سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام.
من 360 پرمیوم جاسپر دارم.
وقتی بازی رزیدنت 5 رو میزارم و اجرا میکنم اولش تا حدود 3-4 دقیقه بازی افت فریم داره. و یکم تصویر مات میشه. ولی بعد از چند دقیقه کاملا درست میشه.
این مشکل فقط تو همین بازی دیده شده.
بازی روی هارد نصب هست و دیسک بازی هم ورباتیم هست.
طبیعی هست؟:confused::((:(
دوست عزیز مشکل از بازیه
برای منم اینجوریه
وقتی میرم تو بازی اولش یه افت فریم کمی وجود داره که بعد درست میشه

سلام دوستان چند تا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید .
من 2 روز میشه ارکید جاسپر گرفتم . هوایی که از پشت فن میاد نسبتا گرم این گرما طبیعی . آیا لازم که فن بگیرم ؟
دستگاه افقی بزارم بهتره یا عمودی ؟
ورژن داشبورد از کجا میشه فهمید؟

بيچاره شدم
كمك كنيد
من كنسولو وصل مي كنم به تلوزيون ولي وقتي روشن مي كن نه صدا دارم نه تصوير ارتباط دسته با دستگاه هم بر قرار نمي شه.
فقط كنسول روشنه.
چرا پاور هم سبزه.
چي كار كنم؟

سلام دوستان چند تا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید .
من 2 روز میشه ارکید جاسپر گرفتم . هوایی که از پشت فن میاد نسبتا گرم این گرما طبیعی . آیا لازم که فن بگیرم ؟
دستگاه افقی بزارم بهتره یا عمودی ؟
ورژن داشبورد از کجا میشه فهمید؟

افقی بهتره، در ضمن هر جوری هم نباید افقی بذارید، باید طوری قرارش بدید که نوشته ی xbox360 مشخص باشه. هوای پشتش که باید گرم باشه ( کولر که نیست!) بستگی به خودتون داره که بخواید چه مقدار در روز بازی کنید. اگه از اونایی باشی که 6 یا هفت ساعت پشت سر هم بازی می کنی، بهتره یه اینترکولر 12 ولت بگیری اگر هم نه که مشکلی پیش نمیاد.

داشبورد قدیمی هست که روی اکثر کنسول ها به صورت پیش فرض هست و یه داشبورد که زمستون پارسال اومد که اون رو می تونید دانلود کنید.

بيچاره شدم
كمك كنيد
من كنسولو وصل مي كنم به تلوزيون ولي وقتي روشن مي كن نه صدا دارم نه تصوير ارتباط دسته با دستگاه هم بر قرار نمي شه.
فقط كنسول روشنه.
چرا پاور هم سبزه.
چي كار كنم؟

خوب من همین اواخر یه همچین مشکلی با کمی تخفیف برام پیش اومد که تصویر رفت و چراغ ها هم سبز بودن. کابل ها رو چک کن اگر سالم بودن ، برو سراغ تلویزیون و اگر هیچ کدوم از اینا توفیری نداشتن باید ببریش پیش یه فرد ماهر. مال من درست نشد ولی امیدوارم شما مشکلی نداشته باشید.

با سلام
دوستان این درایو کنسولم مشکل پیدا کرده:دی
90 % مواقع open tray میزنه...بازی رو نمیخونه....
حتی اونایی که رو هارد نصب شدن...
باید کلی باهاش ور بری و کنسول رو روشن خاموش کنی شاید درست شه:دی
بنظرتون بندازمش سطل زباله؟
درایو پیشنهادی واسه جایگزینی چی هست؟قیمت حدودی؟اصلا آکبندش هست؟
ممنون

با سلام
دوستان این درایو کنسولم مشکل پیدا کرده:دی
90 % مواقع open tray میزنه...بازی رو نمیخونه....
حتی اونایی که رو هارد نصب شدن...
باید کلی باهاش ور بری و کنسول رو روشن خاموش کنی شاید درست شه:دی
بنظرتون بندازمش سطل زباله؟
درایو پیشنهادی واسه جایگزینی چی هست؟قیمت حدودی؟اصلا آکبندش هست؟
ممنون

همشهری عوامل زیادی میتونه داشته باشه:
اولین اون نوع دیسک هایی هستش که استفاده میکند، اگر بی کیفیت بودند در طی این مدت کارایی لنز شما رو ممکن هستش کاهش داده.

که معمولاً این مشکلات رو بعضی از کاربران از دیسک های مالزی استفاده میکنند که بتونند بازی ها رو اجرا کنند برروی کنسول
( که این کار هم باعث ضعیف شدن لنز به مرور زمان میشه بازم )

بعضی ها هم تنظیم لنز میکنند برای رفع این مشکل، بعضی ها هم تعویض لنز و در نهایت این مشکل بعضی ها تعویض درایور رو انجام میدند.

دومین ممکن هستش که لنز شما خاک و یا جرم گرفته و باید تمیز بشه، تمیز کردن هم کار زیاد سختی نیست.
با کمی پنبه و چند قطره آب معدنی میشه اون رو تمیز کرد.

در مورد درایور پیشنهادی و سایر مواردی که گفتید الان نظر خاصی ندارم بدم، ولی کمی زود هستش برای تعویض درایور

چاکر همشهری
خلیل جان...من از دیسک های ورباتیوم استفاده میکردم و میکنم...
اواخر هم که رو هارد نصب میکردم...
با توجه به اینکه اکثر عمر کنسول در خرمشهر سپری شده میشه نتیجه گرفت که خاک گرفته...
فقط من تا حالا نه درایو رو باز کردم نه لنز رو...
گفتی با چند قطره آب تمیز میشه؟
رو خود لنز؟
الکل چی؟با گوش پاک کن که مشکلی نداره...نزنم لنز رو بترکونم...
فقط تو باز کردن درایو کمک کنی خیلی ممنون میشم خلیل جان

چاکر همشهری
خلیل جان...من از دیسک های ورباتیوم استفاده میکردم و میکنم...
اواخر هم که رو هارد نصب میکردم...
با توجه به اینکه اکثر عمر کنسول در خرمشهر سپری شده میشه نتیجه گرفت که خاک گرفته...
فقط من تا حالا نه درایو رو باز کردم نه لنز رو...
گفتی با چند قطره آب تمیز میشه؟
رو خود لنز؟
الکل چی؟با گوش پاک کن که مشکلی نداره...نزنم لنز رو بترکونم...
فقط تو باز کردن درایو کمک کنی خیلی ممنون میشم خلیل جان

در مورد باز کردن قاب درایو، آموزش باز کردن کنسول رو نگاه کنید صفحه 13 و 14
آموزش کامل باز کردن کنسول Xbox 360

نیازی به باز کردن لنز برای تمیز کردن نیست، بعد از باز کردن قاب درایور به خود لنز دسترسی پیدا
می کنید و نیازی نیست که لنز رو خارج کنید.

با گوش پاکن هم میشه، ولی باید مراقب قسمت پلاستیکی گوش پاکن باشید که صدمه ای وارد نکنه.
در مورد الکل هم نمیتونم دقیقاً بگم ولی برای تست من یک بار DvD-Rw خودم که هر دو ماه یک
بار لنز اون رو تمیز میکنم یک بار با الکل سفید تمیز کردم مشکلی نداشت ولی همیشه با آب معندی
تمیز میکردم بوسیله کمی پنبه.

این احتمال وجود داره که خاک گرفته باشه، من همیشه که در درایو رایتر ( سینی درایو ) رو باز میکنم
همیشه کف اون خاک داره.

سلام دوستان
من دستگاهم رو برای up کردن ixtreme به 1.6 و همچنین تعویض لنز درایو و تمیز کاری برای اقا میثم فرستادم و الان دستگام رو تحویل گرفتم
فقط خواستم بگم کار ایشون فوق العادست و انسان بسیار بزرگواری هم هستن

دستگا من تو این 13 ماه هیچ مشکلی از نظر گرمایی براش پیش نیومده بود مثل اررور و چراغ ها و این موارد

اما با این حال به توصیه ایشون روی کنسول انواع cooling ها مثل :

12 ولت
ديوايدر
شرودينگ
بريدن توري پشت.

رو برام انجام دادن و همچنین یک کلید برای سویچ بین 5 و 12 ولت فن دستگاه طراحی کردن که واقعا کارشون تر و تمیز و حرفه ای انجام شده بود

این کار ها رو هم بسیار سریع برام انجام دادن

ایشون نیاز به تعریف ندارن چون همه بچه های فروم ایشون رو میشناسن
اما میخواستم با این پستم هم از ایشون تشکر کنم هم به اونهایی که کنسولشون نیاز به سرویس و کار های جانبی دارم بگم که ایشون فوق العاده حرفه ای و خبره هستن تو این موارد
و میتونید با اطمینان خاطر کامل به ایشون اعتماد کنید که دستگاهاتون جایی میره که باید بره :smile:

موفق باشید :smile:

سلام دوستان
من دستگاهم رو برای up کردن ixtreme به 1.6 و همچنین تعویض لنز درایو و تمیز کاری برای اقا میثم فرستادم و الان دستگام رو تحویل گرفتم
فقط خواستم بگم کار ایشون فوق العادست و انسان بسیار بزرگواری هم هستن

دستگا من تو این 13 ماه هیچ مشکلی از نظر گرمایی براش پیش نیومده بود مثل اررور و چراغ ها و این موارد

اما با این حال به توصیه ایشون روی کنسول انواع cooling ها مثل :

12 ولت
ديوايدر
شرودينگ
بريدن توري پشت.

رو برام انجام دادن و همچنین یک کلید برای سویچ بین 5 و 12 ولت فن دستگاه طراحی کردن که واقعا کارشون تر و تمیز و حرفه ای انجام شده بود

این کار ها رو هم بسیار سریع برام انجام دادن

ایشون نیاز به تعریف ندارن چون همه بچه های فروم ایشون رو میشناسن
اما میخواستم با این پستم هم از ایشون تشکر کنم هم به اونهایی که کنسولشون نیاز به سرویس و کار های جانبی دارم بگم که ایشون فوق العاده حرفه ای و خبره هستن تو این موارد
و میتونید با اطمینان خاطر کامل به ایشون اعتماد کنید که دستگاهاتون جایی میره که باید بره :smile:

موفق باشید :smile:

آقا قرارمون نبود چوبكاريمون كني.
ممنون.

دوستان امروز یه مشکلی برام پیش اومد.
اومدم ایکس باکس رو روشن کنم با دسته دکمه Xدسته رو فشار دادم بعد متوجه شدم محافظ برق روشن نیست نمیدونم چرا مخم فتوا داد که کیت بطری دسته رو در حالی که چراغش چشمک میزد در بیارم.
این کارو انجام دادم حالا که میخوام دستمو روشن کنم روشن نمیشه مشکل چیه؟:(

دوستان سلام

من یه آرکد با برد فالکون دارم که دیشب دوباره دو چراغ داد شبش دو سه دفعه سعی کردم روشنش کنم اصلا نشد هی دو چراغ میداد ... صبح سعی کردم روشن کنم لوگو میآد اما کم کم صدای فن زیاد میشه تا به داشبورد میرسه دو چراغ میده ... دفعه قبلم همینجوری میشد
دفعه قبل که دو چراغ داد(سه هفته پیش) بردم نکست جن درست کرد زیرش 3 عدد فن هست پشتشم فن، کاملا در یه فضای خنک و بازه ... روزی 3 - 4 ساعت بازی میکنیم
بردم پیش نکست جن گفت خیلی کم پیش میاد اینطوری بشه ... مشکل حاده ؟ دوباره ببرم پیشه خودشون ؟ یا آقا میثم بیارم پیشه شما ؟ 100% قابل تعمیره ؟ هزینه تعمیرش چقده ؟ لطفا راهنمایی کنید دیگه اینجوری نشه کلافه کرده !!!

سلام دوستان من یه مشکلی دارم اعصابمو خورد کرده .حدود 4 ماه پیش یه 360 با برد جاسپر گرفتم مدل ارکید .چند وقت پیش داشتم بازی فوتبال میکردم بازی رو stop کردم بین بازی رفتم کارم که انجام دادم حدود 2ساعت طول کشید وقتی برگشتم بازی رو شروع کردم دیدم صدای بازی قطع وصل میشه اهمیت ندادم دستگاه خاموش کردم دوباره شروع کردم از اول بازی کردن دیدم بازم این مشکل هستش از اون روز به بعد هر بازی میزارم صدا قعط و وصل میشه مشکل دومم که پیش اومده تصویرم قبلا رو 50 هرتز راحت میومد بالا اما الان فقط رو 60 هرتز جواب میده وقتی هم بازی اجرا میشه تصویر افت کیفیت محسوسی داره انگار که گرافیک بازی افت داره نمیدونم چرا.درظمن من از کابل اپتیکال برای صدا استفاده میکنم کابل رو هم با dvd پلایر جونه چک کردم مشکلی از کابل نبود سالم بود یه نکته دیگرم بگم وقتی از فیش معمولی منظورم 2 تا سیم ابی وسفید استفاده میکنم مشکلی تو صدا ندارم ولی به محض اینکه کابل اوپتیکال میزنم صدا قطع وصل میشه .کابل تصویرم هم کاپوننت هستش . کابل معمولی هم که زدم بازم رو 60 تصویر مشکل داشت رو 50 هم که دیگه بالا نمیاد ارور میده تنظیم دستگاه هم با کابل کامپوننت 480p میزارم چون بیشتر tv جواب نمیده .خدایش اعصابمو خورد کرده اگه کسی بدونه مشکلم چی بهم بگید لطف میکنید واقعا .زنگم زدم به نکست جن گفت ما تا حالا چنین مشکلی نداشتیم نمیدونیم از چی هست .منتظر راهنمای دوستان هستم

سلام یه سوال دارم اگه جواب بدین ممنون میشم
من یه هارده 20 دارم همه چیشم پاک کردم اما بازم فضایه پر داره که نمیدونم چیه
فرمتم نمیشه شماره سریال میخاد که ندارم حالا این شماره سریالو از کجا گیر بیارم؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or