سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من حدودا یک ماه 360 خریدم امروز مامور کانتور برق اومد که شماره کانتور رو برداره که گفت مصرف برق تون زیاده مگه چند خانهوار هستین ؟ منم گفتم یکی حالا می خوام بدونم شما هم با خریدن 360 مصرف برق تون باتا رفته یا اینکه مشکل از کنسول یا ترانزش هست؟:eek:

من حدودا یک ماه 360 خریدم امروز مامور کانتور برق اومد که شماره کانتور رو برداره که گفت مصرف برق تون زیاده مگه چند خانهوار هستین ؟ منم گفتم یکی حالا می خوام بدونم شما هم با خریدن 360 مصرف برق تون باتا رفته یا اینکه مشکل از کنسول یا ترانزش هست؟:eek:

مصرف برق XBox 360 یه مقداری بالاست.البته من این رو از روی قبض های برق متوجه شدم.ولی خوب 100% نیست که از XBox 360 باشه.ممکنه شما یه چیزی رو توی منزل زیاد روشن میذارید.مثلا اگر کولر های 2 تکه استفاده می کنید مصرف برق بسیار بالاست. ;)

شما مشكلت زاد داغ شدنه GPU هستش وقتي دما بالاي 80 درجه ميره اين ارورو ميده.هر چه زودتر ببر تعمير كار درست كنه چون اگه باز هم باهاش بازي كني اين مشكل برات پيش مياد كه وقتي دستگاتو روشن ميكني صدا داري اما تصوير نداري(مشكلي كه واسه خودم پيش اومد).
اون موقع ديگه GPU از بين رفته و حدود 80-90 تومن خرجشه.

دوست عزیز از راهنماییتون ممنون ولی تا همین الانش این کنسول لعنتی 270000 خرج رو دستم گذاشته دیگه اگه 3 چراغ که هیچ 4 چراغ هم بده حاضر نیستم 1000 هم خرجش کنم ببرم تعمیرگاه دوباره خرج :((

دو نمودار زیر پاسخگوی تمام سوال های شما خواهد بود : (اول جدوا رو ببینید و مصرفتون رو تخمیم بزنید بعدشم با قبضتون چک کنید)

11h6h3o.jpg

33oiovs.jpg

سلام
من امروز رفتم xbox360 یا ps3بخرم
آقای فروشنده به من گفت من بهت ایکس باکس 360 میدم تا 24 ساعت هم باهاش بازی کردی مشکل نداشته باشی
گفت مارک پال میسوزه ولی j و us نه فقط کنار ایکس باکس یک پنکه روشن کنی کافیه!!!

آخرین ویرایش:
سلام
من امروز رفتم xbox360 بخرم
آقای فروشنده به من گفت من بهت ایکس باکس 360 میدم تا 24 ساعت هم باهاش بازی کردی مشکل نداشته باشی

الله اکبر
واقعا شما باور کردی
هر دم از این باغ بری میرسد
البته تعجبی نداره چون به من هم گفتن با این فن 38 تومانی که خودشون 48 میدادن 20 ساعت میشه بازی کرد پس region هم در 3 چراغ مهم شده
مایکروسافت اینرو بشنوه خط تولید 360 رو منفجر میکنه :laughing:

سلام

من جای تو بودم یدونه میخوابوندم تو گوشش تا از این چرت و پرتا نگه :laughing:

كنسول من هم به ملكوت پيوست و لوازم جانبيش رو ميفروشم ،اگر كسي خواست بگه
2 تا دسته بيسيم هركدام 25 تومان
هارد 20 را 50 تومان
dvd rom را 40 تومان
اداپتور 20 تومان
هدست و كابل شبكه و كابل Hdtv را 25 تومان
پايه Standing &Cooling را 15 تومان
فن اكسترنال 15 تومان
اگر كسي نخواد تا فردا ظهر ميرم به اين مغازه دارها ميفروشم ، حيفه از دست ميدين ها
هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستيم
اقا كسي با اين قيمت نميخواد ضرر ميكنيد

سلام
براي ما 1 ماه نشده سه چراغ داد اون هم روزانه سه ساعت كلا بازي ميكرديم
شما كه روز اول گرفتي 24 ساعت بازي كردي فردا بايد بري پيش دكترش

براي ما 1 ماه نشده سه چراغ داد اون هم روزانه سه ساعت كلا بازي ميكرديم
شما كه روز اول گرفتي 24 ساعت بازي كردي فردا بايد بري پيش دكترش

مطمئن باش که کنسول خراب بهت فروختن وگرنه 360 اینطوری هم نیست که یه ماهه خراب بشه . متاسفانه 360 کنسولیه که راه واسه تقلب فروشنده ها زیاد داره .

كلا رفته تو پاچمون ، اگر هم كسي هواي x-clamp كردن به سرش زد به نظر من اين كار رو نكنه
چون احتمال اتصالي وجود داره و ديگه به كنسول برق نمياد و الفاتحه

من كه ديگه سراغ يه همچين كنسولي نميرم چون مايه دار نيستم تا هر روز خرجش كنم (سه چراغ )
به قول انگليسيها هنوز اينقدر پول دار نشديم كه جنس بد بخريم
اين جمله رو ديگه تو ذهنم هميشه حفظ مي كنم

من از چند نفر كه پرسدم گفتند كه واشر انداختن كار اشتباهييه و واشرها باعث اتصال ميشه و برد مرخص ميشه ايا يه همچين چيزي صحت داره يا نه ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or