سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
با سلام به دوستان
من وقتی میخوام رزولوشن (optimal resolution) دستگامو انتخاب کنم نمیشه البته یک بار شد ولی دیگه نمیشه دستگاه رو هم با کابل hdmi به مانیتور مدل ال جی w2261v زدم .لطفاً راهنمایی کنید.
خواهشا راهنمایی کنید من چیکار کنم تا بتونم دوباره رزولیشن رو تنظیم کنم.

داشتم بایانیک کامندو بازی می کردم که یهو بازی گیر کرد.کنسول رو خاموش روشن کردم تو همون لوگوی ایک باکس موند!!!؟؟؟موقع خاموش کردن هم یه صدای عجیبی میده.چه خاکی تو سرم بریزم؟!

من یک Xbox Pal Arcad دارم و آخرین آپدیت رو روی اون ریختم اما بازی های جدید رو اجرا نمیکنه یعنی موقع لود کردن بازی روی لوگوی Xbox گیر میکنه. البته این بازی ها رو روی یه دستگاه دیگه چک کردم و اجرا شد ممکنه مشکل از چی باشه؟؟

سلام.من مدتی بود که درایوم هر دیسکی توش میزاشتم open trey میداد.بعدش یکم دسکاریش کردم درست شد.الان دوباره open trey میده اما 2 تا بزنم تو سرش درست میشه!ولی نمیخام بزنم تو سرس! باید چی کار کنم؟
راستی رویه درایوم نوشته Hitachi-LG,
درایو من چیه؟
ممنون
مشکل از موتور درایو هست که ضعیف شده.. تنها راهشم تعویض اون هست که باید بدی تعمیر..

امروز بعد از حدود 1 ماه دوری از کنسول رفتم سر وقتش
البته تو این 1 ماه داداشم هر چند روز یک باز روزی 2 ساعت mass effect که تو هارد بود رو بازی میکرد

امروز رفتم اون 4 تا بازی که قبلا unreadable میدادن اجرا شدن
یعنی grid و dmc 4 رو کلی بازی کردم بدون مشکل
و بازی condemend 2 که اصلا اجرا نمیشد و بعد از خارج شدن از dashboard سیاه میشد هم رفت تو بازی و یکی دو مرحله بازی کردم

اما بازی gears of war که قبلا تا روی new game که میرفتم clean disk میداد

امروز تونستم تا اخر های مرحله 1 برم اما اخر هاش دوباره error داد اما اون 3 تای دیگه اجرا شدن

حالا سوالم اینه که ایا ضعیف شدن یا خراب شدن و کثیف شدن لنز مقطعیه و کم و زیاد میشه ؟ :biggrin1:
بابا از خیر اون 4 تا دیسک بگزر میزنه پدر لنزتو در میاره..

داشتم بایانیک کامندو بازی می کردم که یهو بازی گیر کرد.کنسول رو خاموش روشن کردم تو همون لوگوی ایک باکس موند!!!؟؟؟موقع خاموش کردن هم یه صدای عجیبی میده.چه خاکی تو سرم بریزم؟!
اگر فقط تو اون بازی مشکل داری که مسئله هادی نیست اما اگر همه بازی ها اینجوریه.. بعد از اینکه گیر کرد صبر کن به احتمال زیاد اروور میده..

من یک Xbox Pal Arcad دارم و آخرین آپدیت رو روی اون ریختم اما بازی های جدید رو اجرا نمیکنه یعنی موقع لود کردن بازی روی لوگوی Xbox گیر میکنه. البته این بازی ها رو روی یه دستگاه دیگه چک کردم و اجرا شد ممکنه مشکل از چی باشه؟؟
کدوم آپدیت باید فریموری 1.51 یا 1.6 رو بریزی تا اجرا کنه..!

به احتمال فریمورت همون قدیمیست..

خوب بعداز 3-4 ماه استفاده از کنسول arcade جاسپر متاسفانه هی open try میده!
فقط تنها راه درست شدنش تعویض درایوه؟
من خودم این مشکل برام پیش اومد
دلیل عمده استفاده از دیسک ها نامرغوب مثل PLAYBOX
من دادم به میثم لنزش را عوض کرد خرجش بیشتر از 15 تومان نشد.

نقل قول:
اگر فقط تو اون بازی مشکل داری که مسئله هادی نیست اما اگر همه بازی ها اینجوریه.. بعد از اینکه گیر کرد صبر کن به احتمال زیاد اروور میده..

برای منم همین اتفاق میوفته.......یک صدای بیب میده.....مثل بیب اول بوت کامپیوتر......بعد وایمیسته(توی همه ی بازی ها) وایمیستم تا پیغام خطا بیاد ولی هیچی نمیاد.....3چراغم نمیده اشکال از چیه؟

برای منم همین اتفاق میوفته.......یک صدای بیب میده.....مثل بیب اول بوت کامپیوتر......بعد وایمیسته(توی همه ی بازی ها) وایمیستم تا پیغام خطا بیاد ولی هیچی نمیاد.....3چراغم نمیده اشکال از چیه؟
منتظر نشید که سه چراغ بشه!!!
برید اقدامات لازم رو روش انجام بدید...

آقا من یه مشکل دارم

وقتی بازی prototype رو گذاشتم توی دستگاه گزینه آپدیت اومد.
من تاییدش کردم و آپدیت انجام شد ولی بعدش که دستگاه ریست شد دیگه LCD با کابل HDMI تصویر پخش نمی کنه و پیغام "سیگنال قابل اجرا نیست" روی صفحه میاد.
ولی با کابل component تصویر میاد.
حالا میشه بگید من باید چیکار کنم که دوباره بتونم با HDMI از LCD تصویر بگیرم؟؟؟
دستگاه من فلکون الیت هستش.
تا الان هم دو بار آپدیت کرده بودم ولی به این مشکل بر نخورده بودم.
nextgen هم نمی دونست مشکل چیه.
چون فقط وقتی به تلویزیون وصل می کنم این مشکل هست ولی به مانیتور با هر دو کابل تصویر میاد.
اگه کسی اینجا می دونه مشکل چیه لطفا منو راهنمایی کنه.
پیشاپیش تشکر می کنم.

مال من درست شد مال لنز بود خرجی هم به جز اجرت تعمیرکار نداره;)
وسط بازی این طوری می شه یا قبل از اجرای بازی؟

امروز وقتی داشتم با کنسولم بازی می کردم یه دفه وسط بازی دستگاهم هنگ کرد ( می دونم سوال بی خودیه ) میخواستم بدونم ایا مشکلی هست قراره بیوفته برا کنسول یا همیطوری یه دفه هنگ کرده و مشکل خواصی نیست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or