سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

RED eYe

کاربر سایت
Sep 27, 2009
78
نام
soheil
سلام بر همه
من ایکس باکسمو با روش سه اپدیت اپدیت کردم و بازی های AP2.5 مثل اساسین و ... رو به راحتی اجرا کردم حالا Shift 2 و All stars رو که در دستگاه میزارم میگه باید اپدیت کنی اما من میترسم که با اپدیت کردن اون روش سه اپدیت از کار بیفته و دیگه نتونم بازی های AP 2.5 و بقیه رو بازی کنم
ممنون میشم کسی که درباره ای این اپدیت اطلاعاتی داره به ما هم بگه
راستی LT و 2.0.12416.0
کسی نمیدونه این اپدیت برام مشکل ساز میشه یا نه؟

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
سلام یه سوال این zune به چه دردی میخوره آخه من کلی نشستم دانلود کردم :dباید همیشه به لایو وصل بود......هیچ راهی نیست mkv نگاه کرد؟؟!!

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
سلام
این کنسول من یکبار دیروز هنگ کرد و یکبار امروز می خواستم بدونم مشکلش چیه؟؟؟

قبلا فقط یکبار اینطوری شده بود.

نه مشکلی نیست !اگر زیاد هنگ نکنه مشکلی نیست و لی اگر تعداد هنگ کردن زیاد باشه قطعه دستگاه مورد داره !
معمولا هنگها بخاطر دیسکهای کپی و موارد کپی بازی در هارد هست !یعنی اگر شما بازیی رو در هارد ریخته باشید و بعد در حال بازی باشید اون نقطه ای که دستگاه نتونه از هارد یا دیسک بخونه باعث مشکل و خرابی و هنگ میشه که موردی نیست !

اما خرابی دیگه که به خرابی دستگاه مربوط هست بر میگرد به GPU و CPU دستگاه که بر اثر گرمای زیاد باعث هنگ کردن دستگاه و خرابی میشه که این مورد اگر اتفاق بیوفته دستگاه رو باید ببرید تعمیر که نادر هست !
نکته دیگه اینکه اگر دستگاتون جاسپر باشه مورد خرابی 2 بسیار کم هست !

نوشته شده توسط RED eYe
سلام بر همه
من ایکس باکسمو با روش سه اپدیت اپدیت کردم و بازی های AP2.5 مثل اساسین و ... رو به راحتی اجرا کردم حالا Shift 2 و All stars رو که در دستگاه میزارم میگه باید اپدیت کنی اما من میترسم که با اپدیت کردن اون روش سه اپدیت از کار بیفته و دیگه نتونم بازی های AP 2.5 و بقیه رو بازی کنم
ممنون میشم کسی که درباره ای این اپدیت اطلاعاتی داره به ما هم بگه
راستی LT و 2.0.12416.0

دوست من اون آبدیت مربوط به همون بازیهای هست که دارای قفل AP2.5 هست که ماکرو در آخرین آبدیتش گذاشته و مورد حساسیت در خصوص بازیهای کالاف جدید و قدیمی هست 5 و 6 و هیلو ریچ هست که با این آبدیت اگر دیسک شما پچ شده باشه مشکلی برای شما به وجود نخواهد آمد اما اگر بازی پچ شده نباشه به مشکل خواهید خورد !

• Like
Reactions: III Ashkan III

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
بابا مشکل من خیلی بزرگ شده کسی نیس راهنمایی کنه؟؟
360 رو هی اپدیت میکنم از رو دیسک بازی کرایسیس بازی اجرا میشه حتی pes 11 رو هم که قبلا Unreadable میزد رو هم میاره ولی وقتی 360 رو خاموش و بعد روشن میکنم باز میگه ریستارد کن و باز اپدیت. هارد رو هم برداشتم درست شد ولی باز همون آشو همون کاسه

اساتید صاحب نظر لطفا یه کمکی کنن

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
آقا من به یه مشکل بزرگ برخوردم.داشتم DLC بازی AC:BH را می ریختم رو فلشم.بعد پروفایل اصلیم رو فلشم بود.نمی دونم چی شد.الان فلشم را می زنم به دستگاه,همه ی سیو هام هست ولی پروفایلم نیست.رفتم تو مموری دیدم نوشته corrupted profile.چه بلایی سر پروفایلم اومده؟می شه کاریش کرد؟
من گنجمین پستم هست در این رابطه فکر کنم!یکی کمک کنه لطفا!چند تا پست دیگه باید در این رابطه بدم که جواب بدید؟
اگر نمی شه پروفایل را برگردوند حداقل بگید چه جوری سیو هام را به یه پروفایل دیگه منتقل کنم!

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
من گنجمین پستم هست در این رابطه فکر کنم!یکی کمک کنه لطفا!چند تا پست دیگه باید در این رابطه بدم که جواب بدید؟
اگر نمی شه پروفایل را برگردوند حداقل بگید چه جوری سیو هام را به یه پروفایل دیگه منتقل کنم!

ای بابا مشکل شما که مشکل نی به پای مشکل من:(
در مورد corrupted profile هم آموزشش هست.اینه

• Like
Reactions: <{ALTAIR}>

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
دوستان ، این XboX360 رو نمیشه هیچجوره به WiFi مجهز کرد ؟ :d

arcade رو نـــه ! :d

یعنی Elite روش WiFi داره ؟ :-o

دوست عزیز الایت و آرکید از نظر سخت افزاری هیچ فرقی ندارن
البته این سری جدید ها که اومد (جسپر) مدل ارکیدش یه مموری 256(فک کنم) تو خودش داشت
راستی منظورت رو از داشتن wifi متوجه نشدم!!

RED eYe

کاربر سایت
Sep 27, 2009
78
نام
soheil
نه مشکلی نیست !اگر زیاد هنگ نکنه مشکلی نیست و لی اگر تعداد هنگ کردن زیاد باشه قطعه دستگاه مورد داره !
معمولا هنگها بخاطر دیسکهای کپی و موارد کپی بازی در هارد هست !یعنی اگر شما بازیی رو در هارد ریخته باشید و بعد در حال بازی باشید اون نقطه ای که دستگاه نتونه از هارد یا دیسک بخونه باعث مشکل و خرابی و هنگ میشه که موردی نیست !

اما خرابی دیگه که به خرابی دستگاه مربوط هست بر میگرد به GPU و CPU دستگاه که بر اثر گرمای زیاد باعث هنگ کردن دستگاه و خرابی میشه که این مورد اگر اتفاق بیوفته دستگاه رو باید ببرید تعمیر که نادر هست !
نکته دیگه اینکه اگر دستگاتون جاسپر باشه مورد خرابی 2 بسیار کم هست !

دوست من اون آبدیت مربوط به همون بازیهای هست که دارای قفل AP2.5 هست که ماکرو در آخرین آبدیتش گذاشته و مورد حساسیت در خصوص بازیهای کالاف جدید و قدیمی هست 5 و 6 و هیلو ریچ هست که با این آبدیت اگر دیسک شما پچ شده باشه مشکلی برای شما به وجود نخواهد آمد اما اگر بازی پچ شده نباشه به مشکل خواهید خورد !
این سیاه شدن صفحه رو از بعضی از بچه ها شنیدم ولی فکر میکردم مربوط به LT+ هست ولی دستگاه من LT هست حالا رو این قضیه اطمینان داری؟
راستی اساسین هم اگر پچ نشده باشه از کار میفته؟

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
این سیاه شدن صفحه رو از بعضی از بچه ها شنیدم ولی فکر میکردم مربوط به LT+ هست ولی دستگاه من LT هست حالا رو این قضیه اطمینان داری؟
راستی اساسین هم اگر پچ نشده باشه از کار میفته؟

lt+ داران با اخرین ورژن داشبورد باید این 6 تا بازی بالارو پچ شده استفاده کنن!

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
دوستان چرا در بازی های Xbox 360 انقدر سایه ها حالت شطرنجی دارند؟مال شما هم اینطور است؟در کنسول من سایه ها حالتی شطرنجی و کمی پرش دارند.

در Crysis 2 (سایه ی درختان) و در GTA IV واقعا سایه ها یک حالت شطرنجی دارند.حتی در آواتار داشبورد کنسول نیز مشاهده میشه.

ممکنه مشکل از GPU یا HDMI Cable یا Plasma TV باشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر