سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام.
من 360 پرمیوم جاسپر دارم.
وقتی بازی رزیدنت 5 رو میزارم و اجرا میکنم اولش تا حدود 3-4 دقیقه بازی افت فریم داره. و یکم تصویر مات میشه. ولی بعد از چند دقیقه کاملا درست میشه.
این مشکل فقط تو همین بازی دیده شده.
بازی روی هارد نصب هست و دیسک بازی هم ورباتیم هست.
طبیعی هست؟:confused::((:(

آخرین ویرایش:
نه عزيزم .هر درايوي مال هر وسيله اي اگر موقع خوندن يه ديسك صداي تق تق بده يعني اينكه براي خوندن اون ديسك داره زور ميزنه.
اگر ديسكي رو نتونه بخونه صداي اون تق تق خيلي زياد تر هم ميشه.و يه صداي ناخون كشيدن روي شيشه هم توليد ميشه.

اون صداي تق تق به چند دليل ميتونه باشه:
كثيفي چشمي لنز.
كثيفي منشور لنز.
كم يا زياد شدن ميزان مقاومت پتانسيومترcd يا پتانسيومتر dvd.
و چند مورد ديگه كه از مبحث الان خارجه.
مطمئنا درایو و بازی ها فکر نمیکنم مشکلی داشته باشن چون هر دو جدید هستند(چند روز) روی چند تا بازی هم تست کردم. صدای تق تق نیست یه صدای خیلی کمی هست که کلا توی صدای فن دستگاه تا حدودی گم میشه

سلام دوستان
من 2 روز میشه ارکید جاسپر گرفتم . هوایی که از پشت فن میاد نسبتا گرم این گرما طبیعی . آیا لازم که فن ها 12 ولت . هزینه این کار چقدره ؟
ورژن داشبورد از کجا میشه فهمید؟ . ممنون میشم راهنمایی کنید

مطمئنا درایو و بازی ها فکر نمیکنم مشکلی داشته باشن چون هر دو جدید هستند(چند روز) روی چند تا بازی هم تست کردم. صدای تق تق نیست یه صدای خیلی کمی هست که کلا توی صدای فن دستگاه تا حدودی گم میشه

سلام
مومن پس چرا گفتي صداي تق تقه.
توي بازي ها و موقع لود كردن real time بازي ها مشكل نداري؟
مثلا بازي NFS:Under cover موقعي كه ميخواد محيط رو لود كنه توي بعضي جاها يهو تصوير يه يك ثانيه فريز ميشه تا محيط لود بشه.(بازي روي هارد نصب نباشه).ببين اون موقع صداي لنزت به صورت تق تق خيلي ريز و ياصداي فش فش خيلي ريز داره يا نه؟
عيب يابي لنز دستگاه ميخواد و اين چيزها فقط به صورت ظاهري كار رو نشون ميدن.
امكان اينكه لنزت خاك نشته باشه روش يا عرق كرده باشه زياده(عرق كردن لنز يه اصطلاحه و به حالتي خاصي اطلاق ميشه).
كمك ديگه اي از دست من بر نمياد.
يا حق

سلام.

x360 من توی بازی ها هنگ میکنه یعنی رو اون صفحه وایمیسه گاهی از وقت ها اصلا تو یازی نمیره ویازی های جدید هم اجرا نمیکنه. راستی مادر بورد نو الان میفروشن . قیمتش چنده؟
تورو خدا ایرادش رو بگید چیه:((:((!!

سلام.

x360 من توی بازی ها هنگ میکنه یعنی رو اون صفحه وایمیسه گاهی از وقت ها اصلا تو یازی نمیره ویازی های جدید هم اجرا نمیکنه. راستی مادر بورد نو الان میفروشن . قیمتش چنده؟
تورو خدا ایرادش رو بگید چیه:((:((!!

بازی ها روی هارد نصب کردی يا نه که گير ميکنه ؟

سلام من دیشب xbox که دوستم صبحش برام خریده بود با مشخصاتی که بهش داده بودم باز کردم، چند تا سوال دارم ؟

روی jasper xbox primium
که خریدم یک بازی اصل ست، منم بازی کپی هنوز نخریدم، نمی دونم الان دستگاه کپی خور شده یا نه ، از کجا میشه فهمید؟ و اینکه اگر کپی خور با بازی اصل رو اجرا می کنه؟

دستگاه رو با کابل HDMI به LCD 46 اینچ فول اچ دی سامسونگ متصل کردم، قبلا یادمه که همینجا خونده بودم که Xbox تا 720 رزولوشین ساپورت می کنه اما با کما تعجب دیدم رزولوشین 1080i و 1080p هم جزو زینه هاست !!! جریان چیه؟ من بهترین یعنی 1080p رو انتخاب کردم اما مشکلی که تو بازی های روی هارد داشتم این بود که تصویر عالی بود اما صدا در هر 5 ثانیه یکبار ضعیف می شد و این مخص یک بازی نبود، البته چون از بلندگوهای stereo خود تلویزیون استفاده کردم تنظیمات Audio dashbord گذاشتم رو Stereo ، خودم دو تا دس زدم : چون وقتی رزولوشین رو یک مرحله می آوردم گاییبه 1080i صدا مشکلش حل میشد حدس زدم که کابل نمی کشه کیت تصویر و صدارو به صورت 1080p با هم به تلویزیون انتقال بده ، حدس دوم این بود که چون کابل HDMI رو خودم تهیه کردم به قیمت 10.000 تومان از جمهوری شاید کیفیت کابل خوب نیستدوتان کارشناس کمک کنند.

مشکل دیگه تو اجرای بعضی بازی های رو هارد این بود که ارور می داد که باید از قسمت Display تغییر 50 به 60 Pal بدی که من هر چی گشتپیدا نکردم کجا همچین تغییری میشه داد( دیشب کل Dashboard رو خوردم اینقدر همه جاشو خوندم) حتی رو بازی اصل که بازش نکردم هم نوشته 60Hz .خلاصه کجاس؟

از کجا بفهمم iexterme 1.6 رو دستگاه نصبه؟

سلام
اقا 360 من همین الان ارور E74 داد یعنی چی ؟ یعنی رفت قاطی باقالیا :d
اقا میثم کجایی ؟ بگو چی شده ، که میخوام برات بفرستم هم درستش کنی هم فریمویر رو به 1.6 اپدیت کنی !

سلام!
سلام.
من 360 پرمیوم جاسپر دارم.
وقتی بازی رزیدنت 5 رو میزارم و اجرا میکنم اولش تا حدود 3-4 دقیقه بازی افت فریم داره. و یکم تصویر مات میشه. ولی بعد از چند دقیقه کاملا درست میشه.
این مشکل فقط تو همین بازی دیده شده.
بازی روی هارد نصب هست و دیسک بازی هم ورباتیم هست.
طبیعی هست؟
تو بازی Resident Evil 5 اگه صحنه های نمایشی اول هر مرحله را Skip کنی، بازی افت فریم پیدا میکنه. من چند جا خودم امتحان کردم اینجوری بود. شما ببین بدون رد کردن اون صحنه ها همین مشکل را داری یا نه؟!

سلام!

تو بازی Resident Evil 5 اگه صحنه های نمایشی اول هر مرحله را Skip کنی، بازی افت فریم پیدا میکنه. من چند جا خودم امتحان کردم اینجوری بود. شما ببین بدون رد کردن اون صحنه ها همین مشکل را داری یا نه؟!
بدون رد کردن چنین مشکلی را ندارم.
این مشکل فقط برخی اوقات رخ میده.
طبیعی هست؟

بدون رد کردن چنین مشکلی را ندارم.
این مشکل فقط برخی اوقات رخ میده.
طبیعی هست؟
اگه مشکل افت فریم فقط موقع Skip کردن صحنه های نمایشی رخ میده، به خاطر خود بازی هست و کنسول یا دیسک مشکلی ندارند.

سلام من دیشب xbox که دوستم صبحش برام خریده بود با مشخصاتی که بهش داده بودم باز کردم، چند تا سوال دارم ؟

روی jasper xbox primium
که خریدم یک بازی اصل ست، منم بازی کپی هنوز نخریدم، نمی دونم الان دستگاه کپی خور شده یا نه ، از کجا میشه فهمید؟ و اینکه اگر کپی خور با بازی اصل رو اجرا می کنه؟

دستگاه رو با کابل HDMI به LCD 46 اینچ فول اچ دی سامسونگ متصل کردم، قبلا یادمه که همینجا خونده بودم که Xbox تا 720 رزولوشین ساپورت می کنه اما با کما تعجب دیدم رزولوشین 1080i و 1080p هم جزو زینه هاست !!! جریان چیه؟ من بهترین یعنی 1080p رو انتخاب کردم اما مشکلی که تو بازی های روی هارد داشتم این بود که تصویر عالی بود اما صدا در هر 5 ثانیه یکبار ضعیف می شد و این مخص یک بازی نبود، البته چون از بلندگوهای stereo خود تلویزیون استفاده کردم تنظیمات Audio dashbord گذاشتم رو Stereo ، خودم دو تا دس زدم : چون وقتی رزولوشین رو یک مرحله می آوردم گاییبه 1080i صدا مشکلش حل میشد حدس زدم که کابل نمی کشه کیت تصویر و صدارو به صورت 1080p با هم به تلویزیون انتقال بده ، حدس دوم این بود که چون کابل HDMI رو خودم تهیه کردم به قیمت 10.000 تومان از جمهوری شاید کیفیت کابل خوب نیستدوتان کارشناس کمک کنند.

مشکل دیگه تو اجرای بعضی بازی های رو هارد این بود که ارور می داد که باید از قسمت Display تغییر 50 به 60 Pal بدی که من هر چی گشتپیدا نکردم کجا همچین تغییری میشه داد( دیشب کل Dashboard رو خوردم اینقدر همه جاشو خوندم) حتی رو بازی اصل که بازش نکردم هم نوشته 60Hz .خلاصه کجاس؟

از کجا بفهمم iexterme 1.6 رو دستگاه نصبه؟

خیلی فوریه، می خوام اگر مشکل داره فردا ببرم پس بدم

خیلی فوریه، می خوام اگر مشکل داره فردا ببرم پس بدم
این کابل HDMI که خریدی کیفیتش افتضاحه ! خو برادر من 10 تومن بیشتر میدادی یه کیفیت خوب رو میخریدی ! اشکال در صدا و تصویر به خاطر کابلت هست ! فریم ویر 1.6 رو هم باید یه بازی جدید مثل Red faction یا xmen بخری بزاری تو دستگاه اگه اجرا کرد 1.6 هست فریم ویرت ! در ضمن این بازیها هستن که معلوم میکنن تا چه رزولوشنی بازی اجرا میشه وگرنه خود 360 که تا 1080 P ساپورت میکنه مثلا یه بازی رو 720 استیبل هست و اجرا میشه و یه بازی رو 1080 p مثل تاپ اسپین 3 ! شما تنظیماتت رو رو 1080 p بزار باشه و کابل رو عوض کن و یکی با کیفیت بخر حد اکثر 25 تومن هزینشه ! دستگاه کپی خور شده راحت بازی اصل رو اجرا میکنه . برای تغییر از 60 به 50 باید بری به setting -->display

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or