سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
آقا من یه مشکل دارم

وقتی بازی prototype رو گذاشتم توی دستگاه گزینه آپدیت اومد.
من تاییدش کردم و آپدیت انجام شد ولی بعدش که دستگاه ریست شد دیگه LCD با کابل HDMI تصویر پخش نمی کنه و پیغام "سیگنال قابل اجرا نیست" روی صفحه میاد.
ولی با کابل component تصویر میاد.
حالا میشه بگید من باید چیکار کنم که دوباره بتونم با HDMI از LCD تصویر بگیرم؟؟؟
دستگاه من فلکون الیت هستش.
تا الان هم دو بار آپدیت کرده بودم ولی به این مشکل بر نخورده بودم.
nextgen هم نمی دونست مشکل چیه.
چون فقط وقتی به تلویزیون وصل می کنم این مشکل هست ولی به مانیتور با هر دو کابل تصویر میاد.
اگه کسی اینجا می دونه مشکل چیه لطفا منو راهنمایی کنه.
پیشاپیش تشکر می کنم.

بابا دمتون گرم یعنی هیچ کس اینجا نمی دونه مشکلی که برای من پیش اومده چطور برطرف میشه؟؟؟؟؟؟؟:((

صبور باشید در گرفتن جواب سوال خود.

قطعاً بدانید پست های همه ی شما دوستان در هر تاپیکی که باشد خوانده می شود ولی وقت پاسخ دهی وجود نداره
خود بنده هم وقتی شروع میکنم به نوشتن آموزش دیگر میزارن بازدید ام از سایت بسیار کم
می شود و دیگر نمیخواهم درگیر خواندن پست ها بشوم، وقت و تمرکز ام را برای نوشتن خرج کنم.

نگاهی به این تاپیک بیندازید http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?p=730260#post730260
مشکل شما رو چند نفر دیگر هم دارند و در مرحله پیگری هستش و سعی بر رفع این مشکل

موفق باشید

حق نگهدار

من تو آپديت مشكل دارم
آپديت رو از سايت مايكروسافت گرفتم . رو فلش ريختم البته پوشه Systemupdate$ كه صحيح ريختم. به كنسول وصل كردم چند بار روشن خاموش (حدود 6 بار)‌ گزينه آپديت نيومد. تو سي دي ريختم به عنوان mix media شناخت . 6 بار روشن خاموش نشناخت به عنوان آپديت.
از نت هم نمي تونم آپديت كنم به علت اينكه حجمش بالاست واسم و Resume نداره.

سلام
دوستان بفرمایید که چرا وقتی بازیه fuel میزارم بعد چند ثانیه به جای اجرای بازی open tray میزنه؟مشکل از بازیه یا فریم ور؟ فروشنده گفته بود با 1.6 اپ کرده!

سلام یک سوال داشتم چرا زمانی که من bourne رو بازی میکنم و تا مرحله ماشین روندن میبرم دستگاه قفل میکنه و باید خاموش روشن بشه و دوباره که بازی میکنم همون آش و همون کاسه.ممنون میشم جواب بدهید

سلام یک سوال داشتم چرا زمانی که من bourne رو بازی میکنم و تا مرحله ماشین روندن میبرم دستگاه قفل میکنه و باید خاموش روشن بشه و دوباره که بازی میکنم همون آش و همون کاسه.ممنون میشم جواب بدهید
اگر درست همون جا قفل می کنه! معلومه دیسک شما خرابه باید برید یکی دیگه تهیه کنید!

شما بازی رو رو دستگاه بریز و از روی هارد اجرا کن اگه بازم قفل کرد از یه دیسکه دیگه استفاده کن و اگه بازم قفل کرد اصلا بازی نکن:biggrin1:
نه ولی شوخی بود این کارا رو که گفتم بکن اگه نشد یه سری به اینجا بزن پیدا می کنی
http://www.bazicenter.com/forums/forumdisplay.php?f=94

آقایون shoosh و donkiten ممنون باید سی دی خراب باشه چون کوپی هم نمیشه بعد من پدرخوانده 2 رو سر کنسول ریختم ولی موقعی که میخوام بازی رو از رو هارد بازی کنم میگه دیسک را درون دستگاه بذار درصورتی که کامل هم کوپی شده اگه اینم جواب بدین باز هم ممنون میشم(ببخشید انقدر تو زحمت میندازمتون)

آقایون shoosh و donkiten ممنون باید سی دی خراب باشه چون کوپی هم نمیشه بعد من پدرخوانده 2 رو سر کنسول ریختم ولی موقعی که میخوام بازی رو از رو هارد بازی کنم میگه دیسک را درون دستگاه بذار درصورتی که کامل هم کوپی شده اگه اینم جواب بدین باز هم ممنون میشم(ببخشید انقدر تو زحمت میندازمتون)
برای بازی که روی هارد ریخته شده حتما نیاز به دی وی دی بازی هست

دوستان من یه پرمیوم فالکون دارم .امروز 3چراغه شد:(.
اینطوری شد که داشتم فیفا بازی میکردم یه دفعه وسط بازی در حد 1ثانیه یه بوق زد بعد هنگ کرد .بعد خاموشش کردم باز روشنش کردم دیدم بله 3چراغه. واقعا خیلی بی وفا بود اینهمه روش زرر کردم اینهمه بهش رسیدم این بود جوابم؟!!!
حالا میخواستم بدونم بخوام با 2تا دسته بفروشمش چند بخرن سرم کلا نرفته احتمال اینم هست که تعمیرش کنن درست بشه.

دوستان من یه پرمیوم فالکون دارم .امروز 3چراغه شد:(.
اینطوری شد که داشتم فیفا بازی میکردم یه دفعه وسط بازی در حد 1ثانیه یه بوق زد بعد هنگ کرد .بعد خاموشش کردم باز روشنش کردم دیدم بله 3چراغه. واقعا خیلی بی وفا بود اینهمه روش زرر کردم اینهمه بهش رسیدم این بود جوابم؟!!!
حالا میخواستم بدونم بخوام با 2تا دسته بفروشمش چند بخرن سرم کلا نرفته احتمال اینم هست که تعمیرش کنن درست بشه.
اگه می خوای بفروشیش برو تو سایت پرمیموم شو و تو بازارچه جنسات (دست ها هارد و..........) می تونی یه آرکید جاسپر نو بخری.
اگر می خوای تعمیرش کنی ببر پیش maysam

سلام
این 360 جاسپر قابل اعتماد هست؟یاتاریخ انقضا داره؟

بله کاملاً قابل اعتماد هستش، نسل جدید برد های کنسول X360 هستش که بارزترین مشخصه ی
اون کاهش در GPU بوده که از 90nm تبدیل شده 65nm، که قطعاً این موضوع باعث میشه که این
graphic chip برق کمتری مصرف کنه و گرمای کمتری تولید کنید و سلامت BGA در زمان های بالا
امنیت بیشتری داشته باشد.

پشت کنسول فقط تاریخ ساخت داره، تاریخ انقضاء ای قرار ندارد، این انقضاء را خودتان با نحوی استفاده
از کنسول مشخص می کنید، هر چه بیشتر به فکر کنسول باشید عمر مفید آن تضمین می شود.

این تاپیک را از صفحه 114 به بعد بخوانید، مطالب خوبی برای کسانی که قصد خرید کنسول دارند
نوشته شده، البته تمامی صفحات این تاپیک ارزشمند و حاوی اطلاعات هستند.
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=8667&page=114

موفق باشید

حق نگهدار

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or