سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام بر دوستان گرامی !

اقایان 360 بنده همین امروز 3 چراغ قرمز داد ! می خواستم بدونم این کنسول دیگه از دست رفته هست و باید یکی دیگه بخرم ؟ یا می شه تعمیرش کرد ؟ بعد اینکه شنیدم اگر تعمیر بکنی دوباره بعد یه مدت کوتاهی 3 چراغ می ده ! دوستان اهل فن لطفا راهنمایی کنن که بنده چیکار کنم . مرسی .

دوستان درایو اصلی دستگاه من Liteon بود که مشکل پیدا کرد و هی Open Try میداد!
حالا یه درایو Hitachi گرفتم که متاسفانه اینم همینجوریه!
الان که داشتم تاپیکهای قسمت Repaire رو میخوندم از قرار معلوم باید Driver Key قبلی رو روی این جایگذین کنم و از این حرفا!
هر چی هم توی سایت گشتم چیزی پیدا نکردم در این مورد!
کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه؟
اینجا شهرستانه و کسی هم اطلاع نداره از این چیزا!

سلام یه سوال دارم اگه جواب بدین ممنون میشم
من یه هارده 20 دارم همه چیشم پاک کردم اما بازم فضایه پر داره که نمیدونم چیه
فرمتم نمیشه شماره سریال میخاد که ندارم حالا این شماره سریالو از کجا گیر بیارم؟
شماره سریال هم پشت کنسولتونه هم تو منوی ستینگ قسمت system info!

کنسول من E74 داد :biggrin1:چند روز پیش:biggrin1:-اموزشی -چیزی در سایت هست؟؟؟(خدایش خیلی ارور باحالیه-خیلی کلاس داره):biggrin1:
اگه میشه لینک -بدید(_اموزش برای تعمیر)

ممنون اونی که تو سیستم اینفو بود جواب داد اما شماره سریال پشت کنسولم فرق داره این چه معنی میده؟

اين يعني اينكه قاب كنسولت مال خودش نيست.
قسمت جلوي شاسي آهني يه برچسب چسبيده كه اونهم شماره سريال كنسولته.اون بر چسب رو دقيقا زير فيس پليته .اونجايي كه جاي usb ها هست.در پوش رو با دست نگه دار بالا و سريال رو بخون.
ببين كه اون سريال با پشت قاب يكي هست يا نه.
اگر يكي بودن بدون كه بردت دست دومه و يا تعميري چون اين بردي كه توي اون شاسي با شماره سريال متفاوت هست مال اين شاسي نيست.پس برد اصلي در اومده و بجاش اين برد توي اين شاسي قرار گرفته.
اگر شماره شاسي با قاب يكي نبود ولي با اوني كه توي سيستم اينفو نوشته بود يكي بود بدون كه قابت عوض شده.احتمال داره موقع كپي كردن درايو اين مشكل پيش اومده باشه.براي خيلي ها پيش اومده.
اگر كه هيچ كدوم از سه تا سريال يكي نبود بدون كه سيستمت رو مثل pc جمع كردن.
يه تيكه از اينجا يه تيكه از اونجا.

يا حق

سلام بر دوستان گرامی !

اقایان 360 بنده همین امروز 3 چراغ قرمز داد ! می خواستم بدونم این کنسول دیگه از دست رفته هست و باید یکی دیگه بخرم ؟ یا می شه تعمیرش کرد ؟ بعد اینکه شنیدم اگر تعمیر بکنی دوباره بعد یه مدت کوتاهی 3 چراغ می ده ! دوستان اهل فن لطفا راهنمایی کنن که بنده چیکار کنم . مرسی .
اقایون لطفا یکی جواب ما رو بده!

پ.ن : بعد اینکه از کجا می تونم بفمم این 3 چراغی که من باهاش مواجه شدم اسم ارورش چیه ؟

اين يعني اينكه قاب كنسولت مال خودش نيست.
قسمت جلوي شاسي آهني يه برچسب چسبيده كه اونهم شماره سريال كنسولته.اون بر چسب رو دقيقا زير فيس پليته .اونجايي كه جاي usb ها هست.در پوش رو با دست نگه دار بالا و سريال رو بخون.
ببين كه اون سريال با پشت قاب يكي هست يا نه.
اگر يكي بودن بدون كه بردت دست دومه و يا تعميري چون اين بردي كه توي اون شاسي با شماره سريال متفاوت هست مال اين شاسي نيست.پس برد اصلي در اومده و بجاش اين برد توي اين شاسي قرار گرفته.
اگر شماره شاسي با قاب يكي نبود ولي با اوني كه توي سيستم اينفو نوشته بود يكي بود بدون كه قابت عوض شده.احتمال داره موقع كپي كردن درايو اين مشكل پيش اومده باشه.براي خيلي ها پيش اومده.
اگر كه هيچ كدوم از سه تا سريال يكي نبود بدون كه سيستمت رو مثل pc جمع كردن.
يه تيكه از اينجا يه تيكه از اونجا.

يا حق
خیلی ممنون
خیلی جامع توضیح دادی
اونی که گفتی با سیستم اینفو یکی بود
احتمالا موقع کپی خور کردن اینجوری شده

دوستان سلام

من یه آرکد با برد فالکون دارم که دیشب دوباره دو چراغ داد شبش دو سه دفعه سعی کردم روشنش کنم اصلا نشد هی دو چراغ میداد ... صبح سعی کردم روشن کنم لوگو میآد اما کم کم صدای فن زیاد میشه تا به داشبورد میرسه دو چراغ میده ... دفعه قبلم همینجوری میشد
دفعه قبل که دو چراغ داد(سه هفته پیش) بردم نکست جن درست کرد زیرش 3 عدد فن هست پشتشم فن، کاملا در یه فضای خنک و بازه ... روزی 3 - 4 ساعت بازی میکنیم
بردم پیش نکست جن گفت خیلی کم پیش میاد اینطوری بشه ... مشکل حاده ؟ دوباره ببرم پیشه خودشون ؟ یا آقا میثم بیارم پیشه شما ؟ 100% قابل تعمیره ؟ هزینه تعمیرش چقده ؟ لطفا راهنمایی کنید دیگه اینجوری نشه کلافه کرده !!!

کسی جواب نمی ده ؟

سلام
دستگاه من حدود 3 ماه پیش 3چراغ داد. دادم next gen تعمیر کردو هفته پیش ارور e74 داد دوباره nextgenتعمیرش کردو بعد یه هفته امروز دوباره e74 داد میخواستم بدونم که امیدی به تعمیر دستگاه هست یا نه باید بفروشمش؟
ممنون میشم اگه جواب بدید:cool:

من هم یک چیزی تو مایه های دوست بالاییمون ولی 3 چراغ داد می خوام ببینم اگر تعمیر کنم و برخلاف گفته طرف نیم ساعت بازی کنم چون کنج گفت دو ساعت بیشتر نه بازم درست می شه یا نه :(

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or