سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
دوستان سلام . من 1 مشکل دارم وقتی xbox روشن میکنم پروفایلم نمیاد . چی کار باید بکنم ؟

یعنی میخوای بطور اتوماتیک لاگین بشی و یا اصلا پروفایلت رو نمیتونی ببینی؟

سلام
من قبلا 20 تومن دادم روی کنسول فالکونم کولینگ انجام دادند. ودوتا کلمپ X شکل رو هم بهم دادن.مثل اینکه فنها هم 12 ولت شدند یا یه همچین کارهایی انجام شده.
ولی واقعیتش صدای فنها زیاده میتونم بدم دوباره به حالت اول برگردوننش؟

بله میتونی، دوباره سیم های 12 ولت رو قطع میکنند و سرجاشون میزنند.

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
سلام
من یه هارد 500 گیگ خارجی خرید کنسولم فقط تو هنگام شناسایی مثل فلش 16 گیگش رو میشناسه بعد ارور میده و فقط 16 گیگ از 500 گیگ رو شناسایی میکنه هارد هم هیچ مشکلی نداره خالی هم هست به غیر از برنامه های که رو خودشه چیزی روش نریختم مشکل چیست ؟؟؟؟؟؟:d:d

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
سلام
من یه هارد 500 گیگ خارجی خرید کنسولم فقط تو هنگام شناسایی مثل فلش 16 گیگش رو میشناسه بعد ارور میده و فقط 16 گیگ از 500 گیگ رو شناسایی میکنه هارد هم هیچ مشکلی نداره خالی هم هست به غیر از برنامه های که رو خودشه چیزی روش نریختم مشکل چیست ؟؟؟؟؟؟:d:d
شما اگه هاردِ 2 ترابایت هم بخری، فقط 16 گیگش روی 360 قابلِ استفاده هست. مایکروسافت اینطوری میخواد، هیچ کاریش هم نمیشه کرد! :D

mr.yashar

کاربر سایت
Sep 28, 2009
157
نام
یاشار
آقا سلام خوبید میتونید یه لیست از بازیهای ap 2.5 بزارید بعد شنیدم با آپدیت جدید بازیهای

halo reach

cod modern 2

cod black ops

هم فلگ میکنه

این بازی the sims 3 هم فلگ میکنه

یه سوال دیگه اگه بازی اوریجینال بگیرم فلگ نمیکنه

جایی هست بشه تهیه کرد=((

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
آقا سلام خوبید میتونید یه لیست از بازیهای ap 2.5 بزارید بعد شنیدم با آپدیت جدید بازیهای

halo reach

cod modern 2

cod black ops

هم فلگ میکنه

این بازی the sims 3 هم فلگ میکنه

یه سوال دیگه اگه بازی اوریجینال بگیرم فلگ نمیکنه

جایی هست بشه تهیه کرد=((
ظاهرا اون هایی که بازی اوریجینال میگیرن و کنسولشون هم کپی خور نشده هم مشکل دارن ! :
its nothing to do with modded consoles mine isnt and i have the original disc its the same with mw2 and my kinect none of them work if microsoft dont fix it within 24 hrs i want a refund of my xbox live as i am paying for a service that they cannot provide
http://forums.xbox.com/35567876/ShowPost.aspx
Mines not modded, just bought it from best buy two weeks ago and now it won't play games.
...........

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
سلام. من ایکس باکسمو تازه خریدم وهر بازی ایی که توش می زارم بد اجرا میشه و تیک میره مثلا وقتی pes 2011 رو توش میزارم زمانی که گل مزنم و بازیکن ها دور هم جمع مشن صفحه خیلی کند میشه. به نظر شما مشکلش چیه؟

soheilbalaaaa

کاربر سایت
Mar 29, 2010
24
یعنی میخوای بطور اتوماتیک لاگین بشی و یا اصلا پروفایلت رو نمیتونی ببینی؟

بله میتونی، دوباره سیم های 12 ولت رو قطع میکنند و سرجاشون میزنند.

بله میخواهم بصورت اتوماتیک لاگین بشه ( همیشه میشد ولی دیگه نمیشه )

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
سلام. من ایکس باکسمو تازه خریدم وهر بازی ایی که توش می زارم بد اجرا میشه و تیک میره مثلا وقتی pes 2011 رو توش میزارم زمانی که گل مزنم و بازیکن ها دور هم جمع مشن صفحه خیلی کند میشه. به نظر شما مشکلش چیه؟

دوست عزیز
نمایشگر شما و نحوه ارتباط نمایشگر با دستگاه ( نوع کابل ) رو بگید تا راهنمایی کنم

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
تلویزیونم LCD LG 26 و با کابل HDMI ایکس باکسو بهش وصل میکنم.

اگه توی تنظیمات تلویزیون گزینه ای به اسم Movie Plus داره off کن
اگه نشد
با یه کابل HDMI ترجیحا مرغوب تر تست کن
احتمال بسیار زیاد یکی از همین دو گزینه باشه
نگران نباش

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
من 360 رو به LCD ميزنم بي كيفيت ميشه بايد HDMI بگيرم حتما؟

برای اتصال دستگاه به نمایشگر به ترتیب اولویت از کابل های زیر استفاده کنید :
HDMI که حداکثر رزولوشن با انتقال دیجیتال تصاویر رو به ارمغان میاره
Component که اون هم رزولوشن های HDMI رو ساپورت می کنه البته با انتقال آنالوگ سیگنال های تصویر که در کیفیت تفاوت نسبی با هم دارند
Composite که فکر می کنم الان شما از این کابل استفاده می کنید که برای تلویزیون های CRT تعریف شده و فکر کنم دارای رزولوشن 480p هستش

با تهیه و استفاده کابل HDMI به بالاترین حد کیفیت می رسید .
تنظیمات Display دستگاه فراموش نشه

Moon spell

کاربر سایت
Nov 8, 2009
275
نام
mahyar
سلام
من شارژر كيت 360 گرفتم از اين 4 كاره هاست.بعد شارژرش USP هستش ميخاستم بدونم بايد تبديل بگيرم يا بايد به PC وصل كنم تا شارژ بشه.بعد من گذاشتم سارژ شد 10 دقيقه بازي كردم شروع كرد به چشمك زدن دسته. چيكار كنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر