سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
درود
اقا من یه هارد 120 گیگ اورجینال خریدم واسه ارکیدم بیشتر روز ها وقتی میرم تو بازی
کنسول ری استار مییشه از وقتی که این هارد رو خریدم این اتفاق برای کنسول میفته
میرم تو بازی یهو تصویر ثابت میمونه بعد صفحه تلویزیون سیاه میشه هارد رو درمیارم باز میزارم درست میشه
در روز باید دو دفعه اینکار رو انجام بدم
مشکل از کجاست حالا ؟؟؟؟!!!!!

دوستان شرمنده یه سوال؟ الان با برد جسبر هنوز مشکل 3 چراغ هست؟ یا رفع شده یا نسبتا کمتر شده؟ لطفا راهنمایی کنید چون تو فکر خرید هستم.

سلام..............
سیو بازیهارو چه جوری میشه پیدا کرد تو هارد؟؟؟
من هر چی گشتم نبود؟؟
میخواستم کپی کنم تو یه پروفایل دیگه.. امکانش هست؟؟
من میترسم به لایو وصل شم بن شم..........( LT هم دارم )
با چه برنامه ای میشه فایلهای تصویری رو تبدیل کرد که Sub هم جدا بهش چسبوند که کیفیت خوبی هم داشته باشه بدون اینکه به لایو وصل شد؟؟
من وقتی DVD فیلم رو کپی میکنم تو فلش اجرا نمیکنه ولی وقتی خود DVD رو میزارم اجرا میکنه ؟؟؟
کاری نمیشه کرد که وقتی رو فلش کپی میکنی هم اجرا کنه؟؟
ببخشید سوالام انقد زیاد شد ... ممنون میشم جواب بدین

من میخوام یه xbox الیت بگیرم ولی بیشتر به خاطر live بودنش چحوری میشه که آدمو بن میکنن اگه قرار بشه وارد live بشیم بن بشیم به چه درد میخوره پس اونایی که live بازی میکنن چیکار میکنن بن نمیشن؟

من میخوام یه xbox الیت بگیرم ولی بیشتر به خاطر live بودنش چحوری میشه که آدمو بن میکنن اگه قرار بشه وارد live بشیم بن بشیم به چه درد میخوره پس اونایی که live بازی میکنن چیکار میکنن بن نمیشن؟
با داشتن ایکسترم LT و Full Stealth بودن بازیها درصد بن شدن به صفر میرسه.بقیه هم همین کار رو میکنن;)

دوستان شرمنده یه سوال؟ الان با برد جسبر هنوز مشکل 3 چراغ هست؟ یا رفع شده یا نسبتا کمتر شده؟ لطفا راهنمایی کنید چون تو فکر خرید هستم.
خیلی کم شده ولی باز امکانش هست
من به جای تو بودم Slim میگرفتم که فک میکنم دیگه اصلا 3 چراغه نمیشه!!!!
راستی اگه جسپر 3 چراغه نمیشد(به احتمال 1% میشه)ماکروسافت نمیومد مادربورد جدید بزنه مادربورد جدیدا فقط رو اسلیمه;)

راستی اگه جسپر 3 چراغه نمیشد(به احتمال 1% میشه)ماکروسافت نمیومد مادربورد جدید بزنه مادربورد جدیدا فقط رو اسلیمه;)
مگه نگفتن همون مادربورد جسپر استفاده میشه؟
این مادربورد جدیدا اسمش چیه؟

slim قیمتش بالاست تا بیاد کپی خور شه و قیمتش بیاد پایین فک کنم 1 سال طول بکشه....من ps3 دارم و xbox واسه مولتیا می خوام اونم نه همشون.در هر صورت ممنون

قبلا هم گفتم ولی خبری نشده

دوستان کنسولی هست که چند وقت پیش فرستاده شد برای آپدیت وقتی اومد بازی ها باز نمیشد بعد دو دقیقه از دیسک کلین آپ میده
دوباره فرستاده شد که کل درایور عوض بشه درایور عوض شد برگشت باز هم بازی میزارم بعد دو دقیقه بازم هم همین اخطار میده دوستان چه کنم با این کنسول

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or