سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام دوستان !
من هم مثل بقیه بازی میکردم که گیر کرد و بعد از روشن و خاموش کردن 3 چراغ داد !
دادم نکست جن درست شد ! حالا مراقبت بعد از عمل داره ؟
اگه داره چطوریه ؟ مرسی
اگه دوباره سه چراغ شد تعمیر می شه ؟
منم کنسولم رو عمل کردم الان هم هریه ساعت یاهر2ساعت یک ساعت بهش استراحت میدم بهرحال با
کنسول سکده زده باید دست به عصا راه رفت مثل تراکتور ازش کار بکشی کارش تمومه

اقا سلام ببخشید یک سوال ایا میشه به مدل core کابل hdmi صل کنی اگر میشه چه طوری هستش بعد این کابل hdmi چند قیمت هستش

باید خروجی HDMI داشته باشه.یعنی پشتش زیر Port ویدئو یدونه پورت HDMI هم باید باشه.

کابلش هم فکر کنم 25000 تومان باشه.

مدل Core فکر نمی کنم از HDMI پشتیبانی کنه.

آقا من وسط بازی assassins برام هی گیر میکنه همش هم یه صدای قیز قیز از تو دستگاه میاد.:-"
شما به Live وصل بشی وقتی بری توی بازی Assassins Creed بهت یه پیغام آپدیت میده.با این آپدیت مشکل Freeze شدن به احتمال زیاد حل خواهد شد.
اگر نشد از Disk بازی هست این مشکل.

سلام
ببخشید دوستان من تازگی به مشکل جدی برخوردم
نمیدونم چرا کنسول من این چند بازی اخری که خریدم رو هی توی بازی ارور میده و میاد بیرون از جمله بازی هایی که خیلی میاد بیرون اینا هستن(devil may cry4-burnout paradise-fifa 08-viva pinata)
در صورتی که بازی هایی که قبلا خریدم اصلا بیرون نمیاد که از جمله اونا(sonic the hedgehog-burnout revenge-gears of war) نمیدونم مشکل از چی هست ولی دیگه این مشکل برای devil may cry4 خیلی زیاد تر هست و خیلی تون تون ارور میده و میاد بیرون!!!
از دوستان میخواستم راهنماییم کنید که باید چی کار کنم؟؟

سلام
ببخشید دوستان من تازگی به مشکل جدی برخوردم
نمیدونم چرا کنسول من این چند بازی اخری که خریدم رو هی توی بازی ارور میده و میاد بیرون از جمله بازی هایی که خیلی میاد بیرون اینا هستن(devil may cry4-burnout paradise-fifa 08-viva pinata)
در صورتی که بازی هایی که قبلا خریدم اصلا بیرون نمیاد که از جمله اونا(sonic the hedgehog-burnout revenge-gears of war) نمیدونم مشکل از چی هست ولی دیگه این مشکل برای devil may cry4 خیلی زیاد تر هست و خیلی تون تون ارور میده و میاد بیرون!!!
از دوستان میخواستم راهنماییم کنید که باید چی کار کنم؟؟

اگر تمام دیسک هایی که این مشکل رو دارن از یک جا خریدی امکان داره از بد رایت شدن DVD باشه.
البته احتمالات دیگه ای هم ممکن داشته باشه.

شما به Live وصل بشی وقتی بری توی بازی Assassins Creed بهت یه پیغام آپدیت میده.با این آپدیت مشکل Freeze شدن به احتمال زیاد حل خواهد شد.
اگر نشد از Disk بازی هست این مشکل.
پدرام جان یه سئوال داشتم میخواستم ببینم این آپدیت حجمش چقد چون من Dialup دارم. بعدش حتما لازم این پچو بگیرم؟(یعنی بدون این حتما به Freeze برمیخورم)؟
یه لطفی کن و بازیایی هم که مثلAC نیاز به UP دارن رو لیستشونو به من بده.
شرمنده Off زدم و ممنون .

پدرام جان یه سئوال داشتم میخواستم ببینم این آپدیت حجمش چقد چون من Dialup دارم. بعدش حتما لازم این پچو بگیرم؟(یعنی بدون این حتما به Freeze برمیخورم)؟

سلام
خوبی امین جان؟!
اگه برات مقدوره با یه دیسک دیگه هم بازی رو تست بکن چون نسخه ی 360 مشکل فریزش کمه و شاید اصلا بوجود نیاد همین طور که واسه من اصلا بازی فریز نمیشد;)

سلام وقت بخیر
من کنسولم ارور 0020 داره میده کسی راهی برای تعمیرش پیشنهاد میکنه؟

0020 Not yet known, possibly overheating

این مشکل نا شناخته ای هستش میگند که شاید از گرمای زیاد باشه
حال تاثیر روی CPU GPU و حتی روم ها داشته باشه رو دقیقا توی یک منبع نخوندنم

ولی چیزی رو که توی فروم ها خوندم این مشکل رو این طوری تحلیل کردن

مشکل در مادربورد کنسول هستش که گرما باعث خمیدگی رو اون شده
و این همین موضوع باعث مشکل در GPU میشه .

که راه حل اون همون شیوه X-clamp هستش

فعلا هیچ آموزش فارسی برای کار وجود نداره
فقط یک مطلب خلاصه شده هستش که خودم نوشتم
میتونید در پست زیر اطلاعات کافی رو پیدا کنید
( صفحات بعدی اون هم بخونید بد نیستش )

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?p=351466#post351466
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=8667&page=28

یه لطفی کن و بازیایی هم که مثلAC نیاز به UP دارن رو لیستشونو به من بده.
شرمنده Off زدم و ممنون .

امین اکثر بازی هایی که قبل از AC عرضه شدن من دیدم آپدیت داشتن.از جمله Bioshock,Ghost Recon 2,Crash,Rainbow Six Vegas,Gears Of War,Mass Effect,PES2008 و ...

اینا رو من یادم بود.البته حرف امین رو هم انجام بده.چون من خودم مشکلم با تعویض DVD حل شد.البته مال من اول کار Freeze می کرد.

باید خروجی HDMI داشته باشه.یعنی پشتش زیر Port ویدئو یدونه پورت HDMI هم باید باشه.

کابلش هم فکر کنم 25000 تومان باشه.

مدل Core فکر نمی کنم از HDMI پشتیبانی کنه.

راهی نداره که بتونیم سیسم core رو یک کاری کنیم که از کابل hdmi پشتیبانی کنه
بعد کابل اتصال به مانیتور . و کابلی که برای وصل شدن به اینترنت برای xbox 360 استفاده میشه چند هستش
بعد کنترل xbox 360 چند هستش(یک کنترل داره مثل DVD player ها)

راهی نداره که بتونیم سیسم core رو یک کاری کنیم که از کابل hdmi پشتیبانی کنه
بعد کابل اتصال به مانیتور . و کابلی که برای وصل شدن به اینترنت برای xbox 360 استفاده میشه چند هستش
بعد کنترل xbox 360 چند هستش(یک کنترل داره مثل DVD player ها)

نه نمیشه کاریش کرد.تنها راهش اینه که ردش کنی بره یه پولی روش بذاری و یه Arcade Pack بخری.

کابل VGA جنس معمولی 25000 تومان
جنس مرغوبش 35000 تومان
کابل Lan برای اتصال به اینترنت 6000 تومان
کنترل هم حدودا 35000 تومان

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or