سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

aa842

کاربر سایت
Oct 3, 2020
85
اقا سپهر من سیستم لینک کنسولم بدون تنظیمات پورت کار میکنه یعنی پورت هام ضربدر خورده ولی انلاین بازی میکنم . برای دوستم هم ضربدر میخوره ولی اون یه مشکلی داره .(اون میتونه تو لابی های xbox unity جوین شه ولی تو خود بازی ها هاست هارو نمیبینه ایا مشکل از پورت هاست؟) .اقا سپهر ما خیلی به کمک نیاز داریم دو روزه داریم تلاش میکنیم ولی نمیشه
باید برای آنلاین بازی کردن پورت‌هاتون وصل باشه حتما

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
اقا سپهر من سیستم لینک کنسولم بدون تنظیمات پورت کار میکنه یعنی پورت هام ضربدر خورده ولی انلاین بازی میکنم . برای دوستم هم ضربدر میخوره ولی اون یه مشکلی داره .(اون میتونه تو لابی های xbox unity جوین شه ولی تو خود بازی ها هاست هارو نمیبینه ایا مشکل از پورت هاست؟) .اقا سپهر ما خیلی به کمک نیاز داریم دو روزه داریم تلاش میکنیم ولی نمیشه
سلام دوست عزیز علی جان اگه از مودم ایرانسل استفاده میکنه دوست شما نمیتونه توی هاستها که اصلیترین کاره برای انلاین بازی کنه.توصیه میشه که مثل خود شما از تی پی لینک استفاده بشه.با ارزوی موفقیت دوست عزیز

alirasoolixbox360

کاربر سایت
Dec 26, 2020
106
سلام دوست عزیز علی جان اگه از مودم ایرانسل استفاده میکنه دوست شما نمیتونه توی هاستها که اصلیترین کاره برای انلاین بازی کنه.توصیه میشه که مثل خود شما از تی پی لینک استفاده بشه.با ارزوی موفقیت دوست عزیز
مودم ایرانسل نیست مودم adsl هست در ضمن من خودم با دی لینک بازی میکنم

باید برای آنلاین بازی کردن پورت‌هاتون وصل باشه حتما
پس برای من چرا بدون پورت کار میکنه

آقا سپهر می تونید کمک بیشتر هم بکنید؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264

alirasoolixbox360

کاربر سایت
Dec 26, 2020
106
نه اپراتورش شاتله نمی‌دونم مودمش چیه

مودمش تی پی لینکه

پینگش ۵۰۰ هست ولی مودمش تی پی لینکه فک کنم باید زنگ بزنیم پشتیبانی شاتل

اقا سپهر امروز اندازه گرفته دیده پینگ اومده رو ۵۰ !!!الان احتمال داره درست شده باشه؟؟؟

alirasoolixbox360

کاربر سایت
Dec 26, 2020
106
فکر کنم دیروز پینگ گوشی منو اشتباهی گرفته بودیم چون ۵۰۰ با ۵۰ قابل مقایسه نیست .اگه نشد مشکل از چیه؟مودم که تی پی لینکه . پینگشم که ۵۰ هست . پورت ها هم که مهم نیست‌. چی می‌تونه باشه؟

504

کاربر سایت
Jul 11, 2021
2
سلام دوستان عزیز من ی xbox 360 slim دارم جیتگ هست با داشبورد 17559 چند روز پیش تو بازی هنگ کرد و بعد خاموش و روش کردن پیغام آپدیت برای شناسایی کینکت میده و تو تصویر مربع های کوچیک نشون میده و بعد چند ثانیه دوباره فریز میشه اما اگه سریع وارد یکی از برنامه هاش شم(بازی نه) تو برنامه دیگه هنگ نمیکنه
ممنون میشم بگید که مشکل از چیه

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
فکر کنم دیروز پینگ گوشی منو اشتباهی گرفته بودیم چون ۵۰۰ با ۵۰ قابل مقایسه نیست .اگه نشد مشکل از چیه؟مودم که تی پی لینکه . پینگشم که ۵۰ هست . پورت ها هم که مهم نیست‌. چی می‌تونه باشه؟
امتحان کنید احتمالا بشه

alirasoolixbox360

کاربر سایت
Dec 26, 2020
106
سلام دوستان عزیز من ی xbox 360 slim دارم جیتگ هست با داشبورد 17559 چند روز پیش تو بازی هنگ کرد و بعد خاموش و روش کردن پیغام آپدیت برای شناسایی کینکت میده و تو تصویر مربع های کوچیک نشون میده و بعد چند ثانیه دوباره فریز میشه اما اگه سریع وارد یکی از برنامه هاش شم(بازی نه) تو برنامه دیگه هنگ نمیکنه
ممطمئن نیستم ولی می‌تونه از خرابی فایل های داشبورد مایکروسافت هم باشه میتونید آپدیت رو حذف و دوباره نصب کنید

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام دوست عزیز چندتا عکس از ارور اول در این پست قرار بده تا بهتر مشکلش شناسایی بشه

504

کاربر سایت
Jul 11, 2021
2
سلام دوست عزیز چندتا عکس از ارور اول در این پست قرار بده تا بهتر مشکلش شناسایی بشه
با تشکر از شما دوست عزیز
بردم بیرون تعمیر کار گفت که دیسک ی بازی داخل دستگاه بوده بعد از روی هارد ی بازی دیگه رو اجرا کردی و باعث این خرابی شده و تو ایکس باکس های جیتگ این مشکل وجود داره و بعد اونو تعمیر کردن نمیدونم چطوری¡

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
با تشکر از شما دوست عزیز
بردم بیرون تعمیر کار گفت که دیسک ی بازی داخل دستگاه بوده بعد از روی هارد ی بازی دیگه رو اجرا کردی و باعث این خرابی شده و تو ایکس باکس های جیتگ این مشکل وجود داره و بعد اونو تعمیر کردن نمیدونم چطوری¡
سلام دوست عزیز اونا دوروغ گفتن .راحت میشد درستش کرد توی خونه.مگه میشه ی بازی تو دستگاه بمونه بعد اینطور مشکلی به وجود بیاد.به هر حال خوشحالم که دستگات درست شده.با ارزوی موفقیت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر