سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان کی میگه پرمیوم زفیر هست من شنیدم تاریخ جدیدا هر مدلی باشه فالکون هست

3 مادربوردی که تا الان توی XBox 360 بودن یه مدت زمانی داشتن و دارن.
الان اگر جسپر بیاد و خوب جواب بده مطمئن باشید که Falcon هم از دور خارج میشه.
الان تاریخ های جدید همه فالکون هستن. ;)

این مادربورد جسپر چیه؟چه فرقی با بقیه داره؟کی میاد؟میشه واسه امسال روش حساب کرد؟:confused:
جسپر هم CPU و هم GPU داخلش 65 نانومتری هست.اینطوری که اعلام شده از ماه آگوست به بعد روی کنسول ها قرار میگیره و وارد بازار میشه.یعنی از آگوست به بعد احتمالا شاهدش هستیم.

اطلاعات بيشتري داريد بكوييد
من مي خوام ارزون ترين نوعو بكيرم از دبي حالا وايسم كه جسبر بياد يا اركيد جي بكيرم اكه در اين مورد (دبي ) اطلاعي دارين لطفا راهنما يي كنيد

اطلاعات بيشتري داريد بكوييد
من مي خوام ارزون ترين نوعو بكيرم از دبي حالا وايسم كه جسبر بياد يا اركيد جي بكيرم اكه در اين مورد (دبي ) اطلاعي دارين لطفا راهنما يي كنيد

جسپر هنوز اومدنش هم 100% نیست.فقط گفته شده از آگوست تا اواخر 2008 ممکنه بیاد.
قیمت های دوبی هم به این شکل هست :

آرکید : 850 درهم
پرمیوم : 1150 درهم
الایت : 1599 درهم

درود

آقا console فکر کنم اسمت پدرام باشه سلام
من تا حداکثر یه ماه دیگه پول 360 میاد دستم خواستم بگم که از دبی بخرم بهتره یا از ایران هیچ مشکلی هم برام نداره که از دبی بخرم چون یکی از آشنایان میخواد برام بیاره .

نظر شما چیه ؟

قیمت هم اگه به تومان بزارید ممنون می شوم!!!
در مورد هک کردنش چکار کنم چون تو شهرستان ما کسی انجام نمیده !!؟؟ و خودم باید هکش کنم .
اگه نکته خاصی هم هست بگو
راستی می خوام الایت بگیرم .
---------------------------------------------------------
در ضمن چند سوال دارم در مورد 360 دارم ؟؟؟

1.الان بهترین مادربورد چیه و چه مدلی ؟؟؟
2.من از مدل llamma edition خوشم اومده آیا واقعا همچین مدلی وجود داره ؟؟؟
3.درایوش چه مدلی باشه ؟؟؟
و اگه چیز دیگه از قلم انداختم بگو ...

درود

آقا console فکر کنم اسمت پدرام باشه سلام
من تا حداکثر یه ماه دیگه پول 360 میاد دستم خواستم بگم که از دبی بخرم بهتره یا از ایران هیچ مشکلی هم برام نداره که از دبی بخرم چون یکی از آشنایان میخواد برام بیاره .

نظر شما چیه ؟

قیمت هم اگه به تومان بزارید ممنون می شوم!!!
در مورد هک کردنش چکار کنم چون تو شهرستان ما کسی انجام نمیده !!؟؟ و خودم باید هکش کنم .
اگه نکته خاصی هم هست بگو
راستی می خوام الایت بگیرم .
---------------------------------------------------------
در ضمن چند سوال دارم در مورد 360 دارم ؟؟؟

1.الان بهترین مادربورد چیه و چه مدلی ؟؟؟
2.من از مدل llamma edition خوشم اومده آیا واقعا همچین مدلی وجود داره ؟؟؟
3.درایوش چه مدلی باشه ؟؟؟
و اگه چیز دیگه از قلم انداختم بگو ...

قطعا از دوبی بخرید هزینه هم کمتر میشه.

آرکید : 215000 تومان حدودا
پرمیوم : 285000 تومان حدودا
الایت : 400000 تومان حدودا

در مورد هک کردنش هم اگر درایو BenQ باشه خودت به راحتی می تونی هکش کنی چون درایو به صورت نرم افزاری کپی خور میشه...پیشنهاد من هم همون الایت هست.

1. بهترین مادربورد فعلا فالکون هست و فعلا هم به صورت انبوه توی بازارهای دنیا موجود هست.
2. من همچین مدلی نه شنیدم و نه دیدم.
3. درایوش اگر Hitachi 0079 باشه خوبه چون از نظر سرعت و قدرت و کیفیت بهترین درایو کنسول XBox 360 هست.اگر BenQ هم باشه خوبه...

ارور 0020

ارور اول من 0020 بود كه بع از x-clamp كردن ، به علت سفت كردن زياد پيچ برد تاب برداشت كه وقتي برد را بستيم و امتحان كرديم چراغ زرد كنسول به سبز تغيير نمي كرد و به كنسول برق وارد نميشد و فن هم كار نميكرد كه پيش nextgen بردم و اون هم گفت شايد برد تاب ورداشته از زير پايه هاي :( cpu , gpu خرد شده ، ولي نه لحيم ها شل شده و نه cpu , gpu چون از هر دو طرف هيچ لقي نداره و تكون نميخوره ، الان وقتي كنسول روشن مي كنم ارور 0001 بهم ميده ايا با روشي چيزي درست ميشه يا اينكه كلا كنسول مرخص هست ؟
لطفا جوابم را بدهيد

ارور اول من 0020 بود كه بع از x-clamp كردن ، به علت سفت كردن زياد پيچ برد تاب برداشت كه وقتي برد را بستيم و امتحان كرديم چراغ زرد كنسول به سبز تغيير نمي كرد و به كنسول برق وارد نميشد و فن هم كار نميكرد كه پيش nextgen بردم و اون هم گفت شايد برد تاب ورداشته از زير پايه هاي :( cpu , gpu خرد شده ، ولي نه لحيم ها شل شده و نه cpu , gpu چون از هر دو طرف هيچ لقي نداره و تكون نميخوره ، الان وقتي كنسول روشن مي كنم ارور 0001 بهم ميده ايا با روشي چيزي درست ميشه يا اينكه كلا كنسول مرخص هست ؟
لطفا جوابم را بدهيد

ایراد از Power Supply هست به احتمال زیاد.
اگر با حل کردن مشکل پاور باز هم ناموفق بودی دیگه بیخیال کنسول بشی بهتره... ;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or