سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
شما آپدیت آخر رو نصب کن و بعد LT+1.91 رو نصب کن و بلکل مشکلت حل میشه.
در ضمن هارد رو بخای به سیستم وصل کنی سخت افزار خودش رو میخواد که گرون هم هست و نمیتونی آپدیت رو از روی هارد پاک کنی.

حالا اگر اپدیت 2.0.13146.0 رو پیدا کنم نصب کنم چه طور؟ دیگه نیازی به LT+1.91 که نیست؟ و اینکه آیا این آپدیت هم کپی خور رو از بین میبره؟

در واقع این آپدیت قبل از اخرین آپدیت(یعنی 2.0.13599.0 ) اومده
http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360_system_software#History_of_Updates

آخرین ویرایش:
سلام.چندتا سوال داشتم .1-برای نصب داشبورد جدید حتما باید کنسول هارد داشته باشه؟
2-کنسول من lt1.91 رو نداره.حتما به تعمیر کار باید بگم که lt رو هم بریزه یا وقتی بگی داشبورد جدید میخوام lt جدید رو هم میریزه؟(داشبورد فعلی من 2.0.12625 هست)

دوستان دستگاه بنده بعد از ۲ سال یهو وسط بازی صفحه سیاه شد و بدون هیچ اروری ۳ چراغ شد. ولی‌ خاموش روشن کردم درست شد. مشکلش چی‌ بوده؟ جای نگرانی‌ هست؟ ۲سال آخ نگفتها! تا gears ۳ داره میاد بازیش گرفته!

دوستان دستگاه بنده بعد از ۲ سال یهو وسط بازی صفحه سیاه شد و بدون هیچ اروری ۳ چراغ شد. ولی‌ خاموش روشن کردم درست شد. مشکلش چی‌ بوده؟ جای نگرانی‌ هست؟ ۲سال آخ نگفتها! تا gears ۳ داره میاد بازیش گرفته!
سه چراغ میتونه چندین دلیل مثل نوسان برق داشته باشه.... زیاد چیز خاصی نیست تا وقتی که چیزه خاصی بشه !!

سه چراغ میتونه چندین دلیل مثل نوسان برق داشته باشه.... زیاد چیز خاصی نیست تا وقتی که چیزه خاصی بشه !!

دستت درد نکنه هم چین یکم نگرانیم کم شد یه سوال ۳ چراغ اصلا امکان داره به دلیل dvd بازی باشه؟ آخه خیلی‌ بازیش بد قلق هستش قبلان هنگ هم کرده بود توش

دستت درد نکنه هم چین یکم نگرانیم کم شد یه سوال ۳ چراغ اصلا امکان داره به دلیل dvd بازی باشه؟ آخه خیلی‌ بازیش بد قلق هستش قبلان هنگ هم کرده بود توش
اگه dvd بازی ایراد داشته باشه فوقش همون وسط بازی هنگ کنه تا حالا نشنیدم که گفته باشن سر dvd دستگاه سه چراغ بده.

سلام
من ایکسباکسم رو داشتم باز می کردم،دیواره ی پایین و دیواره ی زیر هارد رو هم باز کردم.خارهای جلو رو که به سادگی باز کردم ولی توی خارهای پشت ایکسباکس موندم!
پیچ گوشتی انداختم توش و فشار دادم ولی باز نشد و دقیقا توی اولیش از طریف اونجا که سوکت بیش تری داره گیر کردم!ممنون می شم راهنمایی کنید.

سلام
من ایکسباکسم رو داشتم باز می کردم،دیواره ی پایین و دیواره ی زیر هارد رو هم باز کردم.خارهای جلو رو که به سادگی باز کردم ولی توی خارهای پشت ایکسباکس موندم!
پیچ گوشتی انداختم توش و فشار دادم ولی باز نشد و دقیقا توی اولیش از طریف اونجا که سوکت بیش تری داره گیر کردم!ممنون می شم راهنمایی کنید.
شما با یه سوزن تست کن به راحتی باز میشه و یا اینکه قاب رو که از جلو باز کردی از جلو کامله خم کن به سمت عقب کیس 360 و با یه تقه باز میشه ولی اگر ترسیدی که اینجوری باز بشه دست نزن چون باید با سنگدلی اینکارو کرد و با سرعت.

