سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام
ممنون از راهنمایی مسئولانه شما
من یه 360 لانچ داشتم که بعداز 2سال سوخت ونمونه مشابه زیاد دیدم که سوخته حتی تو سری فالکون به همین دلیل الان از پی اس3 استفاده میکنم ولی انصافا از 360 وعناوینش نمیشه گذشت برای همین من این سئوال رو پرسیدم ضمنا من از کنسول قبلی به بهترین شکل مراقبت میکردم ولی کنسول ایراد فنی وسخت افزاری داشت ونهایتا.....
بازهم از شما تشکرمیکنم:love:

سلام
ممنون از راهنمایی مسئولانه شما
من یه 360 لانچ داشتم که بعداز 2سال سوخت ونمونه مشابه زیاد دیدم که سوخته حتی تو سری فالکون به همین دلیل الان از پی اس3 استفاده میکنم ولی انصافا از 360 وعناوینش نمیشه گذشت برای همین من این سئوال رو پرسیدم ضمنا من از کنسول قبلی به بهترین شکل مراقبت میکردم ولی کنسول ایراد فنی وسخت افزاری داشت ونهایتا.....
بازهم از شما تشکرمیکنم:love:

بله از این موارد بسیار بسیار زیاد دیده شده، ولی تمامی اینها مسئولشون خود دارندگان کنسول بودند.
( هر چند که قبول داریم کنسول X360 در نسل های قبلی از کیفیت پایینی قرار داشت )

ولی این موضوع باعث نیمشه که کاربر اقدامات کولینگ دستی رو نادیده بگیرند.
همانطور که شما گفتید و میشه به وضوح دید کنسول های زیادی خراب شدند
ولی کسانی هم هستند از زمان خرید ( برد لانچ ) تا کنون کنسول خود را دارند و ازش دارند استفاده میکنند.
همه این رو مدیون روش های کولینگی هستند که همان روز خرید کنسول انجام دادند.

حتی برای برد جسپر هم همان پیشنهاد های سابق داده میشه و روش های کولینگ دستی
را تمام و کمال انجام بدند و بدون هیچ تردیدی با کنسول در زمان های بالا با آن بازی کنند.

من تو آپديت مشكل دارم
آپديت رو از سايت مايكروسافت گرفتم . رو فلش ريختم البته پوشه Systemupdate$ كه صحيح ريختم. به كنسول وصل كردم چند بار روشن خاموش (حدود 6 بار)‌ گزينه آپديت نيومد. تو سي دي ريختم به عنوان mix media شناخت . 6 بار روشن خاموش نشناخت به عنوان آپديت.
از نت هم نمي تونم آپديت كنم به علت اينكه حجمش بالاست واسم و Resume نداره.

در مورد اپدیت من با فلش 4 گیگ مشکل داشتم پست کنسول یکی از دوستان و اپدیت نشد
ولی با رایت برروی CD اون هم از طریق خود رایت Windows XP نتیجه گرفتم.

شما از برنامه برای رایت CD استفاده کردید و یا از رایت خود Windows XP

شاید با خواندن پست های این تاپیک بتوانید نتیجه بهتری بگیرید.
New Xbox Experience, Xbox360 Fall Update

در ضمن میتوانید از دیسک های بازی های جدید هم استفاده کنید که Update جدید توی اون ها هستش
شاید اونها به شما جواب بدند.

سلام باز مزاحم شدم شاید سوال ا.ح.م.ق.ا.ن.ه باشه ولی اگر چند بار رجن مخالف رو سر درایو بذاری (امتحانی) مشکلی برای درایو پیش میاد:confused:

سلام باز مزاحم شدم شاید سوال ا.ح.م.ق.ا.ن.ه باشه ولی اگر چند بار رجن مخالف رو سر درایو بذاری (امتحانی) مشکلی برای درایو پیش میاد:confused:

یک مقدار در نوشتن پست ها دقت کنید، نگارش تون نامفهوم هستش.

منظورتون قرار دادن دیسک از رجین های دیگر در کنسول هستش؟ نه هیچ مشکلی برای درایو ایجاد نمی کند

صبور باشید در گرفتن جواب سوال خود.

قطعاً بدانید پست های همه ی شما دوستان در هر تاپیکی که باشد خوانده می شود ولی وقت پاسخ دهی وجود نداره
خود بنده هم وقتی شروع میکنم به نوشتن آموزش دیگر میزارن بازدید ام از سایت بسیار کم
می شود و دیگر نمیخواهم درگیر خواندن پست ها بشوم، وقت و تمرکز ام را برای نوشتن خرج کنم.

نگاهی به این تاپیک بیندازید http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?p=730260#post730260
مشکل شما رو چند نفر دیگر هم دارند و در مرحله پیگری هستش و سعی بر رفع این مشکل

موفق باشید

حق نگهدار

با تشکر فراوان از آقای ناظم و سایر دوستان که سعی در برطرف کردن این مشکل دارن.
امیدوارم هر چه زودتر به یک راه حل امید بخش برسید.

با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

من امروز 5 تا بازی خریدمred faction - farcry 2 - prototype - assassing creed - call of juarez )
assassing creed و farcry 2 راحت اجرا ميشن اما سه تاي دیگه رو وقتی قرار میدم مینویسه play DVD و وقتی اونو میزنم لوگوی x360 میاد:(
اشکال از چیه ... فکر نکنم به خاطر فریمور باشه اخه همینجا تو تاپیک prototype نوشته رو 1.4 اجرا شده ، چه کنیم ؟؟؟:confused:

من امروز 5 تا بازی خریدمred faction - farcry 2 - prototype - assassing creed - call of juarez )
assassing creed و farcry 2 راحت اجرا ميشن اما سه تاي دیگه رو وقتی قرار میدم مینویسه play DVD و وقتی اونو میزنم لوگوی x360 میاد:(
اشکال از چیه ... فکر نکنم به خاطر فریمور باشه اخه همینجا تو تاپیک prototype نوشته رو 1.4 اجرا شده ، چه کنیم ؟؟؟:confused:

بازی های جدید دارای قفل جدید هستند ( Wave 3 ) که به وسیله داشبورد جدید بخش شدند
شما باید فرمور داریو خودتون رو به ورژن 1.6 اپدیت کنید تا بتوانید بازی های جدید رو اجرا کنید.

بعضی از مغازه دار ها بازی های جدید رو با برنامه ای پچ می کنند که برروی فرمور های قدیمی
درایو ها قابل اجرا باشند ولی خطر بن شدن نیز وجود دارد، در کل استفاده از این بازی های پچ شده
توصیه نمیشه.
اجرای بازی های wave3 بدون نیاز به آپدیت dvdrom

فقط به روز رسانی فرمور بهترین کار هستش، میتوانید از آموزش های گذاشته سایت در صورت
پریمیوم شدن استفاده کنید و درایو خودتون رو اپدیت کنید و به مغازه ها و فروشگاه های معتبر
شهرتون ببرید تا این کار رو برای شما انجام بدند.

آموزش های لازم هم وجود دارند برای آپدیت کپی خور درایور
آموزش آپدیت Frimware درایو Lite-on از 1.5x به 1.6
آموزش آپدیت Firmware درایور BenQ به iXtreme 1.6

ممنون
اين اپدیت خطری برا کنسول نداره ، تو بچه های فروم تا حالا کسی کنسولش بعد از آپدیت به مشکل بر نخورده ؟
بهترین جا برای این کار تو غرب تهران کجاست ؟ تقریبا چه قدر وقت می گیره ؟(سر پاییه یا باید کنسول رو بزاریم و یکی دو روز بعد بیام بگیریم )
هر جوری خواستیم از زیر این کار در بریم نشد ...:(
البته شاید کنسولمو عوض کردم و یه نوشو خریدم ... ای جوری مطمين تره :biggrin1:نه ؟

ممنون
اين اپدیت خطری برا کنسول نداره ، تو بچه های فروم تا حالا کسی کنسولش بعد از آپدیت به مشکل بر نخورده ؟
بهترین جا برای این کار تو غرب تهران کجاست ؟ تقریبا چه قدر وقت می گیره ؟(سر پاییه یا باید کنسول رو بزاریم و یکی دو روز بعد بیام بگیریم )
هر جوری خواستیم از زیر این کار در بریم نشد ...:(
البته شاید کنسولمو عوض کردم و یه نوشو خریدم ... ای جوری مطمين تره :biggrin1:نه ؟

الان تقریباً چهار ساله که C4eva داره این فرمور ها رو می سازه و تمام دنیا ( طرفداران اجرای بازی های کپی )
دارند ازش استفاده میکنند، و برای هر ورژن جدید اون لحظه شماری میکنند.

هر فرمور ماه ها تست و بررسی میشه و بعد پخش میشه، الان هم تمامی کنسول های
ایران میتوان گفت که دارند از همین فرمور ها استفاده میکنند، هیچ دلیلی هم وجود نداره که
مشکلی پیش بیاد.

هزینه اون هم از 8 تا 15 تومن بسته به اخلاق طرف متغیر هستش.

برای مورد آخر، توی این تاپیک پیگیر شوید.
معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

منظورم خود آپدیت نبود ، نحوه ریختنش بود ( باز کردن کنسول و ... )
تقریبا چه قدر وقت میگیره ؟

Ok

اشخاص فوق اماتور هم توانستید خودشان به تنهایی با کمک آموزش های سایت درایو رو کپی خور کنند
فقط باید با دقت انجام داد، لازمه هر کاری دقت هستش.

از باز کردن تا بستن کنسول توسط خودتان بیشتر 30 دقیقه وقت نمیگرید، کل عملیات اپدیت کپی خور.

اگر بخواهید بدید بیرون کمتر از این زمان می بره چون اونها عادت کردند.

در مورد سوال قبلی که کسی مشکل پیدا کرده، باید بگم که بله چند موردی دیده شده که با پیگیری
مشکل اکثر آنها بر طرف شده، ولی بگم که تمام اون اشخاص مشکلی که براشون بوجود امده عدم دقت
بودش و نگذاشتن وقت کافی و نخواندن تمام صفحات آموزش بودش که در مراحلی براشون
مشکلی پیش امده ولی همانطور که گفتم اکثراً رفع شده بازم توسط خودشون.

من داشتم بازی می کردم، نیم ساعت هم نبود که بازی می کردم یه مقدار تصویر رنگ هاش به هم ریخت بعد یه بار خاموش روشنش که کردم دیگه هیچ تصویری نمیاد. فقط صدا داره. مشکل به نظر شما چیه؟

مدل elite هم هست. مادربورد فالکون. چراغ ها هم کاملا سبز هستن.

آخرین ویرایش:
اگر درایو کنسول یه مقدار کمی صدا بده موقعی که داره میخونه از روی دیسک مثل صدای تلق تلق خیلی کم عادیه؟

ممنون

سلام
نه عزيزم .هر درايوي مال هر وسيله اي اگر موقع خوندن يه ديسك صداي تق تق بده يعني اينكه براي خوندن اون ديسك داره زور ميزنه.
اگر ديسكي رو نتونه بخونه صداي اون تق تق خيلي زياد تر هم ميشه.و يه صداي ناخون كشيدن روي شيشه هم توليد ميشه.

اون صداي تق تق به چند دليل ميتونه باشه:
كثيفي چشمي لنز.
كثيفي منشور لنز.
كم يا زياد شدن ميزان مقاومت پتانسيومترcd يا پتانسيومتر dvd.
و چند مورد ديگه كه از مبحث الان خارجه.

يا حق

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or