سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
ارور اول من 0020 بود كه بع از x-clamp كردن ، به علت سفت كردن زياد پيچ برد تاب برداشت كه وقتي برد را بستيم و امتحان كرديم چراغ زرد كنسول به سبز تغيير نمي كرد و به كنسول برق وارد نميشد و فن هم كار نميكرد كه پيش nextgen بردم و اون هم گفت شايد برد تاب ورداشته از زير پايه هاي :( cpu , gpu خرد شده ، ولي نه لحيم ها شل شده و نه cpu , gpu چون از هر دو طرف هيچ لقي نداره و تكون نميخوره ، الان وقتي كنسول روشن مي كنم ارور 0001 بهم ميده ايا با روشي چيزي درست ميشه يا اينكه كلا كنسول مرخص هست ؟
لطفا جوابم را بدهيد

احتمالا فشاری که به بورد اوردید باعث شده چیپها و مدار روی بورد دچار آسیب جدی بشه و بعیده که درست بشه . اون فشار باعث شده که پایه های چیپ و مدار اون دچاراتصالی بشه که همین باعث میشه کنسول روشن نشه .
احتمالا باید واسه همیشه بفرستیش مرخصی .

عجب ! این اررور 0001 بعد از 0020 و0022 هم بسیار زیاد شده ! شما از واشر پلاستیکی استفاده کردی ؟ ااگر اره چند تا ؟ کلا چندتا واشر استفاده کردی؟ الان اکثر اونهای که x-clamp میکنن 0001 میگیرن یعنی اینقدر حساس شده یا شما بی کیفیت انجام میدید؟! تو فروم های خارجی زیاد روی این ارور مانور ندادن !

نميدونم جرا بعضي ها همش ميكن نميشه ؟
البته فقط منظورم مهدي جان نيست !
اكه در مورد موضوعي اطمينان ندارين نكين نميشه _
‏ أون كاري كه كفتمو بكن ميشه من تو youtube ‎ديدم كه براي 0001 برد رو از بالا برت كردن بايين البته من اين كارو توصيه نميكنم همون خم كردن برد بهترين راه
لطفا نتيجه كارو هم بكو
ببخشيد كه تايب مشكل داره

من وقتي كنسول رو از nextgen گرفتم چون هتسينك ها رو باز كرده بود و نبسته بود تاب برد معلوم نيست ، سطح برد صاف به نظر مياد ، يعني هنوز تاب در قسمت زير cpu , gpu وجود داره ؟ با دست از پشت cpu ,gpu رو فشاربدم يا با چيز ديگه ؟
در ضمن با حرف بچه ها بيشتر نا اميد شدم ، كلا كنسول رو چيكار كنم ببرم به چند تعميركار هم نشون بدم يا حرف NKO عزيز رو انجام بدم ، راهنماييم كنيد لطفا

آخرین ویرایش:
من كنسول رو بردم به يك تعميركار ديگه نشون دادم گفت تا فردا عصر ميگه كه درست شدني هست يا نه ، اگر درست نشه همونجوري ميفروشمش و ديگه هم xbox نميخرم ،هر وقت پول دستم رسيد ميرم ps3 ميخرم ،چون ديگه حال و حوصله ندارم كه با ترس سه چراغ شدن بازي كنم

البته اون كاري كه كفتم هيج ضرري نداره جون برد360 يه مقدار انعطاف بذيره
البته بازم ميل خودته كه اين كارو بكني يا اينكه بندازيش بره !

متاسفانه کنسول دوست من هم 3 چراغ داد میگه زیاد سفت میکنم روشن نمیشه که 99% 0001 میده
واقعا مشکل 0001 بسیار داره بزرگ میشه
یعنی هیچ راهی برای 0001 نیست! حالا بعد از 0022 و 0020 نوبت به حکومت 0001 رسیده:mad::((

متاسفانه کنسول دوست من هم 3 چراغ داد میگه زیاد سفت میکنم روشن نمیشه که 99% 0001 میده
واقعا مشکل 0001 بسیار داره بزرگ میشه
یعنی هیچ راهی برای 0001 نیست! حالا بعد از 0022 و 0020 نوبت به حکومت 0001 رسیده:mad::((

کنسولش چی بود؟ چرا سه چراغ داد؟ چند وقته داشتش؟ یه بیوگرافی کامل ازش بگو(کنسول نه دوستت):biggrin1:

کنسولش چی بود؟ چرا سه چراغ داد؟ چند وقته داشتش؟ یه بیوگرافی کامل ازش بگو(کنسول نه دوستت):biggrin1:

میشه گفت دقیق 1 سال! نمیدونم چرا اکثر 3 چراغ سر 1 سال میشه
برد لانچ
هیچ نوع کولینگ نکرده بود فقط میگفت کولر گازی که....
سن کنسول 1 سال
متولد چین
نام پدر بیل گیتس:biggrin1:

سلام دستگاه من 3 چراغ شد و مشکل از cpu بود (0022) من x-clamp کردم اما الان که امتحان میکنم مثل موقعه که 3 چراغ داده بود هست و هیچ فرقی نکرده لطفا کمکم کنید:(
(همون دوست ali954 هستم )

راستی من در بندر هستم پس nextgen هم نیست یه راهی بگین خودم درستش کنم

آخرین ویرایش:
میشه گفت دقیق 1 سال! نمیدونم چرا اکثر 3 چراغ سر 1 سال میشه
برد لانچ
هیچ نوع کولینگ نکرده بود فقط میگفت کولر گازی که....
سن کنسول 1 سال
متولد چین
نام پدر بیل گیتس:biggrin1:

پس مال من که 2 ماه از یه سالش گذشته دیگه خراب نمیشه ;)
همین دیگه کولینگ نکنی این بلا سرت میاد .
سی پی یو که بعیده خراب شده باشه احتمالا همون جی پی یو خراب شده .
میگفت کولر گازی که ...؟؟؟
بنظر بدش نکست جن شاید تونستن یه کاری بکنن .
این ایکس کلمپ هم همچین الکی نیست تازگیا مد شده هر کی کنسولش خراب میشه میره چند تا واشر و پیچ پیدا میکنه میفته به جون کنسول . یا بوردشو میتابونه و یا پایه ها شو خورد میکنه . باید در انجام این روش دقت بشه و فکر نکنید با فشار آوردن روی برد همه چی درست میشه .

سلام بچه ها من چند روزی میشه الایت گرفتم و آپدیت خودش جدید بود و من سیدی برن اوت رو گذاشتم و یه آپدیت اومد تو صفحه که منم اینستال کردم تا نصب شد دیدم قدیمیه و حالا راهی داره که آپدیت قبای رو برگردونم؟

سلام بچه ها من چند روزی میشه الایت گرفتم و آپدیت خودش جدید بود و من سیدی برن اوت رو گذاشتم و یه آپدیت اومد تو صفحه که منم اینستال کردم تا نصب شد دیدم قدیمیه و حالا راهی داره که آپدیت قبای رو برگردونم؟

شما فکر کنم از بخشی که وارد هارد میشی توی System Blade...اونجا شاید بشه آپدیت رو پاک کرد یا این که Cache رو خالی کنید تا آپدیت بازی ها پاک بشه. ;)

مطمئن نیستم آپدیت قدیمی روی جدید نصب بشه :confused:. اصولا نباید امکانپذیر باشه . مطمئنی ؟اگه اینطور شده باشه باید آپدیت جدید رو از اینترنت دانلود کنی و با سی دی آپ کنی .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or