سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید که دستگام از دست رفت
داشتم فیفا بازی میکردم که یک دفعه بازی هنگ کرد و صدای درایو کم شد بعد چند ثانیه تصویر سیاه شد بعد دستگاه Restart شد بعد که دوباره منو دستگاه بالا اومد وقتی Open رو میزدم دوباره دستگاه Restart میشد که من خاموشش کردم حالا که روشن میکنم دستگاه هنگه هنگه یعنی نه صدا داره ونه تصویر و فقط تصویر سیاه نشون میده (3چراغ هم نشده و فقط چشمک سبز میزنه)
لطفا اگه میدونید مشکل از چیه راهنماییم کنید با تشکر

با سلام
یک فالکون دارم 2 بار سه چراغ شد که دفعه اول با حرارت به gpu راه افتاد ولی دفعه دوم نشد (یک تعمیر کار طبقه دوم پاساژ لباف بود ولی بیشتر ازون بلد نبود ) و دستگاه خراب موند الان با گران شدن ایکس باکس دیگه نمی تونم نو بخرم جایی رو دوستان می شناسن تا 200 هزینه هم میدم که این تعمیر بشه لطفا معرفی کنین .

با سلام
یک فالکون دارم 2 بار سه چراغ شد که دفعه اول با حرارت به gpu راه افتاد ولی دفعه دوم نشد (یک تعمیر کار طبقه دوم پاساژ لباف بود ولی بیشتر ازون بلد نبود ) و دستگاه خراب موند الان با گران شدن ایکس باکس دیگه نمی تونم نو بخرم جایی رو دوستان می شناسن تا 200 هزینه هم میدم که این تعمیر بشه لطفا معرفی کنین .

معمولا بلدن ولی برای این که خیلی کار میبره انجام نمیدن یه زنگ به این جا بزن کارشون درسته شاید تونستن درست کنن 66404702

با عرض سلام و خسته نباشيد،من يه XBOX 360 Slim 250 Gb به تازگي خريده ام(کاملا هک شده و صحيح و سالم است و تمامي بازي ها را به خوبي اجرا مي کند)،همان طور که مي دانيد اين دستگاه داراي وايرلس داخلي مي باشد.
مشکل من اينجاست که،زماني که مي خواهم به وسيله وايرلس داخلي دستگاه به اينترنت وصل شوم(به ايکس باکس لايو و ...)از قسمت Settings System به Network Settings مي روم.تا اين جا مشکلي نيست ولي در قسمت Available networks دستگاه مودم وايرلس من (TP-LINK TD-W8961ND) را نمي شناسد،و زماني که روي Wireless Networks کليک مي کنم،اين پيام را مشاهده مي کنم:
To use a Wireless Internet connection, connect an Xbox 360 Wireless Networking Adapter to your console.
خواهش مي کنم کمک کنيد،پس مگر اين دستگاه وايرلس داخلي ندارد؟چرا پيام مي دهد که وايرلس آداپتور به آن متصل کنيم؟(لازم به ذکر است که من براي حل اين مشکل به اين لينک:
Can't Connect to Xbox LIVE Solution - Xbox.com
و دفترچه راهنماي داخل جعبه ي ايکس باکس مراجعه کرده ام ولي اين ها هم کار ساز نبودند يعني مشکل من را پاسخ گو نبود.
توجه:(تنظيمات مودم هيچ اشکالي ندارد و تمامي ذستگاه هاي ديگر مثل موبايلم(N8)مي توانند از واي فاي ي آن به راحتي استفاده کنند)
با تشکر

با عرض سلام و خسته نباشيد،من يه XBOX 360 Slim 250 Gb به تازگي خريده ام(کاملا هک شده و صحيح و سالم است و تمامي بازي ها را به خوبي اجرا مي کند)،همان طور که مي دانيد اين دستگاه داراي وايرلس داخلي مي باشد.
مشکل من اينجاست که،زماني که مي خواهم به وسيله وايرلس داخلي دستگاه به اينترنت وصل شوم(به ايکس باکس لايو و ...)از قسمت Settings System به Network Settings مي روم.تا اين جا مشکلي نيست ولي در قسمت Available networks دستگاه مودم وايرلس من (TP-LINK TD-W8961ND) را نمي شناسد،و زماني که روي Wireless Networks کليک مي کنم،اين پيام را مشاهده مي کنم:
To use a Wireless Internet connection, connect an Xbox 360 Wireless Networking Adapter to your console.
خواهش مي کنم کمک کنيد،پس مگر اين دستگاه وايرلس داخلي ندارد؟چرا پيام مي دهد که وايرلس آداپتور به آن متصل کنيم؟(لازم به ذکر است که من براي حل اين مشکل به اين لينک:
Can***39;t Connect to Xbox LIVE Solution - Xbox.com
و دفترچه راهنماي داخل جعبه ي ايکس باکس مراجعه کرده ام ولي اين ها هم کار ساز نبودند يعني مشکل من را پاسخ گو نبود.
توجه:(تنظيمات مودم هيچ اشکالي ندارد و تمامي ذستگاه هاي ديگر مثل موبايلم(N8)مي توانند از واي فاي ي آن به راحتي استفاده کنند)
با تشکر

سلام

دیدم بعضی از تعمیر کاران غیر امد یادشون میره برد وایرلس رو نصب کنند.
یا اینکه بعضی هم از عمد کش میرن که بعدا 50-60 تومان قالبش کنند

اگر بلدی قسمت بالای xbox رو باز کن ببین توش هست برد وایرلس یا نه

سلام به دوستان . من دیروز میخخواستم آپدیت جدید یعنی 14717 رو بریزم رفتم فریمور استاک درایو خودمو که میشه 0272 زدم بعد تمام کارا حتی لاک و outro رو زدم بعد وصل کردم به xbox live آپدیت بکنه وسطای آپدیت ارور داد نوشت
error code : 396B-397D-1380-0700-C000-000E
بعد من هم خاموشش کردم بعد که روشن کردم دیدم این چراغ سبز XBOX SLIM داره هی چشمک میزنه من چند بار روشن خاموشش کردم ولی همون جور بود بعد دوباره وصل کردم به لایو که آپدیت کنه دوباره آخرا همون ارور رو داد بعد به یکی از دوستام گفتم گفت برو از اول یه LT+3 بریز . کنسول رو وصل کردم چون من برق درایو رو از کنسول میگیرم بعد هر کاری کردم درایو رو نشناخت بعد گفتم شاید درایو رو باز و بسته کنم درست بشه که دیدم باز همون جور چراغ سبز داره چشمک میزنه و درایو هم اصلا کار نمیکنه چون من هی دکمه EJECT رو میزدم ققط صدای BEEP کنسول میومد اصلا درایو هیچ عکس العملی نشون نمیداد . از اساتید محترم در خواست میکنم که به من کمک کنن ببینم چیکار باید بکنم اصلا انگار برق به درایو نمیرسه
:((

سلام به دوستان . من دیروز میخخواستم آپدیت جدید یعنی 14717 رو بریزم رفتم فریمور استاک درایو خودمو که میشه 0272 زدم بعد تمام کارا حتی لاک و outro رو زدم بعد وصل کردم به xbox live آپدیت بکنه وسطای آپدیت ارور داد نوشت
بعد من هم خاموشش کردم بعد که روشن کردم دیدم این چراغ سبز XBOX SLIM داره هی چشمک میزنه من چند بار روشن خاموشش کردم ولی همون جور بود بعد دوباره وصل کردم به لایو که آپدیت کنه دوباره آخرا همون ارور رو داد بعد به یکی از دوستام گفتم گفت برو از اول یه LT+3 بریز . کنسول رو وصل کردم چون من برق درایو رو از کنسول میگیرم بعد هر کاری کردم درایو رو نشناخت بعد گفتم شاید درایو رو باز و بسته کنم درست بشه که دیدم باز همون جور چراغ سبز داره چشمک میزنه و درایو هم اصلا کار نمیکنه چون من هی دکمه EJECT رو میزدم ققط صدای BEEP کنسول میومد اصلا درایو هیچ عکس العملی نشون نمیداد . از اساتید محترم در خواست میکنم که به من کمک کنن ببینم چیکار باید بکنم اصلا انگار برق به درایو نمیرسه

سلام شما یا فایموار درایو رو پاک کردین یا اینکه برد درایو را سوزانده اید

اگر DVD KEY رو دارید که خدا رو شکر اگر ندارید باید jtag کنید.

سلام

دیدم بعضی از تعمیر کاران غیر امد یادشون میره برد وایرلس رو نصب کنند.
یا اینکه بعضی هم از عمد کش میرن که بعدا 50-60 تومان قالبش کنند

اگر بلدی قسمت بالای xbox رو باز کن ببین توش هست برد وایرلس یا نه

نه برداشته نشده

ولی همچنان نمیشناسه

---------- نوشته در 09:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:37 PM ارسال شده بود ----------

سلام شما یا فایموار درایو رو پاک کردین یا اینکه برد درایو را سوزانده اید

اگر DVD KEY رو دارید که خدا رو شکر اگر ندارید باید jtag کنید.
خیلی ببخشید من کسی نیستم که بخوام حرف شما رو ناقص بدونم یا رد کنم
اما اضافه کنم که : برد در صورتی که فایموار پاک بشه درایو باز و بسته میشه - ولی اگه بسوزه که باز و بسته نمیشه که به احتمال زیاد برد دوستمون سوخته

نه برداشته نشده

ولی همچنان نمیشناسه

---------- نوشته در 09:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:37 PM ارسال شده بود ----------

خیلی ببخشید من کسی نیستم که بخوام حرف شما رو ناقص بدونم یا رد کنم
اما اضافه کنم که : برد در صورتی که فایموار پاک بشه درایو باز و بسته میشه - ولی اگه بسوزه که باز و بسته نمیشه که به احتمال زیاد برد دوستمون سوخته

وقتی روی برد درایو هیچ فایمواری نباشد مثل این می مونه که کامپیوتر شما سیستم عامل نداره و ویندوز بالا نمی یاد.

در نتیجه اگر روی داریو هیچ فایمواری نباشد در کامپیوتر و دستگاه شناسایی نمیشه و درب درایو هم که از IC فرمان میگیرد کار نمی کند. همین طور لنز و موتور اصلا کار نمی کنند تا زمانی که فایموار درست روی برد ریخته نشود

حرف دوستمون آقا Zia کاملا صحیح هست
وقتی فریمور درایو پاک بشه و یا در کل فریموری رو درایو نباشه درب درایو باز و بست نمیشه چون دستوری نمیگیره که باز و بست بشه

سلام
من کنسولمو دادم درایورش رو آپ دیت کنه میگه بهم key نمیده.الانم دیگه هیچ بازی رو اجرا نمی کنه میزنه Play DVD چیکار کنم؟؟
play dvd اکثرا واسه مواقعی هست که فریمور ارجینال باشه و دیسک کپی بزاری و یا فیلم دیویدی بزاری تو دستگاه
ازش بپرس چه فریموری ریخته براتون

سلام
من کنسولمو دادم درایورش رو آپ دیت کنه میگه بهم key نمیده.الانم دیگه هیچ بازی رو اجرا نمی کنه میزنه Play DVD چیکار کنم؟؟

با این شرایط احتمالا تعمیر کار گند زده که میگه key نمی ده!!!

اگر دلبخواهی هست کی دادن!

برای اطمینان بیشتر از بازی Original دارید دستگاه خودتون رو باهاش تست کنید اگر بازی اجرا شده که خوبه.
با یک آپدیت lt2 مشکلتون حل میشه

اگر بازی اجرا نشد key داریو شما از بین رفته و باید باید برای بازیابی به تعمیر کار ماهر مراجعه کنید

سلام ، آقا کنسول من اکثر بازی‌ها رو نمیخونه ، یعنی‌ بازیرو می‌خونه میره تو بعد یهو می‌نویسه

This disc is unreadable
Clean the disc with a soft cloth
Restart the console

تاحالا دیسک COD MW3 رو ۱۰ دفعه بردم عوض کردم باز همین میاد
چیکار می‌شه کرد که این مشکل حل شه ، الان حداقل رو ۷ ، ۸ تا بازی همین مشکلو دارم
مرسی‌

سلام ، آقا کنسول من اکثر بازی‌ها رو نمیخونه ، یعنی‌ بازیرو می‌خونه میره تو بعد یهو می‌نویسه

This disc is unreadable
Clean the disc with a soft cloth
Restart the console

تاحالا دیسک COD MW3 رو ۱۰ دفعه بردم عوض کردم باز همین میاد
چیکار می‌شه کرد که این مشکل حل شه ، الان حداقل رو ۷ ، ۸ تا بازی همین مشکلو دارم
مرسی‌

اگر چند تا cd گذاشتی همین طور بوده پس باید لنز درایو رو عوض کنی .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or