سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

sanji

کاربر سایت
Feb 26, 2012
25
نام
saeed
سلام ببخشید من یک سوال داشتم دستگاه من چرا بعضی ویدیو هارو پخش میکنه ولی بعضی هارو پخش نمیکنه وقتی دی وی دی میزارم مشکلی نداره ولی با فلش مشکل داره و میتونید راهنماییم کنید چجوری مشکلش حل میشه;)

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان
سلام
دوستان من lt3 ریختم و الان بازی های قبلی مثل gears of war3 نمیاد
نمیدونم پچ کردن هم یعنی چی؟
اگه یه توضیحی بدید ممنون میشم

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
سلام
دوستان من lt3 ریختم و الان بازی های قبلی مثل gears of war3 نمیاد
نمیدونم پچ کردن هم یعنی چی؟
اگه یه توضیحی بدید ممنون میشم
چون باید بازی های xgd3 رو دوباره بخری و باید بازی به روش برنر مکس رایت شده باشه .

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
اقا ما بعد 6 ماه با 1 سوال سخت امدیم خدمتتون:D

دستگاه دوستم گویا وقتی داشته اپدیت میکرده با فلاش حدود 7 - 8 ماه پیش وسط کار برق رفته یا کلا گیر کرده این اپدیت نشده!!الان وقتی دستگاه رو روشن میکنه هیچ اتفاقی نمیافته یعنی فقط همون پاور سبزه روش میشه!!اون چراغای دور پاور که میاد دورش میچرخه که دستگاه بوت بشه نمیاد دسته رو هم نمیشه بهش شناسوند هیچ اروری هم نمیده فقط صفحه سیاه میاد چه کنیم؟

saman3230

کاربر سایت
Nov 26, 2010
5
سلام دوستان من دستگاه ایکس باکس اسلیم ۴ گیگ با برد ۹۵۰۴ هست ال تی ۳ ریختم وقتی اومدم اخرین اپدیت داشبورد بزنم این ارور رو داد و دیگه نتونستم کاری کنم الان چه کاری میتونم انجام بدم برای رفع این مشکل
[h=2]351f - 397D - b600 - C000 - 003A[/h]

play_play

کاربر سایت
Sep 20, 2007
144
سلام به همگی
دوستان من xbox360 رو با کابل hdmi به مانیتورم که مدل 2261vp هست و ورودی hdmi داره زدم.
اما تصویر انگار که اصلا به هیچ وجهanti analysing نداره و اشیا نوک تیز هستن تو بازی ها.کلا یه طوریه ؟
کابل hdmi هم مدل marshall هست.روی 1080p هم هست.
میخواستم بدونم کلا کنسول اینطوریه یا یه مشکلی هست ؟؟؟

mehdi ghorbani

کاربر سایت
Nov 27, 2010
2
عرض سلام و خسته نباشید خدمت اعضای محترم سایت..
مشکلی که برای دستگاه من هنگام آپدیت کردن به وجود اومده به این شکل هست که من بعد از گرفتن dvdkey اقدام یه رایت فریمور کردم که متاسفانه هنگام رایت با پیغام autorized failed مواجه شدم..روی درایو این مشخصات هک شده..fw ver:0401 model:DG-16ds ..تمام فریمورهای موجود رو روش تست کردم حتی stock firmware ها رو به صورت تک به تک..هیچ کدوم از این فایلها روی دستگاه رایت نشد..بعد از استفاده از liton erase متاسفانه برنامه هنگ کرد و jungle flasher بعد از این هنگ دیگه درایور رو دیتکت نمیکنه..دستگاه رو که روشن میکنم فقط led ها شروع به چرخش میکنند و هیچ تصویری ندارم..درایو هم ایجکت نمیشه.از دوستای خوبم خواهش میکنم در صورت امکان من رو راهنمایی کنند..

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
عرض سلام و خسته نباشید خدمت اعضای محترم سایت..
مشکلی که برای دستگاه من هنگام آپدیت کردن به وجود اومده به این شکل هست که من بعد از گرفتن dvdkey اقدام یه رایت فریمور کردم که متاسفانه هنگام رایت با پیغام autorized failed مواجه شدم..روی درایو این مشخصات هک شده..fw ver:0401 model:DG-16ds ..تمام فریمورهای موجود رو روش تست کردم حتی stock firmware ها رو به صورت تک به تک..هیچ کدوم از این فایلها روی دستگاه رایت نشد..بعد از استفاده از liton erase متاسفانه برنامه هنگ کرد و jungle flasher بعد از این هنگ دیگه درایور رو دیتکت نمیکنه..دستگاه رو که روشن میکنم فقط led ها شروع به چرخش میکنند و هیچ تصویری ندارم..درایو هم ایجکت نمیشه.از دوستای خوبم خواهش میکنم در صورت امکان من رو راهنمایی کنند..
شما دستگاهتون اسلیمه یا فت؟
اگه فت هست راحت میتونید با برنامه ای مثل داس فلش برگردونیسد درایوتون رو چون دی وی دی کی رو دارید.
یه فلش هم نیاز دارید برای بوتیبل کردنش تا بشه داس فلش رو اجرا کرد.

GAME 0VER

کاربر سایت
Nov 29, 2007
395
نام
سعید
میگم راهی هست که بشه بازی های جدید رو که بعد از آپدیت داشبورد که رو هارد نصب نمیشن رو دوباره نصب کرد و اجرا بشه؟؟​

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
سلام دوستان من حدود یک ماهی هست که یه اسلیم با کینکت که هر دو شون هم آکبند هستن گرفتم.
حالا توی بعضی بازی ها یه دفعه گیر می کنه و باید دو سه بار خاموش رو بزنی تا خاموش شه.
فقط هم توی سه تا از بازی ها که عبارتند از :
need for speed : the run
Bully
kinect sports

توی کینکت اسپورتس و نید فور اسپید فقط یه بار تا حالا ولی توی bully اکثر مواقع.

اگه مشکل از دیسک باشه می تونم بازی رو از روی هارد حذف کنم و رایت کنم یا دیسک رو تمیز کنم بعد دوباره نصب کنم؟؟؟

mehdi ghorbani

کاربر سایت
Nov 27, 2010
2
شما دستگاهتون اسلیمه یا فت؟
اگه فت هست راحت میتونید با برنامه ای مثل داس فلش برگردونیسد درایوتون رو چون دی وی دی کی رو دارید.
یه فلش هم نیاز دارید برای بوتیبل کردنش تا بشه داس فلش رو اجرا کرد.

دستگاه من از نوع اسلیم هست دوست عزیز...فکر نمیکنم با dosflasher امکان رایت وجود داشته باشه.

mr.yashar

کاربر سایت
Sep 28, 2009
157
نام
یاشار
یه سئوال دارم کسی که دستگاهش بن شده میتونه بازم اچیومنت دریافت کنه تو بازی یا وقتی دستگاه بن میشه دیگه اچیومنتهاشم بن میشن و نمیتونه بگیره

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
یه سئوال دارم کسی که دستگاهش بن شده میتونه بازم اچیومنت دریافت کنه تو بازی یا وقتی دستگاه بن میشه دیگه اچیومنتهاشم بن میشن و نمیتونه بگیره

بله میتونی بگیری فقط دیگه به لایو نمیتونی وصل بشی که اونها رو توی اینترنت آپلود کنی. البته اون هم راه داره. باید یه دونه USB Stick رو با خود دستگاه فرمت کنی و پروفایلت رو بزنی روش و بزنی روی یه دستگاهی که بن نشده و با اون پروفیل به لایو وصل بشی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر