سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
درود
اقا من یه هارد 120 گیگ اورجینال خریدم واسه ارکیدم بیشتر روز ها وقتی میرم تو بازی
کنسول ری استار مییشه از وقتی که این هارد رو خریدم این اتفاق برای کنسول میفته
میرم تو بازی یهو تصویر ثابت میمونه بعد صفحه تلویزیون سیاه میشه هارد رو درمیارم باز میزارم درست میشه
در روز باید دو دفعه اینکار رو انجام بدم
مشکل از کجاست حالا ؟؟؟؟!!!!!
اقا کسی نبود =((=((=((=((

دوستان من کنسولم فکر کنم لنزش خراب شده باشه، فقط بازیهای 1 یا دو مغازه رو که خیلی خوب رایت شده باشن میخونه و بقیه رو اصلا نمیخونه، بعضی وقت ها هم کلا میزنه به اون در یک صدای تیک- تیک میکنه و هیچ بازی رو تا وقتی کلی تکون بدم کنسول رو نمیخونه! :((

و یک چیز دیگه، من آپدیت خوندن فرمت های تصویری رو میریزم، وقتی کنسول خاموش و روشن میشه، دیگه نمیخونه فرمت ها رو! چه کنم!؟

دوستان من کنسولم فکر کنم لنزش خراب شده باشه، فقط بازیهای 1 یا دو مغازه رو که خیلی خوب رایت شده باشن میخونه و بقیه رو اصلا نمیخونه، بعضی وقت ها هم کلا میزنه به اون در یک صدای تیک- تیک میکنه و هیچ بازی رو تا وقتی کلی تکون بدم کنسول رو نمیخونه! :((

و یک چیز دیگه، من آپدیت خوندن فرمت های تصویری رو میریزم، وقتی کنسول خاموش و روشن میشه، دیگه نمیخونه فرمت ها رو! چه کنم!؟

خوب این مشکل برای من هم هست باید از دیسکهای مرغوب استفاده کنید !سعی کنید از بهترین و معتبر ترین فروشگاه خرید کنید حتی من تست کردم که دیسکهای شرکتی تو بازار 3 تومنی بهتر کار میدن تا این دیسکهای که تو بازار افراد ناوارد رایت میکنن !!! مشکل از رایتهاست !من خودم چند روز پیش رفتم مافیا 2 خریدم گذاشتم تو دستگاه راحت اجرا شد بعد 2 روز پیش رفتم هیلو رایچ رو خریدم دستگاه گیر داد با چند بار بیرون اوردن دیسک و گذاشتن دوباره درست شد ! این مشکلات بیشتر از دیسکهاست تا خرابی لنز!!!

خوب این مشکل برای من هم هست باید از دیسکهای مرغوب استفاده کنید !سعی کنید از بهترین و معتبر ترین فروشگاه خرید کنید حتی من تست کردم که دیسکهای شرکتی تو بازار 3 تومنی بهتر کار میدن تا این دیسکهای که تو بازار افراد ناوارد رایت میکنن !!! مشکل از رایتهاست !من خودم چند روز پیش رفتم مافیا 2 خریدم گذاشتم تو دستگاه راحت اجرا شد بعد 2 روز پیش رفتم هیلو رایچ رو خریدم دستگاه گیر داد با چند بار بیرون اوردن دیسک و گذاشتن دوباره درست شد ! این مشکلات بیشتر از دیسکهاست تا خرابی لنز!!!
آخه همون بازیهایی رو الآن نمیخونه که قدیما راحت میخوند!

دوست من سوال شما خوب جواب نداره زدي دستتو به ***** دادي چيكار مي خواي بكني فقط نمي دونم چيكار كردي من گيم پد چيني كوبدم تو ديوار سالم موند معجزه كردي اگه بلدي خودت باز كن ببين چيش اسيب ديده اگرم نه بعيده كسي تعمير بكنه يكي ديگه بخر خيال راحت

سلام یه مورد دستگاه داریم قفل family setting روش را فراموش کردند چند تا متد روی اینترنت بود تست کردیم
جواب نگرفتیم شما اطلاعات لازم برای برداشتن این فقل را دارید یا یک راهکاری#:-s

با سلام
دوستان من یه الیت دارم روی دسته همیشه از 4 تا چراغ یه چراغ روشنه اما فکر کنم اون میزانه شارژ دسته رو نشون میده وقتی من باتری پر میندازم بازم یه چراغش روشن. راهی داره اون 4 چراغ با هم روشن شه با تشکر

جدیدا تو بعضی از بازیا وقتی یه اچیومنت میگیرم بعد که می خوام برم تو لیست اونارو ببینم هنوز به صورت lock هست یعنی انگار مثلا اون اچیومنت رو اصلا نگرفتم مثلا فرض کنید اچیومنت تموم کردن یه مرحله از یه بازی رو دارم ولی مثلا ماله مرحله قبلش هنوز lock هست در ضمن بگم که profile من یه بار corrupted شد که rehash اش کردم و بعد از اون مشکلاتی از این قبیل پیش اومده مثلا بعد از اجرای یه بازی و برگشتن به محیط دشبورد تمام امتیازات صفر نشون داده میشن اگه کسی همچین مشکلاتی داشته میشه یه راهنمایی بکنید.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or