سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

alirasoolixbox360

کاربر سایت
Dec 26, 2020
106
سلام اقا سپهر من میخوام چند تا بازی که تو طول روز تو لینک پلیر داره نصب کنم هیلو ریچ و کال اف بلک اپس 2 رو دارم همیشه پلیر دارن گریز او وار هم دارم ولی بازی های دیگه رو می تونید بهم پیشنهاد بدید که حداقل تو هر روز دو پلیر داشته باشه.

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام اقا سپهر من میخوام چند تا بازی که تو طول روز تو لینک پلیر داره نصب کنم هیلو ریچ و کال اف بلک اپس 2 رو دارم همیشه پلیر دارن گریز او وار هم دارم ولی بازی های دیگه رو می تونید بهم پیشنهاد بدید که حداقل تو هر روز دو پلیر داشته باشه.
سلام علی جان برای اینکه بدونی چه بازی هایی پلیر لینک داره در اون زمان به ایکس باکس یونیتی سر بزنی میفهمی دوست عزیز بسیار راحت تر از من همون صفحه اول مشخص برای مثال امروز Capture.JPG

alirasoolixbox360

کاربر سایت
Dec 26, 2020
106
ببخشيد هي مزاحم میشم ولی یه سوال یه نرم افزار هایی هست که میشه باهاش از ایکس باکسای جیتگ فیلم گرفت هستا واقعا ولی ادم گیج میشه تو این سایتای خارجی

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
ببخشيد هي مزاحم میشم ولی یه سوال یه نرم افزار هایی هست که میشه باهاش از ایکس باکسای جیتگ فیلم گرفت هستا واقعا ولی ادم گیج میشه تو این سایتای خارجی
خواهش میکنم علی جان/منظورت رو نمیفهمم اگه تونستی سایتشو قرار بده با تشکر

alirasoolixbox360

کاربر سایت
Dec 26, 2020
106
چیز جالبیه میگن یه نرم افزار xbmovie و یه سری نرم افزار هایی هستن که قادر به فیلم گرفتن از صفحه xbox360 جی تگ و rgh هستن.
من یکم گیج شدم ولی شما که زبانتون خوبه میتونید از رو اون سایتا به من کمک کنید شاید جدی شد اصلا براش تاپیک زدیم.
البته من یه تاپیک زدم حذف شد فک کنم نباید همینجوری تاپیک بزنیم.
اینم لینکه سایته :

Tutorial - How to Record Gameplay Without a Capture Card [JTAG/RGH/R-JTAG]

همونطور که میبینید نوشته ویت اوت کپچر کارد یعنی بدون کارت کپچر گیمپلی بگیریم.
فک کنم میگه باید یه homebrew روشن کنی که rgloader رو مثال میزنه فک کنم منظورش همون صفحه آبیه ولی جالب اینکه یه فایل هم قرار داده که اخرش نوشته فور ار جی لودر من هر چی سر در اوردم نوشتم

آخرین ویرایش:

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
چیز جالبیه میگن یه نرم افزار xbmovie و یه سری نرم افزار هایی هستن که قادر به فیلم گرفتن از صفحه xbox360 جی تگ و rgh هستن.
من یکم گیج شدم ولی شما که زبانتون خوبه میتونید از رو اون سایتا به من کمک کنید شاید جدی شد اصلا براش تاپیک زدیم.
البته من یه تاپیک زدم حذف شد فک کنم نباید همینجوری تاپیک بزنیم.
اینم لینکه سایته :

Tutorial - How to Record Gameplay Without a Capture Card [JTAG/RGH/R-JTAG]

همونطور که میبینید نوشته ویت اوت کپچر کارد یعنی بدون کارت کپچر گیمپلی بگیریم.
فک کنم میگه باید یه homebrew روشن کنی که rgloader رو مثال میزنه فک کنم منظورش همون صفحه آبیه ولی جالب اینکه یه فایل هم قرار داده که اخرش نوشته فور ار جی لودر من هر چی سر در اوردم نوشتم
سلام علی جان دوست عزیز این کار شدنی هست اما باید از نتورک استفاده بشه/در ضمن من خودم به شخصه نیازی به ظبط کردن بازی توسط کامپیوتر نمیدونم که بخوام وقت براش بزارم وگرنه امتحانش میکردم حتما دوست عزیز با ارزوی موفقیت

