سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
جدیدا این برق ها هی میره. جون تو اعصاب برام نذاشته....
این رفتن برق و قطع شدنش چه مشکلاتی می تونه واسه کنسول ایجاد کنه؟؟

تاثیر منفی که معلومه داره
یک محافظ بگیر یا میتونی بزنی به محافظ کامپیوترت که معمولا همه دارن بعد موقع بازی xbox رو بزنی به محافظ که نوسان کنترل شه ولی در کل برق که میره دیگه دستگاه اذیت میشه
راه دیگه خرید UPS هست که تا مدتی بعد از رفتن برق برق رو نگه میداره واست ولی...120 تومان هست :biggrin1::eek:

تاثیر منفی که معلومه داره
یک محافظ بگیر یا میتونی بزنی به محافظ کامپیوترت که معمولا همه دارن بعد موقع بازی xbox رو بزنی به محافظ که نوسان کنترل شه ولی در کل برق که میره دیگه دستگاه اذیت میشه
راه دیگه خرید UPS هست که تا مدتی بعد از رفتن برق برق رو نگه میداره واست ولی...120 تومان هست :biggrin1::eek:
مهندس. خوندی من چی نوشتم؟؟
من گفتم تاثیر منفی داره یا نه؟؟
آخه قطعی برق چه ربطی به نوسان داره؟؟ محافظ کامپیوتر برق رو از یه حدی که پایین تر بیاد یا بالتر بره. قطع می کنه.
این آخری فقط جواب سوال من بود.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این قطعی برق به کجای کنسول بیشتر آسیب میزنه؟؟

مهندس. خوندی من چی نوشتم؟؟
من گفتم تاثیر منفی داره یا نه؟؟
آخه قطعی برق چه ربطی به نوسان داره؟؟ محافظ کامپیوتر برق رو از یه حدی که پایین تر بیاد یا بالتر بره. قطع می کنه.
این آخری فقط جواب سوال من بود.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این قطعی برق به کجای کنسول بیشتر آسیب میزنه؟؟

دوست من اولا لازم نیست از این لفظ جالب استفاده کنی مهندس شما هستی که 10 بار این سوال در همین تاپیک پرسیده شده چندین نفر هم جواب دادن نرفتی بخونی
دیگه الان این اشکاره که قطعی برق سم واسه لوازم برقی

آخرین ویرایش:
می گم مهندس ناراحت میشی. خوب جناب دکتر.
اون زیر رو نگاه کن. نوشته 164. گرفتی چی شد؟؟
----------------------------------------------------------
باز میگه آشکار که قطعی برق واسه لوازم برقی سمه. این تن بمیره پست رو یه می خونی جواب می دی؟؟ به نظرم یه کلمه در میون می خونی.
من از همون اول گفتم به کجای این کنسول بیشتر آسیب میزنه؟؟

می گم مهندس ناراحت میشی. خوب جناب دکتر.
اون زیر رو نگاه کن. نوشته 164. گرفتی چی شد؟؟
----------------------------------------------------------
باز میگه آشکار که قطعی برق واسه لوازم برقی سمه. این تن بمیره پست رو یه می خونی جواب می دی؟؟ به نظرم یه کلمه در میون می خونی.
من از همون اول گفتم به کجای این کنسول بیشتر آسیب میزنه؟؟

اولین جایی که بهش آسیب میرسه ترانس برق هست که ضعیف میشه.اگر هم موقع روشن بودن کنسول باشه به خود کنسول هم ممکنه صدمه بزنه... ;)

سلام كسي قيمت upsداره ؟
اگه به xbox وصل بشه فكر كنم ديگه مشكل بر حل بشه !

از 100 هزار تومانیش هست تا 2 میلیون تومانی...

می تونی اینجا یه سری مدل با توضیحاتشون ببینی :

Code:
http://www.rayansaba.com/index.php?categoryID=108

یه مدتیه کنسولم این شکلی شده:وقتی خاموش میکنی هم تاریخش RESET میشه هم ساعتش.ساعت میشه 3PM تاریخ هم میشه 2005.اول فکر کردم وقتی از برق میکشم این طوری میشه ولی با هر بار خاموش کردن این مشکلو داره.مشکلشم اینه که AUTO SAVE&MANUAL SAVE به ترتیب قرار نمیگیرن که تو GTA IV واقعا رو اعصاب بود.

اره این قضیه واسه gta4 میره رو اعصاب ;) همه سیوا قاطی میشه

واسه اینه که 360 باطری رو برد نداره ... ولی هروقت برقو کامل قطع کنی باید اینطوری بشه نه فقط خاموش کردن .... دیگه عادت کردم بعد روشن کردن اول ساعت و تاریخو تنظیم کنم ;)

یه مدتیه کنسولم این شکلی شده:وقتی خاموش میکنی هم تاریخش RESET میشه هم ساعتش.ساعت میشه 3PM تاریخ هم میشه 2005.اول فکر کردم وقتی از برق میکشم این طوری میشه ولی با هر بار خاموش کردن این مشکلو داره.مشکلشم اینه که AUTO SAVE&MANUAL SAVE به ترتیب قرار نمیگیرن که تو GTA IV واقعا رو اعصاب بود.

مشکل اینه که ون کنسول ها مثل PC منبع تغذیه داخلی برای ساعت و این حرف ندارن و در حالتی که Stand-By هستند ( یا به عبارتی کنسول خاموشه) از برق شهری استفاده می کنن پس رفتن برق هم می تونه باعث بوجود اومدن همچین مسئله ای بشه! پس اگر به هر نحوی اتصال کنسول با جریان برق شهری قطع بشه متاسفانه این مشکل پیش میاد!
البته یوزر های XBoxLIVE مشکلی ندارن! چون به محض اینکه به LIVE وصل میشن ، ساعت و تاریخ کنسول آپدیت میشه!

منم همين مشكل رو دارم، واسم اين سواله كه آيا واقعا وقتي ترانس رو از برق در نياريم، مشكلي براي كنسول/ترانس بوجود مياد؟

اگر منظورت با زمانی هست که برق میره باید بگم زمانی که برق میره یه شک منفی به ترانس وارد میشه که باعث ضعیف تر شدنش میشه.این ضعیف شدن هم در نتیجه باعث این میشه که ترانس برق رو نتونه خوب به کنسول برسونه و احتمال این که بخش ورودی برق کنسول هم آسیب ببینه هست.
این رو من تجربه کردم که میگم.البته برق رفتن در دراز مدت تاثیر خودش رو میذاره. ;)

یکی از دوستام دیروز دستگاهش 3 چراغ شد . تاریخش 9/2007 بود . طرف بهش گفت فالکونه اما امروز که برد پیش تعمیرکار بهش گفت فالکون نیست :eek: گفت کیس فالکونو داده بهت فقط اما مین بردش معمولیه :mad:.
بهمن 86 خریده بو د از تهران . این اتفاق ممکنه ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or