من وقتي با xbox ام 2 ساعت بازي مي كنم يه دفعه تصوير گير مي كنه.هر دكمه اي رو فشار ميدم اتفاقي نمي افته.چه كنم؟
تو همه ي بازيها اينجوريه

من وقتي با xbox ام 2 ساعت بازي مي كنم يه دفعه تصوير گير مي كنه.هر دكمه اي رو فشار ميدم اتفاقي نمي افته.چه كنم؟
تو همه ي بازيها اينجوريه
منم همین مشکل دارم فقط مال من بعد 5ذقیقه اینجوری میشه هاردم دارم بازی هم نصب میکنم همینجوری لطفا راهنمای بکنید.

سلام
من هر بازی میزارم بعضی وقتا لگ میزنه یا شاید نوعی افت فریم باشه بالاخره تیکه تیکه رد میشه بعضی وقتا ( خفن تیک تیک میشه!)... cach هارد رو هم پاک کردم ولی درست نمیشه..مشکل کجاست خواهش میکنم پاسخ بدید خیلی حساسه میترسم بلایی سر gpu یا یه قطعه ای اومده باشه!:-s

سلام
من هر بازی میزارم بعضی وقتا لگ میزنه یا شاید نوعی افت فریم باشه بالاخره تیکه تیکه رد میشه بعضی وقتا ( خفن تیک تیک میشه!)... cach هارد رو هم پاک کردم ولی درست نمیشه..مشکل کجاست خواهش میکنم پاسخ بدید خیلی حساسه میترسم بلایی سر gpu یا یه قطعه ای اومده باشه!:-s

من قبلا ایکس باکس داشتم تو بعضی بازیا افت فریم داشتم ولی نه دیگه خفن. اگه خیلی زیاده حتما بببر پیش یکی نشون بده.

تو همه ي بازيها اينجوريه
منم همین مشکل دارم فقط مال من بعد 5ذقیقه اینجوری میشه هاردم دارم بازی هم نصب میکنم همینجوری لطفا راهنمای بکنید.
سلام
معمولا وقتی گیر میکنه این کارها رو بکنین:
1: دیسک رو دربیارین و نگاهی بهش بندازین و از نظر کثیفی و خش چکش کنین.
2:اگه در حین آنلاین بازی کردن گیر دارین خط تلفن رو چک کنین و ببینین که تلفن بیسیم به خط متصل هست یا نه و از میکرو ***** استفاده کنین و یا خط رو مستقیم به مودم کنسول وصل کنین.
3:انکار سومی هست کهحتما باید انجامش بدین: Xbox 360 Hard Drive cache و برای انکار این راه رو باید ادامه بدین:
Code:
Locate the System section of the Xbox 360 Dashboard. b. Select Memory,  select Hard Drive, and then press Y to view the device options screen.c.  On the Xbox 360 Controller, press the X button, press the X button  again, press the left bumper, press the right bumper, press the X  button, and then press the X button again.d. You will be prompted to  confirm system maintenance, select Yes by pressing A.
4:داغ شدن کنسول:متاسفانه این مشکل سخت افزاری هست و یا تهویه خوبی ندارین و یا فنهای کنسول مشکل دار شدن.
5:مشکل دار بودن هارد کنسول: این مشکل موقعی پیش میاد که هارد کنسول بد سکتور و یا شل باشه.
6:اگه هر کدوم از کارهای بالا رو که احتیاج به تخصص داره رو نمیتونین انجام بدین باید به شخص با تجربه در این زمینه مراجعه کنین.

سلام دوستان
چند وقتی هست یک XboX 360 Arcade خریدم
اما تا به حال ۲ تا هارد تست کردم (از این نمونه های غیر اصل) اما باهاش کار نمیکنن !
یعنی وقتی هارد رو میزنم میگه نیاز به فرمت داره و هر چقدرم فرمت میکنم اتفاقی نمیفته و باز میگه نیاز به فرمت داره.
وقتی هم میزنم که بازی اینستال شه هاردی پیدا نمیکنه !

یک هارده دیگه هم که تست کرده بودم که اصلا پیداش نمیکرد و اصلا تفاوتی نداشت و نبود هارد !

حالا موندم مشکل از ایکس باکسه منه یا هاردهای غیر اورجینال !
نظرتون چیه یک هارده اورجینال ۲۰ گیگ بگیرم تست کنم ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or