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
اقا سپهر اخه من لازم دارم آپاراترم آخه اگه میشه برید یاد بگیرد به من یاد بدین
چشم علی جان وقت کردم بخدا اینکارو انجام میدم و برات توی تلگرام توضیح میدم اول باید خودم اینکارو انجام بدم مشکلی نبود برای شما هم توضیح میدم

Rozh

عضو جدید
Apr 22, 2021
1
وقتی تصویر سیاه و سفید میشه مشکل از ناسازگانی سیستم PAL و NTSC هست که احتمالا تلویزیون شما قدیمی هست.

اون کابل های hdmi و vga خروجی هستند و تصویر لبتاپ رو روی مانیتور یا TV میندازه
سلام ببخشید من این دستگاهی که الان دارمو قبلا داشتم اوکی بوده ولی الان مشکل pal حل میشه؟

Tolou 2535

کاربر سایت
Mar 14, 2021
25
سلام من داشبورد کنسولم ۱۶۷ بود با برنامه simple 360 سعی کردم آپدیت کنم به ۱۷۱ اما بعدش دیگه صفحه نمیاد بالا و همش صدای نویز میده
کسی نمیدونه مشکل از کجاست؟؟؟
کنسولم جیتگ شده هست

• Sad
Reactions: sepehrpuor

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام من داشبورد کنسولم ۱۶۷ بود با برنامه simple 360 سعی کردم آپدیت کنم به ۱۷۱ اما بعدش دیگه صفحه نمیاد بالا و همش صدای نویز میده
کسی نمیدونه مشکل از کجاست؟؟؟
کنسولم جیتگ شده هست
سلام دوست عزیز فقط با برنامه simple 360 که دستگاه جی تگ اپدیت نمیشه شما با این برنامه باید ناند دستگاتونو اسخراج و بعد ناند استخراج شده رو با برنامه xeBuild GUI 2.0 ی فایل که خودش درستش میکنه فقط باید زیاد دقت کنید که ارور نده و ی فایل به نام updflash میده و این فایلو داخل فلش ریخته فلشی که چیزی توش نباشه بعد با برنامه simple 360 داخل ایکس باکس رایتش میکنید/ولی چون در حال حاضر صفحه ندارید ببینید با دکمه ایجکت اون صفحه ابی میاد اگه اومد میتونی اون فایل updflash که ساخته بودیدو بزارید داخل ی فلش خودش پیداش میکنه و رایتش میکنه و دستگاه خاموش میشه و روشنش کنید /البته اینم بگم اگه اون تصویر ابی رو هم ندارید دیگه کاری از دست شما بر نمیاد و فقط باید به تعمیرگاه سر بزنید اونا با سخت افزار مربوط میتونند دستگاتونو برگردونند /ی نصیحت دوست عزیز امیدوارم ناراحت نشید بیکاری این کارو انجام میدی این ی کار بسیار ریسکی هست و باید به دقت انجام داد چه نیازی به انجامش بود /به هر حال جای نگرانی نیست تعمیرگاه .....با ارزوی موفقیت دوست عزیز

