سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Mahdi93999

کاربر سایت
Nov 22, 2020
219
شما که تعمیرکار هستی

لنز ایکس باکس رو بخوام بدم درست کنم چقدر در میاد؟
بیخیال بازی دیسکی شو
جیتگ کن
از سایت مخصوص بازی جیتگ دانلود کن
راحت بالا میاد هیچ خطایی مثل کثیف بودن دیسک نمیده

• Like
Reactions: mobile1199

aa842

کاربر سایت
Oct 3, 2020
85
بیخیال بازی دیسکی شو
جیتگ کن
از سایت مخصوص بازی جیتگ دانلود کن
راحت بالا میاد هیچ خطایی مثل کثیف بودن دیسک نمیده
میدونم
همه رو از سایت میریزم
ولی خب به خاطر مسائلی میخوام لنزش رو هم درست کنم

• Like

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
اسم این برد جیتگ چیه نسبت به بقیه چه فرقی داره
اسم این برد ACE 360 VERSION 3 هست البته ورژن های 4 و 5 هم اومده/این برد بسیار عالی هست مخصوصا برای دستگاهای اسلیم که خوب بوت میکنه/برد های زیادی هست ولی این برد نسبت به بردهای دیگه سر تره/البته شاید با برد COOLRUNNER V 3 هم بشه نصب کرد و خوب بوت نشه 200680

شما که تعمیرکار هستی

لنز ایکس باکس رو بخوام بدم درست کنم چقدر در میاد؟
سلام عزیزم لنز ایکس باکس درست نمیشه مگه ایکه چشمی لنزشو گردو غبار گرفته باشه با کمی الکل تمیز بشه وگرنه اگه مشکل برطرف نشه باید لنز تعویض بشه که با نصبش حدودا 300 تا 320 در میاد/البته اینم اضافه کنم که سی دی های خش دار رو نمیشه از چشم لنز دید /سی دی های شرکتی تمیز و با کیفیت هستند مثل گردو که خوب کار میکنندلنز ایکس باکس 360 اسلیم – اورجینال « فروشگاه بازارکده | خريد پستي

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام
با فلش امتحان گشت
باز هم نشد :(
اگه بدون هارد انجام دادی نشده/نشون دهنده اینه که دستگاتو بد اپدیت کرده /دستگاتو ببر پیش کسی که دستگاتو اپدیت کرده تا مشکلتو برطرف کنه دوست عزیز/برای اپدیت ایکس باکس 360 جی تگ ابتدا باید ی اپدیت هک شده ریخت بعد اپدیت رسمی ماکروسافت/هیچ وقت خودت اینکارو انجام نده بسیار خطرناک میتونه دستگاتو از کارایی لازم بندازه و دیگه مثل قبل کار نکنه

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
درود
راستش من چندین ساله یه ایکس باکس 360 اسلیم (سری جدید) دارم و فقط میدونم گیم ها رو از روی دیسک میتونم روش اجرا کنم و اصلا این که به چه صورت کپی خور شده و این ها رو اطلاع ندارم. چند تا سوال داشتم:

1- سوال اول این که ایکس باکس 360 ها الان چند نوع کپی خور دارن به لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری؟ کدوم ها ـش رو الان انجام میدن و چه قابلیت هایی داره؟

2- این که این ایکس باکس ها (new slim) فقط جیتگ میشن؟ یا نه، امکان کپی خور کردنشون به صورت نرم افزاری هم وجود داره؟ (جدای از این که حتی دقیق نمیدونم جیتگ چیه فقط میدونم شبیه Cobra ODE برای پلی 3 های سوپر اسلیم هست :D)

3- آپدیت فریمور به چه صورته زمانی که کنسول کپی خور باشه؟ و این که مثل PS3، گیم های جدید تر به فریمور بالاتر هم نیاز دارن؟ (البته الان که گیمی نمیاد دیگه :D ولی میخوام بدونم.) ضمنا این که فریمور ها هم در نوع کپی خور تاثیری دارن؟ یا فقط بورد و سری ساخت کنسول اهمیت داره؟

4- گیم ها فقط از روی دیسک اجرا میشن یا نه، امکان استفاده از هارد خود کنسول یا هارد اکسترنال هم مثل پلی3 برای اجرا کردن گیم ها وجود داره؟

5- نهایتا این که بهترین شیوه رایت گیم ها الان چی هست که لنز کنسول هم طولانی مدت سالم بمونه؟ در حد برنرمکس و اینا یه چیزایی مختصر مفید میدونم :D

ممکنه سوالاتی که پرسیده باشم برای خیلی از دوستان به شدت مضحک باشه :D چون هک کنسول های دیگه از پلی 3 و 4 و PSP و ویتا و حتی کنسولی مثل Wii U رو به طور کامل تسلط دارم، ولی فقط سر x360 ـه که بعد این همه سال هنوز هیچی بلد نیستم و با سرچ توی اینترنت هم هیچ وقت به چیز دقیقی نتونستم برسم.
اگر دوستان راهنمایی کنن واقعا ممنون میشم :Rose:

آخرین ویرایش:

Mahdi93999

کاربر سایت
Nov 22, 2020
219
درود
راستش من چندین ساله یه ایکس باکس 360 اسلیم (سری جدید) دارم و فقط میدونم گیم ها رو از روی دیسک میتونم روش اجرا کنم و اصلا این که به چه صورت کپی خور شده و این ها رو اطلاع ندارم. چند تا سوال داشتم:

1- سوال اول این که ایکس باکس 360 ها الان چند نوع کپی خور دارن به لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری؟ کدوم ها ـش رو الان انجام میدن و چه قابلیت هایی داره؟

2- این که این ایکس باکس ها (new slim) فقط جیتگ میشن؟ یا نه، امکان کپی خور کردنشون به صورت نرم افزاری هم وجود داره؟ (جدای از این که حتی دقیق نمیدونم جیتگ چیه فقط میدونم شبیه Cobra ODE برای پلی 3 های سوپر اسلیم هست :D)

3- آپدیت فریمور به چه صورته زمانی که کنسول کپی خور باشه؟ و این که مثل PS3، گیم های جدید تر به فریمور بالاتر هم نیاز دارن؟ (البته الان که گیمی نمیاد دیگه :D ولی میخوام بدونم.) ضمنا این که فریمور ها هم در نوع کپی خور تاثیری دارن؟ یا فقط بورد و سری ساخت کنسول اهمیت داره؟

4- گیم ها فقط از روی دیسک اجرا میشن یا نه، امکان استفاده از هارد خود کنسول یا هارد اکسترنال هم مثل پلی3 برای اجرا کردن گیم ها وجود داره؟

5- نهایتا این که بهترین شیوه رایت گیم ها الان چی هست که لنز کنسول هم طولانی مدت سالم بمونه؟ در حد برنرمکس و اینا یه چیزایی مختصر مفید میدونم :D

ممکنه سوالاتی که پرسیده باشم برای خیلی از دوستان به شدت مضحک باشه :D چون هک کنسول های دیگه از پلی 3 و 4 و PSP و ویتا و حتی کنسولی مثل Wii U رو به طور کامل تسلط دارم، ولی فقط سر x360 ـه که بعد این همه سال هنوز هیچی بلد نیستم و با سرچ توی اینترنت هم هیچ وقت به چیز دقیقی نتونستم برسم.
کلی بگم جیتگ یه برده که رو کنسول نصب میکنن که کلا دستگاه هک میشه
راحت میتونی بازی دانلود کنی بریزی تو هارد بدون دیسک اجرا کنی
منوی اصلی رو تغیر بدی ......

اسم این برد ACE 360 VERSION 3 هست البته ورژن های 4 و 5 هم اومده/این برد بسیار عالی هست مخصوصا برای دستگاهای اسلیم که خوب بوت میکنه/برد های زیادی هست ولی این برد نسبت به بردهای دیگه سر تره/البته شاید با برد COOLRUNNER V 3 هم بشه نصب کرد و خوب بوت نشهView attachment 200680
الان این برد داخل دستگاهمه سری بوت میشه ولی بعضی وقتا یکم دیر تا ۳۰ ثانیه

درود

قبلا واسه من نوع کی خورش lt3 بود ففط دیسک های کپی رو میاورد
با راهنمایی دوستان بردم جیتگ کردم خود طرف میگه کول رانر میخوای یا آس که زیاد فرقی هم نمیکنه
بعد که جیتگ کردم دیدم کنسول ازین رو به اون رو شد
میشه سرعت فن رو زیاد کرد
منو شخصی سازی شده بریزی
هر هاردی رو قبول میکنه
فایل منجر داری
مود واسه بازی بریزی مثل جی تی ای وی
که الان مثل مود کامپیوتر شده
بازی رو از سایت مخصوص دانلود کنی بریزی تو فلش از فایل منجر آرورا کپی کنی تو هارد بازی کنی
بدون دیسک بازی کنی
حتی میشه آنلاین گیم زد فقط باید بلد باشی

• Like

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
عکسشو دادم اون واسه خودمه
جمع جور درست کرده
تو بعضی فیلما دیدم کلا سیم کشی میکنن
مهدی جان کارش خوب بوده هر کی بوده

قبلا واسه من نوع کی خورش lt3 بود ففط دیسک های کپی رو میاورد
با راهنمایی دوستان بردم جیتگ کردم خود طرف میگه کول رانر میخوای یا آس که زیاد فرقی هم نمیکنه
بعد که جیتگ کردم دیدم کنسول ازین رو به اون رو شد
میشه سرعت فن رو زیاد کرد
منو شخصی سازی شده بریزی
هر هاردی رو قبول میکنه
فایل منجر داری
مود واسه بازی بریزی مثل جی تی ای وی
که الان مثل مود کامپیوتر شده
بازی رو از سایت مخصوص دانلود کنی بریزی تو فلش از فایل منجر آرورا کپی کنی تو هارد بازی کنی
بدون دیسک بازی کنی
حتی میشه آنلاین گیم زد فقط باید بلد باشی
برای انلاین همون لینکی بهتره که باید مودم تی پی لینک داشته باشی با مودمهای ایرانسل نمیشه/چون پینگ ایرانسل بالاست مهدی جان دوست عزیز

Mahdi93999

کاربر سایت
Nov 22, 2020
219
برای انلاین همون لینکی بهتره که باید مودم تی پی لینک داشته باشی با مودمهای ایرانسل نمیشه/چون پینگ ایرانسل بالاست مهدی جان دوست عزیز
درسته پینگ بالا اصلا جواب نمیده

میخواستم ایکس باکس وان بگیرم دیدم
نمیشه بازی رو رایگان دانلود کنی بیخیال شدم همین ۳۶۰ بهتره

• Like

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
میخواستم ایکس باکس وان بگیرم دیدم
نمیشه بازی رو رایگان دانلود کنی بیخیال شدم همین ۳۶۰ بهتره
منم تو فکرش هستم وچون واقعا گرافیگ خوبی داره البته اگه بشه وان ایکس خرید که عالی هست چون وان ایکس هیچ گونه لگی نداره ولی پی اس فور پرو این مشکلو داره/فقط مشکل اینه که ریختن بازی مشکله/البته 150 میگیرند فول بازی میریزند ولی اگه بخوای بازی جدید اضافه کنی باز باید اونارو همشونو بدی پاک کنند از اول با 150 بدی فول بازی بریزند

Mahdi93999

کاربر سایت
Nov 22, 2020
219
منم تو فکرش هستم وچون واقعا گرافیگ خوبی داره البته اگه بشه وان ایکس خرید که عالی هست چون وان ایکس هیچ گونه لگی نداره ولی پی اس فور پرو این مشکلو داره/فقط مشکل اینه که ریختن بازی مشکله/البته 150 میگیرند فول بازی میریزند ولی اگه بخوای بازی جدید اضافه کنی باز باید اونارو همشونو بدی پاک کنند از اول با 150 بدی فول بازی بریزند
بعد دنگ فنگ مسیر رفت آمدش
فقط بدرد وارزون و پابجی میخورن

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
درود

سلام دوست عزیز جواب سوالات/1/کپی خورشون هم به روش نرم افزاری و هم به روش سخت افزاری انجام داده میشه که فقط با درایو دسگاه انجام داده میشه و اینکه چند نوع کپی خور هست سخترینش برداشتن قفل چیپی هست که روی برد اسلیمهاست که باید با نرم افزار و سخت افزار بصورت سوراخ کردن با مته بسیار نازک روی چیپ اون قفل برداشته بشه برای هک اماده بشه بعد فریمور اخر که LT3 هستو با نرم افزار ریخت داخل چیپ روی برد /بعد از اون اپدیت و تموم/البته کار بسیار حساس و ریسکی هست که اگه زیاد از حد مته روی چیپ به سوراخ کردن ادامه بده اون چیپ از بین میره و دیگه قابل استفاده نمیشه باید موقع سوراخ کردن چیپ به صفحه مانیتور دقت کنی تا نوشت unlock مته رو زود خارج کنی /جواب 2 خیر هم باید نرم افزاری هم سخت افزاری/البته الان دیگه همه کنسولها کپی خور شدن دیگه چیزی نمونده/جواب 3/اپدیت هم باید با نرم افزار هم باید با سخت افزار انجام بشه /البته الان دیگه فریمور جدیدی منتشر نمیشه همون فریمور LT3 اخریش که اونم همه دستگاهها شدند/4/خیر موقعی میتونید از هارد استفاده کنید بدون سی دی که دستگاتونو جی تگ کرده باشید/5 بله همون رایت برنر مکس که یا خودت باید انجام بدی که کار اسونی نیست چون رایتر مخصوص داره و اون رایتر هم باید هک بشه/ارزششو نداره بهتره سفارش بدین تا براتون رایتش کنند/ولی با جی تگ کردن دستگاه از این همه مشکل راحت میشید/لازم به ذکر هست دستگاهای اسلیم سری جدید 2014 به بالا نه کپیخور میشند نه جی تگ باید از سی دی اوریجینال استفاده بشه که اونم مشکلات خودشو داره مثلا بازیهاش گرونند و کم پیدا/ دوست عزیز با ارزوی موفقیت

درود

برای برداشتن قفل درایو ایکس باکس اسلیم با سوراخ کردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر