سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
سلام دوستان ، وقتی بازی رو درون دستگاه قرار میدم ، این ارور رو دارم :
Secure HDCP link Not Found و بازی رو اجرا نمیکنه !‌ چیکار کنم ؟

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
سلام دوستان.
راستش ایکس باکس من الان چند هفته ست که باید حداقل دوبار کلید اجکت رو بزنی تا در درایو باز شه میخواستم ببینم میارزه ببرم تعمیرگاه یا نه ( لطفا سریع جواب بدید چون فردا سرم شلوغ نیست اون موقع ببرم)

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
بچه ها کمک xbox ام داره از دست میره :(

من نه ماه پیش دستگاه رو خریدم ، زیاد هم ازش کار نمی کشم ، امروز داشتم black ops بازی می کردم ، ده دقیقه بعد از روشن کردن یهو همه چیز سیاه شد و سه تا چراغ قرمز رو دکمه دستگاه ظاهر شد ! برای مدت پنج ثانیه قلب من از حرکت ایستاد . بعد دستگاه رو ریست کردم و دیدم درست شد :>

ولی یکی از بچه ها میگفت دستگاهت در شرف سه چراغ شدنه ، من باید این اخطار رو جدی بگیرم !؟ حالا چیکار کنم !؟ لطفا همه نظر بدند ، نظرات جامع و کامل :d
دم شما گرم:x

نه رفیق مشکلی نی احتما کابل برق یا تصویر یا کنسولو تکون دادی

یعنی یه ابر بازی رو پاک کردم و با دیسک اجرا کردم که بازم گیر کرد.
تو این http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=27815&page=28 لینک ایرادشو با abgx چک کردم و گذاشتم ایا از این میتونه باشه؟
نه مشکل از اون نی دیسکو عوض کن
سلام دوستان.
راستش ایکس باکس من الان چند هفته ست که باید حداقل دوبار کلید اجکت رو بزنی تا در درایو باز شه میخواستم ببینم میارزه ببرم تعمیرگاه یا نه ( لطفا سریع جواب بدید چون فردا سرم شلوغ نیست اون موقع ببرم)

اون مشکلی نیست که ببری تعمیر
پولات زیادیه؟

• Like
Reactions: x23are

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
سلام دوستان ، وقتی بازی رو درون دستگاه قرار میدم ، این ارور رو دارم :
Secure HDCP link Not Found و بازی رو اجرا نمیکنه !‌ چیکار کنم ؟

دوست عزیز این ارور زمانی اتفاق میافته که سیتم پخش تصویرتون( تلویزیون یا مانیتور ) قدیمی compatible با سیستم HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) ایکس باکس یا یه بازی خاص یا حتی یه فیلم باشه..... البته بعضی مواقع هم حالت باگ پیدا میکنه و با یه بار دراوردن و جا زدن سیم تصویر ممکن هست مشکل رفع بشه.

• Like
Reactions: hosein me

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
آقا من به یه مشکل بزرگ برخوردم.داشتم DLC بازی AC:BH را می ریختم رو فلشم.بعد پروفایل اصلیم رو فلشم بود.نمی دونم چی شد.الان فلشم را می زنم به دستگاه,همه ی سیو هام هست ولی پروفایلم نیست.رفتم تو مموری دیدم نوشته corrupted profile.چه بلایی سر پروفایلم اومده؟می شه کاریش کرد؟
این مشکل ما را هم حل می کنید لطفا؟

hellguord

کاربر سایت
Aug 8, 2010
192
نام
hadi
سلام اقایوون خسته نباشید
والا ما دیرووز این هارده 360 رو ورداشتیم گذاشتیم رو یه 360 دیگه
بعد از چند ساعت بازی گاهی با پروفایل خودم هاردو ور داشتیم اوومدیم خوونه خودموونو
هاردو گذاشتیم روو 360 خودمون
این پروفایل ما رو تووش sign in
نمیشه ولی وقتی میرم توو قسمت sys setting تو قسمت هارد پروفایلم با تموم مخلفاتش هست
حالا ما باید چی کار کنیم تا دوباره توو پروفایلم sign in شم
حتی پروفایلم توو قسمت switch profilam هم نیست
خواهشن منو کمک کنید:x
اقایون کسی نبوود ما رو کمک کنه خواهشا
حالا جالب این که وقتی روو 360 که قبلش هاردم رووش گذاشتم میذارم میتوونم تو پروفایلم وارد شم :|

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
سلام دوستان.

هر موقع هارد اصلی خود کنسول رو به کنسول آرکید وصل می کنم(وقتی هم که وصل می کنم هارد روی کنسول کامل جا نمیفته و راحت تکون میخوره.)

اگر کینکت هم به کنسول وصل باشه کنسول چراغ پایین سمت راستش قرمر میشه و ارور e68 میده که مربوط به کمبود جریان برق در دستگاه هست و این ارور معمولا برای هارد کنسول است.

بار دیگه که USB کینکت رو از کنسول جدا کردم کنسول ارور e68 نداد داشبرد کنسول بالا اومد اما هارد شناسایی نمیشه.

شما هم هاردتون روی کنسول موقعی وصل هست به راحتی لق می زنه؟

لطفا کمک کنید.

-AREN-

کاربر سایت
Sep 25, 2009
58
سلام دوستان..
360 من جدیدا توی اکثر بازیها open try میده،باید چند بار eject کنم تا بتونم بازی رو بیارم اما وقتی بازی میاد خیلی راحت و بی درد سر میخونه حتی اگه بازی نصب نباشه رو هارد،میشه گفت بعد از بازی کردن هم اگه یک بازیه دیگه بزارم براحتی اجرا میکنه انگار که لنز گرم شده باشه!!در ضمن یه بازی اصل و یک RDR UDN دارم که براحتی اجرا میشن..مشکل از لنزه؟؟اگه آره چطور میتونم تنظیمش کنم؟؟

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
سلام دوستان..
360 من جدیدا توی اکثر بازیها open try میده،باید چند بار eject کنم تا بتونم بازی رو بیارم اما وقتی بازی میاد خیلی راحت و بی درد سر میخونه حتی اگه بازی نصب نباشه رو هارد،میشه گفت بعد از بازی کردن هم اگه یک بازیه دیگه بزارم براحتی اجرا میکنه انگار که لنز گرم شده باشه!!در ضمن یه بازی اصل و یک RDR UDN دارم که براحتی اجرا میشن..مشکل از لنزه؟؟اگه آره چطور میتونم تنظیمش کنم؟؟
آگه سی دی خش داشته باشه این اتفاق می افته
روی چند تا بازی اینجوری میشه؟
ببین خش دارن
اگه نداشتن یا از سی دی یا از لنز
سی دی ها تو از کجا میخری؟

-AREN-

کاربر سایت
Sep 25, 2009
58
آگه سی دی خش داشته باشه این اتفاق می افته
روی چند تا بازی اینجوری میشه؟
ببین خش دارن
اگه نداشتن یا از سی دی یا از لنز
سی دی ها تو از کجا میخری؟

نه دیسک های بازی اصلا خش ندارن و بیشتر بازیهام اینجوری میشن،خودم متوجه شدم که هرچقدر کیفیت دیسکها بالاتر باشه کمتر open try میده،به نظرت از لنزه؟؟چطور تنظیمش کنم؟

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
نه دیسک های بازی اصلا خش ندارن و بیشتر بازیهام اینجوری میشن،خودم متوجه شدم که هرچقدر کیفیت دیسکها بالاتر باشه کمتر open try میده،به نظرت از لنزه؟؟چطور تنظیمش کنم؟

رفیق همش برمیگرده به لنز.احتمالا لنزت ضعیف شده.لنز یا باید تعویض شه یا باید تنظیم بشه
مال منم بعضی دیسکارو که میزارم وقتی که میخواد بره تو بازی پیغام Unreadable میزنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر