سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
ببخشید دستگاه من ارور 0022 داده x- clamp کنم درست میشه ؟ یکی بیاد بگه دقیقا با x-clampچه اتفاقی میوفته که دستگاه درست میشه ؟

اقا پویا x-clamp میاد اون پایه شل شده GPU و یا CPU ویا هردو رو سفت میکنه ولی به این معنی نیست که الان با پیچ گوشتی سفت کنی
نیاز به اچار t8 داره و 16 تا واشر (8تا فلزی 8تا لاستیکی)
اندازه واشرها توی pdf خلیل جان هست
بعد x-clamp ها برداشته میشن جای اون واشر زیر برد و روی برد هست الان نمیشه کامل و دقیق گفت ! هم جزوه اون هست هم این ویدیو برای فهم بیشتر
http://ca.youtube.com/watch?v=fM4TEIZqOso
ولی دقت کن زیاد سفت نکنی چون برد دیگه کج میشه :biggrin1:

ارور دستگاه من 0020 بود که روش دوم x-clamp رو انجام دادم حالا وقتی دستگاه روشن می کنم باز هم سه چراغ رو میده و LED ترانس هم زرد مونده و به سبز تغییر نمیکنه و فن کنسول هم کار نمیکنه ، مشکل از کجاست ؟
لطفا راهنماییم کنید:((

ارور دستگاه من 0020 بود که روش دوم x-clamp رو انجام دادم حالا وقتی دستگاه روشن می کنم باز هم سه چراغ رو میده و LED ترانس هم زرد مونده و به سبز تغییر نمیکنه و فن کنسول هم کار نمیکنه ، مشکل از کجاست ؟

دقیقا مشکل منه. منم این روشو انجام دادم که بعدش نه سه چراغ درست شد بلکه بدتر فن هم از کار افتاد:(

چون که پیچها رو زیاد سفت کردی برد خم شده حالا خیلی با دقت برد رو به سمت خلافش خم کن
من هم همین مشکلو داشتم بعد از حل اون دوباره به حالت قبلیه 3چراغ بر میگرده
با سشوار 250 درخه تا 300 بگیر روش

توی Console Settings » Display » PAL Setting

اونجا 2 تا قسمت 50 و 60 داره.البته نمی دونم رجیون های UC و J هم این رو داشته باشن.

درود

کنسول من الیت پاله و مثل خودت از پیام گرفتم ...

این گزینه هم تو display-settings نیست !! شاید بخاطر تی ویم باشه ;) (lcdTV 26" samsung)

همه بازیا اجرا میشن حالا این دوتا آرکید پیذوری دارن بازی در میارن ;)

=====

میخام charge-kit بخرم ... این مشکلی که بعضی از بچه ها باهاش داشتن (کار نکردن کنترلر با شارژکیت) مشخص شده واسه چی بود ؟! - میشه دسته رو با خودم ببرم آزمایش کنم وقت خرید ؟؟

ممنون./

کنسول رو بردم پیش nextgen تا برام درستش کنه ، کلا برد مشکل پیدا نمیکنه ، با سشوار صنعتی باید درست بشه یا همون x-clamp جواب میده ؟
در ضمن کار دیگه ای هم هست که باید روی کنسول انجام بشه تا درصد سه چراغ دادن رو پایین بیاره ؟
اگه هست بگین که به nextgen بگم برام انجام بده:((
در ضمن NKO عزیز شما هم که دستگاهت همین مشکل رو داشت بعد از تعمیر درست شد و الان هم ازش استفاده می کنی یا نه ؟

آخرین ویرایش:
سلام آقا hamed ایشالا دستگات درست میشه;) منم یه 360 داشتم که 2بار 3 چراغ شد فروختمش:( آقا حامد دستگات ماله چه تاریخی بود؟جدیدا خریده بودی؟فالکون بود؟

کنسول رو بردم پیش nextgen تا برام درستش کنه ، کلا برد مشکل پیدا نمیکنه ، با سشوار صنعتی باید درست بشه یا همون x-clamp جواب میده ؟
در ضمن کار دیگه ای هم هست که باید روی کنسول انجام بشه تا درصد سه چراغ دادن رو پایین بیاره ؟
اگه هست بگین که به nextgen بگم برام انجام بده:((
در ضمن NKO عزیز شما هم که دستگاهت همین مشکل رو داشت بعد از تعمیر درست شد و الان هم ازش استفاده می کنی یا نه ؟

آقا حامد شما نگران نباش انشاالله درست میشه.در ضمن من دیگه به این NEXTGEN اعتماد کامل دارم.یعنی خوبی کارشون برام ثابت شده.هر کاری که بتونن رو کنسولت انجام میدن.مال خود منم 3 چراغ شده بود که دادم به اونا.اونام برام درست کردن که هیچ ... بدونه اینکه من بگم فنارم برام 12 ولت کردن.درکل بگم که جایه مطمئنی دادی نگران نباش. ;)

كمك در مورد error E71

با سلام خدمت اساتيد محترم
دستگاه من دچار مشكل error E71 شده
مدل مادربوردش falcon درايوش هم benQ لطفا منو راهنمايي كنيد كه ايراد از كجاست و چيكارش بايد بكنم .
اولش كه روشن ميشه آرم ايكس باكس مياد ولي بعد از اون يه صفحه سياه مياد كه پايين اون صفحه error E71 رو نوشته. و هيچ كار ديگه نميكنه.

لطفا هر چه زودتر كمك كنيد.

با اجازه اساتيد،
من برات يكم گشتم، اگه هارد داري هاردت رو دربيار و كنسول رو روشن كن، ببين بالا مياد يا نع.
تازه آپديت كردي؟
كابل ها رو هم يه بار دربيار دوباره بزن.

با سلام خدمت اساتيد محترم
دستگاه من دچار مشكل error E71 شده
مدل مادربوردش falcon درايوش هم benQ لطفا منو راهنمايي كنيد كه ايراد از كجاست و چيكارش بايد بكنم .
اولش كه روشن ميشه آرم ايكس باكس مياد ولي بعد از اون يه صفحه سياه مياد كه پايين اون صفحه error E71 رو نوشته. و هيچ كار ديگه نميكنه.

لطفا هر چه زودتر كمك كنيد.
من شنیده بودم که مدل Falcon تا حالا هیچ گزارشی مبنی بر خرابی نداشته. هر چند که استفاده ناصحیح از دستگاه هم حتی اگه چیزی بهتر از Falcon هم باشه باعث خرابیش میشه.
خیلی برام جالبه بدونم که این Erorrه چی هست و چطوری برای شما پیش اومده؟

E71 : احتمالا خطای آپدیت داشبورد می باشد.از کدهای Reset کنسول استفاده کنید.در صورتی که کار نکرد،راه حل دیگری ندارد و کنسول باید برای تعمیر به شرکت فرستاده شود

دارم جان همه این ارور ها رو تو این تایپیک گذاشته:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=14734

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or