سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام دوستان
چند وقتی هست یک XboX 360 Arcade خریدم
اما تا به حال ۲ تا هارد تست کردم (از این نمونه های غیر اصل) اما باهاش کار نمیکنن !
یعنی وقتی هارد رو میزنم میگه نیاز به فرمت داره و هر چقدرم فرمت میکنم اتفاقی نمیفته و باز میگه نیاز به فرمت داره.
وقتی هم میزنم که بازی اینستال شه هاردی پیدا نمیکنه !

یک هارده دیگه هم که تست کرده بودم که اصلا پیداش نمیکرد و اصلا تفاوتی نداشت و نبود هارد !

حالا موندم مشکل از ایکس باکسه منه یا هاردهای غیر اورجینال !
نظرتون چیه یک هارده اورجینال ۲۰ گیگ بگیرم تست کنم ؟

یک پیشنهادی ، ایده ای ، چیزی :دی

سلام ممنونم که پاسخ درست میدی. من الآن تا حدودی مطمعت شدم که اشکال از هارد هست چون موقعی که بدون هارد بازی میکنم وضعیت بهتری داره ! ( تقریبا دیگه لگ و افت فریم نداره!) ولی هارد رو وصل میکنم دوباره اونجوری میشه... در ضمن cache هارد رو هم پاک کردم ولی فرقی نمیکنه...اون متن انگلیسی که گزاشتید رو میشه ترجمه کنید چون چند بار نوشته X بزنید درسته؟ ولی اونجا نمیگه X بزنید:-*

جناب نیستید؟:) کسی میتونه کمکم کنه؟ بازی از روی دیسک روان اجرا میشه ولی موقعی که نصبش میکنم و از رو هارد اجرا میشه افت فریم میده یا تیک تیک میشه راهه دیگه ای نیست؟ لطفا پاسخ بدید رفته رو اعصاب)x

دوستان
تو رو خدا سریعا راهنمایی کنید منو!!!!
امروز بازی NFL 12 رو خریدم
اومدم نصب کنم گفت که برای اجرای بازی باید داشبورد رو آپدیت کنیم!قبلا هم این موضوع در چندبازی قبل هم پیش اومده بود و بدون دردسر آپدیت شده بود داشبوردم!!!ولی این سری وسط کار یهو یه پیغام ارور اومده:
Can't read the update from the disc.please reinsert the disc to continue the update
if the problem persists,visit کد:

www.xbox.com/support
status code:3151-335a-b800-0f00-c0000-0034
نه راه پس دارم.نه راه پیش.نه میاد بیرون.نه ادامه میده.هیچ کلیدی هم کار نمیکنه!!چکار کنم الان؟؟؟؟؟تورو خدا سریعا به دادم برسید

دوستان
تو رو خدا سریعا راهنمایی کنید منو!!!!
امروز بازی NFL 12 رو خریدم
اومدم نصب کنم گفت که برای اجرای بازی باید داشبورد رو آپدیت کنیم!قبلا هم این موضوع در چندبازی قبل هم پیش اومده بود و بدون دردسر آپدیت شده بود داشبوردم!!!ولی این سری وسط کار یهو یه پیغام ارور اومده:
Can't read the update from the disc.please reinsert the disc to continue the update
if the problem persists,visit کد:

www.xbox.com/support
status code:3151-335a-b800-0f00-c0000-0034
نه راه پس دارم.نه راه پیش.نه میاد بیرون.نه ادامه میده.هیچ کلیدی هم کار نمیکنه!!چکار کنم الان؟؟؟؟؟تورو خدا سریعا به دادم برسید
احتمالا nfl هم اپدیت داشبورد 13599 رو داشته و تو هم lt 1.91 یا 1.9 رو نداشتی و کپی خوری دستگات پریده باید دوباره دستگاتو کپی خور کنی ( lt 1.91) تا اون اپدیت کامل نصب شه ... یا این که اون اپدیته ناقص بوده که چون از رو بازی اپ کردی بعیده

من الان بازیه dead island رو دانلود کردم اما jtag که دو تا فایل داره با نام های

1- back up

و دومین فایل 763138343BA4336EB1EEE11C2BCF9BDE.DATA نام داره و وقتی بازش می کنم فایل رو داخلش 24 فایل وجود داره که 23 از اونا 170 مگ و اخری 53 مگ

حالا من نمیدونم چجوری این رو تو سی دی رایت کنم.

PLEASE HELP

---------- نوشته در 10:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:35 PM ارسال شده بود ----------

1- back up

و دومین فایل 763138343BA4336EB1EEE11C2BCF9BDE.DATA نام داره و وقتی بازش می کنم فایل رو داخلش 24 فایل وجود داره که 23 از اونا 170 مگ و اخری 53 مگ

PLEASE HELP

please جواب بدین.؟؟؟؟

1- back up

PLEASE HELP

---------- نوشته در 10:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:35 PM ارسال شده بود ----------

please جواب بدین.؟؟؟؟

جواب بدین. کسی نیست؟؟؟؟؟!!!!!!!

اگه wave یک بازی رو برای stealth تغییر بدیم مشکلی‌ داره؟ آخه تو یکی‌ از اموزشها این جمله را خوندم "تغییر ویو بازی به ویو اصلی ارزش ندارند و خرید مجدد بازی از فروشگاه‌های مطمئن انتخابی بهتری می باشد" من برای خیلی‌ از بازیها اینکارو کردم که بخش video partition رو فیکس کنه حالا چه کنم؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or