سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

alirasoolixbox360

کاربر سایت
Dec 26, 2020
106
چرا این سه تا آخری کار نمیکنه تو تنظیمات مودم upnp روشنه
اون پورت هم 3072 3071 گزاشتم
میشه آنلاین بازی کرد ولی بعضی وقتا نشون نمیده کاربرا رو روم هارو
سلام. انلاينت که درست شد چرا نمیای تو چنل دیسکورد با هم بازی کنیم

amir.h23

کاربر سایت
Jul 12, 2020
51
سلام دوستان متاسفانه دستگاه من دو هفته ای میشه هر بازی میذارم داخلش ارور open try میده میخواستم بدونم مشکل از کجاست؟ ممنونم

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
سلام دوستان متاسفانه دستگاه من دو هفته ای میشه هر بازی میذارم داخلش ارور open try میده میخواستم بدونم مشکل از کجاست؟ ممنونم
سلام
لنز دستگاه ضعیف شده و باید تعویض شه ، ولی نظر شخصی خودم اینه که جای هزینه تعویض لنز، دستگاه رو جیتگ (RGH) کن.

amir.h23

کاربر سایت
Jul 12, 2020
51
سلام
لنز دستگاه ضعیف شده و باید تعویض شه ، ولی نظر شخصی خودم اینه که جای هزینه تعویض لنز، دستگاه رو جیتگ (RGH) کن.
ممنون دوست عزیز ، والا هزینه جی تگ طی یک ماه یه دفعه از ۱۸۰ تومان شده ۳۰۰ تومان !!!!
لنز هم ۲۵۰
ولی به احتمال زیاد همون جی تگ کنمش که یه دفه بشه

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
ممنون دوست عزیز ، والا هزینه جی تگ طی یک ماه یه دفعه از ۱۸۰ تومان شده ۳۰۰ تومان !!!!
لنز هم ۲۵۰
ولی به احتمال زیاد همون جی تگ کنمش که یه دفه بشه
سلام امیر جان دوست عزیز.چرا هزینه جی تگ 300 هزار.ی برد جی تگ خوب قیمتش حدودا 70 هزار.نیم ساعت هم کار داره.شما میتونید با 200 هزار دستگاتونو جی تگ کنید.حتما انجامش میدند.در مورد اینکه open try هم بگم که نمیشه گفت دلیلش چیه چرا گه داخل درایور چند قطعه هست امکان داره با خراب شدن هر کدوم درایور ارور open try بده بیشترین مشکلات در گردو خاک گرفتن این قطعات دیده شده .متاسفانه هرجا هم برای تعمیر برید تعمیرکار نمیگه مشکل گردوخاک ...به گرون بودن قطعه اصلی یعنی لنز اشاره میکنه که تعویض باید بشه تا وجه بیشتری از شما دریافت کنه حدودا 100 هزار هم بابت تعویض لنز میگیره.که معلوم نیست با گردگیری درستش کرده یا لنز دست دوم استفاده کرده.ی سوال ایا موقع بسته شدن درب درایو دستگاه چراغ دستگاتون مدام چشمک میزنه یا نه؟؟با ارزوی موفقیت دوست عزیز

Vahidtevar

کاربر سایت
Sep 8, 2021
1
سلام من مشکل اتصال دسته دارم دسته سیم دار وصل میکنم به ايکس باکس360 نمیخونه فقط دسته های خودشو میخونه میدل گرفتم براش نه با usbمیاد دسته ها نه دستهps2میزنم میخونه مشکل از دستگاس یه کلن همینطورین ممنون میشم کمک کنید.

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام من مشکل اتصال دسته دارم دسته سیم دار وصل میکنم به ايکس باکس360 نمیخونه فقط دسته های خودشو میخونه میدل گرفتم براش نه با usbمیاد دسته ها نه دستهps2میزنم میخونه مشکل از دستگاس یه کلن همینطورین ممنون میشم کمک کنید.
سلام دوست عزیز وحید جان.معلوم که فقط دسته های مخصوص خود ایکس باکس باید استفاده شود.اینکه دسته سیم دار وصل میکنی اطمینان حاصل کن که دسته برای کامپیوتر نباشه و مخصوص خود ایکس باکس باشه.از دسته های پی اس 2 و مبدل برای اینکار استفاده نکن .در ضمن دسته های سیم دار مخصوص ایکس باکس و کامپیوتر هم موجوده میتونی استفاده کنی ولی کیفیت خوبی ندارند.با ارزوی موفقیت

Epyas31

کاربر سایت
Oct 13, 2021
1
سلام من یک ایکس باکس ۳۶۰ دارم که مال سال 2011 هستش میخواستم بدونم جیتگ میشه؟اگر میشه آدرس فروشگاهی تو تهران برا جیتگ کردنش میدید

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام من یک ایکس باکس ۳۶۰ دارم که مال سال 2011 هستش میخواستم بدونم جیتگ میشه؟اگر میشه آدرس فروشگاهی تو تهران برا جیتگ کردنش میدید
سلام دوست عزیز سال ساخت دستگاهتون نشون دهنده اینکه مدل دستگاه شما اسلیم ترینیتی هست از مدلهایی هست که دکمه های جلوی دستگاه لمسی هست این مدل از دستگاها خیلی بهتر از مدل بالاتر یعنی اسلیم کرونا جی تگ میشه شما میتونید با پرداخت فقط 200 هزار تمن دستگاتونو جیتگ کنید/ادرس تهران.میدان امام خمینی پاساژ لباف طبقه پایین.2 میدان امام خمینی.پاساژ شیرازی .طبقه2.پلاک23 اقای میرزایی.تلفن09104708007/دوست عزیز اگه قیمت رو بالاتر گفتند بگو ندارم...مگه میخواد چیکار کنه ی برد جیتگ خوب قیمتش حدودا 70 هزار نیم ساعت هم کار داره.در ضمن برای بالا بردن عمر دستگات بهتره خمیر سیلیکن CGPU دستگاتو تعویض کنی 20 تمن هم برای همین کار بهش بده که دستگات خدای نکرده تک چراغ نشه . از نظر من پاساژ شیرازی بهتر و مطمعنتره .سوالی بود در خدمتم دوست گرامی

Mohamad265

عضو جدید
Nov 6, 2021
1
سلام خسته نباشید من 2 تا سوال آولی خواستم بدونم چرا ایکس باکس 360 من روی برنامه جی‌تک نمیره
دوم خواستم بدونم اگر من هارد دستگاه ایکس باکس 360 فرمت کنم برنامه جیتکم پاک میشه

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام خسته نباشید من 2 تا سوال آولی خواستم بدونم چرا ایکس باکس 360 من روی برنامه جی‌تک نمیره
دوم خواستم بدونم اگر من هارد دستگاه ایکس باکس 360 فرمت کنم برنامه جیتکم پاک میشه
سلام محمد دوست گرامی جواب اولین سوال چه برنامه جی تگی هست که اجرا نمیشه. و جواب دومتون اینکه اگه هاردتونو فرمت کنید برنامه های جی تک تون پاک میشه بله پاک میشه برای جلوگیری از پاک شدن برنامه های جی تگ میتونید اون برنامه هارو به فلش انتقال بدید بعد هاردتونو فرمت کنید .در ضمن اجرا نشدن برنامه های جی تگ میتونه به دلیل جی تگ نبودن دستگاتون باشه ببینید دستگاتون جی تگ هست برای این کار دستگاتونو خاموش کنید بعد دکمه ایجکت جلوی دستگاتون رو بزنید ببینید ی صفحه ابی رنگ به اسم زل یا به خارجی XELL میاد بالا یا نه.از این گذشته برنامه هایی که پاک بشه چیزی نیست که میتونید باز برنامه هارو دانلود کنید سوالی بود در خدمتم دوست عزیز

Tolou 2535

کاربر سایت
Mar 14, 2021
25
سلام
من یه دستگاه ایکس باکس ۳۶۰ سوپر اسلیم جیتگ شده دارم.
وقتی دکمه دستگاه رو میزنم،گاهی راحت بوت میشه و تصویر بالا میاد
گاهی هم فقط صدای فن میاد و تصویری نیست،مجبور میشم خاموش کنم و چند ساعت دیگه روشن کنم تا شاید بیاد بالا
خواستم بدونم مشکل دستگاه چیه؟از آداپتور و برق هست یا درایور؟

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
سلام
من یه دستگاه ایکس باکس ۳۶۰ سوپر اسلیم جیتگ شده دارم.
وقتی دکمه دستگاه رو میزنم،گاهی راحت بوت میشه و تصویر بالا میاد
گاهی هم فقط صدای فن میاد و تصویری نیست،مجبور میشم خاموش کنم و چند ساعت دیگه روشن کنم تا شاید بیاد بالا
خواستم بدونم مشکل دستگاه چیه؟از آداپتور و برق هست یا درایور؟
دستگاه های جیتگ شده مدت بوت شدنشون معمولا طولانیه چند دقیقه صبر کنی بوت میشه به سادگی

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
ممنون
بیشتر اوقات میشه اما گاهی هر چقدر صبر میکنم نمیاد
سلام دوست گرامی قبلا در موردش توضیح داده شده.اگه بیشتر از 2 دقیقه بوت نشد باز خاموش روشن کن تا بوت بشه نیازی نیست 1 ساعت صبر کنی برای دباره خاموش روشن تا بوت بشه.اگه یادت باشه قبلا هم گفتم که میتونید برد جی تک خوب روی دستگاتون بندازید تا زیر 10 ثانیه بوت بشه .اگه وقت تعویض برد جی تک رو ندارید اشکال نداره همون از خاموش روشن کردن استفاده کنید .گاهی اوقات بوت به صورت راندوم انجام میشه مثلا موقعی که دستگاتونو روشن میکنید یا 5 ثانیه 10. 30 .40 یا 1 دقیقه تا 2 دقیقه.اگه دستگاه تا 2 دقیقه دیگه بوت نشد زود خاموش و 5 ثانیه دیگه روشنش کنید چرا که بالای 2 دقیقه میتونه به دستگاتون اسیب جدی بزنه با ارزوی موفقیت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر