمیاد بالا همین اررور مربوط به آپدیت بازی میاد باید چه کار کنه ؟
فریم ور دستگاشم نمی دونم چیه یه سال خریده آپدیت نکرده دیگه
الان کپی خور دستگاشم پریده ؟

آخرین ویرایش:
سلام دوستان.
من یه مشکل اساسی با کنسولم دارم.
کنسول رو از یکی از بچه های بازی سنتر خریدم که اگر کنسولم درست نشد کنسول رو تو سرش خورد میکنم و حالش ر وبد جور میگیرم .
خوب بگذریم.
کنسول من الیت هست و lt 1.91 ]م روش نصب کردم.
مشکل اصلی من اینه:
پروفایل که انتخاب میکنم چهره اواتارهام نمیاد و هر کاری میکنم نمی تونم وارد منوی تغییر اواتارها رو نمیشه تغییر داد.
پغام آپدیت میده و میگه که برای اپدیت باید به ایکس باکس لایو وصل بشم.
آخرین داشبورد هم روی کنسول نصب هست.
میخوام به ایکس باکس لایو وصل بشم که با این پیغام مواجه میشم.
this feature is temporarily unavailable .please try again later.
status code : 8b050008-2a163c39-88e4fcf1

خواهشا یکی بیاد ما رو راهنمایی کنه و بگه کنسول من مشکل اصلیش چی هست.

دوست منم همین مشکل رو همین بازی که دوستمون گفتن و شما راهنمایی کردین رو دارن من بهش کاری رو که شما گفتی رو گفتم انجام داد ولی درست نشد یعنی وقتی دستگاه رو روش می کنه دستگاه نمیاد بالا همین اررور مربوط به آپدیت بازی میاد باید چه کار کنه ؟
فریم ور دستگاشم نمی دونم چیه یه سال خریده آپدیت نکرده دیگه
الان کپی خور دستگاشم پریده ؟
همین مشکل واسه کنسول پیش آمده...امروز برادرم یه بازی جدید گرفت و گذاشت تو کنسول...the panguins of madagascar ...مثل اینکه بازی آپدیت داشت...ولی هنگام applying ارور داد...یه پیغام میاد که میگه نمیتونه آپدیت رو از دیسک بخونه و یه لینک سایت و یه کد زیرش داده...آخرین آپدیت رو یادم نمیاد چی بود...LT+ بود یا 1.9...درست یادم نمیاد...ولی لایو نمیرفتم با اون کنسول و آخرین بازی قبل از مشکل Deus Ex بود...مشکل چیه؟مربوط به آپدیت و قفل و اینجور چیز های جدیده؟

همین مشکل واسه کنسول پیش آمده...امروز برادرم یه بازی جدید گرفت و گذاشت تو کنسول...the panguins of madagascar ...مثل اینکه بازی آپدیت داشت...ولی هنگام applying ارور داد...یه پیغام میاد که میگه نمیتونه آپدیت رو از دیسک بخونه و یه لینک سایت و یه کد زیرش داده...آخرین آپدیت رو یادم نمیاد چی بود...LT+ بود یا 1.9...درست یادم نمیاد...ولی لایو نمیرفتم با اون کنسول و آخرین بازی قبل از مشکل Deus Ex بود...مشکل چیه؟مربوط به آپدیت و قفل و اینجور چیز های جدیده؟

آپدیت هایی که روی بازی ها هست به صورت ناقص هستند شما باید از روی USB داشبورد رو آپدیت کنید مشکل حل میشه.

آپدیت هایی که روی بازی ها هست به صورت ناقص هستند شما باید از روی USB داشبورد رو آپدیت کنید مشکل حل میشه.
دوست من با آپدیت بازی Dead Island دستگاش اینجوری شده الان چه آپدیتی رو باید دانلود کنه بریزه رو دستگاش لینکشو می شه بهم بدی

من وقتی بازی میکنم مثلاً فیفا11 توی مانیتور هیچ مشکلی ندارم. اما وقتی xbox رو میبرم با TV بازی میکنم بعضی جاها خیلی افت فریم دارم. این مشکل رو همه دارن؟ یا فقط مال من اینجوریه؟ این افت فریم رو توی فیفا روی مانیتور نمیبینم ولی توی TV بعضی وقتا خیلی توی ذوق میزنه!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or