سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من شنیده بودم که مدل Falcon تا حالا هیچ گزارشی مبنی بر خرابی نداشته. هر چند که استفاده ناصحیح از دستگاه هم حتی اگه چیزی بهتر از Falcon هم باشه باعث خرابیش میشه.
خیلی برام جالبه بدونم که این Erorrه چی هست و چطوری برای شما پیش اومده؟

شما در مورد خرابیش خبر نداری و نشنیدی . من هم دیدم هم شنیدم .

به نظر من arcade ‎بهتره هم اررون تره هم خرابيش كم تره تازه هارد 20 به جه دردت مي خوره مكه ميتوني از لايو استفاده كني اركيد يه مموري256 داره كه براي سيو هات كافيه من از هر بازي 6 7 تا سيو دارم تازه 200 مك هم نشده
البته مونده به جيب خودت

به نظر من arcade ‎بهتره هم اررون تره هم خرابيش كم تره تازه هارد 20 به جه دردت مي خوره مكه ميتوني از لايو استفاده كني اركيد يه مموري256 داره كه براي سيو هات كافيه من از هر بازي 6 7 تا سيو دارم تازه 200 مك هم نشده
البته مونده به جيب خودت

ببخشید این امار رو کی داده ؟ elite و arcade دو مدلی هستند که در نوع فالکون و زفیر هیچ نوع تفاوتی در برد و ساختار ندارند پس نمیشه بگی کدوم بیشتر کدوم کمتر هارد 20 گیگ هم اگر منظورت elite هست 120 گیگ داره این موارد خرابی در 3 نوع پرمیوم HDMI و ارکید و elite تفاوتی ندارند چون ساختار یکی هست اونجور که شما میگی یعنی هارد بیشتر=خرابی بیشتر باشه:laughing:

سلام
من امروز بعد از آخرين امتحانم اومدم 360 بازي كنم بعد يك ساعت تو بازي gta بازي فيريز شد خاموش كردم بعد ده دقيقه كه روشن كردم بازم فيريز شد بازي bully گذاشتم اونم فيريز شد بعد يك 3 چراغ داد من نا اميد خاموش كردم
بعد نيم ساعت كه روشن كردم در حال اومدن آرم 360 بود كه فيريز شد نمي دونم حالا بايد چي كار كنم در ضمن قبل عيد هم يك بار 3چراغ داد كه آقا طاهر درستش كرد.:((
لطفا كمك كنيد بگيد چي كار كنم :(

اولا تو كه نميخاي بخري دوما اركيد ها همشون فالكون اند ولي فالكون اليت هم داره
منم منظورم 20 نه 120
برميوم هم كه برد زفير داره كه 3 شدن رو شاخشه ) البته در اين مورد بحث نكنين كه فالكون هم 3 ميشه (

سلام
من امروز بعد از آخرين امتحانم اومدم 360 بازي كنم بعد يك ساعت تو بازي gta بازي فيريز شد خاموش كردم بعد ده دقيقه كه روشن كردم بازم فيريز شد بازي bully گذاشتم اونم فيريز شد بعد يك 3 چراغ داد من نا اميد خاموش كردم
بعد نيم ساعت كه روشن كردم در حال اومدن آرم 360 بود كه فيريز شد نمي دونم حالا بايد چي كار كنم در ضمن قبل عيد هم يك بار 3چراغ داد كه آقا طاهر درستش كرد.:((

error دستگاه بگو شاید راه چاره داشت ؟

سلام

ايكس كلمب كن ببر بفروش
خواهشا اينجا نبرس جطور
بعد از تعمير مكه هيج اقدامي براي خنك شدنش نكردي
د خوب اشتباه كردي !؟

ايكس كلمب كن ببر بفروش
خواهشا اينجا نبرس جطور
بعد از تعمير مكه هيج اقدامي براي خنك شدنش نكردي
د خوب اشتباه كردي !؟

همینه دیگه ! چرا بفروشه؟! که یکی دیگم همین بلا سرش بیاد؟ البته نمیگم نفروش اول x-clamp کن که اگر درست انجام بدی درست میشه در مرحله بعدی برای فروش بگو که 3 داده یارو نره خون ببینه که......
اقا سپهر elite فالکون داره نه فالکون الایت :biggrin1: بعدشم پرمیوم HDMI
چون من نمیخوام بخرم جوابم ندم:laughing:

شما Cache رو خالي كن، تو مواردي كه فريز ميشه، گاها جواب ميده اين روش.
راهش هم اينه كه ميري تو Console settings (سمت راست ترين TAB تو داشبورد)، هارد رو انتخاب ميكني و اين كليد هارو ميزني:
X
X
LB
RB
X
X
بعد OK ميزني.

نداداش 12 ولت بود فنش
يعد الانم 3 چراغ نميده بالا مي ياد بعد از چند دقيقه فيريز ميكنه

اين از نشانه هاي ث شدنه البته در اكثر موارد و با سا بقه 360 تو همون 3 هستش كم روشنش كن
علي جان باشه حالا بيا مشكل اين بجه رو حل كنيم بعدا در مورد مدل ها منو راهنمايي كن '

کاری که آقای test84 گفته بود انجام بده شاید درست بشه ولی این دستگاه(x360) مثل بشکه ی پر از آب میمونه که 1000 تا سوراخ داره اگه جلوی یکی رو بگیری از طرف دیگه نشت میکنه !
مشكل اين بجه
اگه میشه از الفاظ بچه و پسر خوب و... استفاده نکنید چون هم نمیدونید که سن شخص مورد نظر چقدر هست ویا حتی خوشش نیاد در موردش این طوری صحبت بشه !
نمونش همین آقا مهدی هست که در یکی از این تاپیکها این طوری باهاش صحبت شد و بسیار ناراحت شدند

شما Cache رو خالي كن، تو مواردي كه فريز ميشه، گاها جواب ميده اين روش.
راهش هم اينه كه ميري تو Console settings (سمت راست ترين TAB تو داشبورد)، هارد رو انتخاب ميكني و اين كليد هارو ميزني:
X
X
LB
RB
X
X
بعد OK ميزني.

منظور شما توي TAB System هست بعد توي console settings ؟ اونجا كه هاردي وجود نداره!
اگه ممكنه بيشتر راهنمايي كنيد

نداداش 12 ولت بود فنش

احتمالا عید وقتی سه چراغ شده دادی واست 12 ولت کردن و شاید خودت انجامش دادی ، اینطوری دیگه فایده نداره کنسولو از همون اول باید 12 ولت و ... کنی تا درصد خراب شدنش بیاد پایین .
اون فریز هم یه جور سه چراغه .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or