سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
دوستان لطف کنید به من جواب دهید...

-----------------------------
من پریروز بعد از 3 روز بازی نکردن با 360 خواستم بلزی کنم Turning point رو گرفته بودم وقتی گذاشتم تو کنسول یک صدا عجیبی داد بد رفت تو بازی یک کمی بازی کردم صفحه سیاه شد هیچی کار نکرد خاموش روشن کردم درست شد.
بعد از اینکه کمی بازی کردم یک بازی دیگه رو گذاشتم و ایندفعه درست و بدون سرو صدا بازی کردم و دوباره وقتا TP رو گذاشتم همون جوری شد...
خاموش کردم ( بهد از حدود 1:30 بازی ) فرداش یعنی دیرو کنسولو روشن کردم در حالی که توش TP بود رفت تو منو یهو انگار هنگ کرد و تصویر تیکه تیکه شد خاموش روشن کردم چند بار این جوری شد بعد درست شد... بازی رو درآوردم ( DVD rom بیرون است ) تو داش بورد بود و درست وقتی دویاره DVD ROM دادم تو تق تق کرد و هنگ کرد منم خاموش کردم و دوباره روشن کردم و سه چراغ داد:(( ( همه این اتفاق ها در کمتر از 5 دقیقه افتاد )
----------------------------
چی کار کنم از اقا طاهر پرسیدم گفتند باید بیارم تعمیرش حدود 50 هزار تومان میشه..!!!
آخه فکر نکنم مشکل حادی باشه چرا اینقدر زیاد بابا ما بچه مایه دار نیستیم بعدش هم می خواستم بدونم می ارزه درست کنم نگهش دارم یا نه دوباره سه چراغ میده؟؟؟؟
یکی از دوستانم XBOX اش Launch هست تازگی به مدت فاصله یک هفته از هر تعمیر سه چراغ داده تا 3 بار !؟

پیشاپیش از کمک شما ممنونم:love:
این دقیقا مشکل کنسول من رو داره (هنگ میکنه)ببرش بده طاهر تعمیرش کنه راه دیگه ای که نداری من هم
تعمیرش کردم والان هم خدا رو شکر داره درست کار میکنه ولی باید باهاش دست به عصا راه بری بعد از تعمیر
البته من هر 1ساعت نیم ساعت بهش استراحت میدم تا زیاد داغ نشه مشکل کنسول شما همین جی پی
یو هست که باروش ایکس کلمپ قابل تعمیر هست (چقدر گرون شده من 4-3ماه پیش 30000تومن دادم:eek:)

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
بعد از اینکه کمی بازی کردم یک بازی دیگه رو گذاشتم و ایندفعه درست و بدون سرو صدا بازی کردم و دوباره وقتا TP رو گذاشتم همون جوری شد...
خاموش کردم ( بهد از حدود 1:30 بازی ) فرداش یعنی دیرو کنسولو روشن کردم در حالی که توش TP بود رفت تو منو یهو انگار هنگ کرد و تصویر تیکه تیکه شد خاموش روشن کردم چند بار این جوری شد بعد درست شد... بازی رو درآوردم ( DVD rom بیرون است ) تو داش بورد بود و درست وقتی دویاره DVD ROM دادم تو تق تق کرد و هنگ کرد منم خاموش کردم و دوباره روشن کردم و سه چراغ داد ( همه این اتفاق ها در کمتر از 5 دقیقه افتاد )
ماله منم همین طوری شد امروز!!!
3چراغ داد!!!
تر و خدا هاردش اینا که فرمت اینا نمیشه بخواد تعمیر بشه؟
تر و خدا از دوستان که کنسولش تعمیر شده بیاد بگه ببینیم.
من از روش پتو استفاده کردم!
درست شد!ولی باز سه چراغ شد!!!
نمی دونم چرا همچین شده بابا شانسه ماست خدا وکیلی دمه عیدی.
می دونم مشکل از گرم شدنش هستش ولی درستش می کنم هی خراب میشه!
خدا کنه این بار درست بشه دیگه خراب نشه بابا!
50 تومان نمی عرضه تعمیر کنیم دیگه تعمیری که میشه خرابم که بشه بازم ممکنه خراب بشه بعد از تعمیر!
زنگ زدن نکس جن گفت اینا بالاخره می سوزن باید بندازیشون دور!!!
خدایی نمی دونین چه چیزا که به فکر نرسیده!
اه!

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
دوستان کسی دیده تا حالا که کنسولی با 3 چراغ قرمز کار کنه؟
ندیدید؟
من الان دارم همین طوری بازی می کنم!
خدا وکیلی شاهکاریه تعمیر کردنه پتووو تست کنن اونایی که کنسولشون خراب میشه!!!!
یه جشن پتو واسش بگیرین حله!
کلیپ و ببینین!

الان گرفتماا!
خداییییی حتما ببینیدااااا؟!

http://rapidshare.com/files/97791204/07032008001.rar

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
بابا جان رعایت حال این کنسول بدبخت بیجاره رو بکنین تا شب عیدی از بی گیمی خمار نشیدوبدن درد نگیرید
:cheesygriایکسس کلمپ کنید این جنگولک بازیها رو هم درنیارید پتو چیه به خدا اگه بفهمن ما ها با این کنسول زبون بسته چیکار میکنیم سهام مایکروسافت تو بورس نیویورک سقوط میکنه اونم چه سقوطی:cheesygri

mamad ghost recon

کاربر سایت
Feb 23, 2008
81
نام
mohammad
بابا جان رعایت حال این کنسول بدبخت بیجاره رو بکنین تا شب عیدی از بی گیمی خمار نشیدوبدن درد نگیرید
:cheesygriایکسس کلمپ کنید این جنگولک بازیها رو هم درنیارید پتو چیه به خدا اگه بفهمن ما ها با این کنسول زبون بسته چیکار میکنیم سهام مایکروسافت تو بورس نیویورک سقوط میکنه اونم چه سقوطی:cheesygri
ایول خیلی باحال بود کلی خندیدم هم بعد از دیدن این فیلمه که بچه ها به هر کلکی شده بازی میکنن و روی ماکروسافتو کم میکنن با این کنسول زاقارتش(البته اگه همین کنسولم نبود که کپی خور بشه دیگه نمی دونستیم چه گلی به سر بگیریم پپپپپپپپپپپپس زنده باد XBOX ههههههههههورا MICROSOFT) و هم بعد از حرفای تو
کلا باحال بود:cheesygri:p

mamad ghost recon

کاربر سایت
Feb 23, 2008
81
نام
mohammad
چه طور میتونم speaker های سینما خانگی رو به 360 وصل کنم؟انگار یه تبدیل مخصوص میخواد نه؟
اگر از کابل hdmi استفاده کنید بهتره چون صدا و تصویر رو یکجا منتقل می کنه و دیگه نیازی به زدن کابل 6 فیشه نیست و با یک کابل کوچکتر هم صدا وتصویر با کیفیت بالاتر منتقل می شه
برای انتقال صدا وتصویر از tv بهhome teater 2 راه وجود داره
1.استفاده از کابل hdmi که صدا وتصویر رو با هم به tv منتقل میکنه و یک سر کابل رو به home teater و سر دیگر به tv میزنیم
2.استفاده از کابل 2 فیشه برای اتصال صدا از تلویزیون به سینمای خانگی و بر عکس .
و نیز استفاده از کابل 1 یا 3 فیشه برای انتقال تصویر از سینمای خانگی به تلویزیون(البته کیفیت کابل 3 فیشه (component)خیلی از 1 فیشه بیشتره ولی یک کابل 1 فیشه ((s-video هم هست که اون کیفیت تصویرش از همه بهتره)(در موقع وصل کردن فیشها هم حواستون به in و out باشه)

برای اتصال کنسول مثل xbox360 یاps3 با tv کابل hdmi یا کابل 6 فیشه رو که به تلویزیون وصل کردید صدا وتصویر منتقل می شه اما برای منتقل کردن صدا از tv به سینمای خانگی باید کابل 2 فیشه صدا رو یه سرش به audio out تلویزیون و سر دیگشو به tv audio سینمای خانگی وصل میکنید تا صدا روی سینمای خانگی انتقال داده بشه

farhad360

کاربر سایت
Jul 6, 2007
7
مشکل سه چراغ قرمز

سلام من بازی lost رو گذاشتم کنسولم قفل کرد بعد از رو دستگاه کنسولمو خاموش کردم بعد که روشن کردم 3چراغ قرمز داد ضمنا" من 5دقیقه کنسولم روشن نشده بود . لطفا" سریع راهنمایی کنید. مرسی

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
برای اتصال کنسول مثل xbox360 یاps3 با tv کابل hdmi یا کابل 6 فیشه رو که به تلویزیون وصل کردید صدا وتصویر منتقل می شه اما برای منتقل کردن صدا از tv به سینمای خانگی باید کابل 2 فیشه صدا رو یه سرش به audio out تلویزیون و سر دیگشو به tv audio سینمای خانگی وصل میکنید تا صدا روی سینمای خانگی انتقال داده بشه

من اسپیکر ها رو جدا خریدم و پشتشون tv audio نداره فقط ورودی sl,sr,scو...:confused:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام من بازی lost رو گذاشتم کنسولم قفل کرد بعد از رو دستگاه کنسولمو خاموش کردم بعد که روشن کردم 3چراغ قرمز داد ضمنا" من 5دقیقه کنسولم روشن نشده بود . لطفا" سریع راهنمایی کنید. مرسی

ببرش فروشگاه NextGen

اینم سایتش : Nextgen.ir

smack

کاربر سایت
Mar 8, 2008
166
نام
میکاییل
سلام خسته نباشید.
یه سوال دارم : من تا بحال کنسول نداشتم و فقط با کامپیوتر بازی کردم حالا میخوام بدونم اجرای بازی های اکشن اول شخص با xbox360 راحته؟؟؟ یعنی براحتی کامپیوتر میباشد؟؟؟؟
با تشکر ابراهیمی.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام خسته نباشید.
یه سوال دارم : من تا بحال کنسول نداشتم و فقط با کامپیوتر بازی کردم حالا میخوام بدونم اجرای بازی های اکشن اول شخص با xbox360 راحته؟؟؟ یعنی براحتی کامپیوتر میباشد؟؟؟؟
با تشکر ابراهیمی.
فکر نکنم جای این سئوال اینجا باشه ولی امیدوارم مدیران محترم که پستهای من رو بادقت دنبال میکنن نگن اسپم هست
جواب شما اینه:بله براحتی میشه بازی کرد باگرافیک خیره کننده ودر ضمن کنترولر بسیار خوش دستی داره
360 ودردسرهای کامپیوتر رو هم نداره ازهمه نظر بهتره چون خودمم قبلا مثل شما بودم وهر سال نصف پول
کنسول رو میدادم اپگرید میکردم ولی کنسول راحت یه 4سالی تامین میکنه هرجور بازی رو که بخوای در مورد بازیهای اکشن هم اگه گیرز اف وار و کال اف دیوتی4رو با 360 بازی کنی دیگه برای بازی سراغ کامپیوتر نمیری

mamad ghost recon

کاربر سایت
Feb 23, 2008
81
نام
mohammad
من اسپیکر ها رو جدا خریدم و پشتشون tv audio نداره فقط ورودی sl,sr,scو...:confused:
خوب همه رو امتحان بکن ببین صدا با کدوم پخش میشه اینکه کاری نداره. من نمیدونم تا حالا اینجوری نداشتم.
البته یه راه دیگه هم هست که اگه کابل اچ دی داشته باشی میتونی صدا رو منتقل کنی که هم کیفیت صدا بهتره هم راحت تره اینم لینکش
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=6932

Ali0008

کاربر سایت
Feb 12, 2008
88
نام
علی
سلام دوستان !
من هم مثل بقیه بازی میکردم که گیر کرد و بعد از روشن و خاموش کردن 3 چراغ داد !
دادم نکست جن درست شد ! حالا مراقبت بعد از عمل داره ؟
اگه داره چطوریه ؟ مرسی
اگه دوباره سه چراغ شد تعمیر می شه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر