سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

angle

کاربر سایت
Mar 4, 2007
170
نام
فرشید
من یادمه که شما 2 سال ÷یش که 360 خریدم شما زودتر از من خریده بودید و اون موقع از فعالان بودید شما هنوز دستگاهتون سالمه pandora......

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
2 سال به زور میشه 360 اومده ! :D
ولی امین هم درسته از همون اول فعال بوده اما 6-7 ماهه خریده ! :D

ولی خوب ، 360 کـــــــاملا " شانسیه ...
مال یکی 2 ماه هم دووم نمیاره
یکی دیگه هم مال من مثلا ! اصلا فکر کنم اون موقع از دستشون در رفته واسه من فالکونه :D
الان داره نزدیک 1 سال و نیم میشه داره کار میکنه آخ نگفته !

پ.ن : حوله پیچ نکن که بدتر میشه ...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
یادش بخیر من خودم کنسول نخریده بودم ولی همه رو واسه خریدش راهنمایی میکردم واسه همین شما خیال کردی من اون موقع کنسول داشتم:cheesygri
من کنسولمو تیر ماه خریدم و خدا رو شکر تا حالا که مشکلی نداشته....

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,082
نام
بهنام
من این مشکل رو با Assassin's Creed داشتم، البته داونلودش کرده بودم، با DVDCrypt یه ایمیج جدید ازش گرفتم و با XDVDMulter دادم درستش کرد (توی آخرین تب یه دکمه داره با عنوان یه چیزی مثل fix image) و بعدش هم Insert Video و بعدش با همین برنامه XBC زدم Convert to Splitvid و در آخرش هم با CloneDVD رایتش کردم روی یه سی دی دیگه، حالا قشنگ کار میکنه.

اقای هوم من همه این کارهایی که گفتید انجام دادم نتیجه این شد حالا رایت کنم؟
33yhob9.jpg
و اینم از
XBC
21oy3vn.jpg

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
چه جوری میشه تم رو از یه دستگاه به دستگاه دیگه کپی کنم

فکر نکنم بشه مگر این که روی دیسک رایت بشه و استفاده بشه.فکر کنم توی DVD که با پک Arcade هست هم Theme باشه.

یادش بخیر من خودم کنسول نخریده بودم ولی همه رو واسه خریدش راهنمایی میکردم واسه همین شما خیال کردی من اون موقع کنسول داشتم:cheesygri
من کنسولمو تیر ماه خریدم و خدا رو شکر تا حالا که مشکلی نداشته....

هر کی پستات رو نگاه کنه مثل این دوستمون فکر اشتباه می کنه.نمی دونه هم دوره خودمونی :biggrin1:

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
اقای هوم من همه این کارهایی که گفتید انجام دادم نتیجه این شد حالا رایت کنم؟

و اینم از
XBC

سلام

راستش من همچین موردی تا حالا نداشتم که XEX رو بگه ندارم ولی عکسهاتون زیاد جالب نیستن. یه بار هم توی XDVDMulleter گزینه دوم یعنی Build/Rebuild رو انتخاب کنید و از گزینه هایی که میده اولی رو انتخاب کنید(Create DVD9 ISO with zeroed padding)، احتمالا دیگه این علامتهای قرمزش رفع میشه.

m2

کاربر سایت
Jan 2, 2008
234
نام
میثم
با سلام.من دستگاهمو دادم nextgen باروش x-clampتعمیر کرد.الان به غیر از 12v کردن چه کاری برای سالم نگه داشتن کنسولم انجام بدم؟:confused:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
با سلام.من دستگاهمو دادم nextgen باروش x-clampتعمیر کرد.الان به غیر از 12v کردن چه کاری برای سالم نگه داشتن کنسولم انجام بدم؟:confused:

فکر کنم سالم سازی کردی دیگه کافی باشه.سعی کن منطقه دور و برش باز باشه و جایی با هوای مناسب باشه.

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
من ديروزوقتي بازي army of two رو گذاشتم تو دستگاه گفت كه بايد اپگريد كني.منم گفتم بكن.بعد از اينكه دستگاه خاموش شد ودوباره روشن شد نوشت: .. update failed .و هيچ كدوماز دكمه هاي روي دسته كار نميكرد.مجبور شدم دستگاه رو خاموش روشن كنم.وقتي اينكارو كردم بازي اومد ولي تو دموهاش تصوير ايست داره وفريز ميشه.به نظر شما مشكل چيه؟همين مشكل در دموهاي front line هم دارم.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من ديروزوقتي بازي army of two رو گذاشتم تو دستگاه گفت كه بايد اپگريد كني.منم گفتم بكن.بعد از اينكه دستگاه خاموش شد ودوباره روشن شد نوشت: .. update failed .و هيچ كدوماز دكمه هاي روي دسته كار نميكرد.مجبور شدم دستگاه رو خاموش روشن كنم.وقتي اينكارو كردم بازي اومد ولي تو دموهاش تصوير ايست داره وفريز ميشه.به نظر شما مشكل چيه؟همين مشكل در دموهاي front line هم دارم.

احتمال داره اینترنت شما قطع شده باشه وسط آپدیت یا این که کلا آپدیت این بازی مشکل داشته باشه.
Front Line هم بعد از آپدیت Army oF Two اینطوری شد ؟

MAH NIK

کاربر سایت
Mar 10, 2008
319
نام
محمود
آقا دستگاه من بعضی موقه ها بازی رو می خونه بعضی موقه هام نمی خونه چرا اینحوری شده مینویسه unplay disc یه همچین چیزایی.:-"

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
آقا دستگاه من بعضی موقه ها بازی رو می خونه بعضی موقه هام نمی خونه چرا اینحوری شده مینویسه unplay disc یه همچین چیزایی.:-"
خب اينجا نميشه گفت دقيقا مشكل چيه ، يا از لنز ـه يا از بد رايت شدن ديسك ـه يا ... !:biggrin1:

شما از چه ديسكي استفاده ميكني ؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام خیالت از بابت چمش راهت این فقط مربوط به رایت بازی اخه باسه منم اینجورشد رفتم همون بازی دوباره خریدم روی همون (dvd(aone
الانم داره کار میکنه ارورم نمیده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر