سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
سلام
ببخشید نمیدونستم کجا باید سوالم رو مطرح کنم :-s
من یک دستگاه الایت دارم برد جاسپر
جدیدن چند تا بازی جدید گرفتم که هیچ کدوم رو اجرا نمیکنه =((
میخواستم ببینم
چه کار باید بکنم تا بازی ها اجرا بشه :(

mehdimghi

کاربر سایت
Jan 28, 2011
269
نام
مهدی
تنها راهنمایی من اینه که این بازیهایی که این مشکل رو دارن روی یک تلویزیون دیگه حالا هر چی باشه مشکلی نیست حتی مثلا کابل معمولی هم باشه امتحان کنید چون قبلا هم گفتم 360جدید این مشکل رو بهم نمیزنن فقط محض اطلاعتون ارور 74یه کابوس بسیار بده که هر چی دچارش شد از جمله خودم باید با کنسول خدا حافظی کرد ولی در مورد شما باید روی یک تلویزیون دیگه امتحان کنید تر جیحا معمولی باشه یعنی پلاسما نباشه:d

فعلا که نمیتونم امتحان کنم ولی میگن کابل های گرون رنگو پخش میکنه ممکنه از اون باشه که تصویر اون طوری میشه ؟ 20 تومن خریدم میگن 10 تومنیش اینطوری نمیشه درسته ؟

virus.hacker

کاربر سایت
Jan 20, 2011
145
نام
مهرداد
سلام
ببخشید نمیدونستم کجا باید سوالم رو مطرح کنم :-s
من یک دستگاه الایت دارم برد جاسپر
جدیدن چند تا بازی جدید گرفتم که هیچ کدوم رو اجرا نمیکنه =((
میخواستم ببینم
چه کار باید بکنم تا بازی ها اجرا بشه :(
خب شما اسم بازی ها و فریم ویر دستگاهتون رو بگید بعد.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام دوستان خسته نباشید من وقتی دسته usb (joystick - gamepad رو به کنسول میزنم اصلا انگار نه انگار که دسته وصله بهش حالا میخوام بدونم مشکل از کنسوله یا کلا با دسته غیر از خودش حال نمیکنه
ممنون میشم زود جواب بدین

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
سلام دوستان خسته نباشید من وقتی دسته usb (joystick - gamepad رو به کنسول میزنم اصلا انگار نه انگار که دسته وصله بهش حالا میخوام بدونم مشکل از کنسوله یا کلا با دسته غیر از خودش حال نمیکنه
ممنون میشم زود جواب بدین
به قولِ خودت "کلا با دسته غیر از خودش حال نمیکنه"! ;) کلا 360 دو نوع گیم-پد داره که همون بی-سیم و سیم-دار هست که جفتش هم مالِ خودِ مایکروسافته. اگه گیم پد سیم-دار میخوای، باید یه کم بگردی پیدا میشه. قیمتش هم بینِ 30~35 باید باشه.

• Like
Reactions: {The Phenom}

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
سلام دوستان . من ایکس باکسمو همین چند وقت پیش خریدم و از همون روز اول هر بازی رو که توش گذاشتم یه خط هایی روی می یومد با هر کابل و تلویزیونی امتحان کردم ولی درست نشد . به نظر شما مشکلش چیه ؟

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دوستان یه مشکل عجیب برای دستگاهم پیش اومده

من الان 3 ماهه که 360 گرفتم و تا الان هم مشکلی باهاش نداشتم ولی چند روز پیش وقتی میخواستم ایکس باکس رو روشن کنم دیدم چراغ وسطی روشن شده ولی بقیه روشن نمیشه (چراغ های دور تا دور که باید یه بار روشن بشه و بعدش تصویر رو نشون بده ) و تصویر هم هیچی نشون نمیده در ضمن اصلا درایو دستگاهم هم بیرون نمیومد من این کابل HDMI رو چند بار کندم و هی خاموش و روشن کردم درست شد الان هم دوباره به همچین مشکلی بر خوردم و کابل HDMI رو کندم و بجاش کابل VGA رو زدم و دوباره دستگاه به راحتی بالا اومد

مشکل از چیه ؟

تا الان هم دستگاهم چراغ قرمز نداده چه یه چراغه و چه سه چراغه ، مادربرد دستگاه هم جاسپره وهمچنین درایورش لایت آن هست و دستگاهم LT+است

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
شما خودتون میگی فالکون الان دیگه فالکون جواب نمیده الان وقتشه که عوضش کنی.
مال دوستمم این جوری شد 3 بار تعمیر کرد اولین بار 1 ماه کار کرد دومین بار 2هفته سومین بار 1روز بعد یکی دیگش گرفت:d
آخه بازی نکردم که خراب شه :(

حالا چند میخرن؟
هزینه تعمیرش چنده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر