سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام
من ديشب يه اتفاق عجيب برام افتاد دستگاهو روشن کردم ديدم سه چراغ داد.

بعد يه دور کابل HDMIو همه سيما رو قطع کردم بعد دوباره وصل کردم درست شد!!!!!!!!!

بعد 3 ساعت باهاش بازی کردم.ايراد از چی بوده؟

سلام
من ديشب يه اتفاق عجيب برام افتاد دستگاهو روشن کردم ديدم سه چراغ داد.

بعد يه دور کابل HDMIو همه سيما رو قطع کردم بعد دوباره وصل کردم درست شد!!!!!!!!!

بعد 3 ساعت باهاش بازی کردم.ايراد از چی بوده؟
ممکنه کابل اتصال ها رو شل وصل کرده باشی!
ممکنه نوسان رخ داده باشه
ولی همون دلیل اولی امکانش خیلی بیشتره..

سه چراغ

خوب تعريف مي كنم .من هم فكر كنم 3 چراغم روشن شد و ....
امروز بعد اينكه يه فيلم ديدم (متاصفانه تو ضبط ديدم ايكس باكس هم اونجا كنارش بود) فيلمه يه 100 دقيقه اي طول كشيد بعد اومدم روشنش كردم يه نيم ساعتي بازي كردم بعد قرار بود بريم جايي هي ميگفتند زود پاشو بريم من ول نكردم ثانيه اخر كه ميخواستم خاموش كنم يه سه چراغي ديدم فورا هل شدم بعد از چند ثانيه از روي خود كنسول خاموشش كردم
بعد دوباره گفتم ببينم چه خاك تو سري شدم دستگاه روروشن كردم روشن شد رفت تو بازي نميدونم ديگه چي شد اون موقع هم خيلي عجله داشتم فورا خاموشش كردم و اومدم تا ازتون بپرسم چي شده بايد چه كرد
در ضمن كنسولم اركيد مال پارساله كه خيلي كم استفاده كردم
وقتي كه سه چراغ رو ديدم ارتباط هم با تلويزيون قطع شد ولي بعد كه روشن كردم باز رفتتو بازي پس مشكل از كابل AV نيست
تو رو خدا كمكم كنيد
از اون موقع هم دست به كنسول نزدم

سلام.دوستان من یک هغته هست یک جاسپر گرفتم.روز دوم داشتم جای xbox رو عوض میکردم به همین دلیل کابل هاشو درآوردم ودوباره زدم و وقتی روشنش کردم سه چراغ چشمک زن داد.کابل رودوباره درآوردم وزدم درست شد.مییخواستم ببینم این بعدا مشکل نشه.

سلام.دوستان من یک هغته هست یک جاسپر گرفتم.روز دوم داشتم جای xbox رو عوض میکردم به همین دلیل کابل هاشو درآوردم ودوباره زدم و وقتی روشنش کردم سه چراغ چشمک زن داد.کابل رودوباره درآوردم وزدم درست شد.مییخواستم ببینم این بعدا مشکل نشه.

نه دوست عزیز
جای نگرانی نیست
این مسایل که به کابل ها مربوط میشه و از درست جا نرفتن کابل هاست عادیه

خوب تعريف مي كنم .من هم فكر كنم 3 چراغم روشن شد و ....
امروز بعد اينكه يه فيلم ديدم (متاصفانه تو ضبط ديدم ايكس باكس هم اونجا كنارش بود) فيلمه يه 100 دقيقه اي طول كشيد بعد اومدم روشنش كردم يه نيم ساعتي بازي كردم بعد قرار بود بريم جايي هي ميگفتند زود پاشو بريم من ول نكردم ثانيه اخر كه ميخواستم خاموش كنم يه سه چراغي ديدم فورا هل شدم بعد از چند ثانيه از روي خود كنسول خاموشش كردم
بعد دوباره گفتم ببينم چه خاك تو سري شدم دستگاه روروشن كردم روشن شد رفت تو بازي نميدونم ديگه چي شد اون موقع هم خيلي عجله داشتم فورا خاموشش كردم و اومدم تا ازتون بپرسم چي شده بايد چه كرد
در ضمن كنسولم اركيد مال پارساله كه خيلي كم استفاده كردم
وقتي كه سه چراغ رو ديدم ارتباط هم با تلويزيون قطع شد ولي بعد كه روشن كردم باز رفتتو بازي پس مشكل از كابل AV نيست
تو رو خدا كمكم كنيد
از اون موقع هم دست به كنسول نزدم
يكي به من جواب بده عجله دارم

سلام

یه سوال:

وقتی فیفا 09 بازی میکنه بعضی وقت ها فریز میشه و فقط دکمه پاور کار میکنه و باید خاموش روشن بشه(این اتفاق حدود 6-7 دفعه برام افتاده) ولی در هیچ بازی دیگه ای این اتفاق نمیفته.
آیا کنسول من در نزدیکی 3 چراغ هست و باید روش کولینگ روش انجام بدم یا خیر؟؟؟
بعد میشه بگین علت این مشکل چیه؟؟؟

سلام

یه سوال:

وقتی فیفا 09 بازی میکنه بعضی وقت ها فریز میشه و فقط دکمه پاور کار میکنه و باید خاموش روشن بشه(این اتفاق حدود 6-7 دفعه برام افتاده) ولی در هیچ بازی دیگه ای این اتفاق نمیفته.
آیا کنسول من در نزدیکی 3 چراغ هست و باید روش کولینگ روش انجام بدم یا خیر؟؟؟
بعد میشه بگین علت این مشکل چیه؟؟؟
دیگه روشنش نکنید!
سریعا برید روش های کولینگ (مثل X-CLAMP و 12ولت و...) رو انجام بده.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or