سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
[h=6]سلام . . . !
من یه xbox360 arcade دارم .که تاحالا update نشده بوده .
وقتی که بازی body count رو گذاشتم داخل دستگاه ،خواست که از روی سی دی آپدیت کنه ،اما سیستم reset شد و الان دسته رو نمیشناشه و میزنهcan't read the update from the disk . . . من چیکار باید بکنم؟![/h]

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
یه بار داشتم اپدیتش میکردم که مشکل پیدا کرد و برق بهش نمیرسید و ... فرستادم برای علیرضای عزیز و برام درست کرد (b3da) ولی دیروز که داشتم بازی میکردم یه 2 بار هنگ کرد و دیگه هر بازی میزارم توش open tray میده چه اوریج و چه کپی
خب الان شما کی درایو رو داری؟ اگه آره درایو رو یه بار آپدیت کن.
دوستان میشه بدون جیتگ درایو لایتونی که در حین عمل pmt برای بدست اوردن dvd key با زدن کابل اشتباه سوخته رو عوض کرد اگه اره لطفا حدود قیمت درایو ترجیحا لایتون
درایو خودم 83850c
نه نمیشه عزیز، کی رو احتیاج داری که Change Drive کنی.
الان لایتون انواعش قیمت 60 تومن هست.
سلام . . . !
من یه xbox360 arcade دارم .که تاحالا update نشده بوده .
وقتی که بازی body count رو گذاشتم داخل دستگاه ،خواست که از روی سی دی آپدیت کنه ،اما سیستم reset شد و الان دسته رو نمیشناشه و میزنهcan't read the update from the disk . . . من چیکار باید بکنم؟!
شما الان آپدیت جدید و آخری مایکروسافت رو دان کن بریز توی فلش توی یه پوشه مخصوص با نامش که یادم رفته چی هست و با فرمت فت 32 و آپدیت رو اعمال کن و تموم.
آپدیت های پنهان رو چطوری می تونم پاک کنم !؟؟
آپدیت پنهان چی بید؟!

• Like
Reactions: Gabit0

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278

mr-secret

کاربر سایت
Oct 18, 2008
6
من یه دستگاه xbox دارم که با انداختن یه بازی جدید اپدیت خواست بعد وسط اپدیت گیر کرد گفتن باید دستگاه رو اپدیت کنی بردم پیش یکی که قرار بود اینکاره باشه گفت درست نمیشه ببر همونجایی که خریدی ببین چیکارش میکنه من این رو بردم اونجا گفتم اون تعمیر کاره دستکاریسش کرده سریالی که روش بوده الان نیست و برنامه ای که واسه این دستگاه نیست ریخت روش هیچ پشتیبانی هم ازش نگرفته اگه پشتیبان نگرفته باشه این دستگارو باید انداخت دور حالا نمیدونم این بگ آپ سریاله- نرم افزاره چیه؟ دوستان کسی همچین چیزی دیده تا حالا؟؟

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
شما الان آپدیت جدید و آخری مایکروسافت رو دان کن بریز توی فلش توی یه پوشه مخصوص با نامش که یادم رفته چی هست و با فرمت فت 32 و آپدیت رو اعمال کن و تموم.

آقا دمت گرم! ولی من زیاد با xbox آشنایی ندارم، میشه بیشتر توضیح بدی؟!

gorg355g

کاربر سایت
Sep 2, 2011
83
نام
بابک
دوستان بردم پیش تعمیرکار گفت درستش میکنه ممکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مشکلم تو صفحه ی قبله که یه سری کفتن میشه و یه سریم گفتن نه
تعویض رو گفت انجام میشه
ایا میشه دی وی دی کی سیو شده رو مادربوردو پاک کرد؟
ممنون از همه ی بچه های فروم که جواب میدن

---------- نوشته در 08:19 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:12 AM ارسال شده بود ----------

آقا من 1.9+LT رو ریختم اما بازم هر بازی که میزارم باز play dvd میاد چیکارش کنم؟
احتمالا بعد از از ریختن ال تی + داشبوردو اپدیت کردی اگه اره که اشتب زدی اول اپدیت بعد ال تی
این کارو بکن اگه درست نشد بگو تا ببینیم با اساتید فروم که چیکار کردی

mr-secret

کاربر سایت
Oct 18, 2008
6
من یه دستگاه xbox دارم که با انداختن یه بازی جدید اپدیت خواست بعد وسط اپدیت گیر کرد گفتن باید دستگاه رو اپدیت کنی بردم پیش یکی که قرار بود اینکاره باشه گفت درست نمیشه ببر همونجایی که خریدی ببین چیکارش میکنه من این رو بردم اونجا گفتم اون تعمیر کاره دستکاریسش کرده سریالی که روش بوده الان نیست و برنامه ای که واسه این دستگاه نیست ریخت روش هیچ پشتیبانی هم ازش نگرفته اگه پشتیبان نگرفته باشه این دستگارو باید انداخت دور حالا نمیدونم این بگ آپ سریاله- نرم افزاره چیه؟ دوستان کسی همچین چیزی دیده تا حالا؟؟

یکی مارو راهنمایی کنه- اونی که از خریدم هیچ سریال یا کلیدی پیش خودش نگذاشته این یارو که خواسته درستشم کنه چیزی نگذاشته پیش خودش ممکنه که این دستگاه بکلی خراب بشه بندازیم دور؟اینجا که اینو میگن

mansoory

کاربر سایت
Aug 23, 2010
95
نام
رضا
سلام
من یه سوال داشم . من یه لب تاپ دل5110 دارم. میخوام ببینم اگه من یه تبدیل یواس بی به ساتا برای لب تاپ بگیرم میتونم درایو ایکس باکس رو بهش وصل کرد و فیرمور رو ریخت.؟ینی این تبدیل روی لب تاپ کار میکنه؟
ممنون میشم جوابم رو بدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر