سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان خواهشآ کمک کنید
من مشکل گیر در درایورم هنوز حل نشده
بعضی از دوستان میگن خودم کنسول و باز کنم و تسمه درایور و چک کنم
لطفآ یه توضیحی مختصر و مفید در این مورد بدید که چطور باید باز کنم
ارجاع به تایپیک ندید که واسه کاربرای پریمیومه
اگه واقعآ سخته ببرمش نکست جن
Alen Week اومده پرنس هم دو یا سه روز دیگه میاد خیلی حالم گرفتست خدائی
اینهمه صبر کردیم اخرشم اینطوری شد

دوستان خواهشآ کمک کنید
سلام
دوست عزیز مشکله خاصی نیست برای منم همینجوره به نظر من وقتت طلف نکن نه بازش کن نه ببر نکس
همیشه یه dvd بزار داخلش بمونه یعنی بازی در نیار راحت درش باز میشه منکه اینکارو میکنم

سلام اقا خلیل گل خوبی داداش
اقا خلیل بازم با مشکل بر خوردم داشتم بازی میکردم که یهو در حین بازی کنسولم ریستارت کرد
و بعد بازی دیگر ی رو انجام دادم که این دفه هم در حین بازی دو بار ریستارت کرد
ولی الان که دو باره بعد از 4 ساعت که بازی کرد دیگه ریستارت نشد
اقا خلیل مشکل از چیه ؟؟ ممنون
منتظر جوابتون هستم

متاسفانه اصلاً یادم نیست که مشکل شما دقیقاً چی بودش
اگر میتونید یک بار با جزئیات توی PM توضیح بدید

من جدیدن یه مشکلی برام پیش اومده.قضیه اینه که یه سری بازی جدید گرفتم که وقتی میزارم تو دستگاه مینویسه play dvd و نمیخونه. دستگاه من ارکید با برد جاسپر که یه هارد 120 واسش گرفتم و ریجنش pal هست.ولی وقتی بازی هارو یکی از دوستام تو دستگاه الیت خودش میزاره اجرا میشه.کسی میدونه مشکل چیه خودم که فکر میکنم مشکل از ریجن دستگاست.

من جدیدن یه مشکلی برام پیش اومده.قضیه اینه که یه سری بازی جدید گرفتم که وقتی میزارم تو دستگاه مینویسه play dvd و نمیخونه. دستگاه من ارکید با برد جاسپر که یه هارد 120 واسش گرفتم و ریجنش pal هست.ولی وقتی بازی هارو یکی از دوستام تو دستگاه الیت خودش میزاره اجرا میشه.کسی میدونه مشکل چیه خودم که فکر میکنم مشکل از ریجن دستگاست.

اگر مشکلات آپدیت داشبورد ندارید، اینگونه مشکلات عموماً به دلیل پایین بودن ورژن iXtreme درایو کنسول هستش. که باید به ورژن های جدید آپدیت کنید. (iXtreme LT 1.1)
تاپیک راهنما: http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=27688
خود فروشگاه ها معمولاً چنین آپدیت هایی رو انجام میدند بین 10 تا 15 تومن فکر کنم باشه
تاپیک راهنما: http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=22441

دوستان خواهشآ کمک کنید

باز کردن درایو که خیلی راحته قابش رو وردار ببین میتونی مشکلی توش پیدا کنی اگر درست نشد بعد ببر تعمییر کار.

من شنیدم دیسک هایی که روشون برچسب زدند ممکنه در دستگاه کنده بشه ودستگاه رو خراب کنه درسته؟

بله
چون این برچسبه سایزش درست حسابی نیست و هنگام چرخیدن دیسک یه قسمتاییش رشته رشته میشه و میره داخل درایور

نه اماکنش نزدیک صفر هست.

سلام و خسته نباشید

در مورد برچسب های روی دیسک باید یه توضیحی به دوستان بدم که همونطور که دوستان در پستهای قبل اشاره کردند چون این برچسبها حالت استاندارد درست و حسابی ندارند و معمولا با دقت پایین روی دیسک چسبیده میشند باعث ایجاد نامتقارنی در مرکز جرم دیسک و در نهایت لنگر انداختن اون در درون درایو میشند و اگر دوستان از این دیسکهای بر چسب دار استفتده میکنند باید متوجه صدای بیشتر و لرزش بیشتر ی که توی دستگاهشون ایجاد شده باشند , و نکته دوم هم خود این برچسبها هم در هنگام چسباندن از هر 10 تا یکی دو تاشون پاره میشه و وقتی چسبونده میشند جلوه بدی به دیسک میده , در حالت کلی امکان کنده شدن ندارند اگر کیفیت خوبی داشته باشند , ولی به مرور زمان باعث کاهش قدرت موتور درایو و ضعیف شدن لنز درایو میشه هر چه قدر که دیسکتون کیفیت خوبی داشته باشه ,

, دوستانی که فقط به این دیسکها دسترسی دارند به پیشنهاد من سعی کنند که بازی رو نصب کنند که در هنگام بازی دیگه دیسک حالت سکون پیدا میکنه و در روی هارد دستگاه اجراء میشه ,به این صورت میشه جلوی خرابی زود رس درایو رو گرفت برای کسانی که هارد دارند و از این دیسکها استفاده میکنند.

با تشکر

.

اگر مشکلات آپدیت داشبورد ندارید، اینگونه مشکلات عموماً به دلیل پایین بودن ورژن iXtreme درایو کنسول هستش. که باید به ورژن های جدید آپدیت کنید. (iXtreme LT 1.1)
تاپیک راهنما: http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=27688
خود فروشگاه ها معمولاً چنین آپدیت هایی رو انجام میدند بین 10 تا 15 تومن فکر کنم باشه
تاپیک راهنما: http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=22441
دستگاه کاملا اپدیت شده حتی دارم بازی alan wake رو راحت بازی میکنم اما با بازی red dead redemption و prince of persia مشکل دارم.البته قبلا سر بازی just cause اینجوری شد که دیسک سالم بود ولی دستگاه من اجرا نمیکرد که با یه دیسک دیگه تونستم بازی کنم واسه همین فکر میکنم مشکل از دیسک هستش ولی چطوریه که دستگاه دوست من اجرا میکنه ولی دستگاه من اجرا نمیکنه؟

دستگاه کاملا اپدیت شده حتی دارم بازی alan wake رو راحت بازی میکنم اما با بازی red dead redemption و prince of persia مشکل دارم.البته قبلا سر بازی just cause اینجوری شد که دیسک سالم بود ولی دستگاه من اجرا نمیکرد که با یه دیسک دیگه تونستم بازی کنم واسه همین فکر میکنم مشکل از دیسک هستش ولی چطوریه که دستگاه دوست من اجرا میکنه ولی دستگاه من اجرا نمیکنه؟

ربطی نداره الان فریمور LT 1 و non-s هم تمام بازی ها رو اجرا میکنن ولی مشکلی که فریمور LT 1 داره همین مشکل شما هست که باید 1.1 بریزی تا درست بشه.

مشکل در لود بازی + راه حل آن

با سلام

درایو شما احتمالا" با مدیای دیسک بازیتون مشکل داره , شما میدونید دیسکی که استفده میکنید چیه ؟

احتمالا" با عوض کردنش مشکل حل میشه ,

یه راهی هم هست که ببینی درایوت ضعیف شده یا نه وقتی دیسک رو میزنی بره داخل از لحظه ای که توی داشبورد نوشته شد ریدینگ زمان بگیر تا زمانی که عکس بازی لود شد و آماده اجراء شد , حالا اگر زیر 15 ثانیه لود شد درایوت هنوز خوب کار میکنه ولی اگر چند ثانیه بیشتر از 15 ثانیه شد میفهمی که درایوت داره ضعیف میشه هر چه قدر این زمان بیشتر باشه نشان دهنده ضعف درایو در خوندن دیسک میشه .

در مورد ixtreme lt version 1 هم باید بگم اگر وسط بازی به error کلین دیسک میده این باگیه که توی ورژن 1.1 حل شده ولی اگر اصلا" بازی لود نمیشه کاری به فریمور نداره .

با سلام

درایو شما احتمالا" با مدیای دیسک بازیتون مشکل داره , شما میدونید دیسکی که استفده میکنید چیه ؟

احتمالا" با عوض کردنش مشکل حل میشه ,

یه راهی هم هست که ببینی درایوت ضعیف شده یا نه وقتی دیسک رو میزنی بره داخل از لحظه ای که توی داشبورد نوشته شد ریدینگ زمان بگیر تا زمانی که عکس بازی لود شد و آماده اجراء شد , حالا اگر زیر 15 ثانیه لود شد درایوت هنوز خوب کار میکنه ولی اگر چند ثانیه بیشتر از 15 ثانیه شد میفهمی که درایوت داره ضعیف میشه هر چه قدر این زمان بیشتر باشه نشان دهنده ضعف درایو در خوندن دیسک میشه .

در مورد ixtreme lt version 1 هم باید بگم اگر وسط بازی به error کلین دیسک میده این باگیه که توی ورژن 1.1 حل شده ولی اگر اصلا" بازی لود نمیشه کاری به فریمور نداره .
دیسک ها روشون چاپ داره واسه همین نمیدونم چه دیسکی هست سر بازیه just cause با عوض کردن دیسک مشکل حل شد.درایو هم سالمه کلا به 10 ثانیه هم نمیکشه که بازی لود میشه.بازی هم اصلا نمیاد که بخواد clean disk بده میگه play dvd انگار فیلم گذاشتم توش و سعی میکنه که فیلم رو اجرا کنه.اگه مشکل با دیسکه نمیشه حلش کرد طوری که اونا رو بخونه یا کلا باید واسه همیشه از چند نوع دیسک خاص استفاده کنم

دیسک ها روشون چاپ داره واسه همین نمیدونم چه دیسکی هست.درایو هم سالمه کلا به 10 ثانیه هم نمیکشه که بازی لود میشه.بازی هم اصلا نمیاد که بخواد clean disk بده میگه play dvd انگار فیلم گذاشتم توش و سعی میکنه که فیلم رو اجرا کنه.اگه مشکل با دیسکه نمیشه حلش کرد طوری که اونا رو بخونه یا کلا باید واسه همیشه از چند نوع دیسک خاص استفاده کنم
سلام دوست عزیز .
این مشکلی که شما میگی برا منم پیش اومده .
360 یکی از آشنا هارو براش آپ کردم به lt همه بازیا رو راحت اجرا میشدن ولی یه modern 2 داشت از همینا که پچ شدس اونو که گذاشتم تو دستگاه همین مشکل شما رو داشت .
بعد یه modern 2 دیگه گرفت راحت اجرا شد .

دیسک ها روشون چاپ داره واسه همین نمیدونم چه دیسکی هست سر بازیه just cause با عوض کردن دیسک مشکل حل شد.درایو هم سالمه کلا به 10 ثانیه هم نمیکشه که بازی لود میشه.بازی هم اصلا نمیاد که بخواد clean disk بده میگه play dvd انگار فیلم گذاشتم توش و سعی میکنه که فیلم رو اجرا کنه.اگه مشکل با دیسکه نمیشه حلش کرد طوری که اونا رو بخونه یا کلا باید واسه همیشه از چند نوع دیسک خاص استفاده کنم

اینطوری که شما توضیح میدی من پیشنهاد میکنم درایوتو اگر فریمور بکاپشو داری و میتونی یک بار دیگه فلش کن , چون من با یکی از درایوهای مشتریام همچین مشکلی رو داشتم و یک بار دیگه فلشش کردم مشکل حل شد, بازیهای پچ شده از ویوهای بالای 3 به 3 هم میتونند همچین مشکلی پیش بیارند , بازیاتو با برنامه abxg چک بکن تا از این نظر هم مطمئن بشی .

سلامی دوباره
خوب من 4 روز پیش رفتم برای این ابدیت به جمهوری یا رو اومد اول یه فلش زد به دستگاه چون ابدیت داشبورد داشتم عمل نکرد بعد به گفت باید کنسول بمونه منم گفتم نه لازم دارمش فوری بعد بازی هایی که اجرا نکرده بود رو بهش دادم تست کرد دستگاه هم اجرا نکرد ولی خودش این اون بازی ها رو فیفا وررلد کاپ و دد تو رایتس رو داد بهم و اجرا کرد و بهم گفت دستگاهت ابدیته و اشکال از بازیته رو دور تند رایت زدن و برای درایو خطرناک و ایراد از بازی منم از ترس اینکه بازی تبدیل شده نباشه الن ویک رو از یه مقازهی ( تو جمهوری) دیگه خریدم و اون رو اجرا کرد حالا من مونندم که ایراد از بازی فروش محلمون یا جایی دیگه ؟؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or