سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام دوستان و سلام ویژه به آقا سپهر . ی سوال داشتم این که از چه سایتی بازی برای ایکس باکس جیتگ دانلود کنم و چجوری نصبش کنم؟ نصبش روی کنسول نیازمند کامپیوتر یا لپ‌تاپ هست؟ خواهشا جواب بدید ممنونم.اگرم میشه ی سایت بدید ک توضیح بده چجوری بدون کامپیوتر و لپ‌تاپ نصب کنم
سلام دوست عزیز سایت مخصوص و اماده برای ایکس باکس 360 جی تگ هست فقط دانلود و از گوشی انتقال بده به دستگاه و نیازی به نصب نیست فقط باید با چند بار دانلود کنی تا مسلط بشی چون ی کم تبلیق داره که زود یاد میگیری.این سایت نیازی به تبدیل بازیها نیست اماده برای انتقال به ایکس باکس و اجراست .براتون سایت رو قرار میدم دوست عزیزList All Game XBOX Jtag - Download Game Xbox New Free

آخرین ویرایش:

00119AlirezaAhmadi

کاربر سایت
Jun 19, 2020
13
سلام دوست عزیز سایت مخصوص و اماده برای ایکس باکس 360 جی تگ هست فقط دانلود و از گوشی انتقال بده به دستگاه و نیازی به نصب نیست فقط باید با چند بار دانلود کنی تا مسلط بشی چون ی کم تبلیق داره که زود یاد میگیری.این سایت نیازی به تبدیل بازیها نیست اماده برای انتقال به ایکس باکس و اجراست .براتون سایت رو قرار میدم دوست عزیزList All Game XBOX Jtag - Download Game Xbox New Free

دستت درد نکنه ، ولی چندین تا لینک دانلود داره چجوری و کدومو دان کنم سر در نمیارم

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
بعد این ک فری‌استایل دش دارم ، میتونم رو اون بیارمش؟
بله توی همه داشبردها بجز اوریجینال میشه راحت بازی کرد.اسم بازی رو بگو تا بیارمش دوست عزیز.تا اموزش دانلودشو برات بگم خیلی راحته

00119AlirezaAhmadi

کاربر سایت
Jun 19, 2020
13
بله توی همه داشبردها بجز اوریجینال میشه راحت بازی کرد.اسم بازی رو بگو تا بیارمش دوست عزیز.تا اموزش دانلودشو برات بگم خیلی راحته
الان بازی ای ک میخام ریخته شده ولی فقط از تو فایل منیجر میتونم اجراش کنم و تو لیست بازیا نمیاد. محل پچشو باید دستکاری کنم؟ میشه راهنمایی کنی
بازی Fear

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
الان بازی ای ک میخام ریخته شده ولی فقط از تو فایل منیجر میتونم اجراش کنم و تو لیست بازیا نمیاد. محل پچشو باید دستکاری کنم؟ میشه راهنمایی کنی
بازی Fear
بله دوست عزیز برید کانتنت محلشو وارد کنید تا بیاد توی گیمزهات یا اضافه بشه

Mahdi93999

کاربر سایت
Nov 22, 2020
219
سلام داش سپهر
یه سوال من بازی های استخراج شده رو از اون سایت دانلود میکنم فقط با آرورا یا فری استایل اجرا میشه
اگه فایل ایسو رو دان کنم ارورا میتونه بخونه
یا اکسترک کنه چون تو اسکریپ هاش دیسک تو گاد داره

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام داش سپهر
یه سوال من بازی های استخراج شده رو از اون سایت دانلود میکنم فقط با آرورا یا فری استایل اجرا میشه
سلام داش سپهر
سلام مهدی جان بازیهای ایزو باید به گاد یا ار جی اچ تبدیل بشه تا بشه توی داشبرد ارورا و فری استایل بازی کرد خیلی هم راحت تبدیل میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر