سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
قبلا واسه من نوع کی خورش lt3 بود ففط دیسک های کپی رو میاورد
با راهنمایی دوستان بردم جیتگ کردم خود طرف میگه کول رانر میخوای یا آس که زیاد فرقی هم نمیکنه
بعد که جیتگ کردم دیدم کنسول ازین رو به اون رو شد
میشه سرعت فن رو زیاد کرد
منو شخصی سازی شده بریزی
هر هاردی رو قبول میکنه
فایل منجر داری
مود واسه بازی بریزی مثل جی تی ای وی
که الان مثل مود کامپیوتر شده
بازی رو از سایت مخصوص دانلود کنی بریزی تو فلش از فایل منجر آرورا کپی کنی تو هارد بازی کنی
بدون دیسک بازی کنی
حتی میشه آنلاین گیم زد فقط باید بلد باشی

آقا خیلی زحمت کشیدی :Rose: ممنون بابت راهنمایی.

سلام دوست عزیز جواب سوالات/1/کپی خورشون هم به روش نرم افزاری و هم به روش سخت افزاری انجام داده میشه که فقط با درایو دسگاه انجام داده میشه و اینکه چند نوع کپی خور هست سخترینش برداشتن قفل چیپی هست که روی برد اسلیمهاست که باید با نرم افزار و سخت افزار بصورت سوراخ کردن با مته بسیار نازک روی چیپ اون قفل برداشته بشه برای هک اماده بشه بعد فریمور اخر که LT3 هستو با نرم افزار ریخت داخل چیپ روی برد /بعد از اون اپدیت و تموم/البته کار بسیار حساس و ریسکی هست که اگه زیاد از حد مته روی چیپ به سوراخ کردن ادامه بده اون چیپ از بین میره و دیگه قابل استفاده نمیشه باید موقع سوراخ کردن چیپ به صفحه مانیتور دقت کنی تا نوشت unlock مته رو زود خارج کنی /جواب 2 خیر هم باید نرم افزاری هم سخت افزاری/البته الان دیگه همه کنسولها کپی خور شدن دیگه چیزی نمونده/جواب 3/اپدیت هم باید با نرم افزار هم باید با سخت افزار انجام بشه /البته الان دیگه فریمور جدیدی منتشر نمیشه همون فریمور LT3 اخریش که اونم همه دستگاهها شدند/4/خیر موقعی میتونید از هارد استفاده کنید بدون سی دی که دستگاتونو جی تگ کرده باشید/5 بله همون رایت برنر مکس که یا خودت باید انجام بدی که کار اسونی نیست چون رایتر مخصوص داره و اون رایتر هم باید هک بشه/ارزششو نداره بهتره سفارش بدین تا براتون رایتش کنند/ولی با جی تگ کردن دستگاه از این همه مشکل راحت میشید/لازم به ذکر هست دستگاهای اسلیم سری جدید 2014 به بالا نه کپیخور میشند نه جی تگ باید از سی دی اوریجینال استفاده بشه که اونم مشکلات خودشو داره مثلا بازیهاش گرونند و کم پیدا/ دوست عزیز با ارزوی موفقیت

آقا تشکر بسیار بابت راهنمایی :Rose:

فقط یه چیزی برام سوال پیش اومد الان، کنسول من new slim ـه، ولی به صورت نرم افزاری قاعدتا باید کپی خور شده باشه! چون دیسک هایی که تا الان گرفتم اکثرا برنرمکس بودن و فقط کافی بود که داخل کنسول قرار بدم و ران کنم ـشون! :D
این امکان وجود داره که مادربرد کنسول به کل تعویض شده باشه و بر فرض مینبورد اسلیم رو قرار داده باشن؟ البته بعید میدونم، چون هم قاعدتا ابعاد بورد اسلیم نباید به قاب new slim بخوره، و هم این که 5-6 سال پیش که کنسول رو گرفتم طلق پلاستیک روی بدنه اش اصلا دست نخورده بود و کاملا به اسم آکبند خریدم کنسول رو!

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
آقا خیلی زحمت کشیدی :Rose: ممنون بابت راهنمایی.

آقا تشکر بسیار بابت راهنمایی :Rose:

فقط یه چیزی برام سوال پیش اومد الان، کنسول من new slim ـه، ولی به صورت نرم افزاری قاعدتا باید کپی خور شده باشه! چون دیسک هایی که تا الان گرفتم اکثرا برنرمکس بودن و فقط کافی بود که داخل کنسول قرار بدم و ران کنم ـشون! :D
این امکان وجود داره که مادربرد کنسول به کل تعویض شده باشه و بر فرض مینبورد اسلیم رو قرار داده باشن؟ البته بعید میدونم، چون هم قاعدتا ابعاد بورد اسلیم نباید به قاب new slim بخوره، و هم این که 5-6 سال پیش که کنسول رو گرفتم طلق پلاستیک روی بدنه اش اصلا دست نخورده بود و کاملا به اسم آکبند خریدم کنسول رو!

نخیر دوست عزیز موبایل بصورت نرم افزاری کپی خور شدن غیر ممکنه هم باید نرم افزاری هم سخت افزاری و فقط روی درایو دستگاه انجام میشه/اگه برد دستگاهو هم تعویض کرده باشند میتونید وارد سیستمش بشید شماره سریالشو با شماره سریال پشت دستگاه چک کنید که باید یکی باشه

aa842

کاربر سایت
Oct 3, 2020
85
منم تو فکرش هستم وچون واقعا گرافیگ خوبی داره البته اگه بشه وان ایکس خرید که عالی هست چون وان ایکس هیچ گونه لگی نداره ولی پی اس فور پرو این مشکلو داره/فقط مشکل اینه که ریختن بازی مشکله/البته 150 میگیرند فول بازی میریزند ولی اگه بخوای بازی جدید اضافه کنی باز باید اونارو همشونو بدی پاک کنند از اول با 150 بدی فول بازی بریزند
بحث پولش هم هست :(

لامصب خیلی گرون شده

Sad3qwa

کاربر سایت
Aug 24, 2020
3
بله دوست عزیز باید دستگاتونو ببرید و کپیخورش کنید/هزینشو نمیدونم ولی اونقدر نیست/در ضمن این کار ریسکی هست و در سه نوبت انجام داده میشه/1/هک درایو/2 ریختن فریمور LT3 و 3/در نهایت اپدیت/در کل فقط با درایو دستگاه کار انجام میشه /نرم افزاری /و سخت افزاری/خیر کار شما نیست چون دستگاه پروگرامر مخصوص داره که قیمتش حدودا 3 میلیون تومان هست/من خودم تعمیرکار کنسول بازی هستم/این دستگاه پروگرامرو 7 سال پیش خریدم 300 هزار تمن/ولی در حال حاضر این دستگاه گیر نمیاد اگه هم باشه 3 میلیون قیمتش البته اگه اصلی باشه/با ارزوی موفقیت دوست گرامی
سلام دوست عزیز این پیغام بیشتر روی دستگاهای قدیمی هست در عکس زیر . دستگات فیلم نشون میده ولی بازی نه و این خطارو میده احتمالا درایو دستگات کپیخور نیست.میتونی از ی بازی اوریجینال امتحان کنی تا دقیقتر مشخص بشه /توی دستگاهای جدید هم این پیغام هست ولی نه به شکل تصویر زیر مثلا اگه کپیخور نباشه پیغام play DVD میده که فرقی نمیکنه/View attachment 200582
بازی اورجینال هم تست کردم اجرا نمیکنه
یه passcode family میخواد که ندارم

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
بازی اورجینال هم تست کردم اجرا نمیکنه
یه passcode family میخواد که ندارم
اون دیگه مربوط میشه به اینکه دستگات کلا قفل فامیلی داره که باید رمزشو بلد باشی با وارد کردن شماره رمز فامیلی از توی سیستم بازی اوریجینال اجرا میشه البته اگه رمزشو بدونی وگرنه باید دستگاتو ریست فکتوری کنی /// دوست عزیز

• Like
Reactions: alicobra

alirasoolixbox360

کاربر سایت
Dec 26, 2020
106
سلام

اقا سپهر دسته سیمی الان چنده

و اینکه من بلدم چجوری کنسول رو متصل به xbox unity کنم.خودم انجام دادم برای دوستم انجام بدم(درست انجام میدم) مشکلی پیش نمیاد؟

کنسولش جیتگه ولی ارکیده

چرا جواب نميديد

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
و اینکه من بلدم چجوری کنسول رو متصل به xbox unity کنم.خودم انجام دادم برای دوستم انجام بدم(درست انجام میدم) مشکلی پیش نمیاد؟
سلام علی جان من میدونم که تو قبلا هم با لینک به لایو وصل شدی و توی اینکار وارد هستی /حالا میخوای واسه دوستت اینکارو انجام بدی اشکال نداره دستگاش هر چی که باشه ولی چون ارکید هست باید با کابل لن اینکارو انجام بدی چون این دستگاها ارکید وای فای ندارند /با ارزوی موفقیت ببخشید دیر جواب دادم

کنسولش جیتگه ولی ارکیده
اشکال نداره

اقا سپهر دسته سیمی الان چنده
جنس خوب فکر کنم حدودا 400 علی جان دوست عزیز همه چیز به شدت گرون/به نظرم دست دوم بی سیم اصلی بخری 400 بهتره

• Like

alirasoolixbox360

کاربر سایت
Dec 26, 2020
106
ممنون اقا سپهر

میدونم آرکید ها وای فای ندارن بنده خدا کابل لن داره خونشون میشه انجام داد

دسته دست دوم از کجا بخرم؟توپخونه؟

اقا سپهر چرا انقدر کسی نمیدونه میشه با جیتگ هم انلاین بازی کرد . همه میگن چون جیتگه نمیشه.چرا انقدر مخفی نگهش داشتن به هم یاد نمی دن

برای همینم پلیرا خیلی کم هستن خخخخییییلللییییییییی

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
دسته دست دوم از کجا بخرم؟توپخونه؟
نه علی جان اونا اعتباری نیست مگه با ضمانت برگشت ازشون بخری قبول کرد بخر نکرد جای دیگه/ولی لز دیوار هم میتونی بخری فقط باید سر دراری که اصل یانه

برای همینم پلیرا خیلی کم هستن خخخخییییلللییییییییی
متاسفانه بله عزیزم

• Like

alirasoolixbox360

کاربر سایت
Dec 26, 2020
106
بلد
نه مشکلی پیش نمیاد داخل محیط Xbox unity.برای دستگاهای جیتگ ..فقط باید کنسول داخل محیط داش لنچ لایو بلوک کنی تو تنظیماتش هست ..باید تو سایت Xbox unity ثبت نام کنی.
تا بتونی lan پارتی برقرار کنی تعدادی بازی لینکشون فعال map زامبی کالاف وغیره ...خیلی حضور ذهن ندارم خیلی وقت پیش این کارها رو انجام میدام...نکته باید تایتل آبدیت بازی بروز باشه
تا فعال بشن میتونی از طریق آرورا بگیری.
XboxUnity interface | Access to title updates, covers and link rooms
ایناو رو بلدم برادر

نه علی جان اونا اعتباری نیست مگه با ضمانت برگشت ازشون بخری قبول کرد بخر نکرد جای دیگه/ولی لز دیوار هم میتونی بخری فقط باید سر دراری که اصل یانه
چون دسته ی اصل دارم میدونم چجوریه ارم ماکروسافت و رنگ نور و ...

• Like
Reactions: sepehrpuor

alirasoolixbox360

کاربر سایت
Dec 26, 2020
106
سلام

اقا سپهر گشتن تو سایتای خارجیو...دیدن تبلیغ قبل دانلود و... لینکای دانلود طولانیو... برای من سخته تازه احتمال داره برای من 12 ساله محتوای بدی داشته باشه اگه میشه لینک نسخه ی جیتگ هیلو ریچ و فیفا استریت رو به من بدین. لینک مستقیمو.چند تا پیدا کردم خراب بود.با فرمت iso نه ها اونو که سایتای فارسی هم دارن با فرمت xbox 360 jtag/rgh

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
اقا سپهر گشتن تو سایتای خارجیو...دیدن تبلیغ قبل دانلود و... لینکای دانلود طولانیو... برای من سخته تازه احتمال داره برای من 12 ساله محتوای بدی داشته باشه اگه میشه لینک نسخه ی جیتگ هیلو ریچ و فیفا استریت رو به من بدین. لینک مستقیمو.چند تا پیدا کردم خراب بود.با فرمت iso نه ها اونو که سایتای فارسی هم دارن با فرمت xbox 360 jtag/rgh
سلام علی جان اشکال نداره فرمتش ایزو باشه با نرم افزار Xbox Image Browser فایل ازو رو به RGH تبدیل کن خیلی هم راحت

• Like

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
اخه پارت ب پارته مشکلات داره
علی جان قبل از فایل ایزو که دانلود کردی پارت به پارته/شما باید از پارت 1 شروع کنید به استخراج از حالت فشرده خود رار همشو بهتون ایزو میده و بعد با فایل ایزو رو با نرم افزارXbox Image Browser که کارش فقط ایزورو به فرمت RGH تبدیل میکنه انجام بده کاری نداره دوست عزیز

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر