سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Reza Y

کاربر سایت
May 22, 2010
11
نام
Reza Yarahmadi
سلام یک سوال داشتم من از هک ها و نکات مربوط به ایکس باکس لایو سر رشته ای ندارم وصل شدم به لایو (امروز) بعد از کلی آپدیت حالا شکل داشبورد عوض شده و هر بازی که میخوام اجرا کنم ارور میده با این موضوع که (this dick is not suported) آخرین باری که دادم هکش آپدیت کنن برا Gears of war 3 بود.
1.آیا کنسول من بن شده؟
2.درست میشه؟
3.خودم میتونم درستش کنم؟ لطفا کمکم کنین!

Arvand

کاربر سایت
Jan 28, 2012
15
سلام دوستان
شرمنده یه مشکلی برای ایکس باکسم پیش اومده
یه ایکس باکس اسلیم باندل گرز هست که امروز توش داداشم داشت بازی می کرد بعد یهو فیریز کرد طوری که حتی با زدن دکمه وسط دسته نمی شد وارد داشبورد شد
مجبور شدیم خاموش روشنش کنیم
بعد روشن شدن دیگه نه بازی اصلی بالا می یاورد نه بازی ال تی ۳
مشکل چیه؟ چی کنم؟ چرا اینطوری شد؟
بازی می زارم صفحه سیاه می یاد بعد چند ثانیه میاد رو داشبورد

آخرین ویرایش:

Reza Y

کاربر سایت
May 22, 2010
11
نام
Reza Yarahmadi
سلام یک سوال داشتم من از هک ها و نکات مربوط به ایکس باکس لایو سر رشته ای ندارم وصل شدم به لایو (امروز) بعد از کلی آپدیت حالا شکل داشبورد عوض شده و هر بازی که میخوام اجرا کنم ارور میده با این موضوع که (this dick is not suported) آخرین باری که دادم هکش آپدیت کنن برا Gears of war 3 بود.
1.آیا کنسول من بن شده؟
2.درست میشه؟
3.خودم میتونم درستش کنم؟ لطفا کمکم کنین!

آقا لطفا کمک کنین چند روزه بازی نکردم#:-s

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
دو ساعت پيش داشتم بازی می كردم برق قطع و وصل شد! كنسولم 4 چراغ داد بعدش نشستم باز بازی كردم و 20 دقيقه پيش باز برق رفت و اومد و يه چهار چراغ ديگه!
می خواستم ببينم چيزیش نشده؟
من با PS3 ركورد 10 بار برق رفتن تو روزم دارم، ولی 360 تا حالا بيشتر از يه بار موقع بازی برق نرفته ولی اين چهار چراغی كه می زنه آدم سكته می كنه:|
شنيدم رفتن برق می تونه باعث صدمه ديدن برد دستگاه يا حتی سه چراغ شه، درسته؟ من سه راهيم محافظ داره، با همه اينا برق بره خطر اين چيزایی كه گفتم هست يعنی؟
تف به شرف نداشته مسئولين زحمتكش كه تو زمستون هم برق ده بار می ره:-*

Arvand

کاربر سایت
Jan 28, 2012
15
سلام دوستان
شرمنده یه مشکلی برای ایکس باکسم پیش اومده
یه ایکس باکس اسلیم باندل گرز هست که امروز توش داداشم داشت بازی می کرد بعد یهو فیریز کرد طوری که حتی با زدن دکمه وسط دسته نمی شد وارد داشبورد شد
مجبور شدیم خاموش روشنش کنیم
بعد روشن شدن دیگه نه بازی اصلی بالا می یاورد نه بازی ال تی ۳
مشکل چیه؟ چی کنم؟ چرا اینطوری شد؟
بازی می زارم صفحه سیاه می یاد بعد چند ثانیه میاد رو داشبورد

خیلی ممنونم از اقا زیای عزیز که وقت با ارزششونو در اختیار من گذاشتن و منو راهنمایی کردند

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
دو ساعت پيش داشتم بازی می كردم برق قطع و وصل شد! كنسولم 4 چراغ داد بعدش نشستم باز بازی كردم و 20 دقيقه پيش باز برق رفت و اومد و يه چهار چراغ ديگه!
می خواستم ببينم چيزیش نشده؟
من با PS3 ركورد 10 بار برق رفتن تو روزم دارم، ولی 360 تا حالا بيشتر از يه بار موقع بازی برق نرفته ولی اين چهار چراغی كه می زنه آدم سكته می كنه:|
شنيدم رفتن برق می تونه باعث صدمه ديدن برد دستگاه يا حتی سه چراغ شه، درسته؟ من سه راهيم محافظ داره، با همه اينا برق بره خطر اين چيزایی كه گفتم هست يعنی؟
تف به شرف نداشته مسئولين زحمتكش كه تو زمستون هم برق ده بار می ره:-*
نه مشکلی نیست برای من نشده اما شنیدم همچین چیزی.مشکل هاد نیست.

GAME 0VER

کاربر سایت
Nov 29, 2007
395
نام
سعید
اخرین اپدیتی که کردی کی بود موقع گیرز 3؟
دیسکت پچ شدن ؟ ف.ل رایتن یا 97 درصد؟
>:d<
همون موقع که دادم ال تی 2 ریخت روش بعد موقعه تست کردن جلو خودم گیرز 3 رو گذاشت روش و آپدیت شد فکر کنم
فکر کنم از این 97 درصدیا باشه
حالا مشکل از چیه داداشه خودم؟؟؟
بعد یه سواله دیگه بازی های جدید همه ال تی 3 میخان؟؟؟؟یعنی با ال تی 2 اجرا نمیشن؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
>:d<
همون موقع که دادم ال تی 2 ریخت روش بعد موقعه تست کردن جلو خودم گیرز 3 رو گذاشت روش و آپدیت شد فکر کنم
فکر کنم از این 97 درصدیا باشه
حالا مشکل از چیه داداشه خودم؟؟؟
بعد یه سواله دیگه بازی های جدید همه ال تی 3 میخان؟؟؟؟یعنی با ال تی 2 اجرا نمیشن؟

میشه یبار دیگه مشکلتونو دقیق برام پ.خ کنین تا کمکتون کنم چون من صفحه قبلم گشتم متوجه سوالتون نشدم .

بازی های جدید میان بله lt3 میخان ولی دوستان زحمت کشیدم و اموزشه تبدیل بازی ها ی lt3 به lt2 رو اموزششو گذاشتن . یعنی میشه رو lt2 هم بازی کرد ولی لایو نمیتونین برین دیگه اینم هست بگم . باز سوالی داشتین برام پ.خ کنین جوابتونو بدم . موفق باشین .

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
سلام
دوستان من یه xbox مدل پریمیوم دارم 2 سالی هست که 3 چراغه شده
میخواستم ببینم اگر بیرون بدم برای تعمیر درست کردنش چقدر خرج بر میداره ؟ اگر هم تاپیک اموزش رفع 3 چراغه هم هست لینکش رو بدید ممنون میشم

به فرض که درست شد میتونم بازی های قدیمی رو اجرا کنم مثل قبل؟ چون lt جدید که نریختم.همه چی کنسول قدیمیه
بازی هایی که از قدیم داشتم رو کنسول جدیدم راه حلی برای اجرای اونها نیست ؟

آخرین ویرایش:

Babaxan7

کاربر سایت
Jan 12, 2012
15
دوستان عزیز خسته نباشید.
من برای سئوالهام جائی پیدا نکردم و برای همین اینجا مطرحشون میکنم ، اگر جای سئوال اشتباه هستش پیشا پیش عذرخواهی میکنم.پ
بنده دوماهی هستش یه 360 اسلیم گرفتم ، البته بدون هیچ تحقیقی و از هیچ چیزش اطلاع ندارم (راستش الان تویه آکبند بودن و نبودنش هم شک دارم) .
از همون روز اول یه مشکلی داشتم و اونم این بود که از 30 تا گیمی که گرفته بودم 5-6 تاش اجرا نمیشدن و پیغام میداد که سی دی کثیف هستش و پاکش کنید و یه همچین چیزائی ! یه جائی تویه همین سایت خودمون خوندم که بچه ها میگفتن اشکال از لنز دستگاه هست . آیا ایکس باکس به همین زودی لنزش مشکل پیدا میکنه و یا همون طور که بالا خدمتتون عرض کردم احتمال داره دستگاه من دست دوم هستش.
بنده از ورژن فریم ور دستگاه اطلاع ندارم ، این مورد رو از کجا باید چک کنم ؟
آیا بعد از آپدیت فریم ور ، این همه بازی که گرفتم دیگه با فریم ور جدید اجرا نمیشن ؟ آیا راهی برای از دست ندادن این همه گیم وجود نداره؟
امکان آپدیت فریم ور دستگاه توسط خودم وجود داره یا نه ؟ و آیا کسی میتونه راهنمائی قدم به قدم بکنه که از کجا شروع کنم و .... ؟
بیرون هزینه آپدیت دستگاه چنده ؟
کودوم فریم ور رو با توجه به این که من لایو باز نیستم ، بهم پیشنهاد میکنین ؟ (لطفا در این مورد بیشتر توضیح بدین)
آیا برای کینکت آپدیت تازه ای اومده ؟

شرمنده که تعداد سئوالاتم زیاد شدن .

zmrking

کاربر سایت
Feb 28, 2012
4
سلام
ایکس باکسم اسلیم از هر 10 تا بازی 5 تا نمی خونه ارور میده دیسک کثیفه
دفعه اول که سی دی رو میزارم نمی خونه ولی وقتی که اجکت میکنم توش فوت میکنم بعدش بازی رو می خونه وسطش ارور میده
درضمن سی دی اورجینال میزارم مشکلی نداره
بعضی موقع ها هم با از برق کشیدن دستگاه درست میشه

آخرین ویرایش:

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دوستان چطور میشه برای همه بازی ها password گذاشت؟؟یعنی هر بازی که بخوای بری کد رو باید بزنی؟؟من گذاشتم ولی برای بازی nfs run کد می خواد بازی های دیگه کد نمی خواد!چیکار کنم که برای همه بازیها کد بخواد دستگاه؟؟
ممنون.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان عزیز خسته نباشید.
من برای سئوالهام جائی پیدا نکردم و برای همین اینجا مطرحشون میکنم ، اگر جای سئوال اشتباه هستش پیشا پیش عذرخواهی میکنم.پ
بنده دوماهی هستش یه 360 اسلیم گرفتم ، البته بدون هیچ تحقیقی و از هیچ چیزش اطلاع ندارم (راستش الان تویه آکبند بودن و نبودنش هم شک دارم) .
از همون روز اول یه مشکلی داشتم و اونم این بود که از 30 تا گیمی که گرفته بودم 5-6 تاش اجرا نمیشدن و پیغام میداد که سی دی کثیف هستش و پاکش کنید و یه همچین چیزائی ! یه جائی تویه همین سایت خودمون خوندم که بچه ها میگفتن اشکال از لنز دستگاه هست . آیا ایکس باکس به همین زودی لنزش مشکل پیدا میکنه و یا همون طور که بالا خدمتتون عرض کردم احتمال داره دستگاه من دست دوم هستش.
بنده از ورژن فریم ور دستگاه اطلاع ندارم ، این مورد رو از کجا باید چک کنم ؟
آیا بعد از آپدیت فریم ور ، این همه بازی که گرفتم دیگه با فریم ور جدید اجرا نمیشن ؟ آیا راهی برای از دست ندادن این همه گیم وجود نداره؟
امکان آپدیت فریم ور دستگاه توسط خودم وجود داره یا نه ؟ و آیا کسی میتونه راهنمائی قدم به قدم بکنه که از کجا شروع کنم و .... ؟
بیرون هزینه آپدیت دستگاه چنده ؟
کودوم فریم ور رو با توجه به این که من لایو باز نیستم ، بهم پیشنهاد میکنین ؟ (لطفا در این مورد بیشتر توضیح بدین)
آیا برای کینکت آپدیت تازه ای اومده ؟

شرمنده که تعداد سئوالاتم زیاد شدن .

سلام دوست من همه اینا الکی میگن پلمه دستگاه مگه پلمپ چیه اگه پلمپ یه چسبه که داداشم اونو تو سوپریم بری طرف برات میزنه همه کنسولا که از اونور میاد طرف میگیره خوب همرو چک میکنن و باید بازشه حتی میاد اینور . دوست عزیز حدسی که من میزنم همه این بازی هایی که شما گرفتین xgd3 هستش خوب و فریمورتونم 1/9 ایناست که اینارو اجرا نمیکنه . شما اول از همه باید ببرین کنسولتونو بیرون تا هم براتون کنسولتونو هم داشتبوردتونو اپدیت کنن . اگه لایو میرین بگین حتما lt3 براتون بریزن اگه نه لایو نمیرین برا اینکه از بازیاتون لذت ببرین بگین براتون lt2 بریزن بعد همه بازیاتونو بازی کنین بازی که کردین تموم شد همه بازیاتون بازی های بعدی که میخرین بگین براتون بازی های جدید مثل amular اینارو که lt3 میخانو بگین این بازیو یا هر بازی جدیدی که برا lt3 میادو بگین براتون تبدیل کنن به lt2 و باز بازی کنین تا وقتی که مجبور بشین که lt3 بریزن و همه بریزن وگرنه نیازی نیست اگه لایو نمیرین بریزین فعلا .
بعد اینکه چون اولین بارتونه خیلی خیلی سخته برا شما ولی اگه اموزششو میخایین برین تو انجمن صفحه اول بخش اموزشارو بگردین توش پیدا میکنین هست . دوستان زحم کشیدن اموزششو گذاشتن .
و بیرون اپدیت 10 تا 15 تومن متغیر هستش دوست عزیز یکی 10 میگیره یکی 15 .
من بهتون lt2 رو پیشنهاد میدم چون لایو نمیرین .
بعد برا کینکت و کنسول هر چند وقت اپدیت میده و کاریشم نمیشه کرد خوب . موفق باشین باز سوالی براون پیش اومد پ.خ کنین تا کمکتون کنم .

---------- نوشته در 11:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:32 PM ارسال شده بود ----------

سلام
ایکس باکسم اسلیم از هر 10 تا بازی 5 تا نمی خونه ارور میده دیسک کثیفه
دفعه اول که سی دی رو میزارم نمی خونه ولی وقتی که اجکت میکنم توش فوت میکنم بعدش بازی رو می خونه وسطش ارور میده
درضمن سی دی اورجینال میزارم مشکلی نداره
بعضی موقع ها هم با از برق کشیدن دستگاه درست میشه

دوست عزیز این چیزی که شما میگین امکان داره از لنز دستگاه باشه یا بازیتون درست رایت نشده بازی می کنین چون بازی اورجینالو راحت اجرا میکنه . با سرعت 4 رایت کنین با dvd تی گیت .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر