سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

ebipacino

کاربر سایت
May 24, 2008
60
درایو لایتون

آقا درایو کنسولم موقع بدست آوردن دی وی دی کی سوزوندم ، بردم مشهد درستش کنن یارو گفت برد درایو و لنزشو کلا عوض کردم بردشو فهمیدم عوض کرد اما چشمش نمیدونم، از اون موقع تا الان هر بازی میذارم یا اپن تری میده یا میگه دیسک قابل خندن نیست! اگه چند باری کنسول رو روشن خاموش کنم و در درایو باز و بسته کنم و بخونه دیگه هر بازی بذارم میخونه !ایراد از چیه ؟

GBOX

کاربر سایت
Apr 15, 2011
67
سلام
من یک آرکید دارم یه هارد هم براش خریدم (مخصوص کنسول ) اما اکثر بازی هایی رو که نصب میکنم پس از چند دقیقه بازی کردن ارور میدن. ارور هم: This Disc Is Unreadable , 1.Clean The Disc With A Soft Cloth 2. Restart The Console , دلیل این ارور چیه چی کار کنم:-s

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
آقا درایو کنسولم موقع بدست آوردن دی وی دی کی سوزوندم ، بردم مشهد درستش کنن یارو گفت برد درایو و لنزشو کلا عوض کردم بردشو فهمیدم عوض کرد اما چشمش نمیدونم، از اون موقع تا الان هر بازی میذارم یا اپن تری میده یا میگه دیسک قابل خندن نیست! اگه چند باری کنسول رو روشن خاموش کنم و در درایو باز و بسته کنم و بخونه دیگه هر بازی بذارم میخونه !ایراد از چیه ؟

احتمال زیاده.

1- برد نو گذاشته باشه یا تعمیری
-2 لنز خوب گذاشته باشه یا کهنه
3- میکانیکی درایو خراب هست مکانی که لنز رو نگه میداره یا اینکه درست لنز در جای خودش قرار نگرفته

---------- نوشته در 11:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:34 PM ارسال شده بود ----------

تو همه بازیها مشکل ندارما ، فقط یه چندتاشون
بازم باید لنزو عوض کنم ؟

از آپدیت lt هم هست و اینکه بازی شما پچ شده هست یا خیر

اینا همش مهمه

Arabo

کاربر سایت
Feb 21, 2012
41
با سلام
من بازی Binary Domain را بازی میکنم هر یک ساعت ارور میده و میگه failed to authorize disc بعد هم کنسول ریستارت میشه.اشکال از چیه؟

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
دوستان خواهش میکنم کمک کنید:
من یه XBOX FAT با برد فالکون دارم الان 3سالی هست...یه مدته دیسک که میزارم Open Try میده کنسول اوایل بعد از 2.3بار eject دیسک رو میخوند ولی الان تقریبا دیگه اصلا نمیخونه!! من شهرستان هستم اینجا بردمش تعمیر اول بهم گفت نیاز به تعویض لنز هست امروز رفتم میگه نه با تعویض لنز هم درست نمیشه باید درایو به کل عوض شه!!
منم گفتم نمیخواد اصلا فقط LT3 روش بریز...
حالا این open try معمولا بر اثر چی بوجود میاد...الان چطوری میتونم درستش کنم؟؟ اصلا این چیزی که گفته (تعویض درایو) لازمه؟؟!
این تنظیم درایو داستانش چیه بهش گفتم تو نت خوندم که Open try با تنظیم لنز درست میشه نمیدونست تنظیم لنز یعنی چی...:|
خلاصه این که الان دقیقا باید چکار کنم...؟!!

Miiichka67

کاربر سایت
Jan 16, 2012
129
نام
Hamid
دوستان خواهش میکنم کمک کنید:
من یه XBOX FAT با برد فالکون دارم الان 3سالی هست...یه مدته دیسک که میزارم Open Try میده کنسول اوایل بعد از 2.3بار eject دیسک رو میخوند ولی الان تقریبا دیگه اصلا نمیخونه!! من شهرستان هستم اینجا بردمش تعمیر اول بهم گفت نیاز به تعویض لنز هست امروز رفتم میگه نه با تعویض لنز هم درست نمیشه باید درایو به کل عوض شه!!
منم گفتم نمیخواد اصلا فقط LT3 روش بریز...
حالا این open try معمولا بر اثر چی بوجود میاد...الان چطوری میتونم درستش کنم؟؟ اصلا این چیزی که گفته (تعویض درایو) لازمه؟؟!
این تنظیم درایو داستانش چیه بهش گفتم تو نت خوندم که Open try با تنظیم لنز درست میشه نمیدونست تنظیم لنز یعنی چی...:|
خلاصه این که الان دقیقا باید چکار کنم...؟!!
سلام. با تعویضه لنز مشکله شما حل میشه . یه سرویسه کوچولو هم میکانیکی درایو میخواد که بهش بگو برات انجام بده . دیگه مشکلی نداره همین ;)

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
سلام. دوستم یه ایکس باکس داره که درایوش رو هرچقدر میزنیم بیرون نمیاد و گیر میکنه. قبلا هم برای تعمیر دادیم آرمیچرش رو عوض کردن ولی الان دوباره باز نمیشه. میخواستم بدونم راهی برای تعمیر و بیرون اومدن درایو وجود داره یا نه؟! با تعویض آرمیچر درایو میشه درستش کرد؟
ممنون:x

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان
سلام
بازی متال گیر کالکشن و یه تعداد بازی دیگه گرفتم ولی اجرا نمیشه
و مینویسه سی دی تمیز نیست و ان را تمیز کنید
برای یازی gears of war 3 یه بار اون موقع اپدیت کردم
ممنون

GAME 0VER

کاربر سایت
Nov 29, 2007
395
نام
سعید
میگم هارده من 20 گیگ هست ولی رو دستگاه13.9 بیشتر شناسیایی نمیکنه مشکل از چیه؟؟؟فرمتشم کردم ولی بازم هیچ
بعد بازی رو که میریزم رو هارد موقع اجرا اولش میاره ولی بعدش اروره failed to authorize disc اگه درست نوشته باشم میده و دستگاه خاموش و دوباره روشن میشه
ممنون میشم واسه هر دوتاش یه راهنمایی بکنین>:d

آخرین ویرایش:

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
میگم هارده من 20 گیگ هست ولی رو دستگاه13.9 بیشتر شناسیایی نمیکنه مشکل از چیه؟؟؟فرمتشم کردم ولی بازم هیچ
بعد بازی رو که میریزم رو هارد موقع اجرا اولش میاره ولی بعدش اروره failed to authorize disc اگه درست نوشته باشم میده و دستگاه خاموش و دوباره روشن میشه
ممنون میشم واسه هر دوتاش یه راهنمایی بکنین>:d
ستگاه یه مقدار از هارد رو برای خودش بر میداره.(بالاخره اونم سهم داره!!!) برای 120 گیگ ها 107 گیگ قابل استفادس.من خودم هم یه 640 اندختم رو دستگاهم 591 گیگ قابل استفادس. یا مثلا یه ترا دیدم انداختن 923 تا فکر کنم میشد استفاده کرد.
فریمور درایوتون چیه؟ورژن داشبرد چنده؟ این دو تا لازمه برای پاسخ به سوالتون.

GAME 0VER

کاربر سایت
Nov 29, 2007
395
نام
سعید
ستگاه یه مقدار از هارد رو برای خودش بر میداره.(بالاخره اونم سهم داره!!!) برای 120 گیگ ها 107 گیگ قابل استفادس.من خودم هم یه 640 اندختم رو دستگاهم 591 گیگ قابل استفادس. یا مثلا یه ترا دیدم انداختن 923 تا فکر کنم میشد استفاده کرد.
فریمور درایوتون چیه؟ورژن داشبرد چنده؟ این دو تا لازمه برای پاسخ به سوالتون.
دست گلت درد نکنه
درایوم لایتون هستش فریمورو نمیدونم داشبوردم هم 2.0.14699.0

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279

برای اینکه مثل هر وسیله ذخیره جانبی دیگه ای هارد دیسکها هم با عنوان 20GB فروخته میشوند که در اصل منظورشان 20GiB هستش. در GiB هر کیلو بایت 1000 بایت نیستش، بلکه 1024 بایته که این تفاوت باعث میشه شما در ویندوز یا کنسولتان حجمی کمتر از چیزی که فکر میکردید برایش پول دادید را ببینید.

در XBox360 یک قسمت از هارد برای پروفیل، سیوهای شما، خود دشبورد، اضافات و آپدیتهای بازیها و غیره برداشته میشود که در نهایت برای شما 13.9 گیگابایت (واقعی) باقی میماند.

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
دست گلت درد نکنه
درایوم لایتون هستش فریمورو نمیدونم داشبوردم هم 2.0.14699.0
اخرین اپدیتی که کردی کی بود موقع گیرز 3؟
دیسکت پچ شدن ؟ ف.ل رایتن یا 97 درصد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر