سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

shayan.spn

کاربر سایت
Feb 4, 2011
41
سلام دوستان من دستگام رو می خوام برم بدم کپی خور کنن دستگاه از کانادا امده می خوام ببینم کجا ببرمش و در ثانی هزینش چه قدره ؟ از این نظر اینو می پرسم که من چون سر در نمیارم یک دفعه طرف یه قیمت پرتی نگه وگرنه مهم نیست پولش . خونمون سعادت آباد کجا خوبه بدم کپی خور کنن؟ ممنون

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
سلام دوستان من دستگام رو می خوام برم بدم کپی خور کنن دستگاه از کانادا امده می خوام ببینم کجا ببرمش و در ثانی هزینش چه قدره ؟ از این نظر اینو می پرسم که من چون سر در نمیارم یک دفعه طرف یه قیمت پرتی نگه وگرنه مهم نیست پولش . خونمون سعادت آباد کجا خوبه بدم کپی خور کنن؟ ممنون

اوهَ.تا دلت بخواد تو تهرون مغازه هست که کپی خور میکنن
شما بری تو خیابان ولیعصر یه چند جا هست که کپی خور میکنن من نام نمیبرم شاید تبلیغ باشه و خلاف قوانین سایت
ولی یه اقا میثم هم هست تو هیمن سایت که کارش درسته اتفاقا تو ولیعصر هم مغازه داره

آقا ممنون یه قیمت تقریبی هم میدی؟
چی بگم رفیق.
ما یه رفیقی داریم اینجا، کپی خور میکرد خودش میگفت اوایل 10 میگرفتم ولی بعدش 7 8 تومن
الان قیمت دقیق ندارم ولی همین حدودا

آخرین ویرایش:

shayan.spn

کاربر سایت
Feb 4, 2011
41
اوهَ.تا دلت بخواد تو تهرون مغازه هست که کپی خور میکنن
شما بری تو خیابان ولیعصر یه چند جا هست که کپی خور میکنن من نام نمیبرم شاید تبلیغ باشه و خلاف قوانین سایت
ولی یه اقا میثم هم هست تو هیمن سایت که کارش درسته اتفاقا تو ولیعصر هم مغازه داره
آقا ممنون یه قیمت تقریبی هم میدی؟

ویرایش :ممنون .چقدر کم من فکر می کردم 100تومن اینا باشه.

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بچه ها يه راهنمايي بكنيد براي رايت بازي ها !!
من يه بازيمو ميخواستم برا يكي از دوستام روي دي وي دي 9 كپي كنم
برا همين ازش يه ايميج گرفتم و همون رو رايت كردم !!
اما نميخونه !
مثل اينكه رايتشون فرق داه با رايت معمولي !!
راهنمايي كنيد لطفا

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
سلام دوستان
اکثر بازیهای جدیدی که گرفتم مثل Crysis 2 و All Stars اجرا نمیشن و میگن باید آپدیت کنی.
با اینکه تعداد روزهایی که ایکس باکس خریدم از تعداد انگشتان یک دست هم کمتره و به طبع حرفه ای نیستم میدونم این کار به معنای پرپر شدن قابلیت کپی خوری کنسول هست !
حالا دنبال آموزشی ساده برای آپدیت کردن و کپی خور کردن دوباره کنسولم هستم ، خواهشا راهنمایی کنید ، ممنون.

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
سلام دوستان
اکثر بازیهای جدیدی که گرفتم مثل Crysis 2 و All Stars اجرا نمیشن و میگن باید آپدیت کنی.
با اینکه تعداد روزهایی که ایکس باکس خریدم از تعداد انگشتان یک دست هم کمتره و به طبع حرفه ای نیستم میدونم این کار به معنای پرپر شدن قابلیت کپی خوری کنسول هست !
حالا دنبال آموزشی ساده برای آپدیت کردن و کپی خور کردن دوباره کنسولم هستم ، خواهشا راهنمایی کنید ، ممنون.

خب اول از همه...شما کنسولتون اسلیم هست یا فت ؟؟ مورد بعدی اینکه اطلاع دارید که براتون رو دستگاه LT+ ریخته شده یا خیر؟؟؟؟؟ در ضمن در حال حاضر اپدیت داشبوردتون ورژنش چند هست....

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
خب اول از همه...شما کنسولتون اسلیم هست یا فت ؟؟ مورد بعدی اینکه اطلاع دارید که براتون رو دستگاه LT+ ریخته شده یا خیر؟؟؟؟؟ در ضمن در حال حاضر اپدیت داشبوردتون ورژنش چند هست....

کنسولم که فت آرکید هست.
خیر اطلاع ندارم !
ورژن آپدیت داشبورد : 2.0.12611.0

• Like
Reactions: koorosh sh

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
چه قدر از حجم حافظه اشغال شده (256مگ) ؟
بعضی اوقات کمبود فضا موجب اپدیت ناقص داشبورد میشه!
این روال هی تکرار میشه!

اقا منم که تو یه تاپیک دیگه همچین سوالی پرسیدم کسی جواب نداده!!!
ببینم این اپدیت تکراری به خاطر کمبود جا هست؟؟؟!!!اخه من هارد دارم و حداقل 1 گیگ فضای خالی

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
اقا منم که تو یه تاپیک دیگه همچین سوالی پرسیدم کسی جواب نداده!!!
ببینم این اپدیت تکراری به خاطر کمبود جا هست؟؟؟!!!اخه من هارد دارم و حداقل 1 گیگ فضای خالی
شما یکی از بازیهایی که روی هاردت نصب کردی را پاک کن و دوباره تست کن
ببین جواب میده یا نه ؟!!!

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
شما یکی از بازیهایی که روی هاردت نصب کردی را پاک کن و دوباره تست کن
ببین جواب میده یا نه ؟!!!

اقا جواب داد!!!!!!خیلی ممنون
واقعا یه پست مفید به این میگن
حیف سیستم اعتبارت غیر فعاله وگرنه یه اعتبار حلالت بود;)

amirhkk

کاربر سایت
Aug 6, 2008
252
با سلام
من آپدیت بازی need for speed رو نصب کردم و بعد از اون هر کاری میکنم call of duty black رو نمیشه بلزی کرد
در ضمن رو دستگاه lt+ نصب شده
ممنون میشم راهنمایی کنین

.arash.

کاربر سایت
Nov 17, 2010
61
نام
arash
با سلام
من آپدیت بازی need for speed رو نصب کردم و بعد از اون هر کاری میکنم call of duty black رو نمیشه بلزی کرد
در ضمن رو دستگاه lt+ نصب شده
ممنون میشم راهنمایی کنین

دوست عزیز اپدیت جدیدی که روی بازی های جدید مثل need for speedیا crysis2هست باعث میشه قفلی که روی بازیهای black ops .hallo.hot pursite.فعال بشه و نمی تونی بازی کنی
ولی برای اجرای این بازی ها می تونی از نسخه ی patch شده ی بازی استفاده کنی .
دیروز شنیدم که call of duti 6.7 را نسخه ی patch شده اش را از امروز نارسیس رایانه می اره
خواستی می تونی تهیه کنی

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دوست عزیز اپدیت جدیدی که روی بازی های جدید مثل need for speedیا crysis2هست باعث میشه قفلی که روی بازیهای black ops .hallo.hot pursite.فعال بشه و نمی تونی بازی کنی
ولی برای اجرای این بازی ها می تونی از نسخه ی patch شده ی بازی استفاده کنی .
دیروز شنیدم که call of duti 6.7 را نسخه ی patch شده اش را از امروز نارسیس رایانه می اره
خواستی می تونی تهیه کنی
البته این نکته را اضافه کنم که الزاما باید LT+ هم داشته باشی تا بتونی بازیهای دارای پچ AP2.5 را بازی کنی و نکته دیگه اینکه تمام مغازها الان بازیهاشون پچ ap2.5 داره ولی خوب بهشون بگی من این را پچ شدش را میخوام بهتره

.arash.

کاربر سایت
Nov 17, 2010
61
نام
arash
البته این نکته را اضافه کنم که الزاما باید LT+ هم داشته باشی تا بتونی بازیهای دارای پچ AP2.5 را بازی کنی و نکته دیگه اینکه تمام مغازها الان بازیهاشون پچ ap2.5 داره ولی خوب بهشون بگی من این را پچ شدش را میخوام بهتره
دوست عزیز( navid)شما جایی را سراغ دارین که hallo reach را patch شده اش را داشته باشه؟
درسته بازی های که فروشگاه ها دارند پچ ap 2.5 ولی این اپدیت جدید ماکروسافت نمی ذاره بازی کنیم)x)x)x)x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر