سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
خیلی ممنون
فقط این xbox neighberhood رو میدونید چجوری باید نصب کرد؟
باشه عزیزم اول xbox neighberhood رو نصب کن توی کامپیوتر تا من ی دستگاه هست اونو جی تگ کنم بقیشو بگم دوست عزیز

اوکیه
دوست عزیز باید با کابل اینترنت به ایکس باکس وصل بشی وگرنه نمیشه/اینم از چگونگی نصب و دیدن فایلهای ایکس باکس در کامپیوتر مشکلی بود در خدمتم دقت بکنی همش 1 دقیقه نمیشه انجام دادنش

Mahdi93999

کاربر سایت
Nov 22, 2020
219
دوست عزیز باید با کابل اینترنت به ایکس باکس وصل بشی وگرنه نمیشه/اینم از چگونگی نصب و دیدن فایلهای ایکس باکس در کامپیوتر مشکلی بود در خدمتم دقت بکنی همش 1 دقیقه نمیشه انجام دادنش
داش سپهر یه سوال
من مودم وایرلس گرفتم
با لن به کنسول وصل کردم
با گوشی تونستم فایل جا به جا کنم تو ایکس باکس
Ftp رو میگم
ولی سرعت انتقال کلا ۲ مگابایت برثانیس چرا

اینم بگم دوتاگوشی رو وصل کردن به وای فای
فایل ارسال کردم به گوشی دومی با نهایت سرعت گوشی ۶ مگابایت بر ثانیه بود
از قدرت مودم مطمعنم

• Like
Reactions: aa842

aa842

کاربر سایت
Oct 3, 2020
85
یعنی ایکس باکس رو به کامپیوتر وصل کنم یا ایکس باکس رو به اینترنت؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
یعنی ایکس باکس رو به کامپیوتر وصل کنم یا ایکس باکس رو به اینترنت؟
2 تاشو هم باید وصل کنی مودمت چیه مودلش /به هر حال پشت ی مودم حداقل توتا جای ورودی اینترنت هست یکیشو به ایکس بزن یکیشو هم به کامپیوتر/بعد با دادن ای پی دستگات در نرم افزار نیبر هود تمامی فایلهای هاردتو میتونی ببینی

aa842

کاربر سایت
Oct 3, 2020
85
2 تاشو هم باید وصل کنی مودمت چیه مودلش /به هر حال پشت ی مودم حداقل توتا جای ورودی اینترنت هست یکیشو به ایکس بزن یکیشو هم به کامپیوتر/بعد با دادن ای پی دستگات در نرم افزار نیبر هود تمامی فایلهای هاردتو میتونی ببینی
دی لینکه
آها
یعنی با کابل LAN جفتشون رو وصل کنم به مودم، سپس تو نیبرهود آی‌پی دستگاه رو از تو همون XEX MENU پیدا کنم و بزنم؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
داش سپهر یه سوال
من مودم وایرلس گرفتم
با لن به کنسول وصل کردم
با گوشی تونستم فایل جا به جا کنم تو ایکس باکس
Ftp رو میگم
ولی سرعت انتقال کلا ۲ مگابایت برثانیس چرا
بله متاسفانه سرعت خوبی نیست نمیشه کاری کرد/راستی مودمت چیه مهدی جان؟؟

دی لینکه
آها
یعنی با کابل LAN جفتشون رو وصل کنم به مودم، سپس تو نیبرهود آی‌پی دستگاه رو از تو همون XEX MENU پیدا کنم و بزنم؟
بله دوست عزیز/ اینو نمیدونم XEX MENU مگه ای پی داره/ای پی دستگات توی فری استایل یا ارورا هست/یادت باشه ی زمان توی داشبرد اصلی ازت خواست اپدیت کنی اینکارو نکنی جواب نه بده البته خیلی کم پیش میاد ولی مراقب باش/من هستم فعلا سوال داری بپرس

aa842

کاربر سایت
Oct 3, 2020
85
بله دوست عزیز/ اینو نمیدونم XEX MENU مگه ای پی داره/ای پی دستگات توی فری استایل یا ارورا هست/یادت باشه ی زمان توی داشبرد اصلی ازت خواست اپدیت کنی اینکارو نکنی جواب نه بده البته خیلی کم پیش میاد ولی مراقب باش/من هستم فعلا سوال داری بپرس
ببین من قبلا با دش لانچ، ایکس باکس لایو رو بلاک کرده بودم
ولی از وقتی کنسول رو آپدیت کردم، دیگه دش لانچ هیچیش کار نمیکنه، آرورا هم کار نمیکنه

و اینکه تو xex menu هم آی‌پی رو مینویسه

الان اگه ایکس باکس رو به اینترنت وصل کنم، خطری پیش نمیاد؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
ببین من قبلا با دش لانچ، ایکس باکس لایو رو بلاک کرده بودم
ولی از وقتی کنسول رو آپدیت کردم، دیگه دش لانچ هیچیش کار نمیکنه، آرورا هم کار نمیکنه

و اینکه تو xex menu هم آی‌پی رو مینویسه
خب اگه ای پی توی ایگزه هستو میتونی استفاده کنی//ولی اینکه میگی نمیتونم از داش لانچ استفاده کنم پس چطوری میخوای تنظیمات داش لانچو انجام بدی برای نیبرهود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الان اگه ایکس باکس رو به اینترنت وصل کنم، خطری پیش نمیاد؟
نه نترس اگه خواست به لایو وصل بشه استاپ بزن /اگه هم اپدیت خواست نه بزن/تازه از این گذشته مگه به لایو وصل شدن به این الکی هاست اونم با این سرعت مسخره اینترنت

aa842

کاربر سایت
Oct 3, 2020
85
خب اگه ای پی توی ایگزه هستو میتونی استفاده کنی//ولی اینکه میگی نمیتونم از داش لانچ استفاده کنم پس چطوری میخوای تنظیمات داش لانچو انجام بدی برای نیبرهود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه تنظیماتی میخواد؟

نه نترس اگه خواست به لایو وصل بشه استاپ بزن /اگه هم اپدیت خواست نه بزن/تازه از این گذشته مگه به لایو وصل شدن به این الکی هاست اونم با این سرعت مسخره اینترنت
اوکیه پس

آقا شما لینک آخرین نسخه یا بهترین نسخه دش لانچ رو دارید؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264

Mahdi93999

کاربر سایت
Nov 22, 2020
219
بله متاسفانه سرعت خوبی نیست نمیشه کاری کرد/راستی مودمت چیه مهدی جان؟؟
هواوی ۳۰۰mb/s

اینو واسه دوربین خونمون گرفتم دوتا کابل لن خریدم هم دی وی ار رو وصل کردم هم کنسول
با گوشی میشه راحت دید
داخل حافظه ایکس باکس هم میشه دید
ولی این سرعت پایین بودن زیاد جالب نیست

اون دوست عزیز که میخواد به نت وصل شه از داخل داش لانچ گزینه لایو بلاک رو فعال کن
هیچ مشکلی پیش نمیاد
میتونی راحت با آرورا آنلاین بازی کنی

• Like
Reactions: aa842

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
اینو واسه دوربین خونمون گرفتم دوتا کابل لن خریدم هم دی وی ار رو وصل کردم هم کنسول
با گوشی میشه راحت دید
داخل حافظه ایکس باکس هم میشه دید
ولی این سرعت پایین بودن زیاد جالب نیست
کاش تی پی لینک میخریدی تا توی انلاین ارورا بتونی بطور لینکی بازی کنی/به هر حال مبارکت باشه دوست عزیز

aa842

کاربر سایت
Oct 3, 2020
85
خواهش میکنم دوست عزیز با ارزوی موفقیت در زندگی
سلام دوباره
دش لانچ رو ریختم و پیغام آپدیت داد دش لانچ، منم آپدیت کردم و درست شد
آرورا هم درست شد

ایکس باکس به اینترنت وصل شد، آی‌پی هم پیدا کردم
نیبرهود هم رو کامپیوتر ریختم
الان تنظیمات دش لانچ رو چیکار کنم؟ پلاگین چی باشه؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام دوباره
دش لانچ رو ریختم و پیغام آپدیت داد دش لانچ، منم آپدیت کردم و درست شد
آرورا هم درست شد

ایکس باکس به اینترنت وصل شد، آی‌پی هم پیدا کردم
نیبرهود هم رو کامپیوتر ریختم
الان تنظیمات دش لانچ رو چیکار کنم؟ پلاگین چی باشه؟
سلام توی اون فیلم همه چیزو توضیح داده تنضیمات خاصی نداره /این فایلی که میدمو بزار توی هارد ایکس باکس نه داخل هیچ فایلی بعد دش لانچتو اجرا کن و این فایلو در اولین پلاگین داش لانچ قرار بده بعد دش لانچتو سیو کن

Attachments

• xbdm.rar
    47.5 KB · مشاهده: 0

aa842

کاربر سایت
Oct 3, 2020
85
سلام توی اون فیلم همه چیزو توضیح داده تنضیمات خاصی نداره /این فایلی که میدمو بزار توی هارد ایکس باکس نه داخل هیچ فایلی بعد دش لانچتو اجرا کن و این فایلو در اولین پلاگین داش لانچ قرار بده بعد دش لانچتو سیو کن
فقط یه سوال

کدوم فیلم دقیقا :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر