سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام
شما میدونید چرا یه سری از بازی ها در یه کنسول clean the disk میده ولی همان دیسک در یه کنسول دیگه مشکل نداره در ضمن این مشکل هیچ ربطی به کیفیت دیسک نداره ما همه جورش را تست کردیم

دوست عزیز این ارور بر میگرده به مشکل فرمور دستگاه ! دوستان زیادی این مشکل رو داشتن از جمله خودم ! با ریختن فرمور LT 1.1 (آخرین ورژن) مشکل حل میشه !!!

سلام
شما میدونید چرا یه سری از بازی ها در یه کنسول clean the disk میده ولی همان دیسک در یه کنسول دیگه مشکل نداره در ضمن این مشکل هیچ ربطی به کیفیت دیسک نداره ما همه جورش را تست کردیم

این مشکل مربوط به لنز هست که یا تنظیم نیست و یا ضعیف شده
به فیرم ویر ارتباطی نداره ، اگر از فیرم ویر باشه کلا دیسک رو به عنوان بازی نمیشناسه

این مشکل مربوط به لنز هست که یا تنظیم نیست و یا ضعیف شده
به فیرم ویر ارتباطی نداره ، اگر از فیرم ویر باشه کلا دیسک رو به عنوان بازی نمیشناسه

در آخرین سری از فرمورهای که عرضه شد (این اواخر) خصوصا 1 LT این مشکل به وجود اومد و با LT ورژن 1.1 پایان یافت ! مشکل دستگاه من هم همین بود که هی وسط بازی میگفت دیسک رو پاک کنید !!!! من با دوستم هم یه روز با هم LT ورژن 1 ریختیم و دقیقا هم همین مشکل رو با هم در هر نوع دیسک مشترک داشتیم ! LT1.1 ریختم مشکل به طور کامل در 2 دستگاه حل شد !!! :eek::eek: اولش ما هم فکر میکردیم مشکل از لنز درایو هست !ولی بعد این مشکل برای خیلی ها عمومی شد فهمیدیم نمیتونه این همه دستگاه لنزشون ضعیف شده باشه ! دستگاه من 2008 هست ولی واسه دوستم 2009 و کاملا جدید !!!!! دلیل عرضه LT 1.1 هم همین مورد بود !!!!

در آخرین سری از فرمورهای که عرضه شد (این اواخر) خصوصا 1 LT این مشکل به وجود اومد و با LT ورژن 1.1 پایان یافت ! مشکل دستگاه من هم همین بود که هی وسط بازی میگفت دیسک رو پاک کنید !!!! من با دوستم هم یه روز با هم LT ورژن 1 ریختیم و دقیقا هم همین مشکل رو با هم در هر نوع دیسک مشترک داشتیم ! LT1.1 ریختم مشکل به طور کامل در 2 دستگاه حل شد !!! :eek::eek: اولش ما هم فکر میکردیم مشکل از لنز درایو هست !ولی بعد این مشکل برای خیلی ها عمومی شد فهمیدیم نمیتونه این همه دستگاه لنزشون ضعیف شده باشه ! دستگاه من 2008 هست ولی واسه دوستم 2009 و کاملا جدید !!!!! دلیل عرضه LT 1.1 هم همین مورد بود !!!!

ممنون فکر می کنم حق با شما باشه چون دستگاه ها نو هستند چند روزی بیشتر از عمرشون نمیگذره:confused:

سلام
امروز رفتم یه ایکس باکس آرکید خریدم زدم به تلویزیون با فیش سه سر اما شدید خورد تو ذوقم.
چرا اینقدر نوشته ها در بازی ریز هستن؟
فیفا ورلد کاپ رو گذاشتم بازی کنم چشمام در اومد.Splinter Cell رو گذاشتم بدتر از فیفا بود کور شدم. :(
چرا؟
راهی نیست برای رفع این مشکل

سلام
امروز رفتم یه ایکس باکس آرکید خریدم زدم به تلویزیون با فیش سه سر اما شدید خورد تو ذوقم.
چرا اینقدر نوشته ها در بازی ریز هستن؟
فیفا ورلد کاپ رو گذاشتم بازی کنم چشمام در اومد.Splinter Cell رو گذاشتم بدتر از فیفا بود کور شدم. :(
چرا؟
راهی نیست برای رفع این مشکل

عزیز جان شما از کابل 3 فیش av معمولی که تو جعبه هست استفاده کردی.نوع تلوزیونت رو بگو تا بگم چی بگیری
اگه مانیتور crt داری یه کابل vga بخر و تبدیل صدا
اگه مانیتور lcd داری یه hdmi به dvi بخر
اگه lcd tv داری یه کابل hdmi بخر

عزیز جان شما از کابل 3 فیش av معمولی که تو جعبه هست استفاده کردی.نوع تلوزیونت رو بگو تا بگم چی بگیری
اگه مانیتور crt داری یه کابل vga بخر و تبدیل صدا
اگه مانیتور lcd داری یه hdmi به dvi بخر
اگه lcd tv داری یه کابل hdmi بخر
متشکر استاد گرامی
تلویزیون پاناسونیک هست از این صفحه تختها که پشتشون یه لامپ تصویر بزرگ دارن.LCD نیستا

ورودی HDMI هم نداره.
یعنی تبدیلی هست که فیشهای سه سیم رو به HDMI تبدیل کنه؟اونوقت کیفیت خوب میشه؟

استاد اگه درست بشه که یه جوون را از نگرونی در آوردی
:cheesygri

هااااااااا من چقدر گیجم تازه فهمیدم چی به چیه.من فکر می کردم avi به این کابل سه سر ها میگن
من باید یه کابل بگیرم که مبدل avi به HDMI باشه درسته؟
اونوقت کیفیت چطور میشه؟

آخرین ویرایش:
متشکر استاد گرامی
تلویزیون پاناسونیک هست از این صفحه تختها که پشتشون یه لامپ تصویر بزرگ دارن.LCD نیستا

ورودی HDMI هم نداره.
یعنی تبدیلی هست که فیشهای سه سیم رو به HDMI تبدیل کنه؟اونوقت کیفیت خوب میشه؟

استاد اگه درست بشه که یه جوون را از نگرونی در آوردی
:cheesygri

هااااااااا من چقدر گیجم تازه فهمیدم چی به چیه.من فکر می کردم avi به این کابل سه سر ها میگن
من باید یه کابل بگیرم که مبدل avi به HDMI باشه درسته؟
اونوقت کیفیت چطور میشه؟

avi فرمت فایل های تصویری هست درستش AV هست(aV= audio & video)
خوب پس قید تلوزیون رو بزن چون با این tv بیشتر از 640*480 نمیگیری.مانیتور کامپیوترت چی هست؟

متشکر از وقتی که صرف می کنید برای راهنمایی
مانیتورم viera نوزده اینچ واید هست با ورودی همون av و vga

استاد حالا که وقت صرف می کنید دقیق یه چیزی رو برام توضیح میدید:
1-یعنی به هیچ عنوان راهی نیست که کابل HDMI را تبدیل به سه فیش کرد؟

2-خوب من الآن کابل HDMI ندارم باید اونو همراه با یک مبدل برای av بخرم؟(برای وصل کردن به مانیتور میگم)

متشکر از وقتی که صرف می کنید برای راهنمایی
مانیتورم viera نوزده اینچ واید هست با ورودی همون av و vga

استاد حالا که وقت صرف می کنید دقیق یه چیزی رو برام توضیح میدید:
1-یعنی به هیچ عنوان راهی نیست که کابل HDMI را تبدیل به سه فیش کرد؟

2-خوب من الآن کابل HDMI ندارم باید اونو همراه با یک مبدل برای av بخرم؟(برای وصل کردن به مانیتور میگم)
جواب سوال اول کابل HDmi دیجیتال هست و کابل av آنالوگ پس نمیشه(البته یه کارایی میشه کرد)
و اینکه حالا که lcd داری تقریبا مشکلت حله یه تبدیل dvi به vga میخوای که تو جعبه اکثر کارت های گرافیک هست و یه کابل Hdmi به DVi و برای صدا هم میتونی از همون کابله سه فیش استفاده کنی و با یه تبدیل 300 تومنی وصلش کنی به بلندگو(300 تک تومن)

من گیج تر از اونی هستم که فکرشو می کنید
من الآن برم کابل HDMI بخرم برای XBOX ؟یا اینکه کابلی هست به نام HDMI به DVI؟
پس اون DVI به VGA چیه؟
از کدوم یک از این کابلها بخرم؟
XBOX%20360%20VGA%20CABLE.jpg

مادگی هم می خواد؟
5z20g7m.jpg

این چیه؟
HDMI-to-DVI.jpg

من الآن فقط از این کابلها دارم:
507-12_lg.jpg

با اون سه فیشی که تو خود ایکس باکس بود

آخرین ویرایش:

سلام مجدد
آقا ریختن این LT ورژن 1.1 فوت فن خاصی داره آخه از کسی که ما دستگاها را گرفتیم گفته که دستگاها LT ورژن 1.1 هست برای اینکه خودم درایوهای سری 9 را کپی خور کنم باید دقیقا چه مراحلی را طی کنم :((

ببخشد
یه سوال دیگه ضاهرا این طور که ما در جریان قرار گرفتیم تعمییر کار ها میتونن key درایو را بردارن و نگه دارن
یعنی اگر یه دستگاه را گرفتیم بعد از چند ماهی خواستسم دو باره اپدیت کنیم گیر key درایو هستیم
راهی برای به دست آوردن key درایو هست

Last edited by a moderator:
سلام مجدد
آقا ریختن این LT ورژن 1.1 فوت فن خاصی داره آخه از کسی که ما دستگاها را گرفتیم گفته که دستگاها LT ورژن 1.1 هست برای اینکه خودم درایوهای سری 9 را کپی خور کنم باید دقیقا چه مراحلی را طی کنم :((

ببخشد
یه سوال دیگه ضاهرا این طور که ما در جریان قرار گرفتیم تعمییر کار ها میتونن key درایو را بردارن و نگه دارن
یعنی اگر یه دستگاه را گرفتیم بعد از چند ماهی خواستسم دو باره اپدیت کنیم گیر key درایو هستیم
راهی برای به دست آوردن key درایو هست

درایوهای Lite-On وقتی به یکی از ورژن های iXtreme LT آپدیت میشند، دیگه با روش های ساده (کلید Dummy form iXtreme) و با چند کلید فایل های Firmware و شماره سریال DVDKey رو نمیشه بدست آورد و باید از روش های سخت افزاری همچون MRA برای Dump Firmware استفاده کرد.
تاپیک راهنما: http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=26610

درایوهای خام 93450 , 83850v2 هم فقط با همون روشهای سخت افزاری که لینک کردم بالا، میشه اونها رو کپی خور کرد

در نهایت موقع خرید کنسول باید فایل های استخراجی رو درخواست کنید و یا کنسول با درایو خام بخرید و بعداً بدید کپی خور کنند براتون که فایل هاش رو داشته باشید برای خودتون

من گیج تر از اونی هستم که فکرشو می کنید
من الآن برم کابل HDMI بخرم برای XBOX ؟یا اینکه کابلی هست به نام HDMI به DVI؟
پس اون DVI به VGA چیه؟
از کدوم یک از این کابلها بخرم؟
XBOX%20360%20VGA%20CABLE.jpg

مادگی هم می خواد؟
5z20g7m.jpg

این چیه؟
HDMI-to-DVI.jpg

من الآن فقط از این کابلها دارم:
507-12_lg.jpg

با اون سه فیشی که تو خود ایکس باکس بود

شما لطف کن اگه کابلی که مانیتورت داره آنالوگ هست و از نوع DVI نیست همون کابل توی تصویر اول رو بخر (کابل vga) یه تبدیل دو سر مادگی هم بگیر . برای صدا هم یه تبدیل دو به 1 بگیر با یه سیم استریو دو سر سوراخ دار (3.5 میلیمتری)

اگر هم کابل اصلیه مانیتورت DVI هست که اوون کاری که قبلا گفتم رو بکن.اگه باز مشکلی بود pm کن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or