Tolou 2535

کاربر سایت
Mar 14, 2021
25
سلام دوست عزیز فقط با برنامه simple 360 که دستگاه جی تگ اپدیت نمیشه شما با این برنامه باید ناند دستگاتونو اسخراج و بعد ناند استخراج شده رو با برنامه xeBuild GUI 2.0 ی فایل که خودش درستش میکنه فقط باید زیاد دقت کنید که ارور نده و ی فایل به نام updflash میده و این فایلو داخل فلش ریخته فلشی که چیزی توش نباشه بعد با برنامه simple 360 داخل ایکس باکس رایتش میکنید/ولی چون در حال حاضر صفحه ندارید ببینید با دکمه ایجکت اون صفحه ابی میاد اگه اومد میتونی اون فایل updflash که ساخته بودیدو بزارید داخل ی فلش خودش پیداش میکنه و رایتش میکنه و دستگاه خاموش میشه و روشنش کنید /البته اینم بگم اگه اون تصویر ابی رو هم ندارید دیگه کاری از دست شما بر نمیاد و فقط باید به تعمیرگاه سر بزنید اونا با سخت افزار مربوط میتونند دستگاتونو برگردونند /ی نصیحت دوست عزیز امیدوارم ناراحت نشید بیکاری این کارو انجام میدی این ی کار بسیار ریسکی هست و باید به دقت انجام داد چه نیازی به انجامش بود /به هر حال جای نگرانی نیست تعمیرگاه .....با ارزوی موفقیت دوست عزیز
درسته با برنامه xebuild انجام دادم اما انگار گزینه ها رو درست نزدم. درست می فرمایید . البته دلیل اصلی آپدیت این بود که میخواستم بازیهای Xbox original رو تجربه کنم و داشبورد دستگاهم پایین بود،وسوسه شدم که بازیهای قدیمی رو تجربه کنم چون باهاشون خاطره داشتم. حرفاتون کاملا درسته اشتباه کردم اما متاسفانه همه جا بسته بود بخاطر کرونا.ممنون از شما

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
درسته با برنامه xebuild انجام دادم اما انگار گزینه ها رو درست نزدم. درست می فرمایید . البته دلیل اصلی آپدیت این بود که میخواستم بازیهای Xbox original رو تجربه کنم و داشبورد دستگاهم پایین بود،وسوسه شدم که بازیهای قدیمی رو تجربه کنم چون باهاشون خاطره داشتم. حرفاتون کاملا درسته اشتباه کردم اما متاسفانه همه جا بسته بود بخاطر کرونا.ممنون از شما
اشکال نداره دوست عزیز جای نگرانی نیست بعد از تعطیلی ها بدید تعمیرگاه براتون اینکارو انجام بده /در ضمن اون دستگاهو هم روشن نکن /به تعمیرگاه بگو همه چیزو تا زود کارشو انجام بده بگو اخرین اپدیتو انجام بده/ فقط باید دستگاه باز بشه تا با سخت افزار و نرم افزار مخصوص اون ناند رو از خود مادربرد خارج کنند چون تصویری نداری وگرنه میشد بدون باز کردن اینکارو انجام داد///اگه اون ناندی که خارج کردی رو داری بده به تعمیر کار تا زودتر کارت انجام بشه//اصلا جای نگرانی نیست عزیزم با ارزوی موفقیت هیچ جای نگرانی نیست

Tolou 2535

کاربر سایت
Mar 14, 2021
25
اشکال نداره دوست عزیز جای نگرانی نیست بعد از تعطیلی ها بدید تعمیرگاه براتون اینکارو انجام بده /در ضمن اون دستگاهو هم روشن نکن /به تعمیرگاه بگو همه چیزو تا زود کارشو انجام بده بگو اخرین اپدیتو انجام بده/ فقط باید دستگاه باز بشه تا با سخت افزار و نرم افزار مخصوص اون ناند رو از خود مادربرد خارج کنند چون تصویری نداری وگرنه میشد بدون باز کردن اینکارو انجام داد///اگه اون ناندی که خارج کردی رو داری بده به تعمیر کار تا زودتر کارت انجام بشه//اصلا جای نگرانی نیست عزیزم با ارزوی موفقیت هیچ جای نگرانی ن
ممنون از راهنمایی های شما دوست گرامی
کسی اطلاعی از هزینه انجامش داره؟؟؟؟
می‌خوام تعمیرکار سرم کلاه نذاره

آخرین ویرایش:

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
ممنون از راهنمایی های شما دوست گرامی
کسی اطلاعی از هزینه انجامش داره؟؟؟؟
می‌خوام تعمیرکار سرم کلاه نذاره
من خودم تعمیرکار کونسولهای بازی هستم 50 میگیرم /100 هم ازت گرفتن بده ولی مواظب باش تعمیر کاره وارد باشه نگه قطعه سوخته از دروغی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر