سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دوست عزیز( navid)شما جایی را سراغ دارین که hallo reach را patch شده اش را داشته باشه؟
درسته بازی های که فروشگاه ها دارند پچ ap 2.5 ولی این اپدیت جدید ماکروسافت نمی ذاره بازی کنیم)x)x)x)x
بالاخره مایکروسافت هم باید یه حرکتی بزنه دیگه :D
اصفهان تقریبا الان همه H:R را پچ شده دارن

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
دوست عزیز( navid)شما جایی را سراغ دارین که hallo reach را patch شده اش را داشته باشه؟
درسته بازی های که فروشگاه ها دارند پچ ap 2.5 ولی این اپدیت جدید ماکروسافت نمی ذاره بازی کنیم)x)x)x)x

آخرین ورژن آبدیت 2.0.12625.0
هست که شما باید از ورژن داشبرد دستگاه خود اطمینان کامل داشته باشید!
مورد دوم هم آخرین ورژن درایو LT +
و سومین مورد هم بازیهای پچ شده باید باشن که اکثرا هم کل بازیها همه پچ شده هستند !برای اطمینان به فروشنده بگید که بازیها پچ شده باشه تا مشکلی نداشته باشید !

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968

اقا خواستي من جايي رو ميشناسم كه بازي هاش همه بدون مشكل و دي وي دي هاش با بالاترين كيفيت هستن !
هيلو پچ شده هم داره !
خواستي بگو تا بهت معرفي كنم

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
ای بابا مشکل ما حل شدنی نیس مثکه
یه بازی پاک کردم و بعد اپدیت کرایسیس رو ریختم و بازی هم اجرا میشه ولی وقتی از بازی میام بیرون یا مثلا دستگاه رو خاموش میکنم و باز روشن میکنم باز میگه همون مشکل قبلی هست و باز میگه باید دستگاه ریستارت بشه که این پیغام رو میده

some xbox 360 features are missing or corropt.
a system update is required to replace them. your console will now restart
if the problem persists، there may be a problem with your storage device.

راستی یادم رفت اینو بگم که هر وقت هارد رو در میارم بازیه کرایسیس اجرا میشه انگار که نیاز به اپدیت نداره و باز که میخوام برم لایو پیغام آپدیت میده!!!!
موندم این دیگه چه مشکلیه!!!!!!؟؟؟

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
آقا من به یه مشکل بزرگ برخوردم.داشتم DLC بازی AC:BH را می ریختم رو فلشم.بعد پروفایل اصلیم رو فلشم بود.نمی دونم چی شد.الان فلشم را می زنم به دستگاه,همه ی سیو هام هست ولی پروفایلم نیست.رفتم تو مموری دیدم نوشته corrupted profile.چه بلایی سر پروفایلم اومده؟می شه کاریش کرد؟
این سوال ما را هم جواب بدید ثواب داره!اصلا می تونم این پروفایل را دست کنم؟اگر نمی تونم<می تونم سیو هام را به یه پروفایل دیگه منتقل کنم؟جواب بدید لطفا کارم گیره!کلی کریر مد فیفا 11 باهاش رفتم!

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
دوستان من xbox 3 چراغ شده بعضی موقع :((ها میاد بعضی موقع ها اولش فقط میاد وبعتد گیر میکنه؟کمک کمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمک

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
دوستان من xbox 3 چراغ شده بعضی موقع :((ها میاد بعضی موقع ها اولش فقط میاد وبعتد گیر میکنه؟کمک کمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمک

باید با استفاده از این آموزش کد خطا رو بخونی و بگی که بشه بیشتر کمکت کرد.

کدهای خطا در XBox 360 و دلایل بروز آن ها

احتمالا ولی اینطوری که میگی، کدت 0020 هستش.

RED eYe

کاربر سایت
Sep 27, 2009
78
نام
soheil
سلام بر همه
من ایکس باکسمو با روش سه اپدیت اپدیت کردم و بازی های AP2.5 مثل اساسین و ... رو به راحتی اجرا کردم حالا Shift 2 و All stars رو که در دستگاه میزارم میگه باید اپدیت کنی اما من میترسم که با اپدیت کردن اون روش سه اپدیت از کار بیفته و دیگه نتونم بازی های AP 2.5 و بقیه رو بازی کنم
ممنون میشم کسی که درباره ای این اپدیت اطلاعاتی داره به ما هم بگه
راستی LT و 2.0.12416.0

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox360

بازم سلام...میگم بازم چون یه تاپیک زدم یکی از مدیران محترم(!) تاپیک رو سریع نمیدونم به چه دلیلی پاک کردن...به هر حال:

بنده یه فلش 16 گیگ روی 360 زدم ولی جواب نمیده....آپدیت داشبورد 2.0.12625.00 هستش ولی میگن باید آپدیت داشبورد 2.0.9199.0 باشه تا بتونه فلش رو بخونه

حالا میخام دوباره آپدیت 2.0.9199.0 ولی نمیشه...

ممنون میشم کامل راهنمایی کنید

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
کی گفته داداش آپدیت من 2.0.12625.00بهش هارد اکستر نال میرنم چه برسه فلش!!!اصلا یه بار برو سیستم سیتینگ قسنت مموری ببین فلشو میشناسه اگه شناخت configure کن فلشو...........ا

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
کی گفته داداش آپدیت من 2.0.12625.00بهش هارد اکستر نال میرنم چه برسه فلش!!!اصلا یه بار برو سیستم سیتینگ قسنت مموری ببین فلشو میشناسه اگه شناخت configure کن فلشو...........ا

خوب فلش رو نشون میده....ولی configure نمیکنه....پیغام ارور میده

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
این سوال ما را هم جواب بدید ثواب داره!اصلا می تونم این پروفایل را دست کنم؟اگر نمی تونم<می تونم سیو هام را به یه پروفایل دیگه منتقل کنم؟جواب بدید لطفا کارم گیره!کلی کریر مد فیفا 11 باهاش رفتم!
من هنوز منتظرم:
آقا من به یه مشکل بزرگ برخوردم.داشتم DLC بازی AC:BH را می ریختم رو فلشم.بعد پروفایل اصلیم رو فلشم بود.نمی دونم چی شد.الان فلشم را می زنم به دستگاه,همه ی سیو هام هست ولی پروفایلم نیست.رفتم تو مموری دیدم نوشته corrupted profile.چه بلایی سر پروفایلم اومده؟می شه کاریش